Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch z mojego mieszkania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ogólnie dużo się mówi o tym, że dzieci i zwierzęta widzą więcej. Może lepiej nie kuś tego, skoro od paru lat tak jest i nic gorszego się nie dzieje [jeśli w ogóle coś się dzieje], to po co to ruszać?
  • 0



#32

CrazyJulie.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no dobrze.
a co z tą zjawą?
  • 0

#33

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może najpierw tak, bo widzę, że napaliliście się na tą historię. Do autorki tematu. O ile nie jesteś trollem to zostaw w cholerę tego pajacyka - on nie ma nic do tego. Jak ma ci to przynieść ulgę to spal go. Nie masz żadnych, powtarzam żadnych argumentów za tym, że duch jest u ciebie w domu więc skąd taki wysunęłaś wniosek?

Z pierwszej historii wynika, że miałaś niewiele lat. A jak wiadomo w tym wieku można widzieć różne rzeczy, dodając jeszcze to, że po tylu latach mogło ci się wszystko pomieszać.

wtedy jeszcze dzieliłam pokój razem z bratem. on spał ale ja nie mogłam.

leżałam sparaliżowana przez jakiś czas

Porażenie przysenne (paraliż senny, paraliż przysenny) – stan występujący podczas zasypiania lub rzadziej podczas przejścia ze snu do czuwania, objawiający się porażeniem mięśni (katapleksja) przy jednoczesnym zachowaniu pełnej świadomości.

Źródło:
https://pl.wikipedia...

Jaką masz pewność, że to nie porażenie? Resztę sobie przeczytaj w źródle.


Co do drugiej sytuacji to nie wiesz, co tam się stało więc nie zwalaj wszystkiego na bogu ducha winnego ducha. Możesz nam napisać, co było w tej butelce?

kiedyś siedziałam w salonie i oglądałam z rodzicami telewizję. wszystko było normalnie gdy nagle coś głośno stuknęło w okno w kuchni. obejrzeliśmy się a butelka stojąca obok okna leżała rozbita i na oknie była jakby wybita dziura.


Obracasz się w salonie i widzisz okno w kuchni?


Czy ja przez niektóre historyjki mam się stać całkowicie sceptycznym?
  • 0

#34

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie baw się w żadne karteczki. Nigdy nic dobrego nie przyszlo z nawiązywania kontaktu z duchami przez osoby niedoswiadczone. Jesli jest to zly duch, a patrzac na to ci sie dzieje i co czujesz, jest zly, to nie nawiazuj z nim kontaktu bo bedzie Cie oklamywal i zwodzil. Poda sie za zmarla prababke np. Kontakt z takimi istotami moga nawiazywac tylko osoby wiedzace co robia i doswiadczone.

Prosty przyklad - jesli w domu jest istota podajaca sie za kogos zmarlego z rodziny, przywolana przez ludzi w trakcie jakis "glupich zabaw" a w zasadzie spirytystycznych rytualow, to zawsze, ale to zawsze, jest to demon. Nie baw sie w takie rzeczy. Nie bez pomocy kogos z prawdziwym doswiadczeniem, kogos kto potrafi nawiazac kontakt i odeslac demona czy tez ducha. Pozbadz sie tej lalki, albo ja poswiec.

"Duchu Pana, Duchu Boży, Ojcze, Synu i Duchu Święty, Trójco Przenajświętsza, Dziewico Niepokalana, aniołowie, archaniołowie i święci z nieba, zstąpcie na mnie.

Przemień mnie, Panie, ukształtuj mnie, napełnij mnie sobą, posługuj się mną. Odpędź ode mnie wszystkie moce zła, zniszcz je, abym ja był zdrów i mógł dobrze pracować.

Oddal ode mnie czary, gusła, czarną magię, czarne msze, przedmioty zaczarowane, zamówienia, przekleństwa, uroki, napady złego ducha, opętanie diabelskie, obssję diabelską, wszystko, co jest złem, grzechem, zawiścią, zazdrością, przewrotnością, chorobą fizyczną, psychiczną, moralną, duchową, pochodzącą od złego ducha.

Spal te wszystkie rodzaje zła w ogniu piekielnym, aby już nigdy więcej nie dotykały mnie ani żadnego innego stworzenia na tym świecie.

Rozkazuję i polecam mocą Boga wszechmogącego, w imię Jezusa Chrystusa Zbawiciela, przez wstawiennictwo Niepokalanej Dziewicy, wszystkim duchom nieczystym, wszystkim ich objawom, które mnie niepokoją, aby mnie opuściły natychmiast, aby mnie opuściły raz na zawsze i by poszły do piekła wieczystego, związane przez św. Michała Archanioła, św. Gabriela, św. Rafała, przez naszych Aniołów Stróżów, zmiażdżone piętą Najświętszej Dziewicy Niepokalanej."


Nie wiem czy jestes osoba wierzaca czy nie, ale ta modlitwa tez moze pomoc.

Użytkownik Nerubis edytował ten post 07.05.2012 - 21:45

  • 0

#35

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Nerubis

Nie wiem czy jestes osoba wierzaca czy nie, ale ta modlitwa tez moze pomoc.

O ile ta historia jest prawdziwa, to to coś pomoże, jeśli będzie w to mocno wierzyć.
  • 0

#36

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szczerze mówią to też jestem sceptycznie nastawiony do tej historii z duchem, ale jeśli to prawda to dziele się wszystkim co wiem na dany temat i co może Ci się przydać. Jestem teoretykiem, niezwykłe rzeczy mnie osobiście mają w zwyczaju omijać - pomijając historie z mego życia do lat 12, do których teraz też nie miałbym pewności i nawet nie zawracam nikomu nimi głowy na forum. W każdym razie, co do nawiązywania kontaktu z duchem - nie baw się wto. Wiem że kusi, ale nie rób tego bo nikomu nic dobrego z tego nie przyszło.
  • 0

#37

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

na tego pilota to akurat znam podobną sytuację, kolega z bratem często rzucali sobie pilota i uszkodzili go, przez co często sam im włączał telewizor, zmieniał kanały itd ;)

Użytkownik JachuPL edytował ten post 08.05.2012 - 10:01

  • 0

#38

CrazyJulie.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mój salon, kuchnia i jadalnia są połączone. butelka była pusta.

telewizor i pilot są nowe.
  • 0

#39

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I co zrobiłaś w końcu? :)
  • 0

#40

strraszny.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CrazyJulie Twoje przeżycia są bardzo interesujące. Jeśli miałabyś ochotę zapraszam do opisania tej historii na moim portalu do którego link przesyłam Ci na PW. Znajdziesz tam inne historie mniej lub bardziej przerażające (czasem nawet z wesołą puentą) oraz ludzi, których spotykają podobne rzeczy. Może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu lub spokój, a Twoje obawy ulegną zatarciu.
Pozdrawiam
  • 0

#41

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pierwszy post na forum skierowany tylko do jednej osoby - mam w zwyczaju nie ufać takim osobom.
  • 0

#42

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się mój stary telewizor, który się zawsze sam włączał na kanał o numerze 9 (na którym nic nie było i była kasza jak w "Ringu", tylko nie wyłaziła potem z niego Samara)
  • 0

#43

Wieniawa.
  • Postów: 55
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pal go. Może jest czyjąś własnością? Wyrzuć go w lesie, potem się zobaczy.
  • 0

#44

CrazyJulie.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

postanowiłam że dam mu spokój. zobacze czy coś sie stanie.
  • 0

#45

CrazyJulie.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przy sprzątaniu domu wyniosłam go do piwnicy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych