Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjecie z Zofiówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maniekboy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, zrobilem zdjecie ktore mnie bardzo zdziwilo. Pojechalem ze znajomymi do zofiówki w Otwocku... jest to opuszczony strary szpital, ktory ma niezbyc chlubna historie. Nie wiem co to jest, ale prosze o pomoc mi w rozszyfrowaniu i powiedzieniu czym to moze mniej wiecej byc. jak dla mnie jest tam zarys jakies jakby twarzy... niby oczy oraz zarys otwartch ust, ktore zastygly podczas krzyku. Czy jest mozliwosc, by byl to duch??? sa tez 3 fotki, na ktorych sa Orby. Zdjecie zrobione 7 lutego ok godziny 22:30
Nie ma opcji, by to bylo odbicie jakies szyby czy innego przedmiotu szklanego, gdyz tam nic takiego nie ma, sa same puste sciany i futryny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Maniekboy edytował ten post 06.03.2012 - 17:52

  • 0

#2

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam, zrobilem dzis zdjecie ktore mnie bardzo zdziwilo.


Zdjecie zrobione 7 lutego ok godziny 22:30


Czyżbym nie potrafil czytać ze zrozumieniem?
  • 0



#3

Maniekboy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, zrobilem dzis zdjecie ktore mnie bardzo zdziwilo.


Zdjecie zrobione 7 lutego ok godziny 22:30


Czyżbym nie potrafil czytać ze zrozumieniem?

Wybacz, ale skopiowalem wiadomosc, ktora wyslalem jakis czas temu na maila. dzis napisali mi bym to wrzucil na forum, i nie zmienilem tresci do konca :)

Juz poprawione ;)

Użytkownik Maniekboy edytował ten post 06.03.2012 - 17:48

  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaznacz mazakiem te twarze.
  • 0



#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

zarys otwartch ust, ktore zastygly podczas krzyku

brzmi bardzo przerażająco
niestety to wygląda już trochę mniej
Dołączona grafika
  • 2

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na tym zdjęciu można się wielu takich twarzy dopatrzyć. Np. takie

Dołączona grafika
  • 0



#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zobaczyłam to zdjęcie wybuchnęłam śmiechem. Śliczny duszek, nie ma co. Jakie ma błyszczące oczka... I ta minka. Mi to raczej przypomina uśmiechniętego krokodyla niż krzyczącego człowieka.

A tak na serio. Nie wiem jakim cudem toto znalazłoby się w tym akurat zdjęciu bo nie widać żeby optycznie było to możliwe (chyba, że to odbicie w filtrze nałożonym na obiektyw) ale przypomina do złudzenia światła jadącego nocą po drodze samochodu. Widać nawet zarys przedniej szyby i odbicie świateł na mokrej drodze.
Ale być może to tylko moja wyobraźnia. Jedni widzą duchy i potwory a inni samochody. 8)
  • 1



#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aaaaaa, rowery dwa, bardzo rozjechane....
Gdyby nie to, że dochodzą jeszcze jakieś artefakty w polu tego duszka, to całkiem całkiem. Jak Wszystko zauważył, z plam oraz cieni można wysunąć dużo dalej idące wnioski.
Gdybym takie "coś" złapał na zdjęciu, to surprise murowany (szczena w parkiecie).



#9

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie robione z lampą, więc moim zdaniem na ścianie były po prostu jakieś 2 metalowe punkty, które to światło odbiły. Nie wiem co to było, ale to już autor zdjęcia może sprawdzić.
  • 0

#10

Maniekboy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zofwiowka jest znanym miejscem, o ktorym krążą rozne legendy. Kazdy kto tam byl, to wie, ze to na bank nie sa odbicia reflektorow samochodow, bo osrodek jest polozony w lesie, ok 200 m od najblizszej drogi od ktorej ogrodzony jest betonowym ogrodzeniem. Metalowe prety... Hmmm. watpie, tam nic nie ma na scianach, sa to gole mury, brak jakichkolwiek okien. Gole pomieszczenia. Jak zobaczylem te zdjecie to bylem w szoku.
Chcialem sie tylko tym z wami podzielic, ale widze, ze wiekszosc osob jest tutaj, by sie nabijac.

Galeria zdjec. Zrobiona kilka lat temu, teraz jest tam bardziej pusto

A to film z tego miejsca. 6 Odcinek programu "przeklete rewiry"

A to LINK do wszystkich zdjec zrobionych tej nocy

Użytkownik Maniekboy edytował ten post 07.03.2012 - 00:55

  • 0

#11 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja się nie nabijam, dla mnie ewidentnie jest to twarz tego czego obrazek wkleiłam. Niestety sugeruję w ten sposób, że się pobawiłeś tym zdjęciem
  • 0

#12

Maniekboy.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Macie prawo mie nie wierzyc, ze zdjecie nie jest autentyczne. Moje zatwierdzenia nic tutaj raczej nie zmienia. Liczylem na to, ze jakis fachowiec od zdjec wyjasni mi, co to moze byc.
Zdjecie jest oryginalne, bez zadnej przeróbki
  • 1

#13

poppe.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ladnie ta buzke w photoszopie zrobiles ;)

Użytkownik poppe edytował ten post 07.03.2012 - 10:00

  • -4

#14

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to troche naciagane jest ,te niby oczy bardzo wyrazne czyzby photoshop sie kłaniał:)
  • 0

#15

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Photoshop raczej odpada, zdjęcie po krótkim przeanalizowaniu wygląda na nie przerabiane w żadnym programie, ja jestem sceptyczny jeśli chodzi o takie tematy, jakieś zdjęcia czy twarze na zdjęciach które tworzy tylko nasza wyobraźnia, ciekawe jednak jest to, co to może być te świecące coś niemal na idealnej linii ze sobą? pręty metalowe chyba są dobrą odpowiedzią
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych