Skocz do zawartości


Zdjęcie

Europa dla wszystkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)
Analizy przeprowadzone w roku 1990 dowiodły, że u kobiet stosujących pigułkę przez cztery lub więcej lat przed pełnym donoszeniem ciąży, stwierdzono aż 72% wzrost zachorowalności na raka piersi.
(...)
Czynnikiem szczególnie powiększającym ryzyko zachorowania jest stosowanie pigułek antykoncepcyjnych w młodym wieku. Ryzyko to wzrasta dodatkowo w powiązaniu z innymi czynnikami wywołującymi raka piersi, takimi jak: poddanie się przez kobietę aborcji, zastępcze leczenie hormonalne, czy też historia raka piersi w rodzinie
(...)
Kobiety stosujące doustne środki antykoncepcyjne w młodym wieku zapadają na raka piersi, który przyjmuje często postać nowotworu o większych rozmiarach, bardziej agresywnego, z szybkimi przerzutami, co znacznie zmniejsza szansę danej kobiety na przeżycie.
(...)
Jest to stosunkowo zróżnicowane i zależy od tego, jakie środki dana kobieta stosuje. Dla przykładu, pewne pigułki mogą co prawda nieco obniżać ryzyko wystąpienia nowotworu macicy lub jajników, lecz podwyższają z kolei ryzyko pojawienia się raka piersi, szyjki macicy i wątroby.
(...)
Wśród najczęściej stwierdzanych skutków ubocznych znajdują się: zakrzepy, podwyższone ciśnienie, ataki serca, migreny, depresje, spadek libido oraz cały szereg zaburzeń. Mało mówi się także o tym, iż niektóre pigułki antykoncepcyjne czy szczepionki (np. Depo-Provera) znacznie podwyższają ryzyko zarażenia się śmiercionośnym wirusem HIV. Należy przypomnieć, że stosowane obecnie przez miliony kobiet na świecie środki antykoncepcyjne działają najczęściej poronnie, wywołując wczesną aborcję
źródło


I widzisz? Kolejny dowód, że wasze socjal-chore głowy są gotowe czynić nieszczęście wielu by zaspokoić chore wizje pojedynczych głów.

Ein sozialismus!
Ein idee!
Ein ableben!

#32

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest taki głupi pomysł, żeby niektóre leki jednak ludziom podawać. Chociażby środki antykoncepcyjne wszystkim dziewczynkom poniżej 18 roku życia - skuteczny sposób zapobiegania nastoletnim matkom. Problem polega na tym, że koledzy forumowi nie rozumieją, iż nie ma złych metod/środków sprawowania władzy, są tylko nieodpowiedni ludzie. Wniosek - jedynym możliwym wyjściem jest budowa systemu, który działa i to działa skutecznie niezależnie od człowieka - a to właśnie daje nam anarcho - socjalizm.

TOWARZYSZU, PRZYŁĄCZ SIĘ JUŻ DZIŚ - K.C ZPA-S POTRZEBUJE I CIEBIE!


Jesteś więc równie niebezpieczny co Hologram a nawet bardziej. Dzieciom chcesz wciskać kuracje hormonalne ? Może najlepiej od razu jak dziewczynki zaczynają miesiączkować.

Są złe metody i środki, chodź by dlatego, że jak dziecku będziesz podawać ten swój szajz hormonalny, to zaburzysz prawidłowy rozwój. Będziesz mieć mutanty a nie kobiety.

Nawet dorosłe kobiety mają efekty uboczne takich tabletek.

#33

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Komuchy, nacjole - obojętne, jak dostają broń do ręki to urządzają sobie krwawe igrzyska. ;) Tym ciekawiej że paru nacjolów z forum też zapowiadało że lewaków trzeba od razu odstrzelić. Dobrze że Ty dbasz o pokojowe nastawienie. :mrgreen:


A internacjole i euronacjole to niby nie? Każda władza stosująca przymus i przemoc jest chora. Chęć rządzenia podwładnymi bez zgody podwładnych powinna być traktowana jak choroba psychiczna, bo jest to forma sadyzmu.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 28.10.2012 - 23:21


#34

AGuila.
  • Postów: 91
  • Tematów: 5
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znak Yin Yang prawie po środku (jak serce, też jest trochę powyżej środka ciała - serce - centrum ciała człowieka, miejsce Ducha Św.) wg. mnie ma wskazywać, że UE będzie dochodzić do jedności w różnorodności. Tylko tę jedność będą chcieli uzyskać metodami jak za czasów Lenina. Kosztowało to życie milionów ludzi. Wskazuje na to symbol młota i sierpa na szczycie gwiazdy (czyli symbol głowy, rozumu - to co mają w myślach). Wszelka wolność, w tym religijna będzie na dalszych miejscach.

Umieszczenie tego symbolu (Y.Y.) po środku ma przyciągać uwagę osób, które nie zgłębią tego jako całości, tylko na szybko. Ich pobieżna wiedza ma im powiedzieć, że jest to projekt warty poparcia, mają to poprzeć. Właśnie głosy ludzi mają im zapewnić tzw. mandat do pełnienia władzy, tylko będą to głosy ludzi nie zorientowanych do czego tak na prawdę dąży ta UE. Będą jak roboty, nie myślącą masą (nie lubię tego słowa - bo jest wyrazem pogardy do ludzi - jako bezrozumnych istot). Symbolizuje to poprzedni plakat UE, gdzie ludzie przedstawieni są jako roboty, proste piksele niezbyt skomplikowani:

Dołączona grafika

Tylko tym razem mogą dochodzić do tego ich raju na ziemi innymi metodami: tabletkami (które pojawiły się już w tym temacie, no i film, który zapodał mylo - eqilibrium), aborcją, eutanazją, (najpierw na życzenie potem ustawowo zapisaną) ... no i finałowy projekt to mogą być czipy (przed czym najprawdopodobniej ostrzega Biblia - i od razu zaznaczam, że odrzucenie czipa nie warunkuje czy jesteś Chrześcijaninem czy też nie).

Użytkownik AGuila edytował ten post 29.10.2012 - 09:31


#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do tych plakatów. Jestem w 99% pewien że nie jest to żadne ujawnianie spisku. Tych plakatów nie robi Komisja Europejska, ani żaden Illuminati, ale firma zajmująca się identyfikacją wizualną. Znając realia to ludzie tam pracujący nie bawią się w masonów, tylko odwalają jak najwięcej - jak najszybciej.
Żeby zrobić jak najszybciej i do tego wykonać projekt który się "broni", trzeba korzystać z oczywistych skojarzeń.

Jeśli dam przykład:

"Zróbcie plakat z tekstem -We can all share the same star-" Do tego idzie brief w skrócie "Ukazanie różnorodności etnicznej, politycznej i światopoglądowej".

Projektant wziął modne znaki z googla które mu przyszły do głowy, powklejał w obręb gwiazdy - tada!

Z plakatem który wkleił AGuila z wieżą Babel. Tutaj jest jeszcze prostsze skojarzenie. Tekst miał być "many languages". Idea bardzo podobna do wieży Babel. Ktoś kto wykonywał ten plakat mógł go zrobić szybko i bez problemu sprzedać, korzystając z ogólnie znanych skojarzeń. Bo gust jest jak wiecie co, każdy ma swój - więc każdy projekt musi być uzasadniony i umieszczony w pewnym zakresie skojarzeń.

Tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia w branży projektowej. ;)



#36

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To marne masz to doświadczenie.
Przecież ktoś to musi później zaakceptować.

#37

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja bym zostawił w spokoju ten komunizm, czerwona zaraza była dawno temu i już nie wróci. Trzeba pogonić Arabów wraz z innymi gośćmi niepotrafiącymi się dostosować do naszej kultury. W przeciwnym wypadku oni mogą pogonić stąd nasze wnuki.
Nie żebym posiadał do nich jakieś osobiste uprzedzenia, ale jeżeli nie potrafią zachowywać się tutaj jak Europejczycy, to nikt ich nie zaprasza i nie będzie po nich płakał.
Europa dla wszystkich, dopóki wszyscy są Europejczykami.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 29.10.2012 - 23:15


#38

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bym zostawił w spokoju ten komunizm, czerwona zaraza była dawno temu i już nie wróci.


Wrrrrrróc. Czerwona zaraz panoszy się do dzisiaj, nawet w parlamencie europejskim, gdzie sporo osób ma korzenie komunistyczne, już nie wspominając o naszym betonowym rządzie. Jak bez rozliczenia z komunistycznym terrorem można mówić że on "kiedyś tam był i już go nie ma" ? Jest on jak najbardziej aktywny pod inną formą i z zapałem korzysta z nowych zabawek typu kapitalizm i korporacjonizm. Oczywiście kapitalizm jest dla swoich, dla reszty to co zawsze ;]

Użytkownik Tsu edytował ten post 30.10.2012 - 01:37




#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ChemicalStimulants@

Uwierz że o wiele większe niż Ty. ;) Robiłem nawet zlecenia dla instytucji publicznych i wiem jak tam jest. Decydują często ludzie na niższych stanowiskach, naciskani przez terminarz - bo plakat ma być na za tydzień a jeszcze trzeba dać do druku.

Więc zamiast podważać moje doświadczenie, pokaż swoje i wyjaw sekrety takich zleceń. Chyba że tak sobie dywagujesz bez podstaw. :roll:

Jak mówiłem, proste skojarzenia zawsze dobrze się sprzedają, dlatego pełno ich w materiałach promocyjnych państw.



#40

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bym zostawił w spokoju ten komunizm, czerwona zaraza była dawno temu i już nie wróci. Trzeba pogonić Arabów wraz z innymi gośćmi niepotrafiącymi się dostosować do naszej kultury. W przeciwnym wypadku oni mogą pogonić stąd nasze wnuki.
Nie żebym posiadał do nich jakieś osobiste uprzedzenia, ale jeżeli nie potrafią zachowywać się tutaj jak Europejczycy, to nikt ich nie zaprasza i nie będzie po nich płakał.
Europa dla wszystkich, dopóki wszyscy są Europejczykami.


UE to jest komunizm par excellence, tyle że mocno zmodyfikowany pod wpływem etapu "błedów i wypaczeń" w ZSRR, taki NEP na koksie krótko mówiąc.

ChemicalStimulants@

Uwierz że o wiele większe niż Ty. ;) Robiłem nawet zlecenia dla instytucji publicznych i wiem jak tam jest. Decydują często ludzie na niższych stanowiskach, naciskani przez terminarz - bo plakat ma być na za tydzień a jeszcze trzeba dać do druku.


To już wiemy przy jakiej okazji załapałeś się na obecną fuchę "marketingu bezpośredniego".

#41

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie dzięki, nie jestem z pokoroju ludzi którzy za 30 srebrników podcinają gałąź na której sami siedzą.

#42

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry, usunął mi się post przez przypadek - przymuliło przeglądarkę.
Pisałem mniej więcej coś takiego:

To już wiemy przy jakiej okazji załapałeś się na obecną fuchę "marketingu bezpośredniego".

Najlepiej zwyzywać od agentury gdy brakuje argumentów. ;) Konkursy i przetargi są otwarte i każdy może wziąć udział jeśli coś potrafi.


Co do tego co napisałeś wyżej już się nawet nie wypowiadam, bo to fanatyzm.



#43

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Racjonalizuj to sobie ile wlezie, ale w głębi serca wiesz tak samo jak ja że szalupy są tylko dla 1 klasy, a pionki na usługach sitwy pójdą na dno z cała resztą plebsu, kiedy już zakończy się rozkradanie tej tonącej krypy.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 30.10.2012 - 20:06


#44

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Pytanie co wśród tych symboli robi sierp i młot?

IMHO sierp i młot to symbol ateizmu, który dla wielu ludzi jest ich religią. Jak inaczej zobrazować ateizm, jeśli nie symbolem państwa które go spopularyzowało i postawiło na piedestale?



#45

AGuila.
  • Postów: 91
  • Tematów: 5
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mylo

Rozumiem, że projektując/malując coś, może wyjść z tego obraz, na którym będzie można dostrzec symbole np. masońskie. Wiem to po swoich doświadczeniach. Maluję coś, a potem doszukać tam można się pewnych symboli. Dla przykładu, np. wykorzystywanie koła w połączeniu z jakąś figurą, wpasowywanie jednych w drugich, na przemian, spowoduje utworzenie pewnej symboliki. Przypuszczam, że to jest nieświadome czerpanie z jakichś naszych głębokich pokładów wiedzy. Zresztą, człowiek naturalnie dąży do harmonii, piękna, równowagi, to jest w nas wpisane jako istoty Boże. Chyba, że tworzymy jakiś symbol, a potem człowiek nadaje mu znaczenie (np. tajne symbole masonów - piramida)

Projektant wziął modne znaki z googla które mu przyszły do głowy, powklejał w obręb gwiazdy - tada!


hmm, tylko co ma wspólnego znak sierpa i młota z religiami? Przecież to jest symbol totalitaryzmu przez który zginęło miliony osób! Nawet jeśli przyjmę, że ten projektant za bardzo się nie orientuje co ten symbol oznacza (bo tak może być, po prostu w szkole im tego do głów nie wbito), to już nie uwierzę, że nie wiedzieli o tym politycy! Marnując miliony euro na bzdury, nie mogli by zmarnować kilku tysięcy na poprawę tego plakatu?

No i za dużo tej symboliki w plakatach 'promujących' EU, przecież to nie pierwszy raz się zdarza.

- robią to specjalnie,

lub (albo się łączy jedno z drugim)

- tak jak pisze mylo, jest to robione przez grafików, którzy za bardzo nie znają się na symbolice (trochę sprzeczne to ze sobą, graficy po studiach na ASP raczej powinni się orientować w symbolice) albo co gorsza, społeczeństwo jest już tak ogłupiałe (np. Ci nieszczęśni graficy), że sami już popierają te totalitarne zapędy UE.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych