Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od ilu dni ona tam tak "mieszka"? Czy kiedykolwiek pokazano co jest w pokoju obok, do którego wejście widać w Kamerze nr 1?

Nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek pokazano to, co jest w pokoju obok. Domyślam się natomiast, że większość kamer została zablokowana lub wyłączona. Niestety, nie obserwuję tej dziewczyny od miesięcy, a dopiero od dzisiaj.

No rzeczywiście nieprawdopodobne... Jakaś dziewczyna ustawiła kamerę i bawi się w transmisję swojego życia. A jak widać życie ma nudne, tylko śpi albo siedzi na krześle. No bardzo ciekawe. Do tego wystawiła jakieś ogromne zapisane kartki.

No cóż... Może, niektóre osoby, interesuje jej nudne życie, które spędza na spaniu albo siedzeniu na krześle? To co dla jednych wydaje się niesamowicie nudne i nużące, może dla innych być wbrew pozorom, czymś naprawdę ciekawym.

Wiadomo coś o tym jak wygląda to mieszkanie? Czy ciągle jest w tych samych ciuchach? Kamerkę ma tylko w tym pokoju i kuchni.

Nie mam zielonego pojęcia jak wygląda mieszkanie, jednak po dwóch kamerkach, które są dostępne, można wywnioskować, że musi tam panować naprawdę duży nieład. Dzisiaj miała na sobie różową bluzę lub sweter oraz luźne, ciemne spodnie. Nie wiem od kiedy chodzi w tym ubraniu. Co do kamerki, to nie wiem czy nie ma ich więcej. Dwie są dostępne, reszta może być wyłączona lub zablokowana - nie mam co do tego jednak pewności.



#17

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstała, pierwsza kamera się zatrzymała

#18

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stoi przy zlewie, sprząta, je, pije?
Znikła, jest chyba gdzieś w jakimś pokoju gdzie nie ma kamerki.
Siedzi na laptopie. Wiadomo jakie strony ogląda?

Użytkownik Bukoholik edytował ten post 21.12.2011 - 18:06




#19

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym momencie 19 osob jest w tym temacie.. i setki tys pewnie ludzi ze swiata oglada te kamery jak ona spi, albo jej nie ma poprostu..
a co dopiero jakby mieszkala z kolezanka! ;]

#20

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lol, ona ma telefon? Czuję, że jest "uwięziona" z wyboru a żaden skorumpowany policjant, który by ją porwał nigdy nie istniał. Zaburzenia świadomości, przewidzenia, halucynacje czy po prostu sobie to wmówiła?

Użytkownik Bukoholik edytował ten post 21.12.2011 - 18:11




#21 Gość_Angel

Gość_Angel.
  • Tematów: 0

Napisano

Właśnie wstała i używa laptopa! Co za emocje :P :roll:

Użytkownik Angel edytował ten post 21.12.2011 - 18:10


#22

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co, jeśli to zapętlone nagranie i co jakiś czas leci od nowa?

Osobiście myślę, że większość z Was i tak znudzi się po tygodniu, bo ile można oglądać czyjeś nudne życie polegające na trzech czynnościach. To jest skrajny przykład paranoi, uwięziła się we własnym świecie. Powinno się ją leczyć. Jednak nikt tego nie robi, pewnie ichniejsza policja dostała już jakiś sygnał, nawet od sąsiadów - nikt tam nigdy nie wszedł? Wydaje się to bardzo podejrzane, tak, jakby ukartowane. Nie zdziwiłbym się na kolejny show telewizyjny skośnookich :roll:

#23 Gość_Anffie

Gość_Anffie.
  • Tematów: 0

Napisano

Zastanawia mnie dlaczego w pokojach jest jasno jak w dzień (nawet gdy śpi)? Przecież jest tam teraz druga w nocy, powinno być ciemno i nie wygląda żeby to było świało lampy.

Użytkownik Anffie edytował ten post 21.12.2011 - 18:37


#24

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Całkiem ciekawa sprawa.

Cytat z pierwszego posta w tym temacie:

Następnie wszczepił w jej chrząstkę, znajdującą się w kostce „VeriChip”

W ty miejscu wypadałoby wyjaśnić, czym jest ów "VeriChip". Otóż z wikipedii dowiadujemy się, że:

VeriChip to pierwszy zaaprobowany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration - FDA) biochip identyfikacyjny (biochip RFID) przeznaczony do wszczepiania w ludzkie ciało. Został wprowadzony na rynek przez VeriChip Corporation i otrzymał zgodę FDA w 2004 roku.

http://pl.wikipedia.org/wiki/VeriChip
i trochę więcej o tym na angielskiej wiki http://en.wikipedia.org/wiki/VeriChip

Sam nie wiem, co o tym myśleć.

Tekst zamieszczony w pierwszym poście tego tematu, czyli post Shinija z tematu o creepypastach, powstał prawdopodobnie w oparciu o to: http://verichip4crim....wordpress.com/ - przetłumaczony na j. angielski blog tajemniczej Chip Chan. A to jej blog po koreańsku http://blog.naver.co...wer/80061575421 Poszperajcie trochę po tym koreańskim blogu, można tam znaleźć filmiki i zdjęcia tej dziewczyny.
Np. tutaj są zdjęcia jej nóg :o http://blog.naver.co...inType=&skinId= Nad zdjęciami nóg widnieje napis w języku koreańskim, który po wrzuceniu to translatora google brzmi tak

P = pięćdziesiąt tysięcy skorumpowanych gliniarzy pokoju własnością obywateli psychozy paranoidalne będzie zabity, gdy na policję.



Rodziny baksangman Ganggyeonghui otworzył usta, a ci faceci wiedzą, jak psycho została ujawniona.



Ile więcej niż życie, zgniłe policjantów, że Korea Południowa jest ważniejsze pouczające.

Niestety to tylko translator google, więc tłumaczy bez ładu i składu.

Są też zdjęcia jej twarzy. http://blog.naver.co...inType=&skinId=

Generalnie po wrzuceniu do translatora kilku wpisów z jej bloga, można zauważyć, że pisze ona sporo o "skorumpowanych gliniarzach". Na blogu są też zdjęcia samochodów policyjnych. Chip Chan opisuje też chyba swoją chorobę, pisze o obrzękach, bakteriach, bólu głowy i nóg itp. I chyba boi się dźwięku syren policyjnych wozów.
Byłoby łatwiej, gdyby translator google lepiej tłumaczył...
Dziwne jest to wszystko.

Użytkownik Kajman edytował ten post 21.12.2011 - 18:47




#25

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co, jeśli to zapętlone nagranie i co jakiś czas leci od nowa?

Osobiście myślę, że większość z Was i tak znudzi się po tygodniu, bo ile można oglądać czyjeś nudne życie polegające na trzech czynnościach. To jest skrajny przykład paranoi, uwięziła się we własnym świecie. Powinno się ją leczyć. Jednak nikt tego nie robi, pewnie ichniejsza policja dostała już jakiś sygnał, nawet od sąsiadów - nikt tam nigdy nie wszedł? Wydaje się to bardzo podejrzane, tak, jakby ukartowane. Nie zdziwiłbym się na kolejny show telewizyjny skośnookich :roll:


Nie jest zapętlone - to jest pewne 4chanowcy to sprawdzili.

Zastanawia mnie dlaczego w pokojach jest jasno jak w dzień (nawet gdy śpi)? Przecież jest tam teraz druga w nocy, powinno być ciemno i nie wygląda żeby to było świało lampy.


Zauważ jednak że światło pada cały czas pod tym samym kątem i natężeniem a więc to jest raczej jakieś sztuczne źródło światła

#26

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siedząc przy komputerze , możliwe, że odpisuje na wiadomości na swoim blogu ... Ale te kartki ;/ Dręczą mnie... Gdybyśmy umieli to rozczytać, na pewno by to pomogło !

Hmm, jaki jest cel ustawienia tych kamer ?! Z tego co widać jest ich więcej tylko, że są offline.

Użytkownik TikTak edytował ten post 21.12.2011 - 18:50


#27

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez sekundę na obrazie z kamery nr.2 zauważyłem literę M którą tak jakby ona przesunęła za pomocą touchpada z widoku, tak jakby miała ikonkę myszki zamienioną na literę M. Wiem że głupio i chaotycznie ale zawsze coś

#28

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Zarejestrowałam się na forum, tylko z powodu Chip-chan (chociaż obserwuję forum od czasu do czasu ;)) Czy ktoś obserwuje tą dziewczynę od dłuższego czasu? Czy ktoś zauważył żeby dziewczyna chociaż raz zerknęła w stronę kamer? Czy istnieje możliwość, że Chip-chan nie ma pojęcia o kamerkach, a cała ta 'tajemnicza historia' została dopowiedziana? Obserwuję tą dziewczynę od dwóch godzin, zastanawia mnie dlaczego dotyka klawiatury przez papier(?) chodzi o ukrycie stron, które odwiedza? Ustawienie laptopa też uniemożliwia 'podglądanie jej poczynań' w sieci. Zastanawia mnie, czy Ona nie ma żadnej rodziny? Musi mieć jakichkolwiek znajomych - sprawdza telefon, chyba, ze to chodzi o ten niby 'alarm', na który ona nie reaguje. Bardzo często wyłącza mi się albo zacina kamerka na materac. Może dziewczyna choruje na agorafobię, przez siedzenie w domu i brak jakichkolwiek kontaktów ze światem zewnętrznym 'świruje' co raz bardziej, dochodzi do tego silna depresja (nieustanna senność, brak chęci do zmian)?

#29

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dziewczyna wie o kamerach ale ukrywa swoją twarz. Też sądzę że dziewczyna jest po prostu świrnięta.

#30 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że jej cel został osiągnięty - jest o niej (w miarę) głośno.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych