Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co robić by nie gwałcić kobiet ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16

gguest.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Feministki powinny dostac ostry wpierr za to co robia. Jak rownouprawnienie to rownouprawnienie



no co wy!! ludzie!! ile lat macie? co to, przedszkole? ty -fuj, on- be, a ciebie lubie - ohyyyda
biore moje babki z tej piaskownicy i ide gdzie indziej
p.s. poczytajcie horoskopy
horoskop

edit Yawgmoth
Reklama=ban.


#17

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

a dlaczego niema nic natemat tego co kobiety powinny robic zeby nie prowokowac?


Bo facet nie powinien być bezmózgim yeti. W końcu jestesmy ludźmi i nie rzucamy się na wszystko co się rusza? To nas odróżnia od zwierząt, potrafimy opanować się kiedy trzeba. No nie każdy, ale to już jest inna sprawa.. Bez względu na wszystko, żaden facet nie ma prawa dać się poniesć, choćby kobitka byla tak "ubrana" jak przyszla na swiat ;)


a jak laska chodzi po ulicy w mini prawie dlugosci majtek, i cycach na wierzchu to nie jest bezmózga? no prosze cie, zdecydujcie sie, albo traktuje sie kobiety jak mężczyzn ( czyli tez nie moga byc bezmózgim yeti ), albo nie bo nie bedzie tak ze facet ponosi odpowiedzialnosc za wszystko a kobieta moze robic co chce

#18

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu, będąc w barze i grając w darty, klepnąłem swoją narzeczoną czule po dupci. Zauważyła to pewna starsza kobiecina -feministka- i zaczęła robić mi jazdę i wyklinać od najgorszych, że kobietę traktuję jak przedmiot etc.
Moja luba zaś stwierdziła: "biedna sfrustrowana kobieta, chyba dawno ch... nie miała". Mam nieodparte wrażenie, że właśnie tak można określić większą część feministek...

Użytkownik Vogozuse edytował ten post 13.03.2012 - 21:36


#19

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

no i to jest swietny przyklad kobiety dzisiejszych czasów. starsza pani ja broni ( słusznie czy nieslusznie to juz inna sprawa ) a ona ocenia ja przez pryzmat tego kiedy sie piep..... dno i wodorosty, swoja droga ładna sciema co niby babcia jakas robila w barze przyszla nam podryw ? :-)

Użytkownik leviatan edytował ten post 13.03.2012 - 22:17


#20 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika

#21

spect.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bardzo podoba mi się postrzeganie wszystkich facetów jako potencjalnych gwałcicieli. Jakbym postrzegał każdą kobiete jako zdradliwą ku... to za kogo byście mnie uznali?

#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Za męską szowinistyczną świnię? ;>

#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jako, że to hydepark to można pozwolić sobie na mały offtop ale w temacie





#24

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

no wlasnie to jest to myslenie, powiesz cos zlego o kobiecie szowinista, powiesz zle o facecie ok jestes wyzwolona pewna siebie tak powinno byc :-)

#25 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Odpisując spect na pytanie "za kogo byście mnie uznali?" w ten sposób w jaki odpowiedziałam, nie znaczy, że uważam feministki za wyzwolone :) moja odpowiedź ujęła odpowiednik feministek

#26

spect.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem tylko dać przykład. Postrzeganie każdego faceta jako gwałciciela nie jest fair. Zachowując sie jak kobieta będziesz traktowana jak kobieta, zachowując się jak (za przeproszeniem) szmata będziesz traktowana jak szmata. Należałoby też wspomnieć, że to kobieta Cię urodziła i trzeba o tym pamiętać.

#27

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Odpisując spect na pytanie "za kogo byście mnie uznali?" w ten sposób w jaki odpowiedziałam, nie znaczy, że uważam feministki za wyzwolone :) moja odpowiedź ujęła odpowiednik feministek


wiem ja tylko to uogóniłem, tez mam to zdanie. to tak jak ta co skrzeczy w sejmie rownouprawnienie-tak, praca tyle samo lat dla kobiet-nie bo to dyskryminacja, poprostu to jest walka o przywileje, a nie uprawnienie, to tylko taki slogan zeby ludzie sie na takie bzdury nabrali jakie to one pokrzywdzione

#28

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a jak laska chodzi po ulicy w mini prawie dlugosci majtek, i cycach na wierzchu to nie jest bezmózga?


Ogarnij się. Nie rozumiem ludzi, którzy tłumaczą swoje ograniczenia, ułomnościami innych.



#29

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

niektóre suki marzą o tym by być zgwałcone :> kobiece fantazje erotyczne czasami zaskakują... 8)

#30

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Heh w tych czasach najlepiej by było aby kobiety od stop do glow sie zasłaniały? bo inaczej inni stwierdza ze to jakas lampucera bo kolano pokazała? śmiech


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych