Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzysz w horoskopy ??Z jakiego znaku zodiaku jesteś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#106

walkir.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem skorpionem - horoskop może być skuteczny ale ten tworzony indywidualnie - dokładna data urodzenia ( wraz z godziną) i miejsce. Te ogólne - to samo dla wszystkich wodników, raków itd. to bzdura. Każdy poważny astrolog tak powie.
Z tarotem nigdy nie miałem styczności. Co niektórzy tu pisali że sami sobie stawiali tarota a to chyba nie jest prawidłowe - o ile wiem nie można samemu sobie wróżyć.(zangażowani emocjonalnie możemy źle zinterpretować układ kart lub tarot sam może nas zwodzić)
  • 0

#107

anek132.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Lew :-D a w horoskopy nie wierze ... :smile:
  • 0

#108

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem RAKIEM a horoskopy czy wierzę hmmm nie wiem,może troszke .Ale wiem jedno z moim znakiem zodiaku sprawdziło mi sie tylko to ,że jestem impulsywna,poczucie humoru .A w tarota wierze .Coś w nich jest ;-)
  • 0

#109

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

RAK. W horoskopy "gazetowe" absolutnie nie wierzę natomiast z profesjonalnymi nie miałem styczności. Co do tarota to byłem bardzo sceptycznie do niego nastawiony, ale po przeczytaniu waszych pzeżyć, doświadczeń z tymi kartami zacząłem trochę w to wierzyć. Ale dopiero samemu przetestuję jak będę miał kiedyś okazję.
  • 0

#110

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzis napisalem esa do wrozbity. mimo innego pytania ten sam mi podal cyfry i date kiedy to niby mam wygrac w lotka (ponoc jest to mi zapisane) ;] srednio w to wierze. no ale zobaczymy
  • 0

#111

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

CrOW616, a kiedy masz wygrać?? To wyśle takie same jak ty :jump:
  • 0

#112

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CrOW616, a kiedy masz wygrać?? To wyśle takie same jak ty :jump:

Chcialbys Legalize, Crow Ci nie poda bo by sie musial z Toba nagrodą podzielic :P
  • 0

#113

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym się podzielił :P Trza wspierać innych w potrzebie :jump:
  • 0

#114

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym się podzielił :P Trza wspierać innych w potrzebie :jump:

Skoro tak mowisz to jak Crow da Ci numerki i wygracie :P to sie swoja czescia wygranej ze mna podzielisz :-D
  • 0

#115

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój znak zodiaku to lew^^wymiatam


ogólnie podchodzę baaaardzo sceptycznie do horoskopów.
Mój znajomy pisze mi.in horoskopy do jednej z gazet.

Niekiedy stwierdza:"no,to ja spadam,bo na rano trzeba jakiś horoskop napisać" :hmm:


^^ lol

bo przecież jak można sie sugerować stwierdzeniami typu:"wyjdź na rower,to Ci dobrze zrobi"czy"we wtorek masz szansę poznać kogoś wyjątkowego" :hmm:
  • 0

#116

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym się podzielił :P Trza wspierać innych w potrzebie :jump:

Skoro tak mowisz to jak Crow da Ci numerki i wygracie :P to sie swoja czescia wygranej ze mna podzielisz :-D

No to mamy układ tylko musisz go tera nakręcić :jump:
  • 0

#117

Kosmitka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w horoskopy nie wierzę, a to dlatego ponieważ wiem że są pisane tak żeby było bardzo duże prawdopodobieństwo że to co jest opisane w tym choroskopie się spełniełni np. w tym miesiącu dokonasz korzystnego zakupu przykład: Zapomniałaś umyć zębów przed wizytą u stomatologa i kupiłaś sobie gumę miętową którą następnie skonsumowałaś.
;-)
  • 0

#118

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh ja mam polewke jak jest wielkie targowisko do ktorego prowadzi sciezka to sa tam cyganki, biora ci ta reke i wroza wroza :P mowia ze spotka cie cos zlego alb dobrego a dalej to musisz dac 10 zl bo niejasno widzi :rotfl: :rotfl: i potem tez same niejasnosci ze to musi sie sprawdzic :P
  • 0

#119 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

LEW, to król znaków zodiaku. :mrgreen: Jestem dumna, że nim jestem. :mrgreen:
Opisy znaków zodiaku typu: Powiedz spod jakiego znaku jesteś, a powiem ci kim jesteś, sa cześciowo prawdziwe, ale już sugerowanie się znakiem zodiaku przy wyborze partnera, to gruba przesada.
Dowodem mogą być bardzo szczęśliwe pary,którym w/g horoskopów w ogóle nie powinno się udać dojść do pierwszej randki, nie mówiąc już o nastu latach szczęśliwego pożycia. :smile:
  • 0

#120

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio kosmetyczka wachała się nad przekuciem mi brwii, gdyż jest skorpionem, a znak ten jest negatywnie naładowany w tym miesiącu :-| :-|
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych