Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#271

Akvus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będę oryginalny, również uważam, że ataki terrorystyczne na WTC to same kłamstwa oraz tworzenie pretekstów do prowadzenia wojen.

Przyznam, że na samym początku wierzyłem w to co podawały media, co mówił prezydent stanów zjednoczonych, jak i cały jego chór podwładnych. Jednak od kiedy zainteresowałem się sprawą, radykalnie zmieniłem zdanie. Po obejrzeniu kilku filmów, przedstawiających fakty, konkretne liczby, wszelkie za i przeciw, sprzeczności itd., przeczytaniu wielu postów dot. 9/11 na tym forum, jak i różnych stronach internetowych poświęconych tematowi. Jestem wręcz jednoznacznie przekonany, że był to dotychczas największy spisek XXI wieku.

Pozdrawiam.
  • 0

#272

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No i na tym polega Wasz problem, ze albo ogladacie TV albo ogladacie oglupiajace filmy demokratow, majace na celu obalenie republikanow, zamiast samemu konfrontowac za i pzreciw. Przeciez to jest analogia do obecnej kampanii wyborczej w Polsce. Sluchacie klamstw kazdej ze stron, czy wolicie sami dojsc do prawdy ? ale widze ze dla niektorych samodzielne dochodzenie do prawdy to filmy typu "Loose change".
  • 0

#273

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczegóż, ach dlaczegóż,

Wieżowiec w Madrycie, cały ze stali
Palił sie i palił, lecz się nie zawalił?

Palił sie dobę nim go zgasili
Czemu nie stopniał więc, moi mili?


Sory za rymy, ale tak mi sie zrobiło :)


Ale pytanie stawiam tak jak w rymowance. Niech mi odpowie jeden z drugim, czym stal w Europie różni się od stali amerykańskiej? :D

Mardyt, Hiszpania:

Dołączona grafika

Dołączona grafika
stoi nadal

Oto prawdziwe inferno:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://www.whatreall..._fire_2005.html



Nie to co w WTC.

Oto "najstraszniejsze" zdjęcie pożaru WTC jakie udało mi się znaleźć:


Dołączona grafika


Uuu, jaki strasny pozar! Bójta sie!

Siwy dym.

I tak z tego pożaru (ups, przepraszam, dymu) wiezowce się zawaliły. :rotfl:

***


A to wcale, ale to wcale, nie jest efekt zdetonowania tysięcy ładunków wybuchowych. To tylko pożar proszę państwa, prosze nie robić zbiegowiska.


Dołączona grafika

Dołączona grafika


***

I proszę mi wytłumaczyć budynek WTC 7. Dlaczego się zawalił skoro nawet nie uderzył weń samolot?

Dołączona grafika


Otórz, wszystkie trzy (3) budynki WTC zostału poddane kontrolowanemu wyburzaniu (controlled demolition).

Nie ma żadnego przypadku na świecie i nie było, oprócz tych trzech z 11 września, żeby budynek zawalił się z prędkością spadającej piłki!
  • 0

#274

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Wystarczy rozejrzeć się i poszukać odpowiedzi na tym forum, to wszystko już było przerabiane Sherlocku.
  • 0



#275

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże, widzisz i nie grzmisz...

Wystarczy rozejrzeć się i poszukać odpowiedzi na tym forum, to wszystko już było przerabiane Sherlocku.



No i co z tego? Jesli nadal takie bzdety tu wypisują, to widać przeróbka była mało skuteczna, drogi Watsonie.



A poza tym co? Nie wolno swojego zdania w wątku zapytującym o nie wyjawić?
  • 0

#276

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu Holy co za wysiadka myślenia. Tak analizowałeś za i przeciw, że nie zauważyłeś, że w Madrycie runęła CAŁA konstrukcja metalowa tam gdzie się paliło a wieżowiec nie zawalił się cały bo miał betonowy rdzeń ?
  • 0

#277

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To sie nazywa socjotechnika, polegajaca na zerowaniu na braku wiedzy architektonicznej czytajacych, lub poprostu braku wiedzy na ten temat samego autora. Bo dla zwyklego zjadacza chleba jedno i drugie to poprostu wiezowiec i tyle, juz nikogo nie interesuje w jaki sposob i z czego zostal zbudowany. Pozatym Holy dalas dobre zdjecie (3 od dolu). To zdjecie jest ewidentnym dowodem, ze to kontrolowane wyburzenie nie bylo.
  • 0

#278

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozatym Holy dalas dobre zdjecie (3 od dolu). To zdjecie jest ewidentnym dowodem, ze to kontrolowane wyburzenie nie bylo.


Niby dlaczego?

Proszę wytłumacz mi jak to się dzieje, że jednak nie stopniała stal, tylko jak widać na 3 od dołu zdjęciu połowa wieżowca "odłamała się"?
  • 0

#279

inCa.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wczoraj na Planete oglądałam film dokumentalny "Prawda o 11 września. Wydanie drugie (Loose Change 2)", gdzie analizowali kontrolowane etapy wyburzania wież, miejsce upadku samolotu lotu nr 93 (brak szczątków samolotu i ludzi), rozmowy ludzi lęcących porwanymi samolotami z rodzinami przez telefony komórkowe, itp...

Jedna rzecz mnie uderzyła, o której jeszcze nie słyszałam:
Otóż pod wieżami był skarbiec kilku banków, który zawierał 160 mld dolarów w złocie, znaleziono tylko opuszczoną ciężarówkę z zawartością 200 mln dolarów w złocie pod budynkiem nr 5 (obok wież), której ktoś nie zdążył wywieźć. Gdzie do licha podziało prawie 160 mld dolarów???

Pytanie nasuwa się samo: czy ktoś kto o tym wiedział mógł się posunąć do tego stopnia, żeby sfingować atak terrorystyczny? myślę, że na pewno. Jakaś tajna grupa, która ma na prawdę długie macki zorganizowała atak na WTC, żeby po pierwsze zgarnąć kasę, a po drugie, żeby wzbudzić w ludziach strach i panikę, żeby Stany Zjednoczone (czyli George Bush) mogły zacząć wojnę z kimkolwiek przeciwko terroryzmowi. Z punktu widzenia tej tajemniczej, egoistycznej, kierującej się globalnymi zachciankami grupy - same plusy.

p.s polecam film
  • 0

#280

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezu Holy co za wysiadka myślenia. Tak analizowałeś za i przeciw, że nie zauważyłeś, że w Madrycie runęła CAŁA konstrukcja metalowa tam gdzie się paliło a wieżowiec nie zawalił się cały bo miał betonowy rdzeń ?



Gdzie tu ci coś runęło?

Dołączona grafika

Owszem, jest zdziebko nadwątlone, nic dziwnego zwazywszy na PRAWDZIWE inferno tam panujące. W porównaniu z nim pożary WTC były tylko siwymn dymem.


Prawdziwy pożar wygląda mniej więcej tak:

Dołączona grafika

i tak:

http://www.flickr.co...unta/140956981/



Pokaż mi to "zawalenie", panie "myślący".

To mi jakos na "zawalony" budynek nie wygląda.

Dołączona grafika

Dołączona grafika



No i dlaczego żaden z was, wielkich myślicieli, jakoś nie wytłumaczył zawalenia budynku WTC 7? Czekam
  • 0

#281

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma żadnego przypadku na świecie i nie było, oprócz tych trzech z 11 września, żeby budynek zawalił się z prędkością spadającej piłki!

Bzdura. Starczy stoper, zapis wideo walących się budynków, aby przekonać się, że to nieprawda.
  • 0



#282

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie nasuwa się samo: czy ktoś kto o tym wiedział mógł się posunąć do tego stopnia, żeby sfingować atak terrorystyczny? myślę, że na pewno. Jakaś tajna grupa, która ma na prawdę długie macki zorganizowała atak na WTC, żeby po pierwsze zgarnąć kasę, a po drugie, żeby wzbudzić w ludziach strach i panikę, żeby Stany Zjednoczone (czyli George Bush) mogły zacząć wojnę z kimkolwiek przeciwko terroryzmowi. Z punktu widzenia tej tajemniczej, egoistycznej, kierującej się globalnymi zachciankami grupy - same plusy.p.s polecam film


Dzięki Inca. Przywracasz mi wiarę w myślących ludzi :]
  • 0

#283

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Możemy sobie komentować wydarzenia z 11 września dowoli i tak nikt nikogo nie przekona.
Osobiście wychodzę z prostego założenia, gospodarka USA nie przetrwa bez ropy naftowej. :cafe:
  • 0



#284

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma żadnego przypadku na świecie i nie było, oprócz tych trzech z 11 września, żeby budynek zawalił się z prędkością spadającej piłki!

Bzdura. Starczy stoper, zapis wideo walących się budynków, aby przekonać się, że to nieprawda.


Których budynków? :) WTC? :rotfl:

Bo jeśli chodzi o WTC to mają dokładnie prędkość przyspieszenia ziemskiego. Zmierz.


Przyspieszenie ziemskie – przyspieszenie grawitacyjne ciał swobodnie spadających na Ziemię, bez oporów ruchu. Wartość przyspieszenia ziemskiego zależy od szerokości geograficznej oraz wysokości nad poziomem morza. Nie obserwuje się zależności przyspieszenia ziemskiego od długości geograficznej.

Przyspieszenie ziemskie normalne (na szerokości geograficznej 45° i poziomie morza) wynosi w przybliżeniu


Dołączona grafika


http://pl.wikipedia....szenie_ziemskie
  • 0

#285

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo jeśli chodzi o WTC to mają dokładnie prędkość przyspieszenia ziemskiego. Zmierz.

Już nie będę wnikał w to, czym jest "prędkość przyspieszenia ziemskiego". ;)

Swobodny spadek z wysokości 415 m trwa 9.1 sek. Tylko osoba ślepa nie zauważy tego, że główna faza kolapsu WTC 1 trwała sporo ponad 10 sekund. Widać to na tym filmiku (wybór losowy):
http://uk.youtube.co...h?v=oCSXco-bPNo
Natomiast biorąc pod uwagę kolaps CAŁKOWITY, czas ten wydłuża się do ok. 35 sekund. Także widać to na powyższym filmiku. :)

Zresztą, skoro WTC waliło się z szybkością swobodnego spadku, to co masz do powiedzenia w kwestii tych (nadswobodnie(?)) spadających fragmentów. ;)

Dołączona grafika


Cóż za "dokładność" :lol
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych