Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzysz w horoskopy ??Z jakiego znaku zodiaku jesteś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#76 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tym tarotem, to nie jest bzdura. Miałam z nim do czynienia tylko raz, tak dla checy. Wtedy wydarzyło sie coś bardzo dziwnego i od tamtej pory trzymam się z daleka od wszelkiego typu wróżb, ze szczególnym wskazaniem na tarot. Dawno temu wróżyłam sobie na okoliczność andrzejek. I co? Sprawdziły się w 100%. Chociaż wtedy wydawały mi się co najmniej absurdalne. Co do znaków zodiaku , to jestem Lwicą. Mam doskonały kontakt ze Strzelcami i Baranami oraz Wagami. :smile: Znaki ognia i powietrza łączcie się! :-D
  • 0

#77

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam swój własny system horskopowy... wyłącznie tylko dla mnie... :-D czyli nie wierze w żadne bzdety zawarte w gazetach bo ich nawet nie czytam... Ten system horoskopowy mówi,że najlepsze kontakty mam z lduźmi o następujących znakach zodiaku:
- Strzelcy [ moi najlepsi znajomy i przyjaciel ]
- Bliźnięta
- Barany [ w mniejszej liczebności i wyjątki... ]
  • 0

#78

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ignoruje wszelkiego rodzaju horoskopy,wróżby itp.Mój znak:Bliźnięta
  • 0



#79

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kompletnie nie wierzę w horoskopy :] jestem strzelcem...
  • 0



#80

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem Rakiem i nie wierzę w horoskopy. Nie interesują mnie polożenia Wenus z Marsem czy innymi Jowiszami i jak to wpływa na moje życie. Moje życie to ja i moje decyzje.
  • 0

#81

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesteś Panem swego życia ;-)
  • 0



#82

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem Strzelcem, a w horoskopy nie wierze bo to bzdety - przynajmniej te z gazet.
:dance:
  • 0

#83

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja jestem zodiakalnym bliźniakiem i gdy czytam czasem horoskopy wógule sie nimi nie przejmuje... :smile:
  • 0

#84

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem KOZIOROŻCEM
w horoskopy nie wierze ale czasami je czytam i mnie zaskakują niekóre rzeczy w nich.
Są tam informcje które sie później wydażyły!!
Czyżby zbieg okolicznośći??
  • 0

#85

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważ, że informacje takie jak "nagły przypływ gotówki" można odnieść prawie do wszystkiego. Znajdujesz pięć złotych, babcia ci daje dziesiątkę, szef wypłatę, premię, itp. tego jest naprawdę mnóstwo.
  • 0

#86

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znak zodiaku: Strzelec.
W horoskopy, szczególnie te, które sa publikowane w kolorowych gazetach pokroju Żecya na Gorąco czy Bravo nie wierzę. Zbyt ogólnikowo to napisane, zbyt szeroka jest możliwość interpretacji, przez co można te horoskopy dopasować do niemal każdej sytuacji. Zaraz sprawdzę horoskop i zobaczę, co za brednie ktoś napisał o mojej przyszłości. :]

---
Ok, mam. Oto mój horoskop na maj 2k6 ;)

HOROSKOP MIESIĘCZNY
Choć wiosna w pełni, ty możesz narzekać i szukać dziury w całym. Kwinkunks Słońca sprawi, że będziesz zwracać zbyt dużą uwagę na różne drobiazgi i nieistotne konflikty. Nie przejmuj się aż tak sprawami, na które nie masz wpływu.

Trudno, żeby którakolwiek z wymienionych rzeczy nie zdażyła się w ciągu miesiąca. To trochę tak jakby ktoś powiedział "Widzę, jak w tym miesiącu przekroczysz próg swojego mieszkania. Na pewno też w tym miesiącu usiądziesz przed telewizorem. Na pewno także najdalej za 20 sekund wciągniesz do płuc powietrze". :P
  • 0

#87

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najlepsze horoskopy są w gazetach typu: BRAVO :rotfl:
  • 0



#88

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tak, tam to jest zupełny stek bzdur...
Zauważcie, że czasem horoskopy z gazet się powtarzają prawie słowo w słowo... Np. z roku 1992 i 2006...
  • 0

#89

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem,że zawsze czytam horoskopy,czy to w gazetach typy "życie na gorąco",w gazetach codziennych czy w internecie i jeszcze żaden się nie sprawdził (nie mówię o horoskopach typu "spotkasz kogoś miłego" albo "udadzą ci się zakupy".)
Ale tak przy okazji,jestem spod znaku barana i zawsze najlepiej dogaduję się z osobami spod tego samego znaku-nie wiedząc o ty oczywiście (moja dziewczyna okazała się spod tego znaku,mój przyjaciel też,najlepszy kmpel z roboty to samo...Coś znak zodiaku ma jednak w sobie.
  • 0

#90

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem, jak można wierzyć w horoskopy! Przecież to totalna bzdura. Tacy ludzie w gazetach zatrudniają jakiś ludzi z bujną wyobraźnią i chęciami i takie osoby wymyślają jakieś krótkie horoskopy... Totalny bezsens i bzdura.

Jestem ryba.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych