Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robić by nie gwałcić kobiet ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Feministki radzą mężczyznom, co robić, by nie gwałcić kobiet!

W swojej bezgranicznej naiwności, mam nadzieję, że ktoś pisał to dla żartu :>.



#2 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest to na poważnie->pisały to feministki->nie powinieneś się dziwić

#3

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak to chyba nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci rację odnośnie manifestowania swojej seksualności (teraz widzimy, że także i płci). Chyba po prostu miałem szczęście wychowywać się w innym środowisku...



#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Miałeś niesamowite szczęście ;) ludzie lubią manifestować wszystko: seksualność, płeć i szczególnie poglądy religijne. I naprawdę ludziom, którzy chcieliby jako tako funkcjonować w środowisku, nie jest to obojętne, że nie może się identyfikować z tym z czym tak ostro manifestuje się większość.
Zostawiając to:
feminizm w Polsce jest nieuzasadniony. Polki nie mają powodu do tego, żeby tak ostro manifestować swoją rzekomą wyższość (według feministek). Akceptowalne byłoby żądanie równości, ale że ta w naszym kraju z drobnym jedynie zachwianiami jest obecna, to im się w głowach poprzewracało i wypisują takie bzdury. Jedną z drugą należałoby wysłać do jednego z krajów muzułmańskich

#5 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Cały poradnik sugeruje, że gwałcenie kobiet to jeden z męskich nałogów taki sam jak picie albo palenie


Bóg dał nam coś wspaniałego czym jest zycie którego w większości nie potrafimy docenić, ani go nawet zrozumieć, ale cel był prosty, kochać, rabotać i rozmnażać, gwałcenie nie jest żadnym nałogiemm, za to wrodzonym jest uprawianie sexu, więdzą o tym nawet zwierzaki bez żadnych szkoleń, Przypomniał mi się film "walka o ogień" gdzie nad pewnym strumykiem, czy rzeczką pani neandertalczyk myła się z wypiętą pupką, typ podleciał zza drzewa, zapiął, zrobił robotę i dalej w świat, tak było jest i będzie.

Tak na prawde kobiety są jeszcze bardziej zbocznone niż faceci, tylko bardziej skryte, takie niewinne, bezbronne gdy patrzy na nie otoczenie, gdy zachodzi słońce zamieniają się w wampirzyce, które w swoim gniazdku potrafią wyssać wszystko razem z duszą i ciągle im mało aż do wschodu.

#6

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bóg dał nam coś wspaniałego czym jest zycie którego w większości nie potrafimy docenić, ani go nawet zrozumieć, ale cel był prosty, kochać, rabotać i rozmnażać, gwałcenie nie jest żadnym nałogiemm, za to wrodzonym jest uprawianie sexu, więdzą o tym nawet zwierzaki bez żadnych szkoleń


Wrodzony czy nie, moim zdaniem białemu człowiekowi nie przystoi zachowywać się jak zwierzątka. Ja wiem, że w pewnych kręgach w dobrym tonie jest mówić innym jak powinni się zachowywać i definiować innym rzeczywistość na swoją modłę ale na całe szczęście jeszcze całego świata nie zaatakował ten czerwony wirus.

@coś_innego

I naprawdę ludziom, którzy chcieliby jako tako funkcjonować w środowisku, nie jest to obojętne, że nie może się identyfikować z tym z czym tak ostro manifestuje się większość.


No to rozumiem już skąd te różnice w naszych spojrzeniach na tą sprawę - mam pewne zaburzenie osobowości więc pewnie dlatego nie postrzegam świata tak jak większość :>.



#7

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak bo akurat w srodku dnia na rynku, ktos wyjmie gwizdek i bedzie gwizdal ze gwalcic bedzie.. a w nocy na pustej ulicy to i wuwuzela moze trabic, a kobiecie to nie pomoze..

99% normalnych facetow widzac ladna kobiete, a jeszcze skapo ubrana, zwroci na nia uwage i nieraz bedzie miec fantazje o niej.. ale to nie oznacza ze jej przywali z dynki i zgwalci na chodniku!
Tak samo normalna kobieta (z niezaburzona swiadomoscia plci) widzac przystojnego mezczyzne bedzie na niego patrzec i rowniez pofantazjuje (tylko kobiety wypieraja sie tego ze sie za kims obejrzaly)

Te feministki, ktore sa autorami tej ulotki, to widac ze nie lubia mezczyzn i traktuja wszystkich jak potencjalnych gwalcicieli i ja jako mezczyzna czuje sie oburzony! gdyby podobne ulotki kobiety dostawaly na ulicy, pt.:

"Jak uniknac chcicy"
1) nie pij alkoholu, bo po nim ci sie zachce i sie bedziesz kleic do mezczyzn..
2) kiedy widzisz zonatego faceta nie usmiechaj sie do niego
3) to ze ktos cie podwozi na stopa, nie oznacza ze zabierze cie jeszcze na darmowa kawe.
4) nigdy nie zaslaniaj sie upojeniem, gdy rano cie zapytaja czemu to z nim zrobilas
5) Schody to nie scena do stripizu, wiec idz za facetem a nie swiecisz mu majtkami..
6) Pamietaj - w lozku sie nie przytulaj
7) Nos wibrator, (zawsze na dyskotece) na wypadek naglej chcicy mozesz szybko wskoczyc do WC i sie zaspokoic (sama), tak aby innych nie napastowac
..

myslicie ze cos takiego ukazaloby sie w mediach? czy raczej zgarneliby mnie z ulicy, a w dziendobry tvn pokazaliby 2 na mesko ubrane babki, co sie tym wielce oburzyly..


EDIT do posta wyzej:

Wrodzony czy nie, moim zdaniem białemu człowiekowi nie przystoi zachowywać się jak zwierzątka.

ale wtedy nie byloby dzieci.. ani nas jako gatunku.. a zdrowa kobieta w lozku, czesto przeobraza sie w o wiele bardziej dzikiego zwierzaka niz by mozna sobie wyobrazic ;]

Użytkownik manitoris edytował ten post 13.03.2012 - 14:41


#8

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Się nie zrozumieliśmy, mam na myśli to, aby nie gzić się z każdym z kim popadnie bo to czerwony wynalazek :>.



#9

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

a dlaczego niema nic natemat tego co kobiety powinny robic zeby nie prowokowac?

#10

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyłupić sobie oczy d(^ _^)b

#11

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a dlaczego niema nic natemat tego co kobiety powinny robic zeby nie prowokowac?


Bo facet nie powinien być bezmózgim yeti. W końcu jestesmy ludźmi i nie rzucamy się na wszystko co się rusza? To nas odróżnia od zwierząt, potrafimy opanować się kiedy trzeba. No nie każdy, ale to już jest inna sprawa.. Bez względu na wszystko, żaden facet nie ma prawa dać się poniesć, choćby kobitka byla tak "ubrana" jak przyszla na swiat ;)

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 13.03.2012 - 17:47




#12

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Leżę i kwiczę :D . It made my day.
"Przykazania" pozwolę sobie podzielić na te dla totalnych idiotów, czyli np. drugie i szóste oraz resztę, w których kobieta ma możliwość niebrania udziału w stosunku - nazwanego tu gwałtem.



#13

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakże dosadnie wytłumaczone

podsumuje to starym, ale jakże idealnie pasującym do tematu meme

Dołączona grafika



#14

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

osoba pisząca tą ulotkę ma iloraz inteligencji mniejszy niż klucz do kół hehe

#15

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Feministki powinny dostac ostry wpierr za to co robia. Jak rownouprawnienie to rownouprawnienie


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych