Skocz do zawartości


Hitler: "powinniśmy zmiażdżyć wolnomularzy"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Co sadzicie o przemówieniu Hitlera z 1940 roku w którym o dążenie do wojny obarcza skąpą finansjerę, dla których wojna miała być wzmocnieniem działalności

Żydzi, masoni, ich przemysł zbrojeniowy , międzynarodowi handlowcy, według Hitlera wielkie światowe imperium brytyjsko- amerykańskie w wyniku wojny miało zostać zniszczone



o międzynarodowej finansjerze żydowskiej



mimo to nacjonalizm Hitlera za dobro miał tylko swój kraj, a po 1 wojnie światowej i kryzysie jaki dotknął jego kraj winą zostali obarczeni ci o których mowa powyżej

Czy nie bylo tak że historie napisali zwycięzcy ?
  • 2

#2

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hitler tępił masonów i nawet bez mrugnięcia okiem wydawał rozkazy ich zabicia. W okolicy, gdzie mieszkam było przed wojną wiele siedzib wolnomularzy. Gdy Hitler doszedł do władzy w '33 od razy wysłał do nich SS-manów. I tutaj zaznaczam, że nie na herbatkę. Obecnie mogę tylko oglądać ruiny tych budynków.
  • 2

#3

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mimo to nacjonalizm Hitlera za dobro miał tylko swój kraj, a po 1 wojnie światowej i kryzysie jaki dotknął jego kraj winą zostali obarczeni ci o których mowa powyżej

Masz na myśli Austrię? No bo Niemcem to p. Hitler był "przyszywanym" aczkolwiek neofici są zawsze najgorsi.
  • 1

#4

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli oznacza, że Adolf nie chciał NWO na świecie...
  • 0

#5

Adolf.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zawartość została usunięta z powodu treści rasistowskich i gloryfikowania jednego z największych zbrodniarzy w historii ludzkości.

Aquila

  • -4

#6

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mowi otwarcie o spiskach za jakie na Paranormalne bylby zminusowany.. i widac o czym mowi, a przy tym przekonujaca.. ale trudno jednoznacznie zawierzyc slowom Hitlera, bo nie raz sklamal..
Slynne VolksWagen - auto dla ludu, za 1 Marke ;) co dalo mu bodajze 2 mln Marek na fundusz wojny, ktora jak wybuchla to juz malo kto raczyl sie upomniec o obiecanego garbuska.. (cos jak Walesa dawaj moje 100 mln :rotfl: )

Poza tym jest jeszcze sprawa jego planu "Lebensraum", przestrzen do zycia dla Niemcow - plan ten, z tego co mi wiadomo chyba nie mial zalozenia "poprosic grzecznie Polakow, Rosjan.. itd. aby spier.. ze swojego kraju bo nam sie tam chce zamieszkac.." tylko zwyczajnie dokonac inwazji..

To powyzej przemowienie jest z okazji odpowiedzi Premiera Wlk Brytani ze przystepuja do wojny z Niemcami i wg. przemowienia Hitlera to Anglia wraz z Ameryka i zydami i masonami ukartowali to wszystko.. moze i tak, ale on dal sie im w takim razie wykorzystac, dajac im pretekst i biorac wine za wszelkie zlo na siebie..

Użytkownik manitoris edytował ten post 01.11.2011 - 13:42

  • 0

#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nienawidził masonów i finansjery, bo były niezależne od wpływu partii. W miejsce masonów tworzył inne stowarzyszenia - więc wolnomularze musieli zginąć.

Po za tym ta przemowa ma w sobie tyle propagandy i siania nienawiści do innych krajów, ile się tylko da.
  • 0



#8

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[ciach]


Dzisiejszy Izrael zachowuje się tak samo jak kiedyś III Rzesza. Ten religijny terror z rodzaju hiszpańskiej inkwizycji, a także rasowy apartheid w stosunku do Palestyńczyków i innych gojów przechodzi wszelkie pojęcie. A najciekawsze jest to, że obywatelem Izraela moze zostać tylko niewierzący lud judaista. Natomiast innowierca już nie ma takiego prawa. Ten twój idol "wart" jest tych ultrareligijnych faszystów.
  • 1

#9

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli oznacza, że Adolf nie chciał NWO na świecie...

Chciał, chciał.
Tylko w swoim wydaniu. Początkowo w wersji europejskiej.
  • 2



#10

Frezer22.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nawet na tym forum za pozytywne wypowiedzenie o Hitlerze można dostać bana.I gdzie ta tolerancja?Demokracja to największy ustrój totalitarny teraz chińczycy wykupują Europę nic po nas nie zostanie .Naród znowu obudzi się ,, z ręką w nocniku'' jak powiedział Goring ,,Kiedyś jeszcze złożycie nasze kości do trumien z marmuru '' -Tylko będzie już za puźno. Zobaczcie jaką władzę mają żydzi,całkowitą kiedyś to taki Hitler i Mussolini sprzeciwiali się a teraz?Mogą robić co chcą
  • -2

#11

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nawet na tym forum za pozytywne wypowiedzenie o Hitlerze można dostać bana.I gdzie ta tolerancja?(...)

Dołączona grafika
  • 3

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet na tym forum za pozytywne wypowiedzenie o Hitlerze można dostać bana.I gdzie ta tolerancja?


Mógłbym wyprowadzić jakąś moralizatorską tyradę. Ale odpowiem tak:


LOL?
  • 0



#13

Frezer22.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to jeżeli w Polsce jest ustrój demokratyczny to dlaczego nie można mieć poglądów takich jak mi się podobają? Widzę w Telewizji jak Buzek w Libi mówił że jak dobrze że Libia będzie demokratycznym państwem itp. A kaddafiego zabili jak psa czyli jak niecywilizowani ludzie w imię demokracji.Przecież to śmieszne jest i o jakiej mowie tu demokracji? Przecież to Komuna jest.Ostatnio w polsacie mówiono o pomniku SS mana w jakiejś wsi że to wzbudza kontrowersje.A jak jest tyle pomników armi czerwonej to dobrze? Odważyłem się to napisać,chodź wiem że trudno tu kogoś przekonać, skoro obraża tu się takich wielkich ludzi jak Jan Paweł II.Anima Damnata ty lepiej dołącz do ANTIFY i módl się do Che quwary.A łysi neonazisci to nie dla mnie.Kościół Katolicki jest dla mnie chlebem.

Użytkownik Frezer22 edytował ten post 01.11.2011 - 23:16

  • 1

#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto powiedział że komuniści są fajniejsi od nazistów?

Osobiście obie grupy wsadziłbym do wielkiego koloseum i czekał aż się powybijają nawzajem. Siebie warci.
  • 0



#15 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Anima Damnata ty lepiej dołącz do ANTIFY i módl się do Che quwary.A łysi neonazisci to nie dla mnie.Kościół Katolicki jest dla mnie chlebem.

Potwierdziłeś swoją płytkość myślenia - "skoro przeciwko naziolom, to pewnie z antify". Kościół jest dla ciebie chlebem? To nakarm nim siebie i rodzinę.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych