Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#136

anina04.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chciałabym tylko dodać iż coś w tym może być, dwa dni temu natknęłam się w gazecie na krótki artykuł w ktorym pisalo iz Lady Gage nawiedza szatan o czym sama jest o tym przekonana. Więc jeśli to prawda to musi być do tego jakiś powód. Polecam poszperać w necie.
  • 0

#137

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hehe, faktycznie znalazłem na PUDLU. Wygląda na to, że w końcu się doigrała.
  • -1

#138

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Po pierwsze wiarygodność artykułu- Pudelek.pl
Nie odwiedzam takich portali, ale to raczej nie jest wiarygodny artykuł. Po drugie, przyjeżdża Chopra i mówi jej, aby zaakceptowała swoją mroczną stronę ukazującą się w śnie. Nie wiem co jest dziwnego w koszmarze i nie wiem dlaczego musiała się zwracać z koszmarem do jakiegoś spirytualisty. Temat od początku jest przekoloryzowany, a tu jeszcze wyskakują z takim czymś. Szkoda pisać.
  • 0

#139

Helen.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gaga to oczywiście kolejna z ich lalek :/. Widziałam wiele artykułów o tym, no i jeszcze youtube. Ciekawa jest równiez postać Britney Spears, która jak sie dowiedziała o Illuminatach, załamała się, zbuntowała i rzekomo zrobiono jej pranie mózgu, dzięki czemu nadal mogą z niej wyciskać pieniądzę i mamić ludzi.
  • -1

#140

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pozdrawiam magistra z uniwersytetu YouTube. Widzę że wśród spiskowców oprócz wiedzy z fizyki nie znają nic z zakresu psychologii.

Pozdrawiam
  • -1

#141

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Powiedz lepiej dokładnie o co chodzi, albo w ogóle nie pisz.
  • 0

#142

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ach, witam fanów pudla (uważających się za wielkich odkrywców) po tak długiej mojej nieobecnośc.
Niestety będę musiała rozwiać wasze wątpliwości i nadzieję na to, że coś udało Wam się odkryć i złożyć w "logiczną całość", hehe.

-Gagę nawiedza szatan - większej bzdury w życiu nie usłyszałam. Oczywiście pudel (dokładniej emily) za każdym razem ją oczarniają i piszą pierdoły na jej temat co prowadzi do tego, że pudel jest super wiarygodnym źródłem informacji (xD) i pozdrawiam jego fanów.

-kąpiel w krwi - (patrz wyżej)

Co do symboliki, illuminatów itp. to jakoś nie twierdzę, żeby wyprali mi mózg (bynajmniej Gaga) więc albo nie jestem wtajemniczona albo jestem na to za głupia (oczywiście hejterzy stwierdzą to drugie).

Wszelkie pytania i wątpliwości kierujcie do mnie, wiem o niej więcej niż ona sama. ]:>

Miłego weekendu!
  • 1

#143

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiedz lepiej dokładnie o co chodzi, albo w ogóle nie pisz.


Chodzi o to że jak się nic nie wie to się zamyka buzie, a bo zarażacie głupotą innych. Britney zrobiła kariere w bardzo młodym wieku. Nagle jej życie bardzo się zmieniło i ona nie była na to przygotowana. Po tym jak zostawił ją chłopak nie potrafiła się pozbierać do kupy. To są właśnie powody dla których tak dziwnie się zachowywała, w tym ścieła sobie głosy.

Pozdrawiam
  • 0

#144

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz lepiej dokładnie o co chodzi, albo w ogóle nie pisz.


Chodzi o to że jak się nic nie wie to się zamyka buzie, a bo zarażacie głupotą innych. Britney zrobiła kariere w bardzo młodym wieku. Nagle jej życie bardzo się zmieniło i ona nie była na to przygotowana. Po tym jak zostawił ją chłopak nie potrafiła się pozbierać do kupy. To są właśnie powody dla których tak dziwnie się zachowywała, w tym ścieła sobie głosy.

Pozdrawiam


Ja np. osobiście nie mam nic do Britney, lubię ją i szanuję, bo właściwie to była taka druga, młoda Madonna na nasze czasy, jeśli chodzi o muzykę POP. Nie słucham takiej muzyki, bo wolę ostrzejsze klimaty, ale siłą rzeczy przecież musiałem, chyba jak każdy z nas, kiedyś usłyszeć jej kawałki, choćby w radiu. I nawet, gdy się nie lubi tego typu muzy, to moim zdaniem - jej utwory z tamtego czasu przewyższały o niebo cały ten szajs, co się teraz w tej materii produkuje. Dlatego szacun i piwko dla niej. Szanuję jej dorobek, choć jej nie słucham. I myślę, że tak powinien każdy podchodzić, do każdego "artysty".

A co do jej życia prywatnego, to nie nam to oceniać, każdy ma swoje, zapewne nie mniej burzliwe.
Chociaż wydaje mi się, że akurat w jej przypadku, to było takie zwykłe, typowe "MTV-owskie" wychowanie. Że musi być kasa, że wszyscy muszą cię kochać, że zawsze musisz być zawsze w centrum uwagi. Typowo GŁUPIE amerykańskie podejście. Na tym polu jej nie żałuję, bo tłumaczenie się, że nagle życie się zmieniło, to żadne tłumaczenie. Co innego, gdyby było to w drugą stronę, gdyby nagle zamiast w Miami, musiała by zamieszkać pod mostem w Bronxie. To bym zrozumiał. Ale było odwrotnie, bo z cichodajki nagle stała się zarabiającą miliony $ księżniczką, na której punkcie oszalał cały świat.

To jest powód do załamania ??? Hahahaha. Oddałbym chyba wszystko, żeby mieć takie powody do załamywania się psychicznie. To po pierwsze było. A po drugie: że niby chłopak ją zostawił, to stoczyła się na dno? Skoro tak, to kolejny dowód na to, że ta osoba po prostu jest/była po prostu "rozkapryszona" i w życiu chyba nie przeżyła ani jednego PRAWDZIWEGO problemu...

Cholera, w życiu bym nie przypuszczał, że napiszę jakikolwiek post o Britney Spears, jakie to życie przewrotne.... :mrgreen:
  • 1



#145

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jest powód do załamania ??? Hahahaha. Oddałbym chyba wszystko, żeby mieć takie powody do załamywania się psychicznie. To po pierwsze było. A po drugie: że niby chłopak ją zostawił, to stoczyła się na dno? Skoro tak, to kolejny dowód na to, że ta osoba po prostu jest/była po prostu "rozkapryszona" i w życiu chyba nie przeżyła ani jednego PRAWDZIWEGO problemu...


Nie byłeś na jej miejscu, więc nie wiesz jak się ona czuła. Ty jesteś facetem i inaczej doświadczasz pewne emocji niż dziewczyna. Poza tym kasa przyszła jej kosztem prywatności. To też mogło mieć wpływ na jej pewność siebie, bo jak jakasz ludzka szmata zaczyna robić zdjęcia i opisywać je komentarzem wziętym z tyłka to też nie jest przyjemne. A jeszcze gorzej jak ludzie zaczynają w to wierzyć. No i nie zapominaj że gdy już się zdobędzie kasę to szybko radość z jej posiadania znika, bo przyzwyczajasz się do luksusu. Co z tego że stać cię na Porsche po wygranej w totka. Zaczniesz jeździć super samochodami to będziesz tylko na nie zwracał uwagę i nie spojrzysz już na żadnego VW. Z kasą idą też problemy z jak strach przed kradzieżą i napadem. Zazdrość znajomych nie jest fajna. A nawet jak nie są zazdrośni to przestasz się z nimi zadawać prędzej czy później bo nie będziecie mieli tematów do rozmowy. Oni będą mieli problemy z kupnem komórki, ty będziesz miał 3 najlepsze i będziesz wybierał która się najbardziej nadaje.

Czasami warto pomyśleć i postawić się w czyjejś sytuacji zanim zacznie się wyrażać poglądy i kimśkolwiek, szczególnie jeśli tego kogoś nie znasz.

Pozdrawiam
  • 0

#146

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jej nie oceniam, nie siedzę w jej głowie.
Ale, jeśli żyjąc jak księżniczka, nagle traci się wszystko, to znaczy, że nie było się wartym tego tronu.
  • 0



#147

Makro.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł ciekawy, miło mi się czytało, chociaż ja do wszelkich "celebrytów kontrolowanych przez Illuminatów" podchodzę sceptycznie. Wiadomo, że co człowiek to styl - jak ktoś lubi robić sobie kozę z włosów to raczej nie znaczy, że jest wysłannikiem Illuminati ;) A Gaga jest tak barwną postacią, że pod względem stylizacji przebrnęła już chyba przez wszystko. Nie przeczę, że może być świadoma znaczenia symboliki, którą bawi się na sesjach zdjęciowych, ale wątpię, by robiła to pod wpływem "prania mózgu" czy innej umysłowej kontroli. Do dziś uśmiecham się na samo wspomnienie filmiku pewnych fanatyków, którzy starali sie udowodnić, że artyści popowi z Korei są satanistami i masonami - a najlepsze jest to, że w swoich filmikach sami podawali nieprawdziwe informacje odnośnie pewnych religii, byle tylko pokazać, że wszyscy to SATANIŚCI!. Dowiedziałam sie na przykład, że medytacja służy opróżnieniu swojego umysłu, by mogły do niego wejść demony i zawładnąć naszą duszą. Patrzcie Państwo, czego to się można dowiedzieć!

Użytkownik Makro edytował ten post 25.04.2012 - 14:17

  • 0

#148

Mezmer Sullivan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytając ten artykuł zdążyłam zauważyć te jakże dziwne i ciekawe zjawisko. Kto wie, może ktoś jej wpoił "staniesz się lepszą osobą, jeśli to zrobisz" i tak zrobiła. Nie ma co gdybać, należy do jednej z osób, wokół której jest mnóstwo skandali. Gdzieś czytałam, że na koncercie usmarowała się krwią. Z pewnością to czyjaś 'marionetka' i robi to, jak jej 'zagrają'.
  • 0

#149

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto wie, może ktoś jej wpoił "staniesz się lepszą osobą, jeśli to zrobisz" i tak zrobiła.

To pewnie sprawa pieniędzy i popularności.
  • 1



#150

Mezmer Sullivan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To pewnie sprawa pieniędzy i popularności.

Na 100% chciała być 'popularna'. I niestety jest. Ze swoim naiwniactwem i pustotą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych