Skocz do zawartości


Zdjęcie

TRYB BOGA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Tryb Boga (41 użytkowników oddało głos)

Czy zgadzasz się z czterema teoriami ?

  1. tak (12 głosów [29.27%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 29.27%

  2. nie (29 głosów [70.73%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 70.73%

Czy ludzkość w nie długim czasie będzie posiadała tryb Boga ?

  1. tak (6 głosów [14.63%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.63%

  2. nie (35 głosów [85.37%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 85.37%

Czy zgadzasz się z faktem, że obca inteligencja posiada technologię 4 teorii i stosuje ją na ludziach ?

  1. tak (14 głosów [34.15%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 34.15%

  2. nie (27 głosów [65.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 65.85%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#46

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogę być Bogiem puki sam się nie stworzę. OTO WARUNEK Boskości numero 1.
  • 0

#47

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grafenowe kondensatory załatwią sprawę. Jednak na to trzeba kilkadziesiąt lat.

Taa. A czym je naładujesz? ;)

A tak swoją drogą... o czym jest ten temat? :roll:

Użytkownik Ill edytował ten post 06.02.2012 - 14:51

  • 0

#48

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę być Bogiem puki sam się nie stworzę. OTO WARUNEK Boskości numero 1.


Ale wg Biblii bóg sam się nie stworzył, on istniał od zawsze. Przed wielkim wybuchem nie było czegoś takiego jak zawsze i nigdy bo wtedy nie istniał czas więc bóg nie mógł istnieć od zawsze. Mógł istnieć co najwyżej od momentu wielkiego wybuchu. Czyli momentu, w którym powstał czas i powstało "zawsze"

Użytkownik MrOsamaful edytował ten post 06.02.2012 - 14:28

  • 0

#49

Sadow.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

XGOŚĆ jeśli możesz, a powinieneś jako autor tematu, to odnieś się proszę jakoś do tych teorii z pierwszego postu. Nie wklejając linki do Nautilusa - który ewidentnie przedstawia nieprawdziwe informacje (chociażby odnośnie osoby Szypowa). Przedstaw swoimi słowami, co rozumiesz przez teorię próżni, jak to miałoby funkcjonować i dlaczego "zachód" do tego nie doszedł. Napisz coś więcej o tej teorii torsyjnej, nie że chodzi o granicę krzywej, ale jak to się odnosi do próżni i grawitacji. Za pomocą jakich narzędzi matematycznych pan Szypow zunifikował oddziaływania?
Póki co to napisałeś "załóżmy, że..." "będziemy Bogami...", "zrobimy Chrystusa...", co jest dośc prymitywne w stosunku do powagi tematu.
Nie zamierzam Cię podpuszczać, sam się tym interesuję, ale Szypow mnie póki co nie przekonał.
  • 0

#50

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najbardziej rozbawił mnie tekst o genialnym fizyku Gennadiju Szypowie. Ja bym raczej powiedział o przeciętnym wykładowcy fizyki, który nie był w stanie powstrzymać się przed przemycaniem swoich dziwnych wizji podczas pracy, za co został wyrzucony z uczelni. Generalnie to taka rosyjska wersja dra Pająka.
Ja nie rozumiem, ci Rosjanie wiecznie tacy genialni, ich teorie wyprzedzaja reszte świata o kilkadziesiąt lat, a maja problemy z lotem na Marsa. A przecież legendy mówią że rząd Rosji finansuje tych ludzi.
poniżej link do stronki tegoż geniusza:
http://www.shipov.com/
Z tego co widzę to chyba najważniejszy artykuł na jego stronie - odnośnie unifikacji oddziaływań jako teorii próżni, nie działa. No ale tego jest tam masa, także każdy znajdzie coś dla siebie do poczytania. Lekcje, niestety tylko po rosyjsku.
Jego teorie są tak popularne, że od 2006 roku na Shipov Community Forum pojawiły się 4 wypowiedzi, dodane przez 2 osoby.
Z takim podejściem do sprawy to większym wizjonerem był Asimov.


Akurat, ta wersja Wiki nie przedstawia profesora w dobrym świetle. Wiesz jaki problem jest z Wiki, taki, że to co np. napiszesz na stronie, nie zawsze zostanie zredagowane poprawnie.

[

....
Za pomocą powyższych technologii jesteśmy w stanie zrobić Chrystusa.


Nie, bo żeby kogoś sklonować trzeba mieć pełne, nieuszkodzone dna. DNA Jezusa się do tego nie nadaje.


Zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie zakładasz opcji jaką jest zbudowanie Chrystusa od podstaw, tzw. architektoniczna wizja człowieka, można to porównać do programisty, który np. tworzy hologram taki jak ten ;)

  • 0

#51

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie zakładasz opcji jaką jest zbudowanie Chrystusa od podstaw, tzw. architektoniczna wizja człowieka, można to porównać do programisty, który np. tworzy hologram taki jak ten



Boże, człowieku o czym Ty mówisz? Zbudowanie Chrystusa od podstaw? Dla Ciebie Chrystus to jest jakas architektoniczna wizja czlowieka, którą można zbudować? Wiesz, jesli chcesz wyznawać wiarę w Annuaki to ją wyznawaj, ale nie mieszaj w to Chrzescijaństwa...

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 06.02.2012 - 21:44

  • 0



#52

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mogę być Bogiem puki sam się nie stworzę. OTO WARUNEK Boskości numero 1.



Warunek numero 2 - możesz być Bogiem dla niezaawansowanej cywilizacji. Nie musisz się stwarzać, wystarczy, że będziesz dysponował odpowiednią technologią.
  • 0

#53

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli myślisz, że można zbudować człowieka zaczynając od pojedynczej komórki? Trzeba w tym celu ułożyć jego całe dna a potem chyba rozmnożyć te komórki. Nie da się czegoś takiego zrobić. A czy w przyszłości będzie można, chyba za tysiąc lat będzie to możliwe. To co pisze to nie jest nowa teoria. Takie teorie pojawiły się już wcześniej w tzw. changelingach gdzie odbierający przekaz mówił że Jezusa stworzyli kosmici. Ja to uznaję za czyste since-fiction rodem ze star wars. Stworzyć Jezusa to można ale jedynie tak jak w Świebodzinie.
A co do energii próżni. Teorie szypowa nie to rozwinięcie elektrodynamiki kwantowej Feynmana. Tyle że facet dołożył do tego mnóstwo pseudonaukowych treści, przez co jest traktowany jak zwykły ludowy bajarz.

Nie myślisz, że już czas zejść na ziemię?

Dziwię się też, że tak chętnie podajesz w tym temacie link do tematu ,,zakłamana historia" tak jakbyś miał się czym pochwalić. A przecież w tamtym temacie wiele razy obnażyłeś swoją niewiedzę. Ostatnim przykładem jest ten tekst o sarkofagach i mumiach.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 06.02.2012 - 21:55

  • 0



#54

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zyli myślisz, że można zbudować człowieka zaczynając od pojedynczej komórki? Trzeba w tym celu ułożyć jego całe dna a potem chyba rozmnożyć te komórki. Nie da się czegoś takiego zrobić. A czy w przyszłości będzie można, chyba za tysiąc lat będzie to możliwe. To co pisze to nie jest nowa teoria. Takie teorie pojawiły się już wcześniej w tzw. changelingach gdzie odbierający przekaz mówił że Jezusa stworzyli kosmici. Ja to uznaję za czyste since-fiction rodem ze star wars. Stworzyć Jezusa to można ale jedynie tak jak w Świebodzinie.


Pamiętajmy także o tym, że aby odwzorować idealnie człowieka nie wystarczą jedynie odpowiednie warunki biologiczne, ale i psychologiczne. Musiałby żyć w tych samych czasach, jego historia musiałaby być IDENTYCZNA, co "oryginału". No, ale najważniejsza rzecz - Jezus był(jest własciwie) Bogiem, tymczasem to byłby marny klon, podróbka, nic nie znaczący zresztą.
  • 0



#55

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Tobą w 100%, ale nie zakładasz opcji jaką jest zbudowanie Chrystusa od podstaw, tzw. architektoniczna wizja człowieka, można to porównać do programisty, który np. tworzy hologram taki jak ten



Boże, człowieku o czym Ty mówisz? Zbudowanie Chrystusa od podstaw? Dla Ciebie Chrystus to jest jakas architektoniczna wizja czlowieka, którą można zbudować? Wiesz, jesli chcesz wyznawać wiarę w Annuaki to ją wyznawaj, ale nie mieszaj w to Chrzescijaństwa...


Właśnie Chrześcijaństwo jest w to zamieszane, człowieku na jakim ty świecie żyjesz, chyba na zaszufladkowanym ;)

Nie rozumiesz mnie!

Chodzi mi o to, że można nazwać to teorią. Obca cywilizacja wymyśliła Chrystusa, po to aby człowiek zachowywał się właściwie wobec siebie i innych. Ręką Chrystusa jest kościół. Przed Chrystusem co sie działo na ziemi, było źle, np. Sodoma i Gomora itp.

Nie neguję takiego zachowania, tego, że bronisz chrześcijaństwa, myślisz że sieję herezję. To nie tak. Chodzi mi o przedstawienie prawdziwej wersji, kto był za to odpowiedzialny. W historii naszej planety jest dużo informacji i zbadanych faktów archeologicznych. Nie można tego pomijać.
  • 0

#56

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, że można nazwać to teorią. Obca cywilizacja wymyśliła Chrystusa, po to aby człowiek zachowywał się właściwie wobec siebie i innych. Ręką Chrystusa jest kościół. Przed Chrystusem co sie działo na ziemi, było źle, np. Sodoma i Gomora itp.

Nie neguję takiego zachowania, tego, że bronisz chrześcijaństwa, myślisz że sieję herezję. To nie tak. Chodzi mi o przedstawienie prawdziwej wersji, kto był za to odpowiedzialny. W historii naszej planety jest dużo informacji i zbadanych faktów archeologicznych. Nie można tego pomijać.


Bóg, Niebo, Piekło, Wyjątkowosć ludzi - to nie współgra z Kosmitami.

myślisz że sieję herezję.


Jest to herezja. Modyfikujesz wiarę. Szerzysz kult przed którym prawdopodobnie ostrzega nas Bóg. (To będzie moja luźna interpretacja) Sądzę, że to idealnie pasuje do Czasów Końca. Promowanie wiary w Annuaki, naszych rzekomych stwórców, którzy niedługo przyjdą do nas, razem z fałszywym Mesjaszem. Idealne zagranie na przyjscie Antychrysta, rozpoczęcie Wielkiego Ucisku i "powalenia prawdy na ziemię".

Wracając do rzekomego stworzenia Jezusa, przez kosmitów - jaki to ma sens? Zwłaszcza teraz, gdy wiara chrzescijanska jest wysmiewana, a Jezus opluwany? Mało kto przestrzega zasad Dekalogu itd.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 06.02.2012 - 22:09

  • 0



#57

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie tak. Chodzi mi o przedstawienie prawdziwej wersji, kto był za to odpowiedzialny. W historii naszej planety jest dużo informacji i zbadanych faktów archeologicznych. Nie można tego pomijać.


Nazywając to prawdziwą wersją odnosisz się do tego jak do faktu, a potwierdzone to chyba nie zostało, czy mi się wydaje? :)

A co do Boga... jestem osobą wierząca, jestem praktykującym chrześcijaninem lecz mógłbym powiedzieć że wyznawanie wiary a religia to nie to samo.
Wg. mnie Bóg jest to określenie tego wszystkiego co istnieje lecz nie posiadamy dowodów żeby to podważyć albo to potwierdzić, jesteśmy zbyt mali by naszą wyobraźnią pojąc wielkośc naszej galaktyki, a co dopiero całej reszty której w zasadzie nic nie poznaliśmy
  • 0

#58

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli myślisz, że można zbudować człowieka zaczynając od pojedynczej komórki? Trzeba w tym celu ułożyć jego całe dna a potem chyba rozmnożyć te komórki. Nie da się czegoś takiego zrobić. A czy w przyszłości będzie można, chyba za tysiąc lat będzie to możliwe. To co pisze to nie jest nowa teoria. Takie teorie pojawiły się już wcześniej w tzw. changelingach gdzie odbierający przekaz mówił że Jezusa stworzyli kosmici. Ja to uznaję za czyste since-fiction rodem ze star wars. Stworzyć Jezusa to można ale jedynie tak jak w Świebodzinie.
A co do energii próżni. Teorie szypowa nie to rozwinięcie elektrodynamiki kwantowej Feynmana. Tyle że facet dołożył do tego mnóstwo pseudonaukowych treści, przez co jest traktowany jak zwykły ludowy bajarz.

Nie myślisz, że już czas zejść na ziemię?

Dziwię się też, że tak chętnie podajesz w tym temacie link do tematu ,,zakłamana historia" tak jakbyś miał się czym pochwalić. A przecież w tamtym temacie wiele razy obnażyłeś swoją niewiedzę. Ostatnim przykładem jest ten tekst o sarkofagach i mumiach.


Może tu nie jest dobrym przykładem owca DOLY, ale uwierz mi jest obecnia już taka technologia. http://pl.wikipedia....wiki/Owca_Dolly
Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych, to kwestia czasu. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o czym kolwiek ;)

Teoria próżni jest opracowywana przez kilka działów technologicznych
1. Szypow
2. Cern
3. W Disclosure Projekt pojawia się wątek o energii próżnii - więc USA pracuje nad tą technologią, zapewne już ją posiada.

Zaraz sie zapytasz, dlaczego o tym nie słychać, albo że ktoś baja w obłokach. Wiesz na czym świat jest zbudowany, na rządzy pieniądza, na paliwach kopalnych. Taki silnik to czysta wolna energia.

Wiesz do czego służyły piramidy, nie służyły do chowania zmarłych i pchania tam sarkofagów, głównie chodzi o piramidy stożkowe. Piramidy stożkowe były rodzajem elektrowni, dawały ludziom wolną energię.
  • 0

#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o przedstawienie prawdziwej wersji, kto był za to odpowiedzialny. W historii naszej planety jest dużo informacji i zbadanych faktów archeologicznych.

Ale to nie jest prawdziwa wersja, to jest twoja wersja szerzona również przez zwolenników annunakich, plejadan itp.
Tak samo można powiedzieć że Herkulesa stworzyli kosmici i dali mu siłę, a hermesa stworzyli i dali mu możliwość latania itp. Jezus nie był jedynym który czynił cuda, takich cudotwórców za jego czasów było wiele, zarówno przed nim jak i po nim też było wielu. Nawet św. Paweł miał wskrzeszać zmarłych, a cesarz Wespazjan dokonywać masowych uzdrowień, Szczepan, Piotr też mieli cuda czynić, i tak by można wymieniać w nieskończoność. Ograniczenie się do Jezusa jest zawężaniem horyzontów.
  • 0



#60

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych, to kwestia czasu. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o czym kolwiek ;)


Tutaj dam pole do popisu bardziej interesującym się nauką, sam też się interesuję ale inni na pewno znajdą o wiele więcej rzeczy których ludzie nie będą potrafili zrobić na razie i to nie tylko ze względów technologicznych ;)

PS. Dlaczego uważasz że nie ma on pojęcia o czym kolwiek? Nie znasz, nie osądzaj.

Użytkownik Aequitas edytował ten post 06.02.2012 - 22:25

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych