Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzysz w horoskopy ??Z jakiego znaku zodiaku jesteś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#91

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja jestem zodjakalna panną ... :hmm:

Nie wierze w horoskopy bo to totalna bzdura !! Nawet gdyby horoskop miał się spełnić , w każdej gazecie jest inny... więc wiadomo ze jest wymyślony :) , a jak się już spełni to najpewniej czysty PRZYPADEK . ;-)
  • 0

#92

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wierze w horoskopy a juz napewno nie w te ogolne, ktore mozna znalezc w czasopismach itp.
  • 0

#93

pawelll15.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W horoskopy to ja nie wierzę. Jestem zodiakalnym bykiem.
  • 0

#94

Abadon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W horoskopy, wróżby czy przepowiednie ludzi, którzy biorą za to kasę nie wierzę. Według mnie to tylko wyciąganie od ludzi pieniędzy. W czasopismach piszą tak, aby się zgadzało prawie dla każdego, a gdy rozmawiamy z jakąś wróżką to ona najpierw wyciągnie od nas nieświadomie (dla nas oczywiście) wszystkie potrzebne informacje, a potem sobie coś wymyśli i odsyła do nas :-) . Jeżeli widzę jakiś horoskop to czasami nawet czytam z ciekawości jakie tam głupoty wypisują, ale jeśli chodzi o reklamy w telewizji w stylu „zadzwoń na 0-700-xxx-xxx, a poznasz swoją przyszłość” to bardzo mnie denerwują :argue: .
Jeśli chodzi o karty tarota to podchodzę do tego sceptycznie (chociaż czytając wcześniejsze wypowiedzi sprawa może nie jest taka prosta i trzeba będzie zgłębić temat).
Mój znak zodiaku to SKORPION.
  • 0

#95

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moja kolezanka zaczyna sie bawic wrozeniem, i nawet jej to wychodzi bo ja sie do niej dopiero przed miesiacem zaczelem odzywac i nie opowiadalem jej o niczym ze swojego zycia, a tak czy inaczej dobrze opisala moja osobowosc i to jak sie rozwijam duchowo
  • 0



#96

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście nie wierzę w horoskopy z gazet, ale co do innych (nie licząc wróżek itp.) nie mam zdania...

Jestem zodiakalnym lwem.
  • 0

#97

opętana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wierze w horoskopy, a znak zodiaku mam bardzo dziwny. Moja data urodzin raz nalezy do Wodnika, a raz do Ryb...
  • 0

#98

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Urodziłaś się 29 lutego? :) Jeśli tak to teraz masz jakieś 3,5 roku.
  • 0



#99

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moja mama ma troche ponad 10 :P
  • 0

#100

opętana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja sie urodziłam 19 lutego , i raz jestem Rybami a raz Wodnikiem
  • 0

#101

Kubrak.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedawno mówili w kościele, że chodzenie do wróżek, wróżenie sobie czy wiara w horoskopy są tylko krok od okultyzmu.

Jestem wagą.
  • 0

#102

maya11.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, jestem tu nowa. W wortalu ma się ukazać tekst mojego autorstwa, więc przy okazji się zarejestrowałam. I nie wytrzymałam...
Jestem profesjonalnym astrologiem i mam wielką stronę poświęconą astrologii humanistycznej.
Nie chce mi się tłumaczyć od podstaw, że gazetowe horoskopy to totalne bzdety, że są pisane przez ludzi nie mających o astrologii najmniejszego pojęcia, że to oszustwo i kit dla blondynek.
Prawda jest taka, że gazetowe wróźby to w ogóle nie jest astrologia.
Prawda jest również taka, że "astrolog" figuruje w oficjalnym, rządowym spisie zawodów.

Jest to dowód na to, że: astrologia nie jest zabobonem, czarami, gusłami, oszustwem, antynaukową bzdurą i co tam jeszcze, nie pamiętam wszyskich obelg, jakimi obrzucana jest astrologia i astrolodzy.
Jeśli kogoś temat naprawdę interesuje, to powinien się tym zainteresować szukając rzetelnej wiedzy, a jeśli go nie interesuje, to niech sobie czyta horoskopy dla Baranów, jednak ze świadomością, że są one pisane dla bezmyślnych baranów.
Pozdrawiam
Maria Sobolewska
www.astro.eco.pl
PS. Na stronie polemizuję i wyjaśniam dokładnie i naukowo (w Słowniczku-polemiczku i Polemikach), jak tzw. racjonaliści robią z ludzi idiotów, wykorzystując ich niewiedzę i braki w wykształceniu. Jeśli ktoś pisze o precesji, 13 znaku zodiaku i zmianach w kalendarzu (z juliańskiego na gregoriański) i twierdzi, że tym sposobem obala astrologię, to powinien wrócić do szkoły, a dokłanie powtórzyć gimnazjum, bo jego pisanina dowodzi, że jest nieukiem.
Zapraszam do lektury.
  • 0

#103

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Codziennie rano dostaje od ery (w sim extra mozna zamowic) i zwykle sie spelniaja. Wiec wierze. ;]
  • 0

#104

wasik.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja kolezanka czyta horoskopy i mowi ze czesto sie spelniaja.Ja nie czytam.

Jestem skorpion.
  • 0

#105

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem wodnikiem w horoskopy nie wierzącym...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych