Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#256 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziś rano Fidel Castro oskarżył rząd amerykański o współudział w ataku.
Wpisał się tym samym w teorie spiskowe snute do tej pory.
Mamy więc niebywałego sojusznika w tej sprawie, bo przynajmniej mi nie jest wiadome, aby jakiś przywódca państwa oficjalnie oskarżał Busha o udział w tym zamachu.
W artykule Castro zamieszczonym w państwowej prasie, mówi się o ładunkach wybuchowych umieszczonych w budynkach WTC, które to miały spowodować zawalenie się tychże.
  • 0

#257

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O tak, nie ma to jak wiarygodny sojusznik w postaci wodza państewka komunistycznego...
  • 0

#258 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

To że Castro ma lekko pod sufitem jest faktem, ale mimo wszystko takie oskarżenie ma swoją wagę.
To nie są megaspekulacje toczone w necie, tylko oficjalne stanowisko głowy państwa.
Nawet jeśli Castro odszedł od zmysłów, to ktoś z jego świty miał śmiałość opublikować te "rewelacje".
W każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy, więc może warto się nad tym ziarnkiem pochylić.
  • 0

#259

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie są megaspekulacje toczone w necie, tylko oficjalne stanowisko głowy państwa.

No nie żartuj. A jak dołączy do Fidela: Chavez, Kim Dzong Il oraz Łukaszenko - to naprawdę w żadnym calu nie doda temu wiarygodności.
  • 0

#260

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie wykonane zaraz po ugaszeniu pożaru.

No i co Ci w nim nie pasuje ?

A tu np Boeing przed atakiem złożył skrzydła ?

j/w nie widzisz pozrywane elewacji ? przyjrzyj sie dobrze. Pozatym nie ma to jak wybiorczosc w zdjeciach. Tatik powielasz to samo co juz bylo miliard razy omawiane w tym dziale.

P.s. czekam teraz na rewelacje z odslonieta ksiazka, niespalonymi biurkami, brakiem czesci samolotu itd. :P
  • 0

#261 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

NoMeansNo, pozwolisz, że się powtórzę:

W każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy, więc może warto się nad tym ziarnkiem pochylić.


  • 0

#262

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Osiris--> Moja ciotka hoduje na Madagaskarze mamuty. To jest kłamstwo, czy warto szukać w nim ziarenka prawdy?
  • 0

#263 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Osiris--> Moja ciotka hoduje na Madagaskarze mamuty. To jest kłamstwo, czy warto szukać w nim ziarenka prawdy?

Chciałeś być śmieszny, ale moim zdaniem Ci nie wyszło.
Chyba jest oczywistym, że mamuty wymarły, więc nie ma w tym nawet tego przysłowiowego ziarnka prawdy.
Mowa tutaj o WTC, a nie o mamutach.
Jeśli nie wyczuwasz tej drobnej różnicy, nic na to nie poradzę.
Prawdopodobieństwo, że ktoś pomógł arabom, czy też cała akcja była inspirowana przez rząd USA (a raczej służby specjalne), jest dosyć spore i mamuty tutaj przegrywają sromotnie.
  • 0

#264

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chciałeś być śmieszny, ale moim zdaniem Ci nie wyszło.


Masz racje. Indoctrine nie zostanie wielkim komikiem :D


Interesuje mnie w tej chwili seria filmów na youtube : "Ex-Illuminati Speaks-Leo Zagami".

Kim jest ten człowiek ? Czy jest wiarygodny ? Z tego co zrozumiałem, to facet jest byłym ważnym członkiem Illuminati.
Mówi m.in. o WTC, bombach wewnątrz budynków i o tym czym się naprawdę zajmują Illuminati.

Jeśli ktoś może to proszę o jakieś tłumaczenie/streszczenie tego co on powiedział.
  • 0

#265

AntyVirus.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie:

Amerykańce chcąc zrobić sobie poligon na bliskim wschodzie musieli mieć pretekst. Więc zatrudnili kilku buszmenów z pakistanu czy tam z innej Arabi i powiedzieli że mają rozwalić te 2 wieże. Rozwalili i amerykańce zwalili wszystko na bin ladena. Teraz bez przeszkód testują broń na niewinnych muzułmanach.

Ps: Amerykańce są do dupy. :D

EDIT AlienGrey: Pierwsze ostrzeżenie słowne - następnych nie będzie.
  • 0

#266

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba jest oczywistym, że mamuty wymarły, więc nie ma w tym nawet tego przysłowiowego ziarnka prawdy.
Mowa tutaj o WTC, a nie o mamutach.
Jeśli nie wyczuwasz tej drobnej różnicy, nic na to nie poradzę.

Nie tak szybko. Dlaczego nie może być w tym stwierdzeniu ziarenka prawdy? Przecież Indoctrine jak najbardziej może mieć ciotkę na Madagaskarze. Może ona nawet prowadzić hodowlę, oczywiście nie mamutów, ale na przykład lemurów. ;)

Jak dla mnie, przykład ten celnie oddaje sens "prawdy" teorii spiskowej. Trzeba tylko tę wypowiedź dobrze zrozumieć.
  • 0



#267 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież Indoctrine jak najbardziej może mieć ciotkę na Madagaskarze.

Humorysta z Ciebie.
Nie mówimy tutaj o ciotce, tylko o hodowli mamutów.
Po co na siłę szukasz dziwnych argumentów?
  • 0

#268

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koniec z ciociami i mamutami, następne off-topy będą stosownie nagradzane.
  • 0



#269

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja krótko:
dla mnie nie było żadnego spisku. I tyle.
  • 0

#270

_DaRkNeS_.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie jest to jedno wielkie kłamstwo.. zbyt wiele sprzecznych informacji.. oraz utajnionych informacji.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych