Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#121

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ach no tak, wybacz, to nie ja rozwinęłam tą myśl, tylko wytłumaczyłam, jak było naprawdę. A skoro jesteś taki spostrzegawczy, to mógłbyś dawno odgadnąć moją płeć. ;)

No właśnie odgadnąłem ale nie chciałem napisać zachowując resztki przyzwoitości. Szczerze mówiąc w tym poście:

Yea right, ale ta kreacja była dosłownie na kilka minut, bo chyba przewidziała to, c'nie? Poza tym nie miała tylko tej kreacji. A co do pudla to mało mnie to obchodzi z czego musi żyć, ale to, co czasem wypisują to tylko usiąść i płakać, tak manipulować ludźmi...

wyczułem przebłysk mądrości więc zwątpiłem czy jesteś mężczyzną czy kobietą.
Pewność miałem tutaj:

Bo pisałeś, że przebrała się bo zauważyli, że to się psuje, ojej. :D


Poza tym Ty ją rozwinęłaś z tego względu, że głównej myśli nie zrozumiałaś i myślałaś, że uda Ci się uratować honor swojej gwiazdy. No cóż, nie zawsze się udaje ;)

Użytkownik Fisher edytował ten post 23.02.2012 - 22:33

  • 0



#122

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Nie ratuję niczyjego honoru, obalam śmieszne "mity".
  • 0

#123

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ratuję niczyjego honoru, obalam śmieszne "mity".

I tym mitem jest to, że przebrała się bo KTOŚ zauważył tak?
Pewnie zgadłem, więc jeśli zgadłem to: Nigdzie nie jest napisane, że zmieniła strój bo KTOŚ zauważył, że się psuje. Była natomiast wzmianka o tym, że przebrała się bo mięso się psuło. To jest FAKT, a obalanie mitów zostaw "Pogromcom mitów". Pozdrawiam.
Powinnaś się cieszyć, że nie wnikam w to, czy ktoś to zauważył, bo jeśli by wyszło, że przebrała się tylko dlatego, bo ktoś zauważył, że surowiec z którego uszyto "suknię" się psuje, to by świadczyło o niej jeszcze gorzej niż myślałem.

Użytkownik Fisher edytował ten post 23.02.2012 - 22:42

  • 0



#124

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O matko, zagiąłeś mnie swoim sarkazmem i ironią, idę się zabić. Dobranoc.
  • -1

#125

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Piękna kobieta - wokalistka nie potrzebuje kontrowersyjnego stroju, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Wystarczy talent i jej kobiece piękno ;)

Sharon den Adel - Dołączona grafika

Cristinia Scabbia - Dołączona grafika

Simone Simons - Dołączona grafika

Jako facet stwierdzam, że Gaga to zwykła lalka, w dodatku brzydka - ma jakis wygląd przez ten arsenał makijażu, widziałem jej zdjęcia z życia codziennego i na podstawie tego stwierdzam ten fakt :P

EDIT : Nie żebym afiszował bardzo (choć to robię chyba xD) te panie, no, ale to są moje typy piękna kobiecego ^^

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 23.02.2012 - 23:11

  • -1



#126 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

Ci powiem WT, że masz w miarę dobry gust. Niewiasty zacne. Mam nadzieję, że równie utalentowane i nie drą pysków. Co się zaś tyczy "lejdi" gagi - to taka ona prawdziwa jak i iluminaci. Ot zwykła podpuszczka medialna, żeby mieć się czym "podniecać" i bać jednocześnie. Nic bardziej nie zwiększa konsumpcji.
Pocieszę, że z wiekiem mija fascynacja tym, co się wyświetla w hiponozerze (TV) albo w necie na stronach obalajacych spiski (!)* i człowiek zaczyna myśleć w miarę samodzielnie...

*spisek, który daje się obalić na podst. śmieci w necie nie istnieje.
  • -1

#127

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wbrew wszelkim stereotypom te niewiasty i wiele innych pięknych metalówek "nie drze pyska" i są bardzo utalentowane. Jak chcesz się sam przekonać to : Sharon - Within Temptation (♥), Simone - Epica, Cristinia - Lacuna Coil, dodatkowo Tarja Turunen - samotnie występująca, Anette Olzon - Nightwish ^^ Wszystkie panie piękne, bardzo, ale to bardzo utalentowane, choć na samym szczycie i tak jest królowa Sharon i git majonez ^^

Dołączona grafika'

Wracając do tematu - dziwi mnie to, że nikt nie skomentował wywołanej przeze mnie piosenki Nicki Minaj i Davida Guetty, mimo że idealnie wpasowuje się w schemat symboli Illuminati.


Judasz jest metaforą, ale co to zmieni, że Was tym oświecę.


Proszę oswieć mnie, bo tego nie rozumiem. Czyżby chodziło o meteforę miłosci do zdrady/zdrajców? Jak taka piosenka może przekazywać jakies dobre wartosci?

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 24.02.2012 - 00:14

  • -2



#128

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tak, bo liczy się tylko ładna buźka, gratuluję sposobu oceniania wokalistów.
Judas jest metaforą, bo chodzi o w nim o to, że zakochała się w kolesiu, który ją zdradził. Chyba sobie dalej umiesz połączyć fakty, Złotko?
  • -1

#129

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie umiesz czytać, nie wychwyciłas w moim poscie informacji, że są niezwykle utalentowane? No cóż.. Przesłuchaj sama i się przekonaj - w przypadku Within Temptation na żywo koncert Black Symphony, zobaczysz kto tu potrafi spiewać. A Gaga nie przyciąga ani spiewaniem ani swoją urodą, której nie posiada. Tylko kontrowersyjnymi zachowaniami i strojem.
  • 0



#130

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry Misiek, wyobraź sobie, że kiedyś sobie przesłuchałam i bardzo mi się podoba, ale to, że mówisz, że Gaga nie ma talentu, to już totalna głupota i brak informacji z Twojej strony.

Gdyby Gaga nie miała talentu, nie wygrała by tylu nagród, nie skomponowała by swoich albumów, nie była producentką i nie pisała własnych tekstów, więc jak wspomniałam trochę wyżej - jeżeli tak bardzo nie chce Ci się ruszyć swojego hejterowskiego tyłka, by uzupełnić swoje pożal się Boże informacje, to prosiłabym, żebyś w ogóle nie wypowiadał się na temat jej talentu. Dziękuję, miłego dnia.
  • 1

#131

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kłócicie się o to kto ma talent a kto nie? Już dawno miałam zamiar napisać coś w tym temacie, ale się powstrzymywałam. Teraz nie mam zamiaru tego robić. Dlaczego? Dlatego, że czy Gaga jest illuminatką, czy nie, ludzie i tak będą jej słuchać. Wy, którzy stoicie twardo przy swoim twierdząc, że nią jest i tak nic nie zdziałacie. Sama lubię jej posłuchać. Każdy artysta ma gorsze czy lepsze utwory, nie mam zamiaru z nikim się kłócić, ale nie mam pojęcia czy ten temat w ogóle ma jakiś sens. Fani Gagi będą rzucać się i twierdzić, że wy jesteście w błędzie, natomiast wy będzie próbować ich uświadomić, bądź nie. Szczerze mówiąc, bardzo podobają mi się jej stroje, nie mogę powiedzieć nic o jej osobowości, bo jej nie znam, widziałam tylko kilka wywiadów, nie mam zamiaru stać się obsesyjną fanką, broniącą jej postawy, bo może i jest lalką illuminati, może nią nie jest, może po prostu taka już jest, lubi prowokować, chce być inna od wszystkich. Inaczej by się nie wybiła, nie zostałaby zauważona w taki sposób jaki by chciała. Snucie coraz to nowszych teorii nie ma sensu, bo po co rozwodzić się nad czyjąś osobowością. Wiele gwiazd jest być może związana z illuminatami, a jeśli nie z nimi, to z różnymi sektami, wiele gwiazd popada w nałogi, przez to umiera, o tym się aż tak nie dyskutuje, bo to z czasem stało się normą. Jeśli jesteś celebrytą, masz namieszane w głowie. Zdarzają się wyjątki, oczywiście. Mnie wytrąca z równowagi jedynie to, że często ludzie krytykują innych, samemu nic nie robiąc. Nie mówię tu o was, mówię o osobach, które nie umieją wypowiadać się na temat danej osoby kulturalnie, bez kłótni. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, jeśli nie chcecie słuchać Lady Gagi, nikt nie będzie was do tego zmuszał, ale nie bawcie się w bohaterów chcących ratować jej zagorzałych fanów, bo na pewno to się nie uda.. No cóż, i tak za bardzo się rozpisałam. Pozdrawiam Was wszystkich :D

Użytkownik the vampire edytował ten post 24.02.2012 - 15:45

  • 1

#132

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli wnioskujesz, że zachowuję się niekulturalnie i jestem jej psychofanką, tak? Jestem tutaj nadzwyczaj kulturalna i tylko mówię, jaka jest prawda i wyprowadzam ludzi z błędu "a bo Gaga sie przebiera za jakieś kondomy dlatego nie umie śpiewać i nie ma talentu i tylko szokuje.", więc wypraszam sobie.
  • 0

#133

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, nie chodziło mi o Ciebie, mój Boże. Chodziło mi o osoby, które wypowiadały się wcześniej, które równo pominusowano. Bo nie potrafią odnosić się normalnie do danego tematu, tylko wywalić swoje zdanie bez jakiegokolwiek uzasadnienia "BO TAK". Przepraszam, jeżeli źle mnie zrozumiałaś, naprawdę.
  • 1

#134

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no okej, ciężki dzień i nie załapałam, dobrze mieć kogoś po swojej stronie. :D
  • -3

#135

Cati.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozazdrościć wyobraźni autorowi tematu ,aczkolwiek temat czyta się nawet fajnie ^^.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych