Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamach terrorystyczny na polskie władze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#61

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

ten Stern jest także marketingowcem. szczerze mówiąc jemu to nie ufam i nie wierzę w jego przepowiednie.. chodzi mi o czystą koincydencję zamachów z zabiegami antyterrorystycznymi. w najnowszym wpisie Fiatowca.

Wczoraj podczas wieczoru wyborczego Nowego Ekranu Alef Stern zaprezentował jak sfałszować wybory, a dzisiaj jest medialna informacja. Stern stwierdził w rozmowie z nami – „Wybory było bardzo łatwo sfałszować, bo karty drukowane były na sprzęcie jaki jest w posiadaniu wielu ludzi. Drukarka laserowa, papier to żaden problem, nawet zrobienie pieczątki komisji, szczególnie, że w tych wyborach głosowaliśmy przy użyciu pliku kartek spiętych zwykłym zszywaczem” – podkreśla były specjalista od marketingu politycznego.


  • 0



#62

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.ga...orystyczny.html

http://www.tvn24.pl/...e,289709,s.html

o 10.00 konferencja na ten temat
  • 1

#63

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Atak planowany był na 11.11. nie doszedł do skutku a nie został przełożony na inne ważne święto, dlaczego? Atak dla zamachowca jest formą dialogu, dlatego atakują jak największe obiekty nawet jak są w danej chwili puste.

Użytkownik Aidil edytował ten post 20.11.2012 - 08:20

  • -1



#64

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaczęła się już konferencja.

http://wiadomosci.ga...erencja.html#MT

Jak na razie bardzo mocny materiał dowodowy.
  • 0

#65

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to nacjonaliści będą mieli swojego męczennika (jak widać po niektórych komentarzach, nie mylę się)- prokuratura stwierdziła, że gość miał poglądy nacjonalistyczne i antysemickie.
Będzie wesoło.


Edit: Forumowi naziole minusują za podanie faktu, prawda boli ;)

Użytkownik HidesHisFace edytował ten post 20.11.2012 - 19:05

  • -14

#66

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to nacjonaliści będą mieli swojego męczennika (jak widać po niektórych komentarzach, nie mylę się)- prokuratura stwierdziła, że gość miał poglądy nacjonalistyczne i antysemickie.
Będzie wesoło.


Trzeba sobie zadać pytanie co powoduje, że zaczyna być takich osób coraz więcej. Nie bierze się to przecież z powietrza.Problem pewnie będzie narastał. Od tego jakie środki zostaną podjęte teraz w tym kierunku będzie zależała dalszy kształt państwa.

Użytkownik Partuszew edytował ten post 20.11.2012 - 10:30

  • 1

#67

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobno się przyznał że jest nacjonalistą o poglądach ksenofobicznych :D niezła szopka
  • 0

#68

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nie masz nic merytorycznego do powiedzenia to lepiej sobie dalsze judzenie odpuść.  Zatrzymana osoba jest z Krakowa, ma 45 lat jest pracownikiem naukowym wiadomo już z jakiej jest uczelni.  Wiadomo że przygotowywał się już od ponad 10 lat.

Podobno się przyznał że jest nacjonalistą o poglądach ksenofobicznych  :D  niezła szopka



Ile masz lat?
  • -1



#69

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tu chodzi o sam fakt planowania ataku o podłożu terrorystycznym.

Co byś powiedział gdyby za jakiś czas następny oszołom zaplanowałby taki atak w metrze albo szpitalu bo nie podobałoby mu się coś innego niż politycy.
Też byś nie płakał po niewinnych pasażerach czy chorych ?

btw - minusowaniem sumienia się nie zagłuszy

Użytkownik Partuszew edytował ten post 20.11.2012 - 11:09

  • 0

#70

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę że trochę więcej niż średnia na tym forum.

Ja tylko piszę to co napisali na gazeta.pl, bo do tego wg ich źródeł się przyznał.
  • 1

#71

Decepticon.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tu chodzi o sam fakt planowania ataku o podłożu terrorystycznym.

Co byś powiedział gdyby za jakiś czas następny oszołom zaplanowałby taki atak w metrze albo szpitalu bo nie podobałoby mu się coś innego niż politycy.
Też byś nie płakał po niewinnych pasażerach czy chorych ?

btw - minusowaniem sumienia się nie zagłuszy



Jakiego sumienia, sumienie to mi nie daje spać z tego powodu że nic z tym nie robię (pasożyty w polityce, gruba kabza klech i samozadowloenie bankowców z powodu liczby naciagniętych i oszukanych zgodnie z prawem obywateli). Gdybym podłozył choć jedną bomke pod sejmem czy senatem, może nawet w prywatnym domu jedengo z poltyków to spałbym spokojnie i uspokoił sumienie, a tak to nie pozwala mi ono spać, wy też tak macie ?

Użytkownik Decepticon edytował ten post 20.11.2012 - 11:13

  • 18

#72

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nacjonaliściy, oni są wszędzie, pomóż mi Panie walczyć z nacjonalistami takimi jak ten zamachowiec! Walczmy razem


Cytat:

Celem zamachu miał być Sejm podczas posiedzenia z udziałem prezydenta, premiera i ministrów; zamachowiec uważał, że najlepszym momentem będzie rozpatrywanie projektu budżetu - poinformowała krakowska prokuratura apelacyjna.

Prokurator Mariusz Krasoń wyjaśnił że podejrzany przyznał się do prowadzenia szkoleń dla osób, które zwerbował, oraz przeprowadzenia próbnych detonacji w celu zamachu.

- Natomiast stwierdził, że jego motywacja i jakby przystąpienie do tych działań nie wynikało bezpośrednio z jego woli, tylko działał niejako siłą sugestii innych osób - powiedział prokurator.

- Mamy wskazanie na tę jedną osobę, którą on wymienia jako tę, która go miała inspirować - dodał.

Jak poinformował Krasoń, w szkoleniach, w których brał udział podejrzany, uczestniczyły jeszcze cztery inne osoby. Prokurator nie odpowiedział na pytanie dziennikarzy, czy te osoby zostały zatrzymane.

Prokuratura podczas konferencji prasowej ujawniła, że zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że kierował się względami m.in. nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i antysemickimi.

Zatrzymany mężczyzna nie należy do żadnej organizacji ani partii. Zdaniem prokuratury był "pomysłodawcą całej akcji". Nie miał pozwolenia na broń.

Dotychczas zatrzymany nie został zbadany przez psychologów ani psychiatrów.

Jak powiedział przedstawiciel prokuratury "zatrzymanie podejrzanego przebiegało w sposób spokojny".

Ujawniono, że osoba ta była "rozpoznawana od końca ubiegłego roku".

Użytkownik OOBE edytował ten post 20.11.2012 - 11:17

  • -4

#73

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nacjonaliściy, oni są wszędzie, pomóż mi Panie walczyć z nacjonalistami takimi jak ten zamachowiec! Walczmy razem


Hahahahaah, jak tylko zobaczyłem ostatni post w tym temacie OOBE to wiedziałem że zaraz napisze że to nacjonalista :D A może to po prostu człowiek niezadowolony z warunków życia w kraju? Nie było to za flagę, za godło tylko po prostu za godne życie? Mówi się że ludzie wierzący to ludzie wierzący w bajki ale od kosmopolitów raczej też zbyt wiele bym nie wymagał bo to też są ludzie wierzący w bajki.

PS. Już widzę te względy "antysemickie", że po prostu nie podobało mu się to że Żydzi nam tu robią holocaust ekonomiczny i demograficzny to od razu "antysemityzm". Teraz łatwo dokleić ludziom łatki antysemitów, ksenofobów czy nacjonalistów.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 20.11.2012 - 11:20

  • 6

#74

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Chyba już w połowie tematów jest wojenka na posty pronacjonaliści kontra antynacjonaliści. Pronacjonaliści głaskaliby gościa (gdyby udało mu się dokonać zamachu) po głowie. To już staje się niesmaczne. Czemu każdy z Was nie zrobi sobie bomby i nie spróbuje obalić rządu?

Prokuratura podczas konferencji prasowej ujawniła, że zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że kierował się względami m.in. nacjonalistycznymi, ksenofobicznymi i antysemickimi.


Masz jeszcze coś do dodania Tenhan ?

Użytkownik Klajcor88 edytował ten post 20.11.2012 - 11:30

  • 1

#75

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślenie "a gdybym podłożył bombę..." rzeczywiście nie do końca jest dobre ale tak jak ja to może nie że sam podłożyłbym bombę bo moje sumienie by mi na to nie pozwoliło, nie chciałbym iść do więzienia etc. ale jakby ktoś komu już na niczym nie zależy (a rząd sam doprowadza do tego że coraz więcej ludzi nie ma nic do stracenia) nawet nie tyle co zrównał sejm z ziemią ale odstrzelił jakiegoś polityka to nie mam nic przeciwko. A to dlatego że skończyłaby się bezkarność i tak jak teraz rzekłbym nawet że bezczelność bo wiedzą że teraz obywatele za przeproszeniem mogą im naskoczyć.

Jednak niewiadomo jak to jest, ja mam nadzieję że to naprawdę niedoszły terrorysta a nie jakaś kolejna szopka w stylu "temat zastępczy" albo "problem-reakcja-rozwiązanie" (może INDECT jest już gotowy i szykują się do wprowadzania?)

Użytkownik Tenhan edytował ten post 20.11.2012 - 11:34

  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych