Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamach terrorystyczny na polskie władze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj nie róbcie kolejnych teorii spiskowych i niby po co miałby być ta prowokacja? Może jakiś marny % społeczeństwa się tym przejął 50% powiedziało ku*** znowu zamach a 45% szkoda że udaremniono.
  • 0

#92

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabezpieczono też spreparowane polskie i zagraniczne tablice rejestracyjne,


Führer preparował nieważne tablice rejestracyjne ze sprowadzonego auta z 2008 r. 8)

Dzień świstaka

"Podejrzany Zenon K rozsypał 4 tony materiałów wybuchowych po należącym do niego obszarze. Prawdopodobnie minował teren. Użyte w tym celu traktor i siewnik zabezpieczono. W obejściu zabezpieczono jeszcze 4 worki z materiałem wybuchowym (saletrą amonową) jak rówież 2 bańki ropy."


Dołączona grafika

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 20.11.2012 - 14:02

  • 2



#93

Uzurpator.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.ga...szlego.html?i=1
groza...

Jestem chemikiem z wyksztalcenia. Organizowalem wyklady z materialow wybuchowych i inzynierii saperskiej ale teraz robi sie gorzej niz za komuny. Nie wspomne juz o ustawie o broni czy amunicji gdzie jest jedna z najbardziej restrykcyjna na swiecie. Jedno jest pewne. Wladza boi sie panicznie Polakow, ze w koncu sie za nich zabierze. To dobry sygnal do tej POry POlitycy robili co chcieli teraz przynajmniej sie boja. To i dobrze kiedys i na nich przyjdzie kolej. Zainteresowanych prosze o kontakt: [email protected]
Tusk zdrajco bedziesz wisial glowa w dol



Rzekomo to jego post sprzed roku na forum GW. Faktycznie niesamowity sukces polskich służb, brawa również dla niezawisłej prokuratury która postanowiła zatrzymać go 11. listopada. ;D

Teraz czas urobić opinię publiczną, a potem dokręcić śrubę. Strach włączać telewizornię.

Użytkownik Uzurpator edytował ten post 20.11.2012 - 14:40

  • 2

#94

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko jeszcze jedno pytanie - jeżeli przygotowywał się do zamachu od 10-lat (!) tzn., że nie podobała mu się też "kato-prawica" PiSowska, więc gdzie tu mityczny nacjonalizm Dołączona grafika.
  • 2



#95

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam nie wierzę, że ten facet miał być zamachowcem, pewnie były z góry jakieś naciski, "jak tego nie zrobię to mnie zabiją", pokłócił się przed akcją z szefem, podchodził do tego ze 4 razy a potem pancerna żona ucieła mu skrzydło jego marzeń :) I plan rozpadł się kawałki.

Użytkownik Tsu edytował ten post 20.11.2012 - 16:07

  • 4



#96

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja sie spytam mozna sie juz smiac z tej ustawki??? ;) ABW niech sie lepiej zajmie mafia ktora rzadzi... a nie przepraszam na to ich nie stac to moze matka madzi tu szanse mieliby wieksze ;)
  • 3

#97

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"Nagle ujawnione doniesienia na temat rzekomego udaremnienia zamachu terrorystycznego, który miał być wymierzony m.in. w Sejm i prezydenta przypominają mi końcówkę 1981 roku. Wtedy to komunistyczna władza, która nie miała nic innego do zaoferowania społeczeństwu, jak tylko strach, rozsiewała informacje o zbrojeniu się „Solidarności”, której siły zbrojne miały zaatakować i obalić gen. Jaruzelskiego i co oczywiste – nasz postępowy już wtedy system. "

Jedno i to samo w kółko, a ludzie wcale nie wyciągają wniosków z historii. Już się słuchać o tym wszystkim nie chce.

Użytkownik Tsu edytował ten post 20.11.2012 - 16:34

  • 7



#98

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Antoni nigdy nie zawodzi. Już wymyślił, ze to było wymierzone w PiS.

http://wiadomosci.wp...1f8f9&_ticrsn=5
  • 2

#99

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawiązując do niedawnej retoryki organów państwowych..
Po 1. Nie "materiały wybuchowe", a "cząstki wysokoenergetyczne".
Po 2. Pochodzą najprawdopodobniej z kosmetyków.
Po 3. Więcej stwierdzimy po dokładnych badaniach laboratoryjnych.

Za pół roku dalsze niusy, jak zakończy się ekspertyza. Ciekawe czy owe "mat. wybuchowe" badali ci sami spece od tupolewów. Widocznie nie i należy ich zwolnić, ze względu na szybkość i dokładność działania.

Był on inspirowany przez osoby trzecie? Może przez agentów ABW? Robi się ciekawie.

A tu plan zamachu.
Dołączona grafika

btw. Te całe "dowody na przygotowywanie się do zamachu" to zwykłe nagrania hobbysty, któremu prawo nie pozwala na realizowanie pasji :).

P.S.

Akceptacja zbroni, zabójstwo człowieka... jesteście ludzmi?


Akceptacja jarzma niewolnictwa, groteskowo wysokich podatków i horrendalnych ograniczeń prawnych jawnie ucinających swobodę czyjegokolwiek życia... jesteś jeszcze człowiekiem, czy już hodują Cię dla składek jak bydło dla mięsa?

Użytkownik Pisaq edytował ten post 20.11.2012 - 16:46

  • 3

#100

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, władza zawsze przyciągała ludzi nikczemnych i chciwych. Niejeden król czy władca zginął w zamachu czasem słusznie czasem nie. Nie rozumiem dlaczego w obecnych czasach miało być inaczej. Sprawowanie takich funkcji zawsze wiązało się z ryzykiem. A co by się stało, gdyby rzeczywiście doszło do zamachu? Nic. Umarł król, niech żyje król. Świat od tego się nie zawali. Z drugiej strony dobrze by było zapiąć rządzącym solidny kaganiec obywatelski. Tych co nami rządzą też trzeba kontrolować i od czasu do czasu całe to towarzystwo uszczuplać seriami z karabinu.

Dołączona grafika
7.9 Zabronione są wypowiedzi nawołujące do przemocy i naruszające cudzą prywatność.

Edytował Pit


Nikogo nie nawołuję do przemocy, ja po prostu wyrażam swoją opinię :)

Użytkownik Paweł edytował ten post 20.11.2012 - 18:48

  • 4



#101 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Cóż ... cytując Bronisława Komorowskiego, "Jaki prezydent taki zamach". Do Lecha Kaczyńskiego przynajmniej strzelano, a nie przygotowywano Nokię do śmiertelnego rzutu, który miał zniszczyc ścianę sejmu i zawalic lożę prezydencką.
  • 2

#102

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W końcu mam chwilkę na forum :) Widzę, że już sporo osób myśli o tym jak o prowokacji, więc nie jestem sam :) Wypuszczenie tego w obieg to jak dla mnie próba naprawienia wizerunku służb po tym co wyprawiali 11 listopada. Przyłapano ich jak wbiegli w tłum i prowokowali do zamieszek, za dużo filmów i zdjęć. Teraz nagle próbują pokazać jak to są ważni i udaremnili "zamach". Złapali jakiegoś gościa co 10 lat temu planował zamach LOL ! Super tylko wtedy nie było żadnej wojny polsko-polskiej tylko SLD u władzy :D a odpowiednie media już pierniczą, że to zwolennik PiS-u bo nacjonalista :)

A tak poza tym, facet pewnie przez te 10 lat zebrał 4 tony wysokoenergetycznych cząstek grzebiąc po śmietnikach, czyli namiotów i dezodorantów, i od razu z niego zrobili zamachowca. ;) Jaki rząd taki zamach. Niech najpierw poświęcą pół roku na dokładne badania czy to naprawdę materiały wybuchowe czy może namiot.

Zastanawiam się też jak chciał zdetonować swoją bombę biedny Brunon, ze zdjęcia wygląda, że trzeba podłączyć do gniazdka. Btw. wtyczka jakaś nie na czasie, widać facet starej daty :D

Dołączona grafika

Użytkownik Xellos edytował ten post 20.11.2012 - 18:17

  • 4

#103

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

i nie udalo mu się
jednak teraz raczej politycy będą zastanawiać się dłużej nad ustawami :)
na pewno od dziś zasiadując w ławach będą myśleć czy ABW dziś również zapewni bezpieczeństwo

Użytkownik restek edytował ten post 20.11.2012 - 18:23

  • 0

#104

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypuszczenie tego w obieg to jak dla mnie próba naprawienia wizerunku służb po tym co wyprawiali 11 listopada. Przyłapano ich jak wbiegli w tłum i prowokowali do zamieszek, za dużo filmów i zdjęć.

Jeżeli jest tak jak mówisz to wrzuć poniżej te liczne filmiki i zdjęcia:
http://www.paranorma...641#entry528641

Wracając do tematu-4 tony materiałów wybuchowych dostarczyć pod sejm... Musiałby mieć dużego busa lub jakiś lublinek przeważnie przeznaczany do przewozu pieczywa. Zapewne wiele firm dostarcza tam różne rzeczy. Jak rozpoznał teren to mógł podszyć się pod dostawcę kwiatów, kuriera, dostawcę produktów spożywczych itp. Przed tą wybuchową dostawą musiałby wzmocnić zawieszenie bo szurałby podwoziem o ziemię-co na pewno wzbudziłoby podejrzenia.

Mnie osobiście zastanawia inna kwestia-co obecnie lub w najbliższym czasie jest do głosowania w sejmie/senacie, jaka kontrowersyjna ustawa jest do podpisania? Ponowna chęć odwrócenia uwagi opinii publicznej? Szczepionki przeszły, GMO przeszło-co teraz jest na świeczniku?
  • 0

#105

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście zastanawia inna kwestia-co obecnie lub w najbliższym czasie jest do głosowania w sejmie/senacie, jaka kontrowersyjna ustawa jest do podpisania? Ponowna chęć odwrócenia uwagi opinii publicznej? Szczepionki przeszły, GMO przeszło-co teraz jest na świeczniku?


http://www.sejm.gov....rzadekObrad.xsp

Sprawozdanie Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich w sprawie wniosku oskarżyciela prywatnego Marka Dochnala reprezentowanego przez adwokata Marka Zawadzkiego z dnia 15 stycznia 2012 r. poprawionego w dniu 2 kwietnia 2012 r. o wyrażenie zgody przez Sejm na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej posła Antoniego Macierewicza (druk nr 849)
- sprawozdawca poseł Marek Rząsa.

:)

Użytkownik Partuszew edytował ten post 20.11.2012 - 20:08

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych