Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdzająca się przepowiednia z 2011r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#76

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja polecam Zombie survival Max'a Brooks'a. Genialne...
  • 0

#77

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

666 spokojnie, nie przejmuj się anonimowymi przepowiedniami, jakichś internetowych trolli, Patrick ma racje, po prostu sam oceniaj bieżące wydarzenia. Na apokalipsę i tak się dostatecznie nie przygotujesz (bo gdyby można było to co to za apokalipsa? ),a nawet w jej wypadku najlepszą bronią będzie zdrowy rozsądek.


Tak, ale WTC, wydarzenia w libii itd. były jakos "przepowiedziane", informacje które moga sie stać teraz też są teoretycznie "przepowiedziane"
  • 0

#78

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

coś z pewnością jest na rzeczy. Nie tylko on pisze o "Wyludnionej europie". Poczytajcie PRzepowiednie Baby Vangi.
  • 0

#79

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tej, która przepowiadała początek trzeciej wojny światowej w 2010 roku i wyjałowioną północną półkulę Ziemi w 2011.
  • 0

#80

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tej, która przepowiadała początek trzeciej wojny światowej w 2010 roku i wyjałowioną północną półkulę Ziemi w 2011.


Tylko jednak "coś" w tym czasie sie stało (ostrzeliwanie wyspy korei płd. przez koree płn). A u mnie w rodzinie sprawa była taka, że ojciec mi opowiadał, że wtedy co sie urodził to juz rzekomo odliczano dni do parady wojskowej wojsk polsko-niemieckich - bynajmniej nie były to nazistowskie przekonania moich dziadków, ale po prostu panował wtedy też taka "przepowiednia", którą rzekomo potwierdzała Przepowiednia Wernyhory, że wojna miała sie zacząć jeszcze w '36, czy tam którymś.
Teraz teoretycznie mamy w podrecznikach od historii zanotowane, ze "wojna w azji zaczeła sie wczesniej i skonczyla sie później"

Użytkownik 666 edytował ten post 19.08.2012 - 18:55

  • 0

#81

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeżyłem już 3 końce świata :

Listopad 1992 r.
24 listopada 1993 r.
1 stycznia 2000 r.

I myślę, że przeżyję ten w grudniu.
  • 2

#82

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Kanadzie żyje i ma się dobrze, a z losowania na losowanie ichni Lotto nawet coraz lepiej! - pewien Pakistańczyk czy też indyjski Sikh, który kreśli kupony wlasnoręcznie i... zgarnia kolejne kumulacje...Po prostu On wie!
  • 0

#83

Merkator.
  • Postów: 65
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie mi wskrzeszenie tego dość dawno martwego tematu. Czytając jakiś czas temu, krótko po
euro większość tego wydawała się marnym opowiadaniem z gatunku SF. Nie ukrywam dalej tak jest, ale dostrzegłem kilka drobiazgów. Po pierwsze dość nienaturalny język co do którego się już wypowiadano.
Słowa w stylu "gimbaza" itd. Argumentem przeciwko prawdziwości była dziwaczność takich słowotworów.
Dzisiaj jednak niecałe kilka miesięcy po założeniu tematu słowa te zadomowiły się w języku, a przynajmniej tym
w ogólniaku. Nie mam pojęcia, czy ktoś po prostu sprawnie wykorzystał takie drobiazgi.
Jeśli jakimś cudem jest w tym coś więcej to to wszystko robi się dość przerażające. Język jest wybitnie
zmienny, więc szanse na przewidzenie jakiejkolwiek w nim zmiany jest dość skomplikowane. Co wy o tym myślicie?

Użytkownik Merkator edytował ten post 16.12.2012 - 15:42

  • 0

#84 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktoś wspomniał o tym temacie dzisiaj na forum i postanowiłem zrobić refresza :D. Jutro zaczyna się kwiecień. To co czekamy na rewolucję w Rosji ;p ?

A tak serio wczytałem się w tekst i serio kawał dobrej roboty :).

Znalazłem kilka kłujących w oczy niespójności, ale przez 30 minut od lektury zapomniałem jakich xD.

Jedną z nich jest to, że ten facet ustawił maszynę na maxa ile się dało do tyłu. Czyli teoretycznie za każdym razem powiniem w tym samym miejscu się łączyć, a nie po kolejnych odpowiedziach od ludzi w tamtym wątku :D

Znajdując taką maszynę pochwalił bym się swoim kompanom bo może któryś z nich chciałby poinformować siebie z przeszłości.

Jako osoba z przyszłości postarał bym się jakoś uwiarygodnić podając troszeczkę faktów. Tutaj było kilka z czego tylko euro się potwierdziło.

Urzadzenie/modem do konktaktowania się z przeszłością, które jest w stanie przenieść jeden człowiek "magia" ?

Użytkownik convers edytował ten post 31.03.2013 - 22:01

  • 0

#85

NoostGroup.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Faktycznie, skoro ss jest fake to teraz w kwietniu nic nie powinno się stać :D pożyjemy zobaczymy, ale jak na serio za pare dni wybuchnie ta rewolucja w Rosji to wtedy przeanalizuje jego każde rady i je zapamiętam na wszelki wypadek :)

Szczerze to chciałbym żeby to była prawda :) przynajmniej dzięki niemu bylibyśmy przygotowani na to co się stanie, a wreszcie by się coś działo w tym nudnym monotonnym życiu...

Użytkownik NoostGroup edytował ten post 01.04.2013 - 17:41

  • -2

#86

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie, skoro ss jest fake to teraz w kwietniu nic nie powinno się stać :D pożyjemy zobaczymy, ale jak na serio za pare dni wybuchnie ta rewolucja w Rosji to wtedy przeanalizuje jego każde rady i je zapamiętam na wszelki wypadek :)

Szczerze to chciałbym żeby to była prawda :) przynajmniej dzięki niemu bylibyśmy przygotowani na to co się stanie, a wreszcie by się coś działo w tym nudnym monotonnym życiu...


Cieszyłbyś się z przemocy i śmierci, takie to pasjonujące? Zostań treserem lwów, coś się będzie działo w monotonnym życiu, najlepiej w Syrii.
  • 1



#87

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niby niewiele sie interesuje piłką a pamiętał, że przegraliśmy z Czechami decydujący mecz ? To ja się interesuję i musiałem się dłużej zastanowić jaki był wynik. Hiszpanie przewidział, co nie było trudne a Czechy palnął sobie od niechcenia bo coś o euro musiał napisać i mu się przyfarciło http://www.paranorma...IR#/tongue1.gif

Gdzie przewrót władzy teraz w Rosji ? Nie możliwe.
Jaki atak na Pakistan skoro głownym tematem jest korea, izrael i iran.

Bajka http://www.paranorma...DIR#/smile2.gif
  • -1

#88

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Juz byl o tym temat. Wspolnymi silami odgadlismy ze to fake.. Post zostal napisany po Euro, a nastepnie cofnieto date wpisu na pewnym portalu by wzbudzic nim zainteresowanie. takie dzialanie marketingowe.
  • 0

#89

Lunaris.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juz byl o tym temat. Wspolnymi silami odgadlismy ze to fake.. Post zostal napisany po Euro, a nastepnie cofnieto date wpisu na pewnym portalu by wzbudzic nim zainteresowanie. takie dzialanie marketingowe.


Kolejny raz odkopując temat, ponieważ ktoś przypomniał o nim na forum :)

Rozwiewając wątpliwości. Post nie był fejkiem, data też nie została przekręcona, a co do podejrzeń niektórych, że temat mógł być kontynuowany przez kogoś innego - pisała go jedna i ta sama osoba.
Tak jak wcześniej ktoś pisał - forum było niejednokrotnie celem ataków, a ciężko robić codziennie kopie baz danych.
Temat najzwyczajniej w świecie był opowiadaniem SF w którym kilka rzeczy się sprawdziło.

skąd to wszystko wiem?

Dołączona grafika
pozdrawiam :)
  • 0

#90 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

to.moze tak.ogolniej- zadne przepowiednie nie determinuja przyszlosci. Wyobrazmy sobie kilka, kilkanascie drog/ wstazek ktore z przyszlosci biegna do nas i w nas sie skupiaja, a my w terazniejszosci, stawiamy krok w ktoras z tych drog- od nas w przeszlosc biegnie juz jedna droga/ wstega. Tym krokiem jest, moze byc kazda decyzja, mysl, intencja z ktora cos czynimy. Wiec to my w terazniejszosci.okreslamy przyszlosc. Aczkolwiek- istnieja w niej punkty stale, przejscia, powiedzialabym- bramy przez ktore przejsc musimy niezaleznie od naszych wyborow. Poza nimi kazda przepowiednia moze ale nie musi sie sprawdzic, to zalezy od nas. One zwykle albo podpowiadaja te najlepsza droge albo ostrzegaja przed blednymi krokami. Nie mozna w nich.upatrywac ostatecznosci.losu.

Użytkownik ayalen edytował ten post 26.04.2013 - 06:50

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych