Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdelegalizować SLD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po Marszu Niepodległości Sojusz Lewicy Demokratycznej zaproponował, by zdelegalizować ONR i Młodzież Wszechpolską. W ramach rewanżu środowiska narodowościowe stworzyły na Facebooku stronę o nazwie "Zdelegalizować SLD". Profil powstał wczoraj, a dziś ma już... 9450 "lajków" (stan na g. 17:47; 13 listopada 2012 r.). Tymczasem oficjalna fejsbukowa strona Sojuszu ma 5574 zwolenników.

Fanpejdż "Zdelegalizować SLD" został stworzony przez Inicjatywę Patrioci i przyświeca mu hasło "Precz z postkomuną".

Aktualizacja: O godzinie 19:55 strona ma już 10529 "lajków".

+ http://natemat.pl/39...adaja-sojuszowi

http://www.wykop.pl/...onad-1400-osob/

I Profil na fb: http://www.facebook....legalizacja.SLD

Oczywiście zachęcam do "lajkowania" i wypowiadania swoich opinii ;) Precz z postkomuną!

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wojna na lajki? Będzie się działo. :mrgreen:

Ale temat idzie do polityki. Jest specjalny dział, więc z niego korzystajcie.



#3

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gimbusy lajkują co popadnie. Jak widzą, że dużo ludzi coś polubiło na fejsbuku, to też to robią. Jak stado owiec. Kiedyś na TOR-ze czytałem, że tworzy się apliakcje/fanpage w stylu "Doładowania do Orange za darmo", ludzie to lajkują, akceptują ustawienia prywatności, dzięki czemu autor ma dostęp do wszystkich ważnych danych. W tym hasła czy adresu e-mail. No i z tego miejsca droga do wjebki na cudze konto Allegro jest już krótka.

Ludzie mają te Facebooki, ale nawet nie widzą, jak z nich korzystać... to mnie boli. A ilość fanów na danym profilu na FB? No dajcie spokój. :D Doktor House ma więcej fanów niż Obama, ale czy to znaczy, że Hugh Laurie wygrał wybory prezydencie w USA?

Proszę was, nacjonaliści. Nie jestem ani lewakiem, ani prawicowcem. Ani katolikiem, ani komunistą. Nie mam sprecyzowanych poglądów, które dałoby się przyczepić do konkretnej grupy, ale jak ludzie mają brać was na poważnie, jak wy z takimi akcjami wyjeżdżacie i wierzycie, że to coś zmieni? :D

Użytkownik Serail edytował ten post 13.11.2012 - 20:17




#4

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oho, zaczyna się oko za oko... :)



#5

kiper.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozwalić pół warszawy nie ponieść konsekwencji ahh te konserwy :< smuteczek że tak ograniczeni umysłowo jesteście....

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

klikaj kelt klikaj. Oprócz ciebie będą klikać ci zadymiarze oraz gimbusy i ogólnie prawicowcy. Świetne towarzystwo.



#7

Chaffee.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest tylko jedno "ale". Nacjonaliści zapomnieli albo nie wiedzą jaką opinię ma SLD po lewej stronie. To znaczy pseudo lewicy kawiorowej. Więc może to i dobry pomysł - zdelegalizujmy SLD i powołajmy lewicę socjalistyczną z prawdziwego zdarzenia :))

#8

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

hahahahahha, kelt jak możesz porówniwać SLD do jakichś zadymiarzy liczony w dziesiątkach nie mających żaden siły politycznej, będących potępianymi przez większośc społeczeństwa (oprócz emerytów i rencistów ojca Rydzyka). Odzdziały Moherowych beretów i odziały bezrobotnych dresów, hahhaha.

Użytkownik OOBE edytował ten post 13.11.2012 - 20:28


#9

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gimbusy lajkują co popadnie. Jak widzą, że dużo ludzi coś polubiło na fejsbuku, to też to robią. Jak stado owiec. Kiedyś na TOR-ze czytałem, że tworzy się apliakcje/fanpage w stylu "Doładowania do Orange za darmo", ludzie to lajkują, akceptują ustawienia prywatności, dzięki czemu autor ma dostęp do wszystkich ważnych danych. W tym hasła czy adresu e-mail. No i z tego miejsca droga do wjebki na cudze konto Allegro jest już krótka.
Ludzie mają te Facebooki, ale nawet nie widzą, jak z nich korzystać...


Racja, natomiast żebyś nie miał wielkich złudzeń. Tor też nie da Ci 100% bezpieczeństwa i poufności a raczej anonimowość podobnie jak i2p ;)

#10

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ja napisałem, że zajmuję się wjebkami na konta Allegro? Jeśli czyta to ktoś z wydziału gospodarczego warszawskiej policji, która ponoć zajmuje się inflirtacją TOR-a, to ja tam tylko czytam artykuły! :D

A co do wypowiedzi OOBE, nie zgadzałem się z większością wypowiedzi tego człowieka, ale w tym przypadku, przyznaję Ci całkowitą rację. Nic dodać, nic ująć.

O co dokładnie mi chodzi? Nie mam nic do nacjonalizmu - jest to pogląd polityczny, jak każdy inny. Chodzi jednak o to, że obecnie reprezentowany jest właśnie przez tych dresiarzy, o któych wspomniał OOBE. Chcecie być słyszani i brani na poważnie jednocześnie? To zadbajcie o to, żeby reprezentował was ktoś, kto ma coś pomiędzy uszami, bo czasy, kiedy nacjonaliści mogli nawoływać do nienawiści i walki, zdobywając tym samym posłuch, zakończyły się na Hitlerze. :D

Użytkownik Serail edytował ten post 13.11.2012 - 20:46




#11

kiper.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak btw na jakiej podstawie prawnej ta gimbusiarnia z hoolsami chce zdelegalizować legalnie działającą partie polityczną ??

#12

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mylisz pojęcia, gimbusiarnia jest u Palikota, a hoolsy się po lasach biją. Tu masz patriotów :)

Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że do żadnej delegalizacji nie dojdzie. Wrzuciłem to raczej jako ciekawostkę, ale oczywiście musicie się spinać :)

@kiper - widziałeś ty człowieku Warszawę na oczy? Rozwalona połowa? heh, poza tym daruj sobie epitety, z tego co wiem administracja jest dość skrupulatna jeśli chodzi o rozdawanie ostrzeżeń :)

@Wszystko - gimbusów na MN raczej nie widziałem, gimnazjaliści pewnie jacyś byli :) Zadymiarze z policji nie klikają pod takimi profilami więc przykład nie trafiony...
Poza tym za moim klikaniem zawsze mogą pójść czyny. Nie wiem jak to jest z prawnym aspektem delegalizacji ale jestem otwarty na propozycje działania a takie kliknięcie wyświetla informacje wrzucane przez dany profil, więc może czegoś ciekawego się dowiem :)

@OBEE za każdym razem jak czytam twoje posty poprawia mi się humor ;)

@Serail mało uważnie przeglądasz strony internetowe i nie orientujesz się w temacie. Kilka z brzegu: Artur Zawisza, Robert Winnicki, Marian Kowalski czy chociażby Przemysław Holocher. Polecam ci ich przemówienia na YT. Co do Hitlera to nie był on nacjonalistą.

@Mylo, dziękuje za przeniesienie tematu do właściwego działu i przepraszam za kłopot :)

No, to już chyba wszyscy :)

#13

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mylisz pojęcia, gimbusiarnia jest u Palikota, a hoolsy się po lasach biją. Tu masz patriotów


Obrażasz chyba wszystkich patriotów porównując ich z tą bandą, która wznieciła zamieszki i poszła na MN w tym tylko jednym celu.

Zadymiarze z policji nie klikają pod takimi profilami więc przykład nie trafiony...


Słów dużo, dowodu brak. Nikt do tej pory nie udowodnił, że to byli policjanci. Ty też nie.

Co do Hitlera to nie był on nacjonalistą.


Jak to nie? Był ultranacjonalistą i m.in dzięki nacjonalizmowi niemieckiemu doszedł do władzy.

A Twoim zdaniem kim był? Może kosmopolitą?

#14

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hitlerowi zdecydowanie bliżej było do lewicy niż prawicy. To że niektóre hasła miały coś wspólnego z nacjonalizmem to nic nie zmienia. W ogóle nacjonalizm to zbiór kilku zasad, i czym jest dana ideologia zależy już od jej wyznawców. W Polsce nazizm praktycznie nie istnieje, więc używając pojęcia nacjonalizm myślimy o ND czy NR, ruchach które istnieją, działają i które tak was bolą :)

"banda która wznieciła zamieszki i poszła na MN w tym tylko jednym celu." Mylisz się, te słowa idealnie pasują do policji bo jedynym ich celem była zadyma. NIC innego nie robili. Bylem, widziałem, wiem. Możesz powiedzieć to samo?

Dowody powoli pojawiają się w necie, nie liczcie że wszystko będzie tak łatwe do ustalenia. Mimo wątpliwości policja to jednak nie debile i potrafią ukrywać swoje działania (głownie te nielegalne). Poza tym czy relacja świadka nie jest dowodem w mniemaniu prawa? Chyba tak, więc dowodów jest multum.

Ale to nie ten temat, i proszę o nie robienie offtopa.

#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hitler był nacjonalistą. Narodowy-socjalizm: połączenie myśli prawicowej z lewicową.

Ale oczywiście prawica powie że bliżej mu było do lewicy, a lewica się go wyprze. ;) Standard. Nazizm to światopoglądowo ultra skrajna prawica, gospodarczo etatyzm czyli lewica i to nie jakaś skrajna.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych