Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie chcielibyście zamieszkać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w krainie czarów tej po ktorej przechadzala sie Alicja albo w świecie smerfow(oczywiscie swiat smerfow bylby animowany).

#17 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Planeta Caprica
Caprica City
Battlestar Galactica


Użytkownik Sentinel edytował ten post 04.01.2012 - 21:12


#18

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że większość przedmówców tak na prawdę nie chcialaby mieszkać tam gdzie napisała, a odpowiedzi zostały udzielone w sposób pospieszny, nieprzemyślany i oparty na sentymencie. Jeśli o mnie chodzi to nie wiem gdzie chciałbym, wiem za to na pewno że

Dołączona grafika

#19 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Oooo ;)

Aventarius a co Ty wybryk natury jesteś i czytasz w myślach na odległość :)

#20

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, po prostu szczerze wątpię żeby na tym forum było aż tylu wariatów marzących o egzystencji w cieniu totalnej zagłady (jaka nieustannie wisi nad mieszkańcami uniwersum ME, Warcrafta, BG, czy Star Wars)

#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałabym zamieszkać w rzeczywistości gdzie świat demonów, aniołów i ludzi by się przenikał.

Brzmi jak opis piekła.



#22 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

Na planecie Nirn

#23 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie, po prostu szczerze wątpię żeby na tym forum było aż tylu wariatów marzących o egzystencji w cieniu totalnej zagłady (jaka nieustannie wisi nad mieszkańcami uniwersum ME, Warcrafta, BG, czy Star Wars)

A czy ja gdzieś napisałem, że chciałbym zyć w świecie wojny, zagłady i zniszczenia. Po prostu odpowiada mi klimat, czas i teraźniejszość z filmu BG a szczególnie miasto Caprica. Tu bardziej chyba chodzi o klimat związany z tymi opisami gdzie kto chciał by zyć :)

#24

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świat BG to świat wojny, zagłady i zniszczenia. Jak inaczej określić uniwersum w którym ludzkość w czasie jednego popołudnia została zredukowana do garstki zrupieciałych statków ukrywających sie przed bezlitosnym wrogiem ?

#25

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bym sobie zamieszkał w świecie z "Family Guy'a" -,-



#26

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wyjedź do USA

#27

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Avenarius- znowu siejesz ferment. Wystarczy, że odwrócimy się na chwilę, na dosłownie 5 minut a Ty jak 5letnie dziecko znowu coś zmajstrujesz. Ludzie piszą tu o swoich skrytych marzeniach, które oddzwierciedlają ich osobowość i sprawiają, że myśli o obecnym świecie są troche bardziej znośne, a Ty walisz swoim krytycyzmem jakbyś się tą złoślíwością onanizował. Przecież to nie jest jakiś głęboki temat, gdzie każdy musi zastanowić się nad każdym aspektem świata, w którym chciałby być. To pierwsza myśl, która na pewno jest lepsza niż to, co dzieje się tutaj. Co do reszty- bardzo fajne opcje ;) Widziałam, że jedna osoba też chciałaby do Krainy Czarów ;) Jak coś to czekam przy króliczej norze ;)

#28

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak chesz możemy coś zmajstrować razem, już nie będę musial sie onanizować swoją złośliwością :D

Co do rzekomo pewnej lepszości tych światów :

ME - Jak nie sraczka to urok, albo atakuja piraci z Terminus Systems, albo Collectorzy porywają do eksperymentów, jak nie Collectorzy, to bunt Krogan, jak nie Kroganie to Batarianie, a w perspektywie jeszcze eksterminacja przez Reaperów...

Warcraft - Nieustanna wojna wszystkich ze wszystkimi , ludzi z ludzmi, troli z elfami, ludzi i elfów z trolami, elfów z silithidami, troli z nerubianami, taurenów z centaurami itd itp a od czasu do czasu wjazd Płonącego Legionu który robi z całej palnety druga Japonię (tuż po II wojnie światowej)

BG - już pisałem

Star Wars - W systemach oddalonych od centrum galaktyki mieszkańcyprawie zjadają się nawzajem, nie ma prawa ani porządku, napady i wojny międzysystemowe na porządku dziennym. W systemach centralnych niby jest lepiej, ale też może Cię zaraz po obiedzie wysadzić Gwiazda Śmierci, albo jacys kosmici z innego galaktyki "vongformować" Twoją planetę w tropikalną dżunglę. O galaktycznych wojnach domowych które wybuchają co 20 lat nie wspomnę.

#29

Sykes.

    Curious

  • Postów: 74
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O gustach się nie dyskutuje. EOT

#30

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Drogi Avenariusie- nie powiedziałeś, co złego można spotkać w Krainie Czarów czy Family Guy, a poza tym tu chyba chodzi o samą ideę, a nie jak już pisałam każdy kontekst danego świata.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych