Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grzech cudzy – czyli dlaczego katolik ma obowiązek naruszać cudzą wolność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#31

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Holokaust popełniono, drogi kolego w imię ideologii faszystowskiej


Tak tylko wtrącę - NAZISTOWSKIEJ. Nazizm a faszyzm to dwie odrębne ideologie, nie powielajmy lewackich bredni.


Ależ dzieje się krzywda, tylko mniejsza - bo czym jak nie krzywdą jest brak ulg podatkowych, zakaz małżeństw homoseksualnych, problemy z aborcją, czy in vitro? Krzywda to nie tylko pokazowe zatłuczenie kogoś kamiorem.


Krzywda dzieje się także tym, którzy w świetle prawa nie mogą się żenić z dziećmi czy zwierzętami. Ponieważ zdecydowana większość Polaków deklaruje się jako katolicy, tworzący wspólnotę Kościół wypowiadając się publicznie, w domyśle wypowiada zdanie tej katolickiej większości, a skoro mamy demokrację, to takie zdanie powinno być w pewien sposób wiążące, a ponieważ w Kościele funkcjonuje coś takiego jak Urząd Nauczycielski, jest on zobowiązany do publicznego głoszenia treści zgodnych ze swoją nauką, a w niej nie ma miejsca na aborcję, in-vitro czy homoseksualizm (albo inne zboczenia). Jeżeli przyzwolimy na coś takiego, to będziemy zaledwie kilka kroków za Szwajcarią, gdzie już trwają próby zalegalizowania pedofilii czy Niemcami, gdzie legalny jest już seks ze zwierzętami.
Ale bądźmy tolerancyjni - homosie, zoofile, pedofile do Sejmu, a Katolicy i wszyscy przeciwni zboczeniom do obozów, niech się tam resocjalizują i uczą tolerancji!

A zresztą, myślę, że skreślenie homoseksualizmu z listy chorób na drodze głosowania (sic!) powinno wzbudzić uśmiech politowania na ustach każdego trzeźwo myślącego człowieka.
  • 0



#32

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale bądźmy tolerancyjni - homosie, zoofile, pedofile do Sejmu, a Katolicy i wszyscy przeciwni zboczeniom do obozów, niech się tam resocjalizują i uczą tolerancji!


Wiem że to taka tradycja narodowościowa - stawianie homoseksualistów na równi z zoofilami. Ale to jest bardzo prostacki chwyt erystyczny - którego powinien się brzydzić każdy inteligentny i szanujący swoje szare komórki człowiek.

Nigdy nie rozumiałem skąd u narodowców to wielkie zainteresowanie "zboczeniami". Nie lepiej zająć się czymś praktycznym?
  • 0



#33

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Owszem. Kapłani są kontynuatorami dzieła nadanemu Apostołom przez Jezusa „Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane” (J 20, 23)


Nadal nie widzę bezpośredniego związku pomiędzy powyższym cytatem biblijnym, a instytucją spowiedzi. Cicha spowiedź grzechów do księdza zamiast Bogu (obowiązkowo raz w roku) ustanowiona została przez papieża Innocentego III w czasie trwania Konsylium Laterańskiego w roku 1215.

Użytkownik rainman edytował ten post 09.07.2012 - 12:46

  • 1

#34

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba jesteś kompletnym debilem mówiąc że Adolf był gorliwym katolikiem.


Gratuluję "kurtuazji" - do wypowiedzi szanownego kolegi się nie odniosę - jakąś minimalną kulturę wypada zachować, a nazywanie innego usera debilem tego nie wypełnia.

@WT:

Tak między Bogiem a prawdą, skoro jest się członkiem KK, czy nie powinno się wyznawać jego ideologii? Jeżeli człowiek chce postępować wbrew Kosciołowi, to zawsze może go opuscić, czyż nie?


Owszem, nie powinien, ALE - Polska nie jest państwem wyznaniowym, to raz - kościół konstytucyjnie jest od rządu oddzielony i nie powinien na niego wpływać. Nie żyją tu tylko katolicy - prawo do in vitro przymusem zaś by nie było, a jedynie możliwością.
Dwa - politycy nie powinni być poddawani jakimkolwiek groźbom tego typu. Nie przymierzając, dla gorliwie wierzącej osoby groźba ekskomuniki jest porównywalna przystawieniem nabitego pistoletu do łba - jeśli nie gorzej, jeśli osoba o której mówimy jest naprawdę bardzo wierząca. Polityk powinien przede wszystkim służyć obywatelom swojego KRAJU, zgodnie z konstytucją, a nie zgodnie z religią.
Tak samo niedopuszczalna jest odmowa przeprowadzenia transfuzji krwi przez państwowego lekarza będącego Świadkiem Jehowy.

Bo to raczej pozytywnie na jego zdrowiu i rozwoju się nie odbije?


Ale kiedyś będzie dorosły, po prostu! Wpływ ma się tu nijak do przykładu.

Czysto technicznie powiadasz. Tylko ciekawe kto celowo niezbadane mięso wcina, aby do jego organizmu dostał się pasożyt? I ten "pasożyt" kiedys skończy być pasożytem, i być może stanie się żywicielem - ale to już sprawa tych ludzi.


Kiedyś ludzie żarli jaja tasiemca by się odchudzać, więc i takie wypadki się trafiały :P

takim się stał człowiek


Takim człowiek zawsze był, jest i będzie. Niektórzy nie są gotowi na wychowanie potomstwa, inni nie posiadają uczuć macierzyńskich. Niektóre kobiety nie chcą nosić pod sercem bękarta gwałciciela i znosić bóli rodzenia, jeszcze inne nie czują się gotowe by de-facto niszczyć sobie życie wychowaniem dziecka, które i tak nigdy nie włączy się do normalnego społeczeństwa z powodu wad. Inne nie chcą ryzykować własnego życia, kiedy ciąża nie rozwija się prawidłowo.

Jednakże, czy argumentem dla morderstw jest to, że sprawa może potem mieć wyrzuty sumienia, cierpieć?


Nie jest, ale aborcja jest morderstwem w takim samym stopniu przypadkowe wygryzienie sobie skórki przy paznokciu i upuszczenie sobie przez to odrobiny krwi. I tu i tu masz żywe komórki, ale w żadnym wypadku nie masz do czynienia z istotą rozumną.

A poczekamy i zobaczymy jak będzie wyglądał swiat, gdzie ludzie już poważnie bawią się w bogów.


Pierwszymi osobami, które bawiły się na tym świecie w bogów byli pierwsi kapłani wciskający ludziom kit, wiedząc, że i tak nie będą mogli tego sprawdzić.

Natura sama w sobie jak wiemy zła nie jest.


Oczywiście, że nie jest, jest naturalna, a przy tym okrutna i brutalna, że aż włosy dęba staja. Tyle, ze wedle pewnych religii to pewien Bóg ją taką stworzył.

To jest kwestia nie krzywdy, a braku niektórych przywilejów, które nie są zarówno wspierane przez Kosciół jak i państwo. I tutaj możesz sobie chociaż o to krzyczeć.


Brak równości wobec prawa jest krzywdą samą w sobie, szanowny kolego. A nie są wspierane przez państwo właśnie z powodów religijnych, co jest jednoznacznie złe.

Ależ owszem jestesmy oczyszczeni z grzechów - każdy szczerze ich żałujący i starający się poprawić jest z nich oczyszczony.


Jeśli się nie mylę, to stoi jak wół: "Baranku Boży, który gładzisz grzechy ŚWIATA", a nie "grzechy świata z wyjątkiem masonów, ateistów, gości, których nie lubimy i generalnie wszystkich, co nam nie pasują tak czy siak."

@Imb:

Tak tylko wtrącę - NAZISTOWSKIEJ.


Nazizm jest formą faszyzmu. I proszę cię, nie gadaj o 'lewackich bredniach' bo to jest równie absurdalne jak widzenie wszędzie Żydów, Masonów, Żydomasonów z loży homoseksualnych i cyklistów itd. Hasełko powtarzane jak mantra tyle tylko by mieć na kogo winę zrzucić bez podparcia.

Ponieważ zdecydowana większość Polaków deklaruje się jako katolicy


Co z tego? Konstytucja mówi wyraźnie, że to nie jest kraj wyznaniowy i zapewnione powinny być takie same prawa i możliwości bez względu na wyznanie.
  • 2

#35

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że Adolf Hitler był gorliwym katolikiem, istnieje wiele materiałów źródłowych w postaci m.in. zdjęć, definitywnie potwierdzających współpracę nazistów z instytucją kościoła katolickiego. Szeroki zbiór dowodów prezentuje choćby Marcin Dachtera w poniższym wykładzie pod tytułem "IV Rzesza - światy równoległe (nazizm, Watykan, Unia Europejska)".



Użytkownik rainman edytował ten post 09.07.2012 - 13:06

  • 0

#36

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@rainman

Nadal nie widzę bezpośredniego związku pomiędzy powyższym cytatem biblijnym, a instytucją spowiedzi. Cicha spowiedź grzechów do księdza zamiast Bogu (obowiązkowo raz w roku) ustanowiona została przez papieża Innocentego III w czasie trwania Konsylium Laterańskiego w roku 1215.


Ten tego proszę pana, a ja jak slucham muzyki, to ja slucham glosników, czy mezzosopranu den Adel? Glosnik jest tylko posrednikiem i w przypadku wiary jest tak samo. Czy Ty to uznajesz za prawdę czy nie mnie to nie interesuje. Bo ja też mogę smiać się z tych wszystkich kul energii, PSI czy jak to się tam zwie, co nigdy nie zostalo udowodnione, choćby na nagraniu, no i co?

@HHF

Owszem, nie powinien, ALE - Polska nie jest państwem wyznaniowym, to raz - kościół konstytucyjnie jest od rządu oddzielony i nie powinien na niego wpływać. Nie żyją tu tylko katolicy - prawo do in vitro przymusem zaś by nie było, a jedynie możliwością.


Polityk nieważne z jakich pobudek ma prawo glosować tak jak uważa za sluszne.

Dwa - politycy nie powinni być poddawani jakimkolwiek groźbom tego typu. Nie przymierzając, dla gorliwie wierzącej osoby groźba ekskomuniki jest porównywalna przystawieniem nabitego pistoletu do łba - jeśli nie gorzej, jeśli osoba o której mówimy jest naprawdę bardzo wierząca.


Jesli osoba jest gorliwie wierząca, to nie będzie postępować wbrew swoim przekonaniom.

Polityk powinien przede wszystkim służyć obywatelom swojego KRAJU, zgodnie z konstytucją, a nie zgodnie z religią.


Odnosnie konstytucji, to chyba tam jest, że malżeństwo to związek mężczyzny i kobiety..? Odnosnie in vitro i aborcji będą glosować tak jak uznają za sluszne. Bo naprawdę mordercy, zoofile, kazirodcy i pedofile mogą też nie rozumieć czego większosć spoleczeństwa uważa ich postępowanie za "be" i domagać się swoich "praw".

Tak samo niedopuszczalna jest odmowa przeprowadzenia transfuzji krwi przez państwowego lekarza będącego Świadkiem Jehowy.


O ile mi wiadomo to w polskim prawie nic nie ma o możliwosci dopuszczenia do zagrożenia zdrowia/życia czlowieka?

Ale kiedyś będzie dorosły, po prostu! Wpływ ma się tu nijak do przykładu.


Owszem - ma. Bo co innego jest pozbawić życia, a co innego zakazywać do pewnego wieku szkodliwych dla czlowieka w tym okresie rzeczy typu alkohol.

Kiedyś ludzie żarli jaja tasiemca by się odchudzać, więc i takie wypadki się trafiały


I teraz się trafiają :P Ale jak czlowiek glupi to nic nie zrobisz.

Takim człowiek zawsze był, jest i będzie. Niektórzy nie są gotowi na wychowanie potomstwa, inni nie posiadają uczuć macierzyńskich. Niektóre kobiety nie chcą nosić pod sercem bękarta gwałciciela i znosić bóli rodzenia, jeszcze inne nie czują się gotowe by de-facto niszczyć sobie życie wychowaniem dziecka, które i tak nigdy nie włączy się do normalnego społeczeństwa z powodu wad. Inne nie chcą ryzykować własnego życia, kiedy ciąża nie rozwija się prawidłowo.


Jeżeli ktos nie jest gotowy na bycie rodzicem to nie stwarza sytuacji, aby do tego doszlo. Bo sytuacja, gdy powstaje życie i się je bezczelnie niszczy jest nie do przyjęcia. I nie chodzi mi o te wszystkie trudnosci, ale gdy większosć sytuacji stanowi "Oja! Wpadlam na imprze, zrobie se skrobanke!". Z jednej strony te istoty mają szczęscie, że nie trafily pod opiekę takich idiotek, a z drugiej strony można by rozwiązywać tym problemy bezdzietnych par.

Nie jest, ale aborcja jest morderstwem w takim samym stopniu przypadkowe wygryzienie sobie skórki przy paznokciu i upuszczenie sobie przez to odrobiny krwi. I tu i tu masz żywe komórki, ale w żadnym wypadku nie masz do czynienia z istotą rozumną.


Tylko, że jedne z tych żywych komórek staną się w końcu istotą rozumną.

Oczywiście, że nie jest, jest naturalna, a przy tym okrutna i brutalna, że aż włosy dęba staja. Tyle, ze wedle pewnych religii to pewien Bóg ją taką stworzył.


Okrutna i brutalna? To ludzie są okrutni i brutalni.

Brak równości wobec prawa jest krzywdą samą w sobie, szanowny kolego. A nie są wspierane przez państwo właśnie z powodów religijnych, co jest jednoznacznie złe.


Jaki brak równosci? No chyba taki, że ten niszczony "zlepek tkanek", nie będzie mial okazji nigdy wyrazić swojego zdania.

Jeśli się nie mylę, to stoi jak wół: "Baranku Boży, który gładzisz grzechy ŚWIATA", a nie "grzechy świata z wyjątkiem masonów, ateistów, gości, których nie lubimy i generalnie wszystkich, co nam nie pasują tak czy siak."


Dokladnie swiata. Tej częsci, która za nie żaluje i stara się z nimi walczyć.

(Ciekawe czy znów zapowiada się wojna na kilkadziesiąt stron lol)

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 09.07.2012 - 13:37

  • 0



#37

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem że to taka tradycja narodowościowa - stawianie homoseksualistów na równi z zoofilami. Ale to jest bardzo prostacki chwyt erystyczny - którego powinien się brzydzić każdy inteligentny i szanujący swoje szare komórki człowiek.


Nie do końca...

Nazizm jest formą faszyzmu.


A komunizm jest formą socjalizmu.
  • 1

#38

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

martius@

Podam tutaj jakiegoś znanego dyrygenta heteroseksualiste który molestował dzieci (albo tysiące innych hetero którzy molestowali dzieci). Czy to oznacza że hetero są związani z pedofilią? :)
  • 0



#39

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten tego proszę pana, a ja jak slucham muzyki, to ja slucham glosników, czy mezzosopranu den Adel? Glosnik jest tylko posrednikiem i w przypadku wiary jest tak samo. Czy Ty to uznajesz za prawdę czy nie mnie to nie interesuje. Bo ja też mogę smiać się z tych wszystkich kul energii, PSI czy jak to się tam zwie, co nigdy nie zostalo udowodnione, choćby na nagraniu, no i co?



Absolutnie nie w tym rzecz. Czy Jezus kiedykolwiek mianował kogokolwiek POŚREDNIKIEM? Czyżby kler był bardziej uprzywilejowany w oczach Boga? Co mają wspólnego apostołowie z przykładowo "pięcioma przykazaniami kościelnymi'? Czy to Jezus z uczniami wprowadzili pojęcie "ekskomuniki"? Można wyliczać w nieskończoność, przypomnieć krucjaty itd. To wszystko pod natchnieniem Ducha Świętego? Nie wydaje mi się...

Użytkownik rainman edytował ten post 09.07.2012 - 13:53

  • 0

#40

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Absolutnie nie w tym rzecz. Czy Jezus kiedykolwiek mianował kogokolwiek POŚREDNIKIEM? Czyżby kler był bardziej uprzywilejowany w oczach Boga? Co mają wspólnego apostołowie z przykładowo "pięcioma przykazaniami kościelnymi'? Czy to Jezus z uczniami wprowadzili pojęcie "ekskomuniki"? Można wyliczać w nieskończoność, przypomnieć krucjaty itd. To wszystko pod natchnieniem Ducha Św.? Nie wydaje mi się...


Czemu bardziej uprzywilejowany? Po prostu wykonuje swoje funkcje w Kosciele i jest najwidoczniej do tego odpowiednio przygotowany. Bo można by oczywiscie każdego czlowieka mianować duchownym bez żadnego przygotowania. To by wyglądalo jak pan Stanislaw z zawodu kucharz zostaje wytypowany do tego, aby za chwilę przeprowadzić zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego... Więc sądzę też, że ani ja ani pan Stanislaw nie bylby gotowy do choćby odprawienia Mszy Sw... A jak zależy Ci na "stolku" proszę bardzo, możesz isć uczyć się w tym kierunku i tak żyć... "A nie mi się to nie podoba! Ja jestem katolik i ja mam takie samo prawo do tych samych czynnosci co ten kler!". Spoko, w takim razie ciekawe czy tak cieplo cię również przyjmą w szpitalu do przeprowadzenia operacji, gdy nawet nie dostales się na medycynę... (druga osoba oczywiscie nieużyta do konkretnej osoby)

Co ogólnie do Kosciola i jego autentycznosci - blędy można popelniać, bo i tam byli, są i będą ludzie źli. Bo swięcenia kaplańskie nie równają się uswięceniu i braku grzechu. Ale innym jest zle postępowanie, a innym zla nauka w kwestiach wiary, do której zastrzeżeń osobiscie nie mam. Pamiętajmy, że chyba katolicy nie wierzą w księży (przynajmniej mam taką nadzieję, do jakiejs częsci), tylko w Boga. Dużym blędem jest myslenie - "ten ksiądz ma kochankę! Boga nie ma! Co z tego, że pozostali są wzorem cnót - Boga nie ma! A moja wiara polega tylko na tym, aby szukać zlego postępowania księży i obalać tym istnienie Boga". I kto tutaj wyróżnia księży? To wszyscy wierni powinni swiecić postawą, a nie tylko ksiądz.

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 09.07.2012 - 14:09

  • 0



#41

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czemu bardziej uprzywilejowany? Po prostu wykonuje swoje funkcje w Kosciele i jest najwidoczniej do tego odpowiednio przygotowany.


Funkcje, które sam ustanowił, bez absolutnie żadnego udziału Jezusa.

To by wyglądalo jak pan Stanislaw z zawodu kucharz zostaje wytypowany do tego, aby za chwilę przeprowadzić zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego... Więc sądzę też, że ani ja ani pan Stanislaw nie bylby gotowy do choćby odprawienia Mszy Sw... A jak zależy Ci na "stolku" proszę bardzo, możesz isć uczyć się w tym kierunku i tak żyć... "A nie mi się to nie podoba! Ja jestem katolik i ja mam takie samo prawo do tych samych czynnosci co ten kler!". Spoko, w takim razie ciekawe czy tak cieplo cię również przyjmą w szpitalu do przeprowadzenia operacji, gdy nawet nie dostales się na medycynę... (druga osoba oczywiscie nieużyta do konkretnej osoby)


Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę jak powyższe porównanie jest oderwane od rzeczywistości. Ci ludzie są specjalistami w dziedzinie, którą sami stworzyli (bez żadnego udziału Jezusa)

Co ogólnie do Kosciola i jego autentycznosci - blędy można popelniać, bo i tam byli, są i będą ludzie źli. Bo swięcenia kaplańskie nie równają się uswięceniu i braku grzechu. Ale innym jest zle postępowanie, a innym zla nauka w kwestiach wiary, do której zastrzeżeń osobiscie nie mam. Pamiętajmy, że chyba katolicy nie wierzą w księży (przynajmniej mam taką nadzieję, do jakiejs częsci), tylko w Boga. Dużym blędem jest myslenie - "ten ksiądz ma kochankę! Boga nie ma! Co z tego, że pozostali są wzorem cnót - Boga nie ma! A moja wiara polega tylko na tym, aby szukać zlego postępowania księży i obalać tym istnienie Boga". I kto tutaj wyróżnia księży? To wszyscy wierni powinni swiecić postawą, a nie tylko ksiądz.


Dlatego katolicyzm to nie wiara tylko tfu... religia. Wiara w Boga czy w ogóle postawa teistyczna nie ma nic wspólnego z przynależnością do jakichkolwiek struktur religijnych i przestrzeganiu jakiegokolwiek prawa kościelnego.

Użytkownik rainman edytował ten post 09.07.2012 - 14:21

  • 0

#42

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że slowa "Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy..." byly skierowane tylko do Apostolów? Duch Swięty też zstąpil tylko na nich (to jest w tamtym momencie tak, tylko pytanie czy tego jest pozbawiona reszta ludzkosci?) I cala reszta ludzkosci może być tylko bierna w wierze? Tzn. wiara to jest po prostu wierzenie, że jakis tam Bóg istnieje i kropka?

Hehe, to zabawne - czyli katolik nie może być wierzącym, bo to tylko religia i tu Boga nie ma? lol

Możesz być sobie fanem takiego WT przez sluchanie go, broń Boże cos więcej! Albumy? Zdjęcia? Koncerty?! Ty powinienes biernie sluchać, a nie się tam w to wglębiać! Bo w takim wypadku to żaden z Ciebie fan, bo w tym z WT nic nie ma!

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 09.07.2012 - 14:36

  • 0



#43

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że slowa "Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy..." byly skierowane tylko do Apostolów? Duch Swięty też zstąpil tylko na nich (to jest w tamtym momencie tak, tylko pytanie czy tego jest pozbawiona reszta ludzkosci?) I cala reszta ludzkosci może być tylko bierna w wierze? Tzn. wiara to jest po prostu wierzenie, że jakis tam Bóg istnieje i kropka?


Rozumiem, że prawo kościelne formowane na przestrzeni wieków to dzieło Ducha Świętego?

Hehe, to zabawne - czyli katolik nie może być wierzącym, bo to tylko religia i tu Boga nie ma? lol


Oczywiście, że może być wierzącym natomiast to nie wynika z faktu uczestniczenia w obrzędach religijnych.

Możesz być sobie fanem takiego WT przez sluchanie go, broń Boże cos więcej! Albumy? Zdjęcia? Koncerty?! Ty powinienes biernie sluchać, a nie się tam w to wglębiać! Bo w takim wypadku to żaden z Ciebie fan, bo w tym z WT nic nie ma!


Jedynym albumem podsumowującym twórczość Jezusa jest Biblia.
  • 0

#44 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Jedynym albumem podsumowującym twórczość Jezusa jest Biblia.

Są jeszcze bootlegi, ale KK uznaje tylko oficjalne wydawnictwa ;)

Użytkownik Antychrust edytował ten post 09.07.2012 - 14:56

  • 0

#45

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jedynym albumem podsumowującym twórczość Jezusa jest Biblia.

Są jeszcze bootlegi, ale KK uznaje tylko oficjalne wydawnictwa ;)


Dobre! :mrgreen:
KK na pewno żałuje też, że zostawił w tym albumie singiel Ezechiela. ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych