Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#2746

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście może być to coś poważnego. Dodatkowo napis "plz make this pic viral" może mówić sam za siebie



#2747

patrysk.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamerki wciąż są, tyle że teraz Chipka przeniosła się na Youtube i tam streamuje. Oprócz nagrań z kamerki (teraz oprócz plakatów w tle widać jakieś szafki oraz chyba stołek) są też nagrania planszy z brwiami i kostką, pokazuje też swoją skórę. Na każdym filmiku coś gada po swojemu. Linka do kanału nie dam, bo jestem teraz na telefonie, ale on nazywa się Mind Control Weapon.
Jej blog,
https://m.blog.naver...n?blogId=qewwer, wciąż jest kontynuowany, ostani post jest z 8 lutego 2019.
Z tłumaczenia Google Translator wynika że coś się dzieje z jej organizmem. 6 lutego coś się stało z jej laptopem. Został zdalnie uszkodzony lub uszkodzone zostało sterowanie zdalne.

Użytkownik patrysk edytował ten post 11.02.2019 - 19:03


#2748

towarzyszkaczka.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żadne kamerki online już nie działają, zamiast tego jest kanał na YouTube: https://www.youtube....Wwb7bMMXdJK3mA/

Cały czas prowadzone są streamy na żywo, jednak oprócz planszy z chipem w nodze i brwi oraz koreańskiego gadania w tle nic ciekawego tam nie znajdziemy. Plansze są nieco modyfikowane (zmienia się data). Jeżeli przejrzymy filmiki na kanale, możemy znaleźć kilka ze streamem z kamerki oraz pokazywaniem swojego ciała.

Szczerze mówiąc, myślałam, że ChipChan już się znudziło robienie tego całego show, w związku z czym zdjęła wszystkie kamerki. W moim przekonaniu jest to robione dla rozgłosu, pieniędzy i istnieją dwie ChipChan, co zostało udowodnione w postach wcześniej.



#2749

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że przeniosła się na Youtube może być argumentem za tym, że robi to dla pieniędzy :/ w końcu tutaj można zarabiać na wyświetleniach...
Spoko opcja dla kogoś kto śpi 2/3 dnia.



#2750

XSloneczko.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powróciłam po trzech latach, tyle się zmieniło a Chip Chan nadal śpi... :-D

#2751

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To jest kurczę jakiś Troling :D

*Dla kasy*

A takie zmiany skórne to sie liszaj skórny nazwa  , można to łatwo wyleczyć maścią z antybiotykiem  to jest od braku mycia  a nie od  jakiejś broni umysłowej  xD

ehhhhh ludzie to wariaci

Też lubie sobie potrolować ale bez przesady :P

W żadne chipy nie wierze to jedna wielka mistyfikacja  i troling

Ps też niedawno zrobiłem sobie niezły troling że mnie  jakiś prokurator mnie gonił   ( podobno nawet jakieś śledztwo nieoficjalne robił ) z kominiarką  gonił na łbie z jakimś koleżką bo mnie podejrzewał o jakieś składanie  ofiar z ludzi xD xD tak więc z trolingiem trzeba uważać  :P

Dobrze że policja była 400 m dalej :P

 

CHWAŁA POLSKIEJ POLICJI !! NIE WIEDZIAŁEM ŻE KIEDYŚ TO POWIEM  :szczerb: :serce:

 

Wieża to może być spadochronowa ;) Wierzyć bo wiara - rz wymienne na r. Zasada pisowni poziom podstawowy.

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 05.02.2022 - 06:40



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych