Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdelegalizować SLD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hitlerowi zdecydowanie bliżej było do lewicy niż prawicy. To że niektóre hasła miały coś wspólnego z nacjonalizmem to nic nie zmienia. W ogóle nacjonalizm to zbiór kilku zasad, i czym jest dana ideologia zależy już od jej wyznawców. W Polsce nazizm praktycznie nie istnieje, więc używając pojęcia nacjonalizm myślimy o ND czy NR, ruchach które istnieją, działają i które tak was bolą


Hitler był nazistą. Jedną z kolumn na której opierał się nazizm był właśnie nacjonalizm. Tak więc nie każdy nacjonalista to nazista, jednak każdy nazista to nacjonalista. Nie będę się spierał czy Hitlerowi bliżej do prawicy czy lewicy, jednak nacjonalistą był niezależnie od tego.

NIC innego nie robili. Bylem, widziałem, wiem. Możesz powiedzieć to samo?


Kolejne słowa właściwie nie dodające do tematu nic nowego. "Byłem, widziałem, wiem" to niestety żaden dowód.

Mimo wątpliwości policja to jednak nie debile i potrafią ukrywać swoje działania (głownie te nielegalne).


Na MN były tysiące osób. Na prawdę nikomu nie udało się nawet przypadkiem nagrać policyjnej prowokacji?

Poza tym czy relacja świadka nie jest dowodem w mniemaniu prawa?


Nie żartuj sobie. Za poważny dowód, że policja sprowokowała zamieszki uznasz: "A bo sąsiad spod trójki tak powiedział"?

Ludzie na marszu widzieli tylko gości ubranych w kominiarki, o ile żaden z uczestników marszu nie potrafił czytać w myślach (w co wątpię) to skąd mieli wiedzieć, czy człowiek w kominiarce jest policjantem, czy nie?

Użytkownik Karringoth edytował ten post 13.11.2012 - 22:42


#17

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie na marszu widzieli tylko gości ubranych w kominiarki, o ile żaden z uczestników marszu nie potrafił czytać w myślach (w co wątpię) to skąd mieli wiedzieć, czy człowiek w kominiarce jest policjantem, czy nie?


Chociazby stąd ze u niektorych z pod kurtek wystawaly bluzki/bluzy z napisem policja?

Dołączona grafika

Tutaj proszę

/mylo


#18

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ludzie na marszu widzieli tylko gości ubranych w kominiarki, o ile żaden z uczestników marszu nie potrafił czytać w myślach (w co wątpię) to skąd mieli wiedzieć, czy człowiek w kominiarce jest policjantem, czy nie?


Chociazby stąd ze u niektorych z pod kurtek wystawaly bluzki/bluzy z napisem policja?

Dzisiaj robiłem zakupy w Tesco i ekspedientce spod uniformu wystawał ogon. Na pewno jest jaszczurem z kosmosu, który przybył na Ziemię, by nas zgładzić. Nie mam dowodów, ale byłem tam, widziałem, wiem.

Czy teraz widzisz, dlaczego ludzie nie chcą wierzyć Ci na słowo? My, na tym forum, potrzebujemy dowodów nie tylko, kiedy ktoś mówi, że widział ducha. :D

Ech, a wypowiedź, że Hitler nie był nacjonalistą, to przemilczę. Przypomina mi się fragment dyskusji z wątku o marszu, gdzie nacjonaliści przypisują swojemu ugrupowaniu członków, którzy im odpowiadają, chociaż niekoniecznie z ruchem byli związani, a tych niewygodnych członków próbują margnializować lub też wymazać z pamięci czytelników. Ot, taka wybiórczość delikatna.

EDIT: Sorry, Mylo. Twoje upomnienie pojawiło się dopiero po wysłaniu przeze mnie wiadomości. Dyskusja zeszła na nacjonalizm, więc nawet nie zorientowałem się, że robimy offtopic. ;)

^Uznaję to za akt skruchy, więc zrobię tak na zielono.

/mylo




#19

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chociazby stąd ze u niektorych z pod kurtek wystawaly bluzki/bluzy z napisem policja?


Czyli policyjni prowokatorzy w tajnej akcji, zostają zdemaskowani przez to, że się niechlujnie przebrali i spod kurtek wystają im bluzy z napisem policja? Ty tak serio? A przed chwilą ktoś tu pisał, że policjanci nie są głupi. No i czemu nikt nie zrobił zdjęcia takiemu gościowi rzucającemu jakąś racą, któremu wystaje taka bluza?

EDIT: Podobnie jak Serail, upomnienie pojawiło się u mnie dopiero po wysłaniu wiadomości.

^Uznaję to za akt skruchy, więc zrobię tak na zielono.

/mylo


#20

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

az taki problem masz ze znalezieniem tego? pierwsze lepsze zdjecie znalezione w pare sekund...
http://www.ngopole.p...144446648_n.jpg

#21

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, zróbmy tak bo temat nie ten: niech każdy wejdzie sobie na YT i spośród wielu filmików poszuka tych z prowokacji, na pewno jest ich wiele jak je ocenicie nie wnikam. W tamtym roku też znaleźli się tacy którzy bronili tego bandyty policyjnego kopiącego niewinnego człowieka po głowie więc niezależnie od tego jak dokładnie prowokacja była by nagrana niektórych nie da się przekonać. Poszukajcie też zdjęć policjantów w kominiarach gdzie spod kurtek wystaje napis "policja" (jeszcze przed marszem) Wersję o wyłapywaniu pirotechników znam, nie piszcie już o tym...

Ludzie widzieli skąd ci goście w kominiarkach wychodzili, a nie sądzę że kibice tak spokojnie hasali sobie za plecami policjantów a ci ich jeszcze przepuszczali. Generalnie cała ta zadyma to wielki chaos w wielkim tłumie, trzeba poczekać jeszcze przynajmniej kilka dni aż ludzie ogarną nagrania i zostaną one jakoś upublicznione i wyciągnie się z nich te najważniejsze fragmenty.

Dobra, w każdym razie o MN piszmy w odpowiednim dziale, tu skupmy się na SLD :D Ciach bajera

#22

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O manifestacji:
Tutaj proszę

Bo inaczej będę musiał robić sprzątanie, będę zły i się oberwie warnami. ;)




#23

Rufus0407.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chociazby stąd ze u niektorych z pod kurtek wystawaly bluzki/bluzy z napisem policja?


Czyli policyjni prowokatorzy w tajnej akcji, zostają zdemaskowani przez to, że się niechlujnie przebrali i spod kurtek wystają im bluzy z napisem policja? Ty tak serio? A przed chwilą ktoś tu pisał, że policjanci nie są głupi. No i czemu nikt nie zrobił zdjęcia takiemu gościowi rzucającemu jakąś racą, któremu wystaje taka bluza?

EDIT: Podobnie jak Serail, upomnienie pojawiło się u mnie dopiero po wysłaniu wiadomości.


Jednak widac co poniektorzy nie grzeszyli inteligencja jedno ze zdjec podalem wczesniej tu masz filmik jak "huligani" stoja sobie spokojnie za plecami policji z metalowymi palkami


Dołączona grafika

/mylo

#24 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja mam sprecyzowane poglądy. Jestem Libertarianinem!

Uważam że wolność to najważniejsza wartość w moim życiu!

uważam też tu cytując za wikipedią że:
"jednostka nie może inicjować agresji; może jej użyć tylko w wypadku, gdy inna osoba jako pierwsza zainicjuje agresję. Krótko mówiąc, użycie siły jest dopuszczalne wyłącznie w celu samoobrony."

i dlatego gardzę takimi pseudopatriotami jak Ty, Kelcie.... bo niszczenie nienawiść zabranianie ograniczanie delegalizacja TO NIE PATRIOTYZM! Tylko parszywe kompleksy ćwierćinteligentów (masz jakiegoś kolegę magistra?),

LUDZIE!! Dlaczego nie możecie mieć różne poglądy i się spierać i wybierać dobrze i budować tą ojczyznę naszą (niech będzie Polskę w tym przypadku)

i tylko:
http://www.youtube.c...-XVdiepTo#t=41s

i "kwadratowe mieczyki"

ŻAL!

Użytkownik kaerc edytował ten post 13.11.2012 - 23:34


#25

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam sprecyzowane poglądy. Jestem Libertarianinem!

I bardzo dobrze.

tylko

parszywe kompleksy ćwierćinteligentów


pytając o wykształcenie czyichś znajomych

(masz jakiegoś kolegę magistra?)


ŻAL!



Jednocześnie sam piszesz jak gimnazjalista(Pomijając to że pytanie o kolegę magistra samo w sobie jest idiotycznie i niedojrzałe)

Strzelacie sobie w stopy aż śmiesznie się to czyta.

Użytkownik Tsu edytował ten post 14.11.2012 - 00:15




#26

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fani na fejsbuku o niczym nie decydują ponieważ w większości nie mają jeszcze prawa głosu.
Taka mała ciekawostka: Jeśliby przeliczyć "lajki" na poparcie to SLD, Pis, PO (kolejno 5, 15 i 25 tys. fanów) i wszystkie te ONRy razem wzięte, nie weszłyby nawet do sejmu gdyby w wyborach wystartował O.S.T.R (385 tys. lajków)

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 14.11.2012 - 00:47


#27

Grazioso.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Delegalizacja SLD? Ciekawe, czyzby mikrougrupowania ultrafanatycznej prawicy mialy nadzieje na to, ze nagle z nieba im spadnz odpowiednie regulacje prawne? A moze po prostu nikt z prawicowych fanatykow nie ogarnia po prostu czegos takiego jak prawo?
Jakiez to typowe dla tych smiesznych radykalnych grupek wycierajacych sobie gebe ojczyzna i honorem, choc pojecia nie maja co to tak naprawde znaczy. Kto nie z nami to pod sciane. Bardzo mi to przypomina Hitlera i jego metody. Mam nadzieje, ze caly ten ultraprawicowy kabaret, ktory umie jedynie rzucac kostkami brukowymi i wrzeszczec w internecie o lewakach i komunie skonczy tak jak Hitler.

Strzelacie sobie w stopy aż śmiesznie się to czyta.

Popieranie ONR jest rownoznacze ze strzalem w glowe. Swoja.

"bo mi bardzo odpowiada prać miernoty lewicowe."

Czyzby kolejny internetowy kozak mocny jedynie w klawiaturze? Ile to tych lewicowych miernot sprales chlopcze w zyciu?

Użytkownik Grazioso edytował ten post 14.11.2012 - 08:01


#28 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

I koniec dyskusji:

Dołączona grafika

#29

tom89.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kelt-jest jasne i klarowne,że te osobniki,które wymieniłeś-szczególnie zawisza(kto widział program tomasza lisa,ten wie)to są po prostu idioci,a szef młodzieży nawoływał do obalenia republiki(okrągłego stołu,żeby nikt się nie czepiał)i do obalenia systemu-i ten sam zawisza stwierdził w kropce nad i między innymi,że "pedały się szarogęszą"-czy to jest dla ciebie normalne???i te absurdalne oskarżenia,że to zakamuflowana policja rzucała kostką brukową-wiem niestety,że inicjatywa sld w sprawie delegalizacji tych band nie uda się,ale nie może być dalej przyzwolenia na takie hucpy,i nazywanie kiboli-pospolitych bandziorów "patriotami"-śmiech na sali,i kolejny raz czytam,że hitler był socjalistą-weźcie coś innego wymyślcie,bo to staje się nudne

#30

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Strasznie dużo nowych osób na forum, aż dziwne :D

No w każdym razie:

@Cannabinol, doskonale wiem że lajki nic nie znaczą, pisałem to już wcześniej.

@Grazioso mikrougrupowanie które potrafi zrobić kilkudziesięciotysięczną manifestacje yhy...

O znajomość prawa ludzi związanych z ruchem narodowym się nie martw. Zdziwiłbyś się jacy ludzie nas popierają.

Prawicowi fanatycy? I tak ma wyglądać dyskusja?

"Jakiez to typowe dla tych smiesznych radykalnych grupek wycierajacych sobie gebe ojczyzna i honorem, choc pojecia nie maja co to tak naprawde znaczy." jw. + dobrze że ty wiesz na czym polega honor i dobrze że tak wiele działasz dla kraju.

"Kto nie z nami ten pod ścianę" - Podaj źródło albo zamilcz.

"Bardzo mi to przypomina Hitlera i jego metody" - a mi kaczka przypomina betoniarkę.

"Mam nadzieje, ze caly ten ultraprawicowy kabaret, ktory umie jedynie rzucac kostkami brukowymi i wrzeszczec w internecie o lewakach i komunie skonczy tak jak Hitler." - "Nadzieja matką głupich".

"Popieranie ONR jest rownoznacze ze strzalem w glowe. Swoja." - popieram ONR i głowę mam całą, poza tym poukładane i szczęśliwe życie. Coś tu nie pasuje.

@tom89 Zawisza idiotą? Człowieku błazenadą były wypowiedzi Lisa, Szczuki i tego od prezydenta. Miałeś w programie niezależnego blogera (dobrze pamiętam?) i zwróć uwagę na to jak on się wypowiada. Artur Zawisza pozamiatał przeciwników bez większych problemów. Nie warto komentować zachowania Szczuki bo ta kobieta nie powinna być brana pod uwagę w jakiejkolwiek dyskusji, sama się kompromituje.

Oszczędź sobie epitetów bo zaniżasz poziom forum.

Republika okrągłego stołu - postkomuna, agenci, kłamstwa, manipulacje. Nie należy tego obalić?

Pedały się szarogęszą - no w sumie to prawda, określenie może nie do końca przyjazne ale fakt jest taki że malutka grupa społeczna bo jest ich baaaaardzo mało zachowuje się jakby była najważniejsza.

Absurdalne oskarżenia - dobrze że wiesz jak było. Wszystko widziałeś w tv, a policja która zawsze mówi prawdę zaprzeczyła że to oni prowokowali - mamy fakt.

Śmiej się śmiej tom, historia wszystkich oceni.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych