Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robić by nie gwałcić kobiet ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niektóre suki marzą o tym by być zgwałcone


Ronaldo jak zawsze dosłownie x] .

Tutaj rodzi się konflikt ponieważ jest różnica w fantazjach o gwałcie (faceci też takowe posiadają) a realnym gwałtem. Dla zdrowej osoby (nieważne czy to kobieta czy mężczyzna) gwałt jest zawsze aktem wymierzonym przeciwko jego osobie i jest to traumatyczne przeżycie.

@agusiaq

Śmiech czy nie, po prostu niektórym to nie odpowiada - mają do tego pełne prawo.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 14.03.2012 - 11:09




#32

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się taki chamski dowcip:

Szedłem wieczorem po parku. Nagle zobaczyłem piękną dziewczynę. Miedzy nami zaiskrzyło. Całą noc kochałem się z nią głośno i namiętnie.
Teraz już wiem, że zakup paralizatora to był świetny pomysł! xD

#33

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@shinji77
Bog stworzył kobiete piękną i nie rozumiem tego po co ma sie zakrywać ,ale afera zawsze jest ,ładna i zgrabna pokaze nogi to ja wygwizdaja .Ma co to pokazuje :D i w niektórych przypadkach są zbedne komętarze "ale zdzira" lepiej by jakis baleron świecił tyłkiem?.

#34

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ma co to pokazuje i w niektórych przypadkach są zbedne komętarze "ale zdzira"


W naszej tradycji kulturowej kobiety zawsze ubierały się raczej mało wyzywająco a skąpy strój był zarezerwowany dla prostytutek, więc nie wiem skąd to wzburzenie. Zresztą, chyba nikt tutaj nie pisze o nogach a o :

laska chodzi po ulicy w mini prawie dlugosci majtek, i cycach na wierzchu


Dla mnie to po prostu niesmaczne.



#35

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak oczywiscie troche tego za duzo ale zawsze milej popatrzec na ładna kobiete która pokazuje co nieco niż na ładną kobiete w spódnicy po kostki i w chuście na głowie.Nie wiem ale moze mam takie zdanie poniewaz zyje w kraju który jest przepełniony muzułmankami i naprawde nic w tym fajnego patrzec na ninja kobiete i wole odkryc cos (nie do przesady oczywiscie) niz doprzesady zakrywac :mrgreen:

#36 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

agusiaq, popadasz ze skrajności w skrajność. A czy kobiety nie mogą po prostu ubierać się normalnie? w sam raz?

#37

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A czy kobiety nie mogą po prostu ubierać się normalnie? w sam raz?

Oczywiście ze tak by było najlepiej tylko kazda kobieta ma swój styl i dla jednej "ubrać sie normalnie" znaczy włożyć na siebie zwykłą bluzke i spodnie a dla drugiej mini spódniczke i bluzke ledwo zakrywajaca piersi.

#38

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do broszurki i gwizdków. Dlaczego ograniczać się tylko do gwałtów ?
Proponuje rozdać gwizdki każdemu a to na wypadek myśli o kradzieży, zabójstwie, kłamstwie itp. A co mi tam, wszczepiajmy gwizdki w tchawice noworodkom, każdy z nich jak urośnie jest potencjalnym przestępcom, prawda ?

#39 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli mogę wyrazić moje zdanie w tym temacie, to dla mnie ta broszurka jest co najmniej śmieszna,
bo niby do kogo ona jest kierowana ? Do zwykłego faceta czy do potencjalnego gwałciciela ?
Jeśli do zwykłego chłopa, to każdy albo większość będzie miał podejście takie jak chłopaki wyżej,
a jeśli do gwałcicieli to oni mają to gdzieś takie prośby bezbronnych istotek, bo ci s.......i nie mają uczuć.

Jak dla mnie kobitki się wygłupiły po raz kolejny, szanuję ich postulaty, ale z tym przegieły...

Tutaj rodzi się konflikt ponieważ jest różnica w fantazjach o gwałcie (faceci też takowe posiadają) ..


Eh Shi hhe taki facet to jakaś łajza, jak mu się gwałt przez kobietę marzy, może chciałby,
żeby go ubrała jeszcze w różowe kapcie i chustkę na głowę i prała mokrą ścierą od podłogi :mrgreen:
no pobiłeś sam siebie, (może to nie miało być śmieszne, ale mnie rozbawiło hhee tak trzymać ziom :good:

Użytkownik mroova edytował ten post 14.03.2012 - 18:49


#40

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do ubioru kobiet powiem tak, jak już wspomnialem facet powinien powstrzymywać się, nawet jakby spotkal seksowną, golą kobietę na ulicy, ale tak naprawdę częsć to "ludzie", którzy mają gdzies moralnosć i uczucia drugiej osoby i taki ubiór je dodatkowo sprowokuje. Wedlug mnie burka to olbrzymia przesada, ale no weźcie, piękna kobieta nawet ubrana skromnie wygląda pięknie; bo jesli za dużo odslania to pod innym względem chce siebie pokazać chyba.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 14.03.2012 - 19:02




#41 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A czy kobiety nie mogą po prostu ubierać się normalnie? w sam raz?

Oczywiście ze tak by było najlepiej tylko kazda kobieta ma swój styl i dla jednej "ubrać sie normalnie" znaczy włożyć na siebie zwykłą bluzke i spodnie a dla drugiej mini spódniczke i bluzke ledwo zakrywajaca piersi.


agusiaq, tak uściślając świecenie zadem i cycami ciężko jest nazwać "stylem", bo ten kojarzy się raczej z jakimś wyczuciem, smakiem, a nie ich brakiem. Przedstawiony sposób prób ubierania się jest więc raczej wyrazem braku stylu i sięgania po ostatnią deskę ratunku by zwrócić na siebie uwagę mężczyzn. I z tego też powodu nie każdy ma dobrą opinię o kobietach które ubierają się w ten sposób

Użytkownik coś_innego edytował ten post 14.03.2012 - 19:37


#42 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

nie powinno się dyskutować, o ubiorach bo nie wiemy jakimi osobami są Ci ludzie,
może to wspaniałe kobiety, matki żony, dziewczyny ....a jak chodzą ubrane to ich sprawa,
jak czytam niektóre wypowiedzi to jak bym brała udział
w dyskusji na forum ojca dyrektora, każdy niech się ubiera jak mu się podoba, nie musimy na to patrzeć jeśli nie chcemy,
szerzy się tu swoista nie toleranacja na tle odzieżowym :mrgreen:

#43

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@agusiaq

Tak oczywiscie troche tego za duzo ale zawsze milej popatrzec na ładna kobiete która pokazuje co nieco niż na ładną kobiete w spódnicy po kostki i w chuście na głowie.


Jasne, że tak - odkryte ramiona, nogi czy brzuch są ok, jednak tak jak pisała coś_innego skaczesz od czarnego do białego - ja nie mówię, że nie podobają mi się baaardzo krótkie miniówki czy głębokie dekolty, ale na mojej dziewczynie do tego w domu ;).

Nie wiem ale moze mam takie zdanie poniewaz zyje w kraju który jest przepełniony muzułmankami


Miałem się pytać czy przypadkiem nie UK, ale przeczytałem, że Belgia - ja w tym roku znowu emigruję więc niestety będę miał okazję odnowić znajomości z tym niebezpiecznym elementem :mrgreen: .

@mroova

może to nie miało być śmieszne, ale mnie rozbawiło hhee tak trzymać ziom


Wiesz mrooveczko, że cieszę się za każdym razem, kiedy mogę poprawić Ci humor czy rozśmieszyć ^^" :roll: .



#44

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eh Shi hhe taki facet to jakaś łajza, jak mu się gwałt przez kobietę marzy, może chciałby,
żeby go ubrała jeszcze w różowe kapcie i chustkę na głowę i prała mokrą ścierą od podłogi


Bo fantazja jest od tego...

Każdy, nawet najsilniejszy czasem chce być bezbronny. Z siłą wiąże się odpowiedzialność, a odpowiedzialność to ciągłe napięcie. Reszty nie muszę chyba pisać.



#45

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

7) Nos wibrator, (zawsze na dyskotece) na wypadek naglej chcicy mozesz szybko wskoczyc do WC i sie zaspokoic (sama), tak aby innych nie napastowac


Szczególnie na dyskotece, to dziewczyna ma inną dziewczynę - zatem rozumowanie, ze "tylko" faceci gwałcą jest przejawem szowinizmu i to skrajnego.
Otóż w starożytnej Grecji miłość między 2 mężczyznami była aprobowana społecznie, nawet gdy owi mieli żony.
W niedawnym czasie, gdy zaczęło się mówić o homoseksualiźmie pomiędzy mężczyznami, uznano to za niesmaczne, ale kobiety przejęły pałeczke - i powoli zaczyna wchodzić podobne okreslenie "obie mają chłopaka, ale wolno im sie dotykać i całować. Z chłopakiem, chociażby miał dziewczynę, byłaby to zdrada".

Pozatym, czym jestem urażony - feministki z jednej strony "ostro" ubiegają się o przyznanie im dodatkowych praw, a z drugiej strony - są ostro przejęte tym, ze można zmienić stosunek do jakiś praw "od dawien - dawna".

Żeby tego było mało, napisze, ze kiedyś naprawde wierzyłem w takie bajki. I co mi z tego przyszło? KAŻDY chłopak miał to coś, żeby dziewczyna puściła się z nim tylko nie jej serdeczny przyjaciel (ja), a laska wyglądająca na "skrzywdzoną innym chłopakiem" poszła ze mną do łóżka, po 2 tyg. zerwała, a jeszcze w czasie zwiazku mnie zdradzała.

Wiec pisanie, ze to faceci są źli, a kobieta to uosobienie dobra, nie jest zgodne ze stanem rzeczywistym, tymbardziej, ze poniekąd "męskio-chamskie" zachowania są feminizowane - polecam groteskowo obejrzeć odcinek " Eat, Pray, Queef " serialu South Park (sezon 13 odcinek 4)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych