Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kadafi nie żyje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#61

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie bardziej święty niż te małpy, przepraszam, "bohaterowie, którzy wyzwalają swój kraj spod wyniszczającego kraj tyrana".


Zebym zaraz na rasistę nie wyszedł:
Widziałem dzisiaj filmiki z umierającym Kadafim z perspektyw 4 osób. Jakość, lepsza, jakość gorsza, ale z każdej perspektywy było widać, jak rebelianci za nic mają sobie jakąkolwiek kulturę prowadzenia wojen czy traktowania więźnia. Nie łudziłem się, że współcześni muzułmanie okażą się drugim Saladynem, ale to aż rycerstwo salta w mogiłach wykręca jak na to patrzy.

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 21.10.2011 - 23:51

  • 2

#62

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Małpy? Taka już ludzka natura. Mussoliniego powieszono z jego kobietą za nogi przy stacji benzynowej. Równie prymitywna forma zemsty. To, że Kadafi miał "złoty pistolecik" nie czyni go lepszym. Miał czyste ręce, bo nie zabijał własnoręcznie? Niczym Himmler, który po wizytacji Einsatzgruppen "przy robocie" o mało co nie zemdlał i popadł prawie w histerię.
Czasami mam wrażenie, że wystarczy być tylko w opozycji do USA (i sojuszników) by zyskać poklask. I to bez względu kim się jest lub się było. Kadafi to raczej słaby wzorzec szlachetnego bojownika.
  • 4

#63

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[Czasami mam wrażenie, że wystarczy być tylko w opozycji do USA (i sojuszników) by zyskać poklask. I to bez względu kim się jest lub się było. Kadafi to raczej słaby wzorzec szlachetnego bojownika. [/quote]


Ale nikt go nie uwaza za "szlachetnego bojownika". Owszem - nie byl swiety, ale tez i troche dobrego dla Libii zrobil. A to, ze zasluzyl na inna smierc... na taka jaka poniosl nikt nie zasluguje.
  • 0

#64

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W sumie to nikt nie zasługuje na taką śmierć. Ale taka tłuszcza już tak się zachowuje. Można tego nie akceptować, ale tego nie rozumieć?!

A z tym "zrobił wiele dobrego dla Libii", cóż... to chyba tylko Pol Pot niszczył swój kraj do fundamentów by zbudować nowe społeczeństwo. Hitler (uwaga - nie porównuję Kadafiego do Hitlera dla jasności bo to zupełnie nie przystaje) budował autostrady, zlikwidował bezrobocie, wprowadził bardzo tanie wczasy dla robotników, nagradzał medalami (i pieniędzmi) matki, które urodziły więcej niż 4 dzieci.
A Kadafi, że tam kogoś pozabijał... Gdyby Libijczykom było aż tak dobrze to broniliby swój kraj przed NATO, tymczasem podzielili się na zwalczające się obozy.
  • 2

#65

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten obrazek mówi więcej niż 1000 słów

http://i1.kwejk.pl/s....jpg?1319191872



 Edycja: Kurczak.
Podawanie obrazków w formie bezpośredniego odnośnika do witryny źródłowej jest niezgodne z regulaminem tego forum. Popraw proszę swój post, możesz posłużyć się radami opisanymi w poniższym wątku:
Wklejanie zdjęć na forum

Dołączona grafika
  • 2



#66

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A Kadafi, że tam kogoś pozabijał... Gdyby Libijczykom było aż tak dobrze to broniliby swój kraj przed NATO, tymczasem podzielili się na zwalczające się obozy.


Nigdy nikomu nie dogodzisz. Nie znajdziesz kraju, w którym nie byłoby grupy ludzi chętnych do zrobienia masakry na własnym terytorium pod pretekstem lepszego życia.

Jeszcze co do insynuowania mi, że jestem w opozycji do Ameryki. Po części racja, ale są dwie sprawy, które musze podkręślić.
Nie lubię Ameryki, bo jest to kraj bez historii i kultury. Tyle, jeśli chodzi o tę nację.
Oraz nie lubię demokracji, bo uważam, że rządy głupich to nie są rządy. Równie dobrze moglibyśmy dać karty do głosowania psom z ulicy. Ludzie niemający pojęcia o polityce, czy o jakimkolwiek aspekcie zarządzania w ogóle nie powinni mieć jakiegokolwiek prawa głosu. I to bezczelne zrównywanie wybitnego profesora z pedofilem pijakiem.

W sumie to nikt nie zasługuje na taką śmierć. Ale taka tłuszcza już tak się zachowuje. Można tego nie akceptować, ale tego nie rozumieć?!

Znowu pozwolę sobie się nie zgodzić. Na taką śmierć zasługuje wiele osób. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby wydać wiejskiej społeczności wioskowego mordercę \ gwałciciela \ notorycznego złodzieja. Oczywiście zaraz po procesie. Jeśli nie byłby to jakiś wójt, tylko był, jeśli chodzi o status społeczny, równy lub gorszy z mieszkańcami wioski, jestem jak najbardziej za tym, by tłuszcza mogła z nim zrobić co chce.
  • 1

#67

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Na taką śmierć zasługują właśnie pedofile i mordercy, czemu ich się nie wydaje ludziom?


Jasne. A gdyby ktoś taką śmierć nagrał to też byś gadał, że ten winny na coś takiego nie zasłużył.

prawda. 100 % racji


co do Kadafiego... wojował i zginął. co tu dużo gadać ? wiedział na co się piszę
  • 0

#68

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sic Semper Tyrannis ...

Każdy tyran i dyktator prędzej czy później tak skończy. Jednego gnoja mniej .

Czasami mam wrażenie, że wystarczy być tylko w opozycji do USA (i sojuszników) by zyskać poklask. I to bez względu kim się jest lub się było. Kadafi to raczej słaby wzorzec szlachetnego bojownika.


No wiesz na tym forum jest kupa ludzi którzy z najgorszej bestii i krwiopijcy zrobią szlachetnego bojownika o wolność i świetego.
Jest tylko jeden warunek - musi być przeciwko USA. Wtedy najgorsza szuja jest wtedy mesjaszem objawionym.
  • -1



#69

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, bo ci bohaterowie, wyzwoleńcy, mesjasze demokracji to niewinne dzieci, tylko strzelające do swoich rodaków, niszczący swój kraj, ale to takie słodkie, bo walczą za demokrację, ohhh...


prawda. 100 % racji

Kocham, jak ktoś jest w 100 % przekonany, że osoba, której nie zna dokładnie tak postapi. Umówmy się, dam Ci nazwiska osób podejrzanych o jakieś poważne przestępstwa, ty je wydasz motłochowi i nagrasz specjalnie dla mnie w HD co mu robił tłum. Ale nie zrobisz tego, bo wolisz przyklasnąć większości.

Każdy tyran i dyktator prędzej czy później tak skończy. Jednego gnoja mniej .


Nie widzę, żeby tu ktokolwiek twierdził, że Kadafi to był święty baranek.


No wiesz na tym forum jest kupa ludzi którzy z najgorszej bestii i krwiopijcy zrobią szlachetnego bojownika o wolność i świetego.
Jest tylko jeden warunek - musi być przeciwko USA. Wtedy najgorsza szuja jest wtedy mesjaszem objawionym.

Jest odwrotnie, z żądnych krwi rebeliantów robi się wojowników samego Chrystusa. Ale takie hasła ładnie brzmią wśród zwolenników demokracji.
Ponownie, nie widzę nikogo kto by Kadafiego robił Mesjaszem. Za to widzę sporo osób, które łykają wszystko bez popitki. Nie jestem żadnym zwolennikiem teorii spiskowych, porządku świata dyktowanego przez media, ale po prostu człowiek inteligentny wie, że każdą informację jaką dostaje musi dokładnie przetrawić i wydalić to, co jest oczywistą bzdurą i nadużyciem.

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 22.10.2011 - 09:24

  • 2

#70

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja wole przyklasnąć większości ? przyznałem rację "Wszystko". poza tym.. po prostu myślałem, że zdrowy facet z Ciebie. Ale skoro jarasz się czyjąś śmiercią... ok.
  • 0

#71

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się jaram cudzą śmiercią? Ja widzę, że tu wielka radość jest z zabicia dyktatora, ale bądź co bądź człowieka. Piękny pokaz hipokryzji, w sam raz dla demokratów zamiatających wszystko pod dywan. "Ty zwyrodnialcu, ty chora bestio jarająca się śmiercią!!! Ale Kadafi to był szmata, dobrze, że gryzie piach, błuehuehue". Z mojej perspektywy tak to wygląda.
  • 2

#72

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat sytuacja w Libii mi sie też nie podoba bo prawdopodobnie bedzie to kolejny kraj w, którym władze przejmą fanatycy religijni i bedzie kolejny Iran z tego ( z czym nie mam problemu bo jak chca to niech sie kiszą w VII wieku ale oni potem wieją do Europy i dymy robią w porzadnych krajach ).

Jest odwrotnie, z żądnych krwi rebeliantów robi się wojowników samego Chrystusa.

Gdzie ?? Tutaj na forum ?? oO
Za to znalazłoby sie pare setek postów o tym jak to Slobodan Milosevic, Saddam i bin Laden to heroiczni bojownicy z NWO czy innym szitem.
  • 0



#73

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

( z czym nie mam problemu bo jak chca to niech sie kiszą w VII wieku ale oni potem wieją do Europy i dymy robią w porzadnych krajach ).


A ja własnie mam z tym wielkim problem. Wolę, żeby ich ktoś, przepraszam za słowo, za ryje trzymał, niż to potem ma udawać się do Europy i żądać swoich praw.

Za to znalazłoby sie pare setek postów o tym jak to Slobodan Milosevic, Saddam i bin Laden to heroiczni bojownicy z NWO czy innym szitem.

Niestety, nie wiem kto to Milosevic, nie wiem jak Saddam, ale Bin Laden był terrorystą, więc ktokolwiek by go nie zabił byłoby okej. W jaki sposób też wszystko jedno. Jednak o ile się orientuję Saddam w żaden terroryzm się nie bawił i dostał zasłużoną śmierć, po procesie, z honorem. I jeśli Kadafi na to zasłużył powinien skończyć tak samo.
  • 0

#74

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nigdy nikomu nie dogodzisz. Nie znajdziesz kraju, w którym nie byłoby grupy ludzi chętnych do zrobienia masakry na własnym terytorium pod pretekstem lepszego życia.

Zgadzam się. Tylko poziom i skala niezadowolenia jest diametralnie inna. Gdyby Kadafi cieszył się masowym poparciem to rebelianci byliby nieliczni. Ale odwracając sprawę, Kadafi cieszył się jednak poparciem ludności gdyż rebelianci nie uzyskali aż tak dużego społecznego poparcia.

Oraz nie lubię demokracji, bo uważam, że rządy głupich to nie są rządy. (...). I to bezczelne zrównywanie wybitnego profesora z pedofilem pijakiem.

Ale "pozbycie się" nieciekawego indywiduum odbywa się zdecydowanie odmienni niż w przypadku p.K.

Znowu pozwolę sobie się nie zgodzić. Na taką śmierć zasługuje wiele osób. (...).

Żaden człowiek na to nie zasługuje. Oddawanie na pastwę tłuszczy człowieka, by jedynie zaspokoić prymitywne, ludowe pojęcie sprawiedliwości jest bezsensowne. Rozumiem, że zabijamy człowieka (choć nie akceptuję kary śmierci z zasady) ale po co jego jeszcze pomęczyć, upodlić?
  • 0

#75

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli umęczył ofiarę i upodlił, to dlaczego nie? Kara powinna być adekwatna do czynu. Ale okej, załóżmy, że śmierć za śmierć jest prymitywna. W takim razie dożytownie więzienie z torturami. Myślę, że liczba ciężkich przestępstw spadła by znacznie gdyby tortury były legalne. Bo co dla niektórych więzienie to poprawa warunków życiowych, a to jest chyba jakieś nieporozumienie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych