Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sytuacja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#46

extinct.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gorzej jak Ci ten gnój wjedzie z jakąś kosą albo teleskopówką.
  • 1

#47 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli to wszystko prawda, to powinieneś się udać na policję, a nie pisać o tym na forum. Zakładając, że nie kłamiesz, to nie jest to nic paranormalnego, a po prostu jak już ktoś napisał, zobaczyłeś coś, czego nie powinieneś, koleś może kradł itp. a Ty to widziałeś, to teraz chce Ciebie nastraszyć. Także powtarzam: jeśli to prawda, idź na policję, a nam napisz jak to się dalej potoczyło, pewnie nie tylko ja jestem ciekawa.
  • 0

#48

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie :) Koleżanka na górze dobrze mówi . Najlepiej idź z tym na policję
  • 0



#49

FioletowySzarak.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Założyłem sobie, że jesteś pełnoletni.
W momencie przeczytania, że nie piłeś na urodzinach brata ropzłakałem się. Współczuje.
Zaczne czytać jak tylko się ogarnę bo obecnie klawiature upaćkałbym łzami.



Komentarz na poziomie tematu. :D

Użytkownik FioletowySzarak edytował ten post 30.12.2012 - 16:47

  • -10

#50

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prometeusz Ty w ogóle czytasz Nasze posty?

Tak czytam, ale jak zeszliście z tematu i piszecie o tych bramkach to co mam wam odpowiedzieć?



Nie, nie czytasz. Ewentualnie robisz to niezwykle wybiórczo... Specjalnie dla Ciebie podkreśliłem fragmenty którymi powinieneś się zainteresować.



Dawaj tego smsa z bramki. Smsa to można wysłać samemu do siebie, ale raczej nie z wcześniejszą datą. Także po dacie poznamy. Tylko nie kombinuj, że już go skasowałeś, albo że nie masz zdjęcia czym zrobić. Bierzesz pierwszego lepszego kumpla z telefonem i zdjęcie jest.


  • 0

#51

Prometeusz-E=mc2.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok jutro prawdopodobnie wrzucę, ale co wam to da jak potem mówicie że to jest fake.
Chcieliście zdjęcie bunkra to wam wrzuciłem i mówicie że nie dałem żadnych dowodów.
Wrzucę zdjęcie smsa to będziecie mówić że sam sobie tego smsa wysłałem.
  • 0

#52

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok jutro prawdopodobnie wrzucę, ale co wam to da jak potem mówicie że to jest fake.
Chcieliście zdjęcie bunkra to wam wrzuciłem i mówicie że nie dałem żadnych dowodów.
Wrzucę zdjęcie smsa to będziecie mówić że sam sobie tego smsa wysłałem.


Teoretycznie masz rację, bo ani zdjęcie bunkra, ani zdjęcie smsa z bramki nie jest dowodem.
  • 0



#53

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc jeśli już idziemy tym torem, to nawet zdjęcie owych fioletowych róż by nie pomogło, bo można by powiedzieć, że sam sobie je kupił.
  • 2

#54

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie SMSa nie jest jakimś tam mocnym dowodem, ale jeśli zrobisz je w odpowiedni sposób (widoczna data) to trochę uwiarygodni Twoją opowieść. Jak już ktoś wcześniej pisał, szkoda że wywaliłeś róże.
  • 0

#55

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym podzielić się z Wami dość dziwną sytuacją która zdażyła się tydzień temu - w piątek dokładnie, gdy wracałem z urodzin. Było to gdzieś około godziny 2-3 w nocy ( byłem całkowicie trzeźwy, nie mogłem pić bo antybiotyki brałem). Byłem już jakies 100m od domu, przechodziłem koło porośniętej drzewami górki gdzie kiedyś prawdopodobnie znajdował się jakiś bunkier, przechodziłem koło niego dosyć blisko - wtedy zauważyłem jakiegoś mężczyzne między drzewami na tej górce, był ubrany cały na czarno , słabo widziałem bo było ciemno ale zwolniłem wtedy tempo i próbowałem dojrzeć co on tam robi. Szwędał się po tej górce i nagle zaczął uderzać czymś ciężkim w blaszaną klapę, było to wejście do środka do tego bunkru, chyba chciał to otworzyć. Nagle kumpel do mnie zadzwonił i na moje nieszczęście dzwonek uslyszał ten facet, obrócił się w moim kierunku i patrzał się na mnie, wydawało mi się , że miał na sobie jakąś maskę ale mogło mi się to przewidzieć bo było ciemno. Wtedy ja odwróciłem się i szybkim tempem kierowałem się w strone mojego domu , lecz ten typ schodził z góry i szedł w moją stronę. Cały czas się odwracałem, wtedy on skręcił do pierwszej klatki w moim bloku(ja mieszkam w trzeciej). Wszedłem roztrzęsiony do domu, zapaliłem papierosa z nerwów, pościeliłem łóżko a tu nagle ktoś zaczął mi uderzać pięścią w drzwi, podchodzę, patrzę przez judasza i nic nie było widać bo światło zgaszone. Cały czas ktoś walił w drzwi, sąsiedzi w ogóle nie reagowali. Chciałem zadzwonić na policje, a tu co? Brak zasięgu, no to uzbroiłem się w jakiś tam nóż z kuchni na wszelki wypadek i nagle przestał uderzać. Patrzałem się przez okno czy nikt z klatki nie wychodzi ale nikogo nie widziałem.
Po około pół godziny czuwania próbowałem się położyć spać i na próbowaniu się skończyło bo całą noc nie spałem. Następnego dnia ktoś wydzwaniał do mnie cały czas i się nie odzywał. Nadeszła niedziela, cały czas byłem przerażony tą sytuacją, chodziłem sztywno. Po południu dostałem wiadomość SMS a w jego treści były napisane te cyfry: 333, próbowałem odzwonić na ten numer ale był nieosiągalny. Jakieś pół godziny później załatwiałem sprawę w toalecie i nagle ktoś zadzwonił dzwonkiem do drzwi, szybko się podtarłem i otworzyłem drzwi, nikogo nie było a na wycieraczce leżały fioletowe róże owinięte sznurem. Wtedy się zdenerwowałem, poszedłem zgłosić sprawę na policję , opowiedziałem wszystko ale oczywiście policjanci mieli chyba ważniejsze sprawy na głowie , uznali, że to mógłbyć jakiś kawał. Od poniedziałku nic się już nie działo ale do teraz ciągle o tym rozmyślam. Może to wszystko to jakaś zagadka do rozwiązania? Czy te liczby mają jakieś powiązanie z tymi różami? Mam mętlik w głowie. Mam jednak nadzieję, że szybko o tym zapomne i zacznę normalnie funkcjonować i zapomnieć o tej dziwnej sytuacji.


Co ty palisz ? Daj spróbować ;]
  • -3

#56

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hej. Jeśli to nie fejk to róże jak ktoś wcześniej napisał w kolorze fioletu oznaczają właśnie natychmiastowe zauroczenie, miłość od pierwszego wejrzenia. Z drugiej strony fiolet jest kolorem schizofrenii.
Oplecienie róż sznurem moim zdaniem oznacza nierozerwalną więź. (był tam supeł, czy jakaś kokardka, slbo coś innego?) Policzyłeś ile było kwiatów, to też ma znaczenie w tego typu zagadkowych "prezentach".
cyfra 333 oznacza doskonałą doskonałość, czyli boga.
  • 0

#57

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nr 333
  • 0

#58

Code 06.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wszystko musi mieć paranormalne wyjaśnienie, czy wiesz o tym? Prawdopodobnie widziałeś jakiegoś psychola sądząc po twoich postach lub historia jest wymyślona, ja raczej skłaniam się do drugiego.
  • 1

#59

lepka123.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jakiś facet stał pod moim blokiem, ale jak pobiegłem po aparat to już go nie było. Musiał mnie zobaczyć.
Jeśli jutro też będzie to nie ma przebacz, złapie gnoja. To zaczyna być irytujące.

PODOBNO NIE MASZ APARATU ;)
  • 6

#60

Danzig.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, a już się robiło ciekawie :) Ile to już razy były takie historyjki, najpierw nie ma zdjęć, później obietnica, że będą jutro, pojawiają się np. tydzień później a i tak niczemu nie dowodzą. Spaliłeś z tym aparatem. Jeśli jednak to prawda, no to telefon na policje jedynie może tu pomóc, na pewno nie ksiądz, czy ktokolwiek z forum ( no chyba, że jest z policji)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości w wymyślaniu takich historyjek, widać, że masz talent, jednak zwracaj uwagę na szczegóły.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych