Skocz do zawartości


Hitler: "powinniśmy zmiażdżyć wolnomularzy"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to jeżeli w Polsce jest ustrój demokratyczny to dlaczego nie można mieć poglądów takich jak mi się podobają? (...)

Można, więc je prezentuję publicznie.
A to, że zamiłowanie do Adolfa Hitlera w kraju, który prawdopodobnie najmocniej odczuł "geniusz" polityczny tego pana, uważam za, delikatnie mówiąc, zwyrodnienie chyba jest zrozumiałe. Przy okazji logicznym jest, że Hitler "walczył" ze wszystkim, co w jakiś sposób ograniczało jego wolę narzucenia światu swojego porządku.
  • 1

#17

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Czytałem Mein Kampf i wbrew propagandzie Hitler nie uważał Słowian za niższą rasę, wręcz przeciwnie Hitler bał się Słowian. O Polakach niewiele napisał, poza tym, że polityka Niemiec wobec Polski była pozbawiona sensu:

Polityka wobec Polski miała także połowiczny wymiar. Drażniono tylko Polaków nigdy
nie traktując ani ich, ani tej polityki poważnie. W efekcie nie było ani zwycięstwa dla Niemiec,
ani pojednania z Polską, a wywołało to tylko wrogość Rosji.


Natomiast obawiał się Czechów, że... zeslawizują Austrię...

(...)

W szczególności od czasu, gdy następca tronu,
arcyksiążę Franciszek Ferdynand, zaczął zyskiwać na znaczeniu i poparł czeskie wpływy.
Przyszły władca monarchii usiłował wszelkimi środkami doprowadzić do procesu
degermanizacji. Dlatego często niemieckie miejscowości poddawane były powoli, ale
skutecznie obcojęzycznym wpływom nacji. W dolnej Austrii proces ten posuwał się znacznie
szybciej i wielu Czechów uważało Wiedeń za swoje miasto.

Główna myśl tego nowego Habsburga, którego rodzina mówiła po czesku (żona
arcyksięcia była hrabianką czeską, a w kręgach, z których pochodziła, panowała tradycja
antyniemiecka), zmierzała do założenia w Europie Środkowej państwa słowiańskiego o opcji
katolickiej i miała stanowić zabezpieczenie przed ortodoksyjną Rosją. W ten sposób religia
ponownie została wciągnięta do służby koncepcjom politycznym, co często miało miejsce u
Habsburgów

(...)

Aby przekształcić Austrię w państwo słowiańskie stosowano różne metody: czescy
księża zajmowali czysto niemieckie parafie przedkładając interesy własnego narodu nad
interesy kościoła i stawali się zarzewiem antyniemieckiego procesu.

Duchowieństwo niemieckie zawiodło całkowicie. Nie tylko było zupełnie niezdolne do
walki o niemieckie prawa, ale nawet do wystarczająco silnego oporu wobec ataków innych.
Wskutek tego naród niemiecki powoli, ale nieprzerwanie cofał się przed tym naporem.

(...)

Nie ma wątpliwości, że siła oporu katolickiego duchowieństwa narodowości
niemieckiej była mniejsza niż ich nieniemieckich braci, szczególnie Czechów. Podczas gdy
czeski duchowny traktował swój naród podmiotowo, a kościół po prostu przedmiotowo, tak
proboszcz l niemiecki oddany był kościołowi podmiotowo, a przedmiotowo traktował swój
naród.


Dzisiaj to może brzmieć dziwnie. Ale trzeba pamiętać, że Czechosłowacja:

W okresie międzywojennym należała do najbardziej rozwiniętych gospodarczo i technologicznie państw Europy, (...)


Historia to niekończąca się ironia.

Są siły, które są wrogie wobec Słowian. Zwróćcie uwagę co robią "nasze" media i "nasz" system oświaty. Lansują obraz Słowian jako zacofanych ludzi, upokarzają nas na każdym kroku, każą świętować porażki zamiast zwycięstw, zaszczepiają w nas marazm i pozbawiają nas wiary we własne możliwości i umiejętności. Naszym uczonym i wynalazcom umniejsza się zasług albo wcale o nich nie wspomina. Jeśli to możliwe niszczy się ich. Nasi artyści są pozbawiani famy. Praktycznie na każdym kroku da się odczuć antypolskiego, anty-słowiańskiego ducha.

Najważniejsze jest dla mnie moja rodzina, ale na drugim miejscu mam was - moich rodaków. Nie jestem zwolennikiem państw narodowych, ale jestem zwolennikiem narodów. Powinniśmy pokojowo współżyć z przyjaznymi nam narodami, nawet w ramach naszego państwa. Ale dla wrogów nie możemy mieć litości. Jeśli będziemy zjednoczeni staniemy się niebywale silni i nie będziemy potrzebowali armii by pokonać wrogów. Jeśli będziemy skłóceni to nic z nas nie zostanie.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 08.11.2011 - 03:53

  • 6

#18

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Czyli oznacza, że Adolf nie chciał NWO na świecie...

Chciał, chciał.
Tylko w swoim wydaniu. Początkowo w wersji europejskiej.


Dokładnie Hitler chciał NWO we własnym wydaniu. Nie wiem, które gorsze? Z grubsza chyba to, które się "dzieje teraz", Hitler przynajmniej nie był zakonspirowany i pomimo swojej tyranii i miana największego zbrodniarza historii był jednak człowiekiem honoru. Jedno drugiego tutaj nie wyklucza.
Naziści byli czymś więcej niż zwykłym ruchem politycznym. Uważali siebie za najważniejszych, quasi-religijny nurt wywodzący się z tajnych orgaaizacji, mających TE SAME CELE, co grupy związane z Iluminatami i masonami. Sam Hitler mówił: "Każdy, kto rozumie narodowy socjalizm jedynie jako ruch polityczny, nie wie o nim praktycznie nic. Jest on czymś więcej niż religia.: jest wolą stworzenia nowego człowieka".

Jednym z pierwszych członków Niemieckiej Partii Robotniczej był Dietrich Eckart, o którym często mówi się jako o ideowym twórcy narodowego socjalizmu. Popierana przez brutalnych zbirów w brunatnych koszulach kapitana armii Ernsta Rohma i podniecana wystąpieniami antyżydowskimi i antybolszewickimi, raczkująca Niemiecka Partia Robotnicza przyłączyła się do rosnącej opozycji wobec rządu niestabilnej Republiki Wiemarskiej. Eckart, członek partii i Stowarzyszenia Thule zrozumiał, że Niemiecka Partia Robotnicza potrzebuje przywódcy. "Potrzebujemy na czele człowieka, który nie przestraszy się huku karabinów maszynowych. Tłum musi zacząć robić w spodnie. Nie możemy wykorzystać żadnego z oficerów, bo ludzie już ich nie szanują. Najlepszy byłby robotnik umiejący przemawiać. [...] Nie musi mieć dużo rozumu. [...] Powinien być kawalerem - potem znajdziemy mu kobietę" - powiedział członkom partii w czasie zebrania w 1919 roku. No i ktoś taki szybko się znalazł. Eckart widział w Hitlerze powolnego przywódcę, jakiego szukał, i w niedługim czasie zaczął wprowadzać nowego członka do prawicowych kręgów monachijskiej społeczności i grup intelektualnych przyjaciół ze Stowarzyszenia Thule. W kwietniu 1920 roku Hitler zmienił nazwę partii na Nationalsozialistische Deutsche Arbeitpartei - Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników, NSDAP.W tym samym roku partia kupiła za tajne fundusze wywiadu gazetę "Volkischer Beobachter" postawiła na jej czele Eckarta. Na początku 1923 roku "Volkischer Beobachter" zaczął wychodzić jako dziennik, zapewniając Hitlerowi przewagę nad wszystkimi niemieckimi partiami politycznymi - dziennik, za którego pośrednictwem mógł głosić ewangelię swojej partii. Od tego momentu nazistowska machina zaczęła niepowstrzymanie toczyć się naprzód.
Mimo jasnych wyrażonych zamiarów znacjonalizowania międzynarodowych korporacji przemysłowych i finansowych oraz ukrócenia ich potęgi Hitler nie miał większych problemów z uzyskaniem funduszy od korporacyjnych sponsorów, którzy widzieli w narodowym socjalizmie pożądaną alternatywę dla komunizmu. Właśnie bogaci biznesmeni z kół przemysłowych i bankowych Zachodu zapewnili Hitlerowi sukcesy. Kiedy w wyborach prezydenckich w 1932 roku Hitler przegrał z sędziwym bohaterem wojny, marszałkiem polnym Paulem von Hindenburgiem, 32 czołowych przedstawicieli kół gospodarczy, wśród nich Kruppowie, Siemensowie, Thyssenowie o Boschowie, podpisało petycję wzywającą Hindenburga do powierzenia Hitlerowi funkcji kanclerza Niemiec. Porozumienie o dopuszczeniu Hitlera do władzy zostało uzgodnione 4 stycznia 1933 roku. 30 stycznia tegoż samego roku prezydent Hindenburg mianował Hitlera kanclerzem. W tydzień później został podpalony gmach Reichstagu, o co oskarżono komunistów. Kilka dni później Hitler, na mocy rozporządzenia "o zwalczaniu niepokojów wśród ludności i w państwie", uzyskał władzę dyktatorską. Po śmierci 87-letniego Hindenburga 2 sierpnia 1934 roku Hitler połączył urząd prezydenta i kanclerza i ogłosił się wodzem naczelnym sił zbrojnych oraz przywódcą - Fuhrerem - całych Niemiec. Początkowo Hitler ograniczał ataki słowne do międzynarodowych bankierów, szczególnie Rothschildów. W przemówieniach wygłaszanych na początku lat 20-tych chwalił niemieckich przemysłowców, takich jak Krupp, potępiając równocześnie "chciwość Rothschilda, który finansuje wojny i rewolucje i wpędza ludzi w niewolnictwo zadłużenia, udzielając pożyczek".
10.06.1940 roku, kiedy sił alianckie wycofywały się na wszystkich frontach, ośmielony tym dyktator Włoch Mussolini przyłączył się do wojny Hitlera przeciw Francji i Wielkiej Brytanii. Francja padła w ciągu kilku tygodni, pozostawiając w rozpaczliwej sytuacji osamotnioną Wielką Brytanię. Równowaga siło została niebezpiecznie zachwiana, a międzynarodowi bankierzy zapewne zaczęli zastanawiać się nad skutkami popierania Hitlera.
Kiedy cały świat znalazł się w ogniu wojny, a prawie cała Europa w rękach Hitlera, międzynarodowi finansiści w końcu zrozumieli, że stworzyli Frankensteina - nie dającego się ujarzmić potwora. Demaskowanie komunizmu i przeciwstawianie się imperium japońskiemu ustąpiło miejsca mobilizacji przeciw człowiekowi, który zapowiedział zniszczenie tych, którzy zwykle zyskują na wojnie - masonów, Żydów oraz międzynarodowych bankierów.

Ciekawe jakby wojna potoczyła się inaczej i trwała dłużej to czy imperium Rothschildów i innych wielkich bankierów i finansistów przetrwałoby?
  • 1



#19

Natsu Tanimoto.
  • Postów: 46
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wyjątkiem tego czego nie powinno się mówić i przyznać rację pokrzywdzonym...
Ujmę to tylko ogólnikowo, każdy wie o co chodzi w syndromie politycznym.
Zadam pytanie, dlaczego pomimo wszystko różne odmiany nazizmu są nadal popularne, szczególnie wśrób młodych ludzi, którzy odkrywają w tym pasję.


Mnie na przykład denerwują zdjęcia muzułmanów w turbanach na stadionach w trakcie turnieju MŚ u17 w piłce nożnej.

Jak to było w pewnym filmie Bunkier SS to "trzeba przyznać im styl"

Pisząc te słowa narażam się na niebezpieczeństwo, ale ja piszę to co czuję i chcę otaczać się chrześcijanami bo taki jestem i tak żyć w zgodzie. Nie chce żeby coś mi się narzucało, ale to działa w dwie strony.

Użytkownik Natsu Tanimoto edytował ten post 06.11.2013 - 19:05

  • 0

#20

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiedzial o czym mowi, bo jak to zawsze bywa ktos kogo przepuszczono do wladzy musial na pewnym etapie spotkac i wspolpracowac z elita (myslicie ze wtedy nie bylo seryjnych samobojcow? niezapominajcie tez o tym ze jego kampanie tez ktos sfinansowal..) tylko ze on mial swoje plany i do ich realizacji bylo mu na reke usunac tych co ich w karmiaca reke ukasil..

a teraz z innej beczki.. dlaczego mi sie historii zabrania i jak chce film wyswietlic to pisze "in deinem Land diese Video ist nicht verfügbar.."??!! to juz jest szczyt bezczelnosci!


@EDIT@
Ufo1987 - dopiero twojego posta czytalem - swietny ;)

a tak apropo:

"Potrzebujemy na czele człowieka, który nie przestraszy się huku karabinów maszynowych. Tłum musi zacząć robić w spodnie. Nie możemy wykorzystać żadnego z oficerów, bo ludzie już ich nie szanują. Najlepszy byłby robotnik umiejący przemawiać. [...] Nie musi mieć dużo rozumu.

Zupelnie jakby pisalo o Walesie..

Użytkownik manitoris edytował ten post 06.11.2013 - 23:39

  • 0

#21

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dokładnie Hitler chciał NWO we własnym wydaniu.


Teorie są raczej takie, że hitler chciał przeciwdziałać NWO.
  • 1

#22

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie Hitler chciał NWO we własnym wydaniu.


Teorie są raczej takie, że hitler chciał przeciwdziałać NWO.


Trochę inaczej. Hitler faktycznie chciał przeciwdziałać NWO tym, którzy próbowali już go tworzyć w tamtym czasie, jak pisałem bankierom, finansjerom itd. Te same wielkie rody robią to teraz. Natomiast Hitler chciał ich wszystkich zniszczyć, a samemu stworzyć 1000-letnią Rzeszę o czym najkrócej mówiąc świadczą jego plany podboju itp itd. Temat rzeka...
  • 0



#23

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ma ktoś link do tych przemówień z pierwszego postu? Niestety wyświetla się komunikat że są zablokowane dla Polski.
  • 0

#24 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli korzystasz z Firefoxa to możesz użyć dodatku Youtube Unblocker https://addons.mozil...tube-unblocker/ kiedyś pomagał mi przy takich dziwnych blokadach. Ewentualnie możesz spróbować tego https://proxtube.com/index.php działa także na Chrome.

Użytkownik Androll edytował ten post 08.11.2013 - 15:19

  • 0

#25

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Trochę inaczej. Hitler faktycznie chciał przeciwdziałać NWO tym, którzy próbowali już go tworzyć w tamtym czasie, jak pisałem bankierom, finansjerom itd. Te same wielkie rody robią to teraz. Natomiast Hitler chciał ich wszystkich zniszczyć, a samemu stworzyć 1000-letnią Rzeszę o czym najkrócej mówiąc świadczą jego plany podboju itp itd. Temat rzeka...


Chciał ? Musiał raczej. Innaczej się nie dało. Taka jest rzeczywistość. Kwestia na pewno ważna jest jak bardzo to był "on" a jak bardzo ktoś nim sterował.
  • 0

#26

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Trochę inaczej. Hitler faktycznie chciał przeciwdziałać NWO tym, którzy próbowali już go tworzyć w tamtym czasie, jak pisałem bankierom, finansjerom itd. Te same wielkie rody robią to teraz. Natomiast Hitler chciał ich wszystkich zniszczyć, a samemu stworzyć 1000-letnią Rzeszę o czym najkrócej mówiąc świadczą jego plany podboju itp itd. Temat rzeka...


Chciał ? Musiał raczej. Innaczej się nie dało. Taka jest rzeczywistość. Kwestia na pewno ważna jest jak bardzo to był "on" a jak bardzo ktoś nim sterował.


Zgadza się, musiał to właściwsze słowo. Na pewno był sterowany na samym początku, później natomiast sprzeniewierzył się tym, którzy go można powiedzieć "stworzyli", kto wie czy to właśnie to go pośrednio nie zgubiło.
  • 0



#27

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli korzystasz z Firefoxa to możesz użyć dodatku Youtube Unblocker https://addons.mozil...tube-unblocker/ kiedyś pomagał mi przy takich dziwnych blokadach. Ewentualnie możesz spróbować tego https://proxtube.com/index.php działa także na Chrome.

Youtube unblocker pomógł, lecz tylko raz. Teraz chciałem to odtworzyć jeszcze raz i już nie działa.
  • 0

#28

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeciez to logiczne ze masoni jako wolnomysliciele i demokraci byli nie w smak naziolowi tak blisko zwiazanemu z kosciolem Rzymskim. Naprawde nie wiem gdzie tu jakas nowosc czy sensacja...
  • 0



#29

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeciez to logiczne ze masoni jako wolnomysliciele i demokraci byli nie w smak naziolowi tak blisko zwiazanemu z kosciolem Rzymskim. Naprawde nie wiem gdzie tu jakas nowosc czy sensacja...


Możesz mi powiedzieć w jaki sposób Hitler był tak blisko z kościołem Rzymskim??? Owszem w młodości był pobożnym katolickim chórzystą, który zastanawiał się nad zostaniem księdzem. Jednak czegokolwiek Hitler nauczył się w Wiedniu, odmieniło go to radykalnie - stał się zdecydowanie antyreligijny i był nawet oskarżany o związki z satanizmem. Oskarżenia o kult szatana i fascynacja Hitlera zjawiskami nadprzyrodzonymi znajdują potwierdzenie w jego poemacie, napisanym w 1915 roku, kiedy służył w niemieckim wojsku na froncie zachodnim.
Hitler interesował się zjawiskami nadprzyrodzonymi i tajemnymi. Przed I wojną światową, pozbawiony środków do życia artysta, szperał w wiedeńskich bibliotekach i antykwariatach, nabijając sobie głowę ezoterycznymi teoriami i antyżydowską propagandą. Jako wielbiciel Hegla i jego filozofii studiował także historię starożytną, religie Wschodu, jogę, okultyzm, hipnozę, teozofię i astrologię. Podobno starał się nawet przeżyć iluminację, odurzając się narkotykami.

Użytkownik ufo1987 edytował ten post 14.11.2013 - 16:37

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych