Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdzająca się przepowiednia z 2011r.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#61

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rosja jest uważana za największego wroga Polaków

mam pytanie czy ktoś znaczy jakiś użytkownik nie mający 14 lat ale na swój sposób pełnoletni zna jakiś rosjan albo był chociaż w rosji. Bardziej bym się obawiał tych pseudo odważnych i honorowych amerykanów. Ja się boję tylko jednej przepowiedni końca świata.
  • 1

#62

Dragon33.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można prosić o link na krochanie? Szukałem i nie mogłem znaleźć. :/
  • 0

#63

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jackowski mówił o mieście w gruzach na południu Polski, mało prawdopodobne ,żeby trąba powietrzna wystąpiła właśnie tam.

mieszkam na podkarpaciu i ponoć coś idzie do nas, z gminy to wiem, pewnie jakiś porządna burza nadchodzi, oby moje wiejskie slumsy to ominęło

a wracając do tematu, to czyta się bardzo dobrze, aż za dobrze... więc jak dla mnie to ciekawa mistyfikacja, i jeszcze te "xD"

Użytkownik LocoGreen edytował ten post 19.07.2012 - 10:59

  • 0

#64

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nawet nie musieli obrabac zdjecia, chyba w operze można sobie to całe źrodło strony zmieniać. Też tak kiedyś się bawiłem ...w ogóle to co za czarny pasek, że niby spoiler, chyba na jakiejś prostej stronce w html. Normalnie byłby bardziej wyszukany obrazek, a nie prostokąt z painta i tradycyjnie w przepowiedniach trzeba czekać latami aż się spełni jakby nie mogły te trąby, wojny od razu nadejść. Mało komu chce się czekać.
  • -3

#65

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w ogóle to co za czarny pasek, że niby spoiler, chyba na jakiejś prostej stronce w html. Normalnie byłby bardziej wyszukany obrazek, a nie prostokąt z painta

Znalazłam stronkę krochana i przeglądając temat o "mandze i anime" znalazłam ów pasek. Gdy najdziesz na niego myszką pokazuje się biały tekst spoilera. Pierwszy raz coś takiego spotkałam ;p
  • 0

#66

Dragon33.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie tylko zastanawia dlaczego autor nie podal tematu, tylko ss. :(

//

Doczytałem właśnie, wygląda na to że jest to zmiana w kodzie. Szkoda, bo strasznie interesujące to było.

Użytkownik Dragon33 edytował ten post 19.07.2012 - 12:06

  • 0

#67

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"anon z przyszłości (jeśli jeszcze mnie ktoś tu pamięta) zgłasza się gotów do wymyślania nowych past [cool][czesc] Board proponuję nazwać /opus/"

http://webcache.goog...l&ct=clnk&gl=pl

:>
  • 4

#68

ciasteczkowypotwor.
  • Postów: 96
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie, skad na komputerze w Austrii, wzioł polski znaki...
  • -3

#69

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie, skad na komputerze w Austrii, wzioł polski znaki...


WZIOŁ je z głowy 8D
  • 0

#70

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z miesiąc temu na pewnej znanej stronie o rzeczach niewiarygodnych w oczy rzucił mi się wpis jednego gościa pod artykułami. Powtarzał to kilka razy pod różnymi wątkami aż w końcu sobie skopiowałam aby zobaczyć czy jego przepowiednie się sprawdzą. Oto ten wpis:


>Jeszcze w październiku rynek gwałtownie załamie się i wszystkie indeksy pójdą w dół. Zacznie się od sektora usług i surowców (metali). Ceny paliwa wzrosną drastycznie do tego stopnia, że upadnie mnóstwo małych i trochę mniej średnich firm. Będą problemy z zaopatrzeniem. Wysokie ceny i niedobór na rynku objawią się w postaci pieczywa kosztującego ponad 20 złotych za bochenek. Inwestujcie w złoto i metale ale szlachetne. Dobrą inwestycją będzie posiadanie własnej ziemi. Wbrew pozorom mocno
będzie trzymał się funt, a Wielka Brytania będzie dążyć stanowczo do wyjścia z Unii Europejskiej. Stany Zjednoczone całkowicie odsuną się od spraw Europy, pogrążone w większym kryzysie i kolejnej wojnie, która wkrótce zawita do Europy, a wcześniej wyrazi się poważnymi starciami z imigrantami, w tym muzułmańską większością. Będzie już jednak zbyt późno by reagować standardowymi metodami i władze posuną się do poważnych ograniczeń. Polacy znienawidzą policję po tym jak wielu z nich wyjdzie na
ulicę i weźmie udział w starciach. Rząd upadnie, załamie się powszechne zaufanie do demokracji. Władzę w Polsce obejmie silny człowiek, który już teraz zaczyna zdobywać niemałą popularność. Dla jego bezpieczeństwa nie mogę zdradzić nazwiska. Będzie miał duże poparcie w tym co robi. Stanie się to na krótko przed agresją naszego sąsiada. Dojdzie do ataków terrorystycznych w tym pierwszego na terenie kraju. Nie będą one jednak przeprowadzone przez ludzi których oskarży władza, co wyjdzie po
latach. Jeżeli dojdzie do pierwszych złych prognoz rynkowych, nie wierzcie w zapewnienia, że są tylko przejściowe i nie grożą niczym poważnym. W dalszym wypadku zaopatrujcie się w długoterminową żywność, inwestujcie w dobra materialne i fizyczne, nie ufajcie bankom. Wyjedźcie z miast. Tam zapanuje anarchia: tymczasowa ale niebezpieczna. Nie wyjeżdżajcie za granicę. Nasza sytuacja geopolityczna po raz pierwszy okaże się bardziej dogodna niż w poprzednich epokach. I nie chwalcie się potem tą
wiedzą. I tak niewielu to przeczyta. Tak będzie lepiej.'


Nie skopiowałam jednak nicka ani daty...
Wklejam to w tym temacie. Czas pokaże czy było warto.
  • 3

#71

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

>Jeszcze w październiku rynek gwałtownie załamie się i wszystkie indeksy pójdą w dół. Zacznie się od sektora usług i surowców (metali). Ceny paliwa wzrosną drastycznie do tego stopnia, że upadnie mnóstwo małych i trochę mniej średnich firm. Będą problemy z zaopatrzeniem. Wysokie ceny i niedobór na rynku objawią się w postaci pieczywa kosztującego ponad 20 złotych za bochenek. Inwestujcie w złoto i metale ale szlachetne. Dobrą inwestycją będzie posiadanie własnej ziemi. Wbrew pozorom mocno
będzie trzymał się funt, a Wielka Brytania będzie dążyć stanowczo do wyjścia z Unii Europejskiej. Stany Zjednoczone całkowicie odsuną się od spraw Europy, pogrążone w większym kryzysie i kolejnej wojnie, która wkrótce zawita do Europy, a wcześniej wyrazi się poważnymi starciami z imigrantami, w tym muzułmańską większością. Będzie już jednak zbyt późno by reagować standardowymi metodami i władze posuną się do poważnych ograniczeń. Polacy znienawidzą policję po tym jak wielu z nich wyjdzie na
ulicę i weźmie udział w starciach. Rząd upadnie, załamie się powszechne zaufanie do demokracji. Władzę w Polsce obejmie silny człowiek, który już teraz zaczyna zdobywać niemałą popularność. Dla jego bezpieczeństwa nie mogę zdradzić nazwiska. Będzie miał duże poparcie w tym co robi. Stanie się to na krótko przed agresją naszego sąsiada. Dojdzie do ataków terrorystycznych w tym pierwszego na terenie kraju. Nie będą one jednak przeprowadzone przez ludzi których oskarży władza, co wyjdzie po
latach. Jeżeli dojdzie do pierwszych złych prognoz rynkowych, nie wierzcie w zapewnienia, że są tylko przejściowe i nie grożą niczym poważnym. W dalszym wypadku zaopatrujcie się w długoterminową żywność, inwestujcie w dobra materialne i fizyczne, nie ufajcie bankom. Wyjedźcie z miast. Tam zapanuje anarchia: tymczasowa ale niebezpieczna. Nie wyjeżdżajcie za granicę. Nasza sytuacja geopolityczna po raz pierwszy okaże się bardziej dogodna niż w poprzednich epokach. I nie chwalcie się potem tą
wiedzą. I tak niewielu to przeczyta. Tak będzie lepiej.'


Jezeli to będzie prawda, to niedosc, ze nie mam rodziny i dokąd sie udać, to jeszcze rodzice na taką panikę sie porządnie wnerwią, w październiku i do wiosny 2013 teoretycznie minie rok na studiach, wiec strace duzo myslac z kolei, "co by tu zrobić".
Poprosić kumpli? I jakby to wyglądało "cześć, jeżeli w październiku wzrosną ceny ropy i będzie "wojna w USA", to mógłbyś mnie u swojej ciotki/wójka przetrzymać"?
Mieszkam w mieście, a raczej na obrzeżach, ale nawet gybym chcial i sprzedal dużą część swoich rzeczy, to i tak nie stać mnie, zeby sie wyprowaddzic samemu na jakąś daleką wieś po średnim wykształceniu.
Macie jakies pomysly "co w takiej sytuacji robic"?
  • -1

#72

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Macie jakies pomysly "co w takiej sytuacji robic"?

Owszem. Usiąść wygodnie i dalej czytać Paranormalne. :)
  • 4

#73

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ironia Ci nie wyszła, bo właśnie po to czytam takie tematy, zeby byc poinformowanym względem przyszłości, a temat "jak i co moge zrobic" to 2oddzielne rzeczy
  • 0

#74

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

666 spokojnie, nie przejmuj się anonimowymi przepowiedniami, jakichś internetowych trolli, Patrick ma racje, po prostu sam oceniaj bieżące wydarzenia. Na apokalipsę i tak się dostatecznie nie przygotujesz (bo gdyby można było to co to za apokalipsa? ),a nawet w jej wypadku najlepszą bronią będzie zdrowy rozsądek.
  • 3

#75

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem po co ludzie wymyślają takie rzeczy a inni jeszcze zdają się w nie wierzyć i myślą "a może jednak ta przepowiednia jest autentyczna i się spełni" ?
Cala masa przepowiedni milenijnych powinna utwierdzić wszystkich w przekonaniu, że tego typu teksty są zmyślone, ale tak nie jest i takie rzeczy nadal budzą sensację.
Może po grudniu to się wreszcie zmieni.

Użytkownik PiXel edytował ten post 07.08.2012 - 20:53

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych