Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta, która przystawia "coś" do głowy rannemu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ranny człowiek leży na ziemi. Tuż nad nim nachyla się kobieta, która przystawia mu coś na chwilę do głowy... ciekawe co to może być i w jakim celu ta kobieta przykłada to "coś" rannemu do głowy? Zapewne wielu z was powie : "i co w tym dziwnego? ta kobieta poprostu..." ;) No właśnie co ona właściwie robi ? Ciekaw jestem waszej jak zwykle cennej dla mnie opinii. Moment, który nas interesuje zaczyna się od 24 sekundy.

Film

Miłego oglądania :)

Użytkownik Balcon edytował ten post 17.01.2012 - 01:23

  • 1

#2

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwsza lepsza odpowiedź z youtuba pod filmikiem :D :

An object that flashes light isn't alien technology. I have something just like that. It's called a "flashlight." You use it to shine light on things.

In medical science, a light is often used to test pupillary reactions. A person with a head injury or who is in shock may exhibit an abnormal pupillary response to the light. Doctors use these things all the time at disasters such as this one.

Not a thing in this video requires anything beyond 20th (or even 19th) Century Earth technology.


  • 0

#3

Balcon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne oko reaguje na światło ale włosy? Nie sądzę bo właśnie w okolicach włosów przykładane jest owe urządzenie.
  • 0

#4

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

intrygujace.. na test po obrazeniach glowy to troche slabo wyglada, ponizej przyklad jak wykonywac taki test latarka:



Wykonany zbyt szybko aby spowodowac reakcje i jak juz ktos slusznie zauwazyl nie swieci po oczach a po glowie, mozna by raczej zasugerowac ze oswietlila uszkodzony fragment glowy aby przyjzec sie obrazeniom, ale czemu tak krotko i "z partyzanta"?? :o
Moze byla w takim szoku ze sama nie wiedziala co robi..

EDIT:
Ja pierwsza lepsza odpowiedz pod filmem na youtubie to widze, ze to przyrzad do kasowania pamieci, jak z Men in Black.. :rotfl: jak widac kazdy pisac moze, jeden lepiej..

Użytkownik manitoris edytował ten post 17.01.2012 - 11:52

  • 1

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hm, cokolwiek to było na pewno nie służyło do opatrzenia rannego. Kobieta trzymała to w ręku i po prostu odgarnęła tym rannemu włosy z czoła.

edit: wygląda to jak przeźroczyste naczynie z odrobiną cieczy na dnie- prawdopodobnie jest to woda
edit2: oczywiście balcon i tak będzie preferował wersję o kasowaniu pamięci

Użytkownik coś_innego edytował ten post 17.01.2012 - 12:25

  • 1

#6

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio pojawił się na naszym forum prawdziwy wysyp filmików związanych z obcą technologią i innymi ufoidalnymi manifestacjami na pobojowisku w Ramstein właśnie. Mieliśmy zamrożone w czasie panie, teleportującego się Murzyna, a teraz to Niesamowite. Może to nie Roswell powinno być uznane za najważniejsze spotkanie z obcymi?

Jakiś user YT, do którego filmików ciągle pojawiają się odnośniki, widać mocno wkręcił się w temat.

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 17.01.2012 - 13:37

  • 1

#7 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Może jednak man in black??

Nie spotkałem się jeszcze z tymi przypadkami przydałby się zbiorczy temat o katastrofie w Ramstein zwróćcie uwagę

na sytuację na zbliżeniach od 4:40

dziwna sprawa i dziwna ta "latarka"

zastanawiająca jest ilość tych filmików youtube a propos tego wydarzenia
  • 0

#8

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pomyślmy logicznie - po co ta kobieta miałaby oczyszczać pamięć nieprzytomnemu mężczyźnie? Z drugiej strony nie wiadomo co to za urządzenie, więc nie można stwierdzić co tak naprawdę tam zaszło.
  • 0



#9 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Pomyślmy logicznie - po co ta kobieta miałaby oczyszczać pamięć nieprzytomnemu mężczyźnie? Z drugiej strony nie wiadomo co to za urządzenie, więc nie można stwierdzić co tak naprawdę tam zaszło.



Utrata przytomności to nie to samo co utrata pamięci
  • 0

#10

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi to przypomina jakiś ee... klucz francuski :o w którym tak się światło odbija, że powstaje wrażenie, jakby na końcu był taki dość duży brylant :rotfl:
  • 0

#11

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Utrata przytomności to nie to samo co utrata pamięci


Wiem, ale czemu ta kobieta rzekomo podeszła do niego, aby wyczyścić mu pamięć, skoro był nieprzytomny - żeby coś zatuszować musiałaby wszystkich uczestników "wyczyścić" a ona podeszła konkretnie do niego, mimo że był nieprzytomny, a jest większa szansa, że Ci którzy byli przytomni więcej by zapamiętali, gdyby coś tam się stało.
  • 0



#12

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mnie zastanawia czemu tyle zwolennikow i filmow ze tam ufo maczalo w tym palce - tam zderzyly sie samoloty wykonujace skomplikowana i niebezpieczna akrobacje i zdarzyly sie tez juz na innych Air Show rowniez smiertelne wypadki i tam nie mowi sie o UFO a tu tak.. dlaczego? co w tej tragedi bylo takiego wyjatkowego poza jej rozmachem i tragizmem samym w sobie?
  • 0

#13

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ustrojstwo, fakt, jest zagwozdką, ale mnie osobiście nie podoba się sam momencie wypadku- wygląda to tak, jakby ten samolot w coś przygrzmocił i odrzuciło go do tyłu... Z tego, co wyczytałem w necie, wynika, że niby zderzyły się 3 odrzutowce, ale jak dla mnie to wygląda zupełnie inaczej...
  • 0

#14 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

na początku myślałem że to następna bzdura ale po obejrzeniu filmiku z mojego odnośnika (post powyżej)...sam nie wiem co myśleć.

@WithinTemptation idąc tropem UFO i MIB... kobieta wiedziała kogo kasuje bo przeczytała w jego umyśle że widział więcej niż inni?! (Wcale tak nie myślę tylko polemizuję) sytuacja trwa sekundę..... KTO TO ZAPAMIĘTA PRZECIEŻ PRZED CHWILĄ ZDERZYŁY SIĘ SAMOLOTY!!!!!!!!!!!!! Wczuj się w umysł świadka!

BTW co ona ma ręku konkretnie bo ja nie widziałem takiej latarki...może to dziennikarka/paparazzi i robi mu zdjęcie jakimś jakimś aparatem z partyzanta?

ale mówię zwróćcie uwagę na mój odnośnik powyżej!

Czy ja dobrze rozumiem kontekst tych filmów? tam było zderzenie samolotów z NOLEM i świadkowie którzy widzieli więcej niż reszta mają kasowaną pamięć...

nooo raczej.... :o
  • 0

#15

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Oczywista teoria - UFO spiskujące z Rządem Światowym testuje nową broń na włoskich lotnikach. Jakiś nieszczęśnik przyuważa to i owo i BAM! Agentura czyści mu umysł.

Proste i eleganckie...

Nie?

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 17.01.2012 - 21:43

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych