Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#301

Fremen.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci "zamachowcy" z jaskiń Afganistanu, nie miali takiej możliwości ani takiej techniki, żeby te zamachy wykonać.


No tak, nawet nie przeczytałeś tego co napisałem... Z doświadczenia wiem, że najpierw jest faza euforii (przeżyłem) później długo długo się czyta, później następuje faza kojarzenia faktów (przeżyłem) a na końcu można sobie wnioski wysnuwać... Był spisek i napisałem, że na pewno nie panowie w turbanach... Więc ochłoń i czytaj co inni piszą, bo wtedy tylko dyskusja ma sens. A wypowiedzi starego niemieckiego byłego polityka, nawet jeżeli był ministrem obrony, mają dla mnie taką samą wagę jak wypowiedzi np. Rumsfelda, są tylko na drugiej szali. Niczego nie wnoszą ani niczego nie wyjaśniają...
  • 0

#302

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Holy zapraszam Cie serdecznie w imieniu mariusha, Aquili, ~Sengotha~, oraz moim jako gospodarza, do debaty na temat 11 wrzesnia http://www.paranorma...showtopic=12135 debata jest 2 vs 2. Szczegoly w linku, ktory podalem. Przyda sie ktos tak zaciekle i ambitnie broniacy spisku w tej debacie. To moze byc jedna z lepszych debat na forum ;)
  • 0

#303

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tam powinny być zburzone CONAJMNIEJ dwa piętra budynku a nie


I powiedział to specjalista inżynierii d/s uderzania samolotów pasażerskich w ścianę ze zbrojonego, wzmacnianego betonu ;)

Tak samo jak Tiamat - zapraszam Cię, Holy, lub jakiegokolwiek innego gorącego zwolenika teorii spisku, do debaty :)


A poza tym, to był Boeing 757, nie 747 jak wmawia nam apo5 i w tym świetle cała sprawa wygląda pięknie z punktu widzenia wersji oficjalnej :)
  • 1



#304

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, 757. Nie zmienia to faktu że rysowane kreski są za małe ;) Po za Tym nie wmowisz mi że grubość tej ściany jest nie do przebicia przez SAMOLOT ;)

Dołączona grafika
  • 0

#305

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po za Tym nie wmowisz mi że grubość tej ściany jest nie do przebicia przez SAMOLOT wink1.gif

Przez kadlub tak, przez skrzydla nie. Pozatym sa zdjecia na ktorych wyraznie widac uszkodzenia elewacji budynku od uderzenia skrzydel i silnikow. Pozatym, Panowie (i Panie), nie odgrzewajcie starych kotletow, jest temat Aquili pt. "In plane site" czy cos takiego, tam juz byla ostra rozmowa na ten temat, wystarczy przewertowac te kilkadziesiat stron.
  • 0

#306

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

apo5, czego Ci brakuje? Masz ślad uderzenia kadłuba (wszak nikt w to nie wątpi, że środkowa, główna dziura to wynik uderzenia kadłuba samolotu) oraz ślady po uderzeniu silników w odpowiednich odległościach (czyli ani nie za blisko, ani nie za daleko od miejsca uderzenia kadłuba). Ogon i końcówki skrzydeł zaś dokonały jedynie lekkich uszkodzeń ściany a następnie rozbiły się na drobne kawałki, jak to wykazał crashtest samolotu F-4).

Szukasz w złym miejscu apo5, tutaj wszystko idealnie gra. Wbrew kłamstwom niektórych ludzi od "spiskowych filmów" typu "Loose Change" albo "In plane site".
  • 1



#307

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat bo sie pogniewamy, nie przekracaj mojego nicku :)

co do debaty to bardzo chetnie zobaczylbym Holy u swego boku broniacej razem ze mna teorii spiskowej ;] ktora jest jedyną prawdziwą... dowod? To proste... za duzo jest niejasnosci ;) w debacie rozwinie sie ten temat :]

Nie mam sily sie teraz rozpisywac ale co do ciec stalowych belek to jest bardzo wiele wywiadow ze strazakami badz i innymi osobami ktore znaja sie na tym ktore dowodza temu iz zostaly one zrobione by zburzyc budynek.

Osoba ktora pisala cos o spadaniu gruzu... myli sie. Holy ma racje na temat tego ze czas w jakim WTC sie zawalilo, jest rowny czasowi w jakim ciezar WTC powinien swobodnie spasc na ziemie. Budynki ktore sie zawalaja same z siebie nie wala sie z czasem swobodnego spadku poniewaz gruz musi swoim ciezarem zawalic nizsze poziomy...a to wymaga czasu... tutaj dziwnie gruz nie potrzebowal tego czasu by zawalic nizsze poziomy o.O

ja wiecej bede sie rozpisywal w debacie
  • 0

#308

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja wiecej bede sie rozpisywal w debacie

Więc namów kogoś aby dołączył/a do Ciebie. My czekamy.
  • 0



#309

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Holy zapraszam Cie serdecznie w imieniu mariusha, Aquili, ~Sengotha~, oraz moim jako gospodarza, do debaty na temat 11 wrzesnia http://www.paranorma...showtopic=12135 debata jest 2 vs 2. Szczegoly w linku, ktory podalem. Przyda sie ktos tak zaciekle i ambitnie broniacy spisku w tej debacie. To moze byc jedna z lepszych debat na forum ;)


Zapewne :] Ale boję się że mnie zakraczecie :/ kobitkę :mlotek:


I musielibyście dać mi czas na odpowiedzi bo mam tu studia :cafe: i dziecko :aaa:

A kto moim partnerem miałby być? :beer2: ups sorka :) niedoczytałam MR.~Snagoth~ :brawo:

Ale uprzedzam Snagoth, matma itp nigdy nie była moją mocną stroną, więc mam nadzieję, że w tej kwestii mi pomożesz :)




Po za Tym nie wmowisz mi że grubość tej ściany jest nie do przebicia przez SAMOLOT wink1.gif

Przez kadlub tak, przez skrzydla nie.


Hmm, to uważasz że kadłub przebiłby zbrojoną ultra-nowocześnie ścianę pentagonu?

A tu proszę, jeden mały ptaszek i rozwalił ten mega taran:)

Dołączona grafika
  • 0

#310

Snagoth.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma problemu, ja z matematyka nie mam problemu :)

Holy ma racje... dzioby samolotow sa zbudowane z lekkiego materialu zreszta jak caly samolot.... i napewno nie jest on w stanie przebic 3 warstw zbrojonego betonu i zrobic dziure w kolejnej warstwie :) bo takie sa fakty ze wewnatrz byla jeszcze dziura... dziwne o.O
  • 0

#311

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holy, zapewniam Cię, że w debacie każdy będzie mógł spokojnie się wypowiedzieć, bez obawy przed przeszkadzaniem. Proponuję zatem przenieść tę dyskusję do debaty.


Argumenty pozostawmy sobie do walki w debacie.

Ruszmy w końcu jedną z najważniejszych debat tego forum. Serdecznie zapraszam.
  • 1



#312

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma problemu, ja z matematyka nie mam problemu :)


No to mi ulżyło :)

Holy ma racje... dzioby samolotow sa zbudowane z lekkiego materialu zreszta jak caly samolot.... i napewno nie jest on w stanie przebic 3 warstw zbrojonego betonu i zrobic dziure w kolejnej warstwie :) bo takie sa fakty ze wewnatrz byla jeszcze dziura... dziwne o.O



Nio :) I to taka ładniutka, okrągła :]

Dołączona grafika


Inne ciekawostki o dziurze wylotowej zachowam do debaty :)
  • 0

#313

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Inne ciekawostki o dziurze wylotowej zachowam do debaty

Czy to znaczy, że mogę pogratulować już odwagi? ;)
  • 1



#314

Holy.
  • Postów: 48
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inne ciekawostki o dziurze wylotowej zachowam do debaty

Czy to znaczy, że mogę pogratulować już odwagi? ;)


Gratulacje, kwiaty i akademia na cześć jak wygramy :) :ksiadz: :wow2: :jump: :banan: :drink: :beer2: :thc: :]
  • 0

#315

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zatem czekamy na oficjalne zgłoszenie w temacie "Zgłoszenia do debat" :)


I jedziemy! :D
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych