Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podejrzane zachowanie wujka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@WT

Taka gwałtowna zmiana zachowania nie jest normalna, ja obstaję przy opętaniu

Ja zostaję przy tym że jest to prowokacja, lecz nawiązując już do opętania, w duchy wierzę, nie będę się teraz wypowiadał jakie mam podstawy do wiary w nie, bo czuję że wielu może się o to przyczepić, natomiast opętania jeżeli miały by się zdarzyć to wydaje mi się że były by to inna forma niż przedstawiana przez autora, poza tym to opętań podchodzę z dystansem.

2. Gdybym ja mieszkał z taką osobą pod jednym dachem, to nawet jeśli nie mógłbym, bądź zwlekałbym z wezwaniem pomocy to siedziałbym na tym forum cały czas... A autora nie ma od wczoraj na forum, napisał jedną wiadomość i zniknął.


Tak jak już wspominałem, jeden post to przeważnie prowokacja, zważając na to że użytkownik ten nie miał czelności się już odezwać. Nienawidzę takiego zachowania.
  • 0

#32

WojtekZ.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może wujek zniszczył komputer . A tak poważnie to zaczyna coraz bardziej wyglądać na prowokacje. Co do alkoholu ... Nigdy w życiu nie widziałem żeby ktoś po alkoholu się tak zachowywał , bez przesady.
  • 0

#33 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Może poczekajmy na to, co powie autor? Bo z tego co widzę, nie wspomniał o żadnym alkoholizmie, a to byłoby raczej istotne w sprawie. prawda?


Dlaczego ma wspominać, równie dobrze sam może o tym nie wiedzieć.

Nie mniej jednak, trzeba najpierw stwierdzić na 100%, że to nie choroba, później trzeba zorganizować egzorcyzmy. No i cieszę się Veckas, że jesteś takim sceptykiem i nie dopuszczasz do siebie myśli, że to wina demonów - one też się bardzo cieszą.


Nie jestem sceptykiem, jestem racjonalistą, trzeba się cały czas uczyć żeby poznawać świat, a nie fantazjować.
  • 0

#34 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

ja obstaję przy opętaniu

Imo najbardziej prawdopodobny jest nowotwór mózgu - ucisk na któryś z nerwów może powodować zmianę o 180o. Ale lepiej jakby się wypowiedział jakiś student medycyny, albo lekarz ;)
  • 0

#35

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Imo najbardziej prawdopodobny jest nowotwór mózgu - ucisk na któryś z nerwów może powodować zmianę o 180o. Ale lepiej jakby się wypowiedział jakiś student medycyny, albo lekarz


Ja stwierdzam to tylko w przypadku jesli owe modly do zlych duchów faktycznie się odbywaly, bo same z siebie czlowieka, zwlaszcza mocno wierzącego nie opętają. Ale nie wykluczone, że to guz, tudzież choroba psychiczna jest przyczyną takiego zachowania. Czlowiek po alkoholu nawet tak się nie zachowuje. Poza tym odnosząc się do Veckas, skoro bylby pod wplywem alkololu to by można bylo to rozpoznać, a nic autor o tym nie wspomina.
  • 0



#36

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

WT

Ty sobie wmawiasz coś, ażeby wewnętrznie utwierdzić się w przekonaniu że istnieje życie po śmierci. Kolejny opętany - wow, kolejny dowód.
  • 0

#37

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Hologram
Dlaczego twierdzisz że WT sobie coś wmawia?
Czyż nie takie było założenie autora tematu? Prowokacja i cześć. Pod tym kątem pisany był cały ten jego post. A to że Ty kwestionujesz życie po śmierci wcale nie musi oznaczać racji. :)
  • 0

#38

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Aeuitas

niczego nie kwestionuje. Tylko WT mnie irytuje..
  • 0

#39

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To może mała walka w klatkach? :D
  • 0

#40

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ty sobie wmawiasz coś, ażeby wewnętrznie utwierdzić się w przekonaniu że istnieje życie po śmierci. Kolejny opętany - wow, kolejny dowód


Ja nie potrzebuję utwierdzenia - jest utwierdzony ;) Być może w ten weekend zdobędę doswiadczenia duchowe, które bezgranicznie mnie w tym upewnią ;) Nie utwierdzam siebie, tylko próbuję pomóc tej osobie, choć chyba pomocy nie potrzebuje, skoro nie interesuje się tematem. Tymczasem Ty próbujesz uszczuplić możliwosci przyczyn; tak gdyby lekarz do każdego bólu gardla i gorączki mówil - grypa i ladowal antybiotykami, a okazaloby się, że bylo to zapalenie pluc.


niczego nie kwestionuje. Tylko WT mnie irytuje..



Czyżby bolalo to, że ktos ma inne zdanie? Mnie nie irytują tu ateisci, nawet Ci, którzy do każdego tematu piszą tylko "Boga nie ma" i czesć. Ciebie irytuje to, że swiat nie jest taki, jaki chcesz, aby byl. Nie chcesz, aby byl ktos lepszy od Ciebie. Zamykasz się w swym malym swiatku, nie chcąc ujrzeć, że cale to piękno nie powstalo bez przyczyny. Czemu? Bo skupiasz się na sobie, uważasz, że jestes najbardziej nieszczesliwym czlowiekiem na Ziemi - na wlasne życzenie. Obmawiasz na forum swoje samobójstwo i tego nie robisz. Nie wierzysz w Boga, bo czujesz się opuszczony przez wszystkich.. na wlasne życzenie.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 10.04.2012 - 22:43

  • 0



#41

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W.T

W twoich wypowiedziach w tym temacie odrazu stwierdziles ze osoba jest opętana. Dlatego mam prawo wysunąć wniosek, że jesteś opętany tą teorią. A autor opętany Demonem "Troll".
  • 0

#42

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem czemu się z niego nabijacie. Co jak co, ale akurat takie coś mogło się przydarzyć, bez względu na to, czy to opętanie, czy choroba psychiczna. A egzorcyzmów nie można sobie odprawić od tak, pójdziesz do proboszcza i już. Z tego co się orientuję jest potrzebna zgoda biskupa, bez niej po prostu egzorcyzm się nie uda, a może przysporzyć jeszcze więcej problemów. Więc co prawda można porozmawiać z księdzem/proboszczem czy innym duchownym, powinien najpierw odesłać do psychiatry, jeśli on nic nie wskóra, gdy jest pewność, że to nie choroba biskup powinien wydać zgodę na egzorcyzm.


Niczego nie stwierdzilem na pewno! Jednakże owe modly do zlych duchów dają wiele do myslenia i z katolickiego punktu widzenia, jest prawie 100% szans, że prosby o opętanie będą wysluchane, bo wystarczy do tego tylko wolna wola. Móglbym z drugiej strony powiedzieć, że Wy ateisci jestescie opętani teorią choroby i nie sądzicie, że może być inna możliwosć owego zachowania.
  • 0



#43

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to jest wymyślona historia. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś bliski z Twojej rodziny nagle zmienił się tak bardzo a wy nie poszlście z nim do psychiatry i nie spróbowaliścię mu pomóc. Dlaczego od razu uważasz, że to opętanie? Moim zdaniem jeśli w ogóle to co napsałeś to prawda to wygląda mi to na poważną i niebezpieczną chorobę psychiczną.
  • 0

#44

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już wiem czemu paranormalne straciło swój urok, po prostu jest tu za dużo idiotów. Nie mam na celu nikogo obrazić, ale taka jest prawda. Historyjka wymyślona przez jakiegoś 13-latka żądnego wrażeń, a wy się rozwodzicie jakby napisał jakiś poemat. Takich jak autor tematu od razu bym banował.
  • 0

#45

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już wiem czemu paranormalne straciło swój urok, po prostu jest tu za dużo idiotów. Nie mam na celu nikogo obrazić, ale taka jest prawda. Historyjka wymyślona przez jakiegoś 13-latka żądnego wrażeń, a wy się rozwodzicie jakby napisał jakiś poemat. Takich jak autor tematu od razu bym banował.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale każdy już pisał że jest to prowokacja, a to że się kłócą do ze względu na ich wyznawane poglądy. :)

Użytkownik Aequitas edytował ten post 12.04.2012 - 07:43

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych