Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat na krawędzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypowiedź Żyrinowskiego (cytowana wyżej) świadczy o braku humanitarności i jakichkolwiek zasad moralnych. Takie działania militarne powinny być zabronione stosownym pismem i paktem.


Wojna to wojna. Amerykanie robią o wiele gorsze rzeczy na terytoriach okupowanych, mordują, grabią, a wszystko to w imię demokracji. Rosjanie przynajmniej nie udają, że jeśli zabijają, to zabijają w imię szczytnych idei i haseł.

Ale ja mówię o samej broni i jej budowaniu a nie wojnie.
  • 0



#17

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

ruscy wcale nie chca uzywać tej broni przeciw usa, anie innym krają. ta bron ma inny cel
  • 0

#18

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam dziwne wrażenie że Ruscy chcą po prostu postraszyć jaka to z nich potęga... Jak się buduję broń to się nie robi rozgłosu na cały świat bo to absurd ;) Największa skuteczność broni polega na zaskoczeniu.


Tutaj już można patrzeć na całą ta akcje z dystansem, ogólnie patrząc na źródło nie musimy być pewni że takie coś jest u nich w drodze, ale wkurza mnie jedna rzecz, znów w tym temacie stany pojawiają się jako wielki wybawca, mocarz który zniszczy każde państwo, ludzie oni nie mają powoli pieniędzy żeby wojsko utrzymywać, inni już ich zaczynają wyprzedzać taka prawda.
  • 0

#19

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ruscy wcale nie chca uzywać tej broni przeciw usa, anie innym krają. ta bron ma inny cel


Możesz jasno wytłumaczyć jaki to cel ?
  • 0

#20

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

zastanów sie tylko jaki cel miała by wojna miedzy usa i rosja czy chinami itp.? to jest bez sensu bo zadna ze stron nic by na tym nie zyskała jest tylko 1 grupa ludzi którzy zyskują na wojnach i tylko im moze na tym zalezec. przeciez putin i czarny sie spotykaja, ustalaja porzadek na ziemi na spotkanich G8 itp. oni nie maja zadnego interesu w wojnie.
  • 0

#21

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chiny trzymają z Rosją, jeśli wybuchł by teraz konflikt między nimi i Stanami, to byłbym zmuszony przybić piątkę amerykanom na pożegnanie.

Jeszcze byś się zdziwił czym dysponują stany zjednoczone... Stany Zjednoczone wyprzedzają inne kraje pod względem technologicznym co najmniej o kilkadziesiąt lat. USA od kilkudziesięciu lat utrzymuje stały kontakt z kosmitami, posiadają przynajmniej częściową ich technologię. Uważam, że kosmici nie pozwolą na kolejną wojnę światową i unicestwienie ludzkości, świadczy o tym chociażby 2 wojna światowa pod koniec, której Hitler miał w 90% gotową bombę atomową jednak bez powodu przerwał nad nią pracę. Czemu? Przecież to by spełniło jego marzenia o stworzeniu niepokonanego państwa, nikt przecież nie przeciwstawiłby się państwu mającemu taką broń. A temu, że dostał coś w zamian od swoich przyjaciół "Aryjczyków", czyli Plejadian bo do nich najlepiej pasuje opis wysokich ludzi z blond włosami i niebieskimi oczami. Oczywiście Hitler został zrobiony w bambuko, dostał technologię tworzenia spodków, są nawet dokumenty świadczące o tym, że zakupił 20 ton rtęci czyli jednego z elementów silnika "antygrawitacyjnego" jednak najwyraźniej nie opanował tej technologi w 100%. Zmarnował dużo czasu na wybudowanie kompleksu Riese co w gruncie rzeczy było jednym z powodów przegrania przez niego II wojny światowej ponieważ zmarnował dużo surowców, pieniędzy oraz czasu w decydujących momentach wojny co również świadczy o tym, że pokładał w tym projekcie swoje nadzieje na wygranie, no ale jak już wspomniałem został zrobiony w bambuko. Kosmici nie stoją po stronie USA jak to mogłoby się wydawać, przykładem na to jest ich ingerencja w misję Apollo 13 kiedy to dosłownie popsuli sprzęt Amerykanów dlatego, że mieli na nim małą bombę atomową, dlaczego? Tego nie wiem, w sumie jest zakaz używania broni atomowych w kosmosie chociaż uważam, że powód był inny. Albo kosmici mają swoje bazy na księżycu albo uznali, że z jakiej racji USA chce sobie testować tam bron nuklearną, w końcu Księżyc należy do wszystkich ludzi. Uważam więc, że gdy znowu będzie moment krytyczny to kosmici jak zwykle wkroczą do akcji i zmieniał losy historii.


Zawsze i tak znajdzie się ktoś kto będzie uważal, że USA to państwo w żaden sposób niezwiązane z Kosmitami, bez jakichkolwiek tajnych projektów, nieokłamujące swoich obywateli i całego świata.
  • 0

#22

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6849
  • Tematów: 810
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 58
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze byś się zdziwił czym dysponują stany zjednoczone... Stany Zjednoczone wyprzedzają inne kraje pod względem technologicznym co najmniej o kilkadziesiąt lat.

Technologiczne wyprzedzają wszystkich (mówimy o technologiach wojennych). Jest jednak małe "ale".
Nie posiadają jednego, masy ludzkiej zdolnej oddać życie za swoją ojczyznę, pomimo przewagi wroga. Nigdy też nie posiadali własnej partyzantki, więc nie potrafią z nią walczyć.



#23

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano


Chiny trzymają z Rosją, jeśli wybuchł by teraz konflikt między nimi i Stanami, to byłbym zmuszony przybić piątkę amerykanom na pożegnanie.

Jeszcze byś się zdziwił czym dysponują stany zjednoczone... Stany Zjednoczone wyprzedzają inne kraje pod względem technologicznym co najmniej o kilkadziesiąt lat. USA od kilkudziesięciu lat utrzymuje stały kontakt z kosmitami, posiadają przynajmniej częściową ich technologię.




nie masz na to zadnych dowodów :-), tak jak ja na Boga ( chcociaz i te by sie znalazłych ), a wierzysz w to ślepo czy to nie jest hipokryzja z twojej strony ?

Użytkownik leviatan edytował ten post 11.04.2012 - 21:27

  • 0

#24

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

której Hitler miał w 90% gotową bombę atomową jednak bez powodu przerwał nad nią pracę.

Nie przerwał pracy, każdy jego naukowiec miał nie wiele pomocy, i każdy pracował osobna, każda technologia niemiecka wchodziła z ogormnym opóźnieniem przez Hitlera, który nie dawał im współpracować ze sobą.
  • 0

#25

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Technologiczne wyprzedzają wszystkich (mówimy o technologiach wojennych).

Nie tylko wojennych, ogólnie stoją na innym poziomie rozwoju cywilizacji niż Europa.

Nie posiadają jednego, masy ludzkiej zdolnej oddać życie za swoją ojczyznę, pomimo przewagi wroga.

Człowieku, co ty piszesz. Amerykanie to jedni z najbardziej patriotycznych narodów. Każdy ma chyba w domu flagę swojego kraju, uroczyście obchodzą święta narodowe i gdy spytani po co jeżdżą do Afganistanu odpowiadają, żeby walczyć za ojczyznę.
Który Polak ci powie, że jechał walczyć do Afganistanu za ojczyznę? Żaden. Ale to tylko dowód na to jak sprane mózgi mają Amerykanie. Z Polakami nie jest tak źle ale nic nie mamy do gadania.

Nigdy też nie posiadali własnej partyzantki, więc nie potrafią z nią walczyć.

Jak to nie, podczas wojny o niepodległość dostawali ostre baty od Anglików i partyzantka była chlebem powszednim. (Tak przy okazji wspomnę, że przegrywali do momentu kiedy przyszłemu prezydentowi nie "objawił się zielony przybysz z kosmosu przybywający z planem stworzenia państwa", to jest cytat z jego pamiętnika więc, żeby nie było, że sam to sobie wymyśliłem.). Zresztą Amerykanie są faszerowani różnym bullshitem w telewizji, który w pośredni sposób uczy wojny partyzanckiej, nie pamiętam nazwy programu ale leci on nawet na naszym Discovery, coś o przetrwaniu ataku kosmitów, kto oglądał ten wie o co chodzi.



Nie przerwał pracy, każdy jego naukowiec miał nie wiele pomocy, i każdy pracował osobna, każda technologia niemiecka wchodziła z ogormnym opóźnieniem przez Hitlera, który nie dawał im współpracować ze sobą.

Nie, nie przerwał.... Jakby nie przerwał to by ja chyba zrobił nie? Skoro w jakiś magiczny sposób Niemcy wyprodukowali skomplikowane rakiety dalekiego zasięgu, celowniki kolimatorowe, noktowizory i inne szajsy, o których alianci mogli tylko pomarzyć to bombę atomową też mogli stworzyć



nie masz na to zadnych dowodów :-), tak jak ja na Boga ( chcociaz i te by sie znalazłych ), a wierzysz w to ślepo czy to nie jest hipokryzja z twojej strony ?


Rzeczywiście, oprócz tego, że coraz to częściej wyciekają informacje i rządowe dokumentu o posiadaniu przez USA technologi kosmitów, oprócz tego, że są zdjęcia latających spodków stworzonych przez USA oraz tego, że wielu byłych astronautów przyznało się do tego, że okłamywali mówiąc, że nie istnieją kosmici i się z nimi nie skontaktowano to rzeczywiście nie ma żadnych dowodów. Więc masz 100% rację co do mojej hipokryzji ;)

Użytkownik MrOsamaful edytował ten post 11.04.2012 - 21:59

  • 0

#26

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ludzie mają świadomość, a nadal im bliżej do zwierząt. Zamiast stawać się doskonalsi nie uwzględniając nawet czynnika religijnego, zamiast budować wspólną wizję dobrej przyszłości naszej umęczonej planety, nacjonalistyczne wieprze bawią się w Bogów.
  • 0

#27

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

świat bez religi nie bedzie nigdy dobry bo brak mu podstaw moralnych.
  • 0

#28

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

świat bez religi nie bedzie nigdy dobry bo brak mu podstaw moralnych.

Też jestem za religią. Tylko religią bez Boga.
  • 0

#29

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

właśnie przez takie osoby ten śwait wygląda tak jak wygląda.
  • -1

#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

właśnie przez takie osoby ten śwait wygląda tak jak wygląda.

Więcej ludzi zabija w imię swojego Boga niż z innych powodów. Wystarczy spojrzeć wstecz na Krucjaty.

Cytuję tutaj dosyć ciekawe zdanie:
"- Wierzysz w Boga?
- Nie.
BUM.

- Wierzysz w Boga?
- Tak.
- Wierzysz w mojego Boga?
- Nie.
BUM"
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych