Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amerykanie TAM byli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ale to nie jest o antenach chyba...... ;)


Tak jasne ... musze przeszperać wszystkie filmy jakie mam o Moonie aby znaleźć to co obiło mi się o oczy i wziąć od qmpla sterte płyt gdzie miałem owe filmy - także spokojnie ...

Do czasu gdy tego nie zdobędę pewnie nie raz mi wytkniesz tą kwestię ... ale co tam ...

P.S.
Wiem iż twoja wypowiedź była ironią ... ale czy w 100% (kto wie ...) :papapa:
  • 0



#62

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Do czasu gdy tego nie zdobędę pewnie nie raz mi wytkniesz tą kwestię ... ale co tam ...

Spokojnie, ja tam cierpliwy jestem ;)
  • 0



#63

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez mam czas.
Byle nie do nastepnego ladowania na Ksiezycu.
Bo wtedy juz nie bedzie po co :mrgreen:
  • 0

#64

HrX.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NASA zgubiła oryginalną taśmę z nagraniem pierwszego kroku człowieka na Księżycu. Jej pracownicy obawiają się, że teraz znowu odżyją spiskowe teorie, według których historyczny krok Neila Armstronga był jedynie hollywoodzką mistyfikacją.
W 1969 roku ten krok oglądało przed telewizorami 600 milionów ludzi. Jednak, jak twierdzi NASA, oryginalny film z wydarzenia zapodział się gdzieś w archiwach. Przy okazji wyszło na jaw, że być może najważniejsza kaseta w historii człowieka była beztrosko trzymana wśród setek innych, o nieporównanie mniejszej wartości.

NASA nie traci nadziei i planuje przekopać gigantyczne archiwum z ostatnich 35 lat, licząc, że natknie się na film. Jednak, jak przyznaje jej pracownik, 35 lat to bardzo dużo.

Źródło: http://wiadomosci.on...97,69,item.html

Jeśli ktoś to już gdzieś dawał, to proszę o usunięcie posta.
  • 0

#65

ananas.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Sam niedawno szukalem ponownie tego filmu, gdzie widac jak astronauci sa podczepieni
na linach i tez trudno bylo, ale sie znalazl:)
A oto link do niego:

Filmik

Dla mnie ten film jest dowodem koronnym na sfalszowanie zdjec i filmow z Ksiezyca. Mozna przyjac tlumaczenia wszystkich pozostalych zagadek, ale to nie poddaje sie zadnemu
logicznemu wytlumaczeniu - chodzi mi szczegolnie o ostatnia scene, gdzie astronauta sie wywraca, a nastepnie podnosi sie przy pomocy jakiejs niewidzialnej sily.
  • 0

#66

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

błyski mnie nie przekonywały, ale to jak wstał na koniec, po prostu miażdży teorie zwolenników lądowania
  • 0

#67

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jak wstał na koniec, po prostu miażdży teorie zwolenników lądowania

Zaraz tu sie pojawi jakis sceptyk i zacznie udowadniac ze przy małej grawitacji panujacej na ksiezycu jest to mozliwe :>
  • 0

#68

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hehe, "miażdży" :lol :

Nie ma co miażdżyć bo lądowanie to FAKT.

Ładne filmiki ananas, widać na nich anteny, błysk który wcale nie pasuje do filmu i nie może być refleksem od linki, urządzenie do symulowania zmniejszonej grawitacji (myślisz że wysłali ich na księżyc bez testowania tego jak się tam chodzi? :lol : )
no i film na którym gościu podnosi się z ziemi.
Widziałeś filmik który ja podesłałem?
http://www.hq.nasa.g...17v_1445052.mov

pooglądaj sobie jak to się robi na Moonie :D



Ludzie, jak Wy lubicie patrzeć na to co się dzieje na Księżycu pod kątem warunków ziemskich...... Nie dociera do Was że to inny świat z odmiennymi warunkami?


Miliony ludzi znających się od Was lepiej na rzeczy (fizycy i astronomowie z całego świata) nie widzi w tych filmach nic złego, ale nie, dla Was jeden filmik to "miażdżący dowód"............
  • 0



#69

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i film na którym gościu podnosi się z ziemi.
Widziałeś filmik który ja podesłałem?

No i chyba widac roznice. Na Twoim filmie jakos to wyglada, ale na filmie podanym przez ananasa widac ze cos jest nie tak ;-) (mowie tu oczywiscie o wstawaniu astronauty)
  • 0

#70

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no zobacz, żaden fizyk siędo tego nie przyczepia, a Tobie to wybitnie nie pasuje...

No a dla Bercika to już w ogóle miażdżący dowód...


Zastanawiające... :P
  • 0



#71

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no zobacz, żaden fizyk siędo tego nie przyczepia, a Tobie to wybitnie nie pasuje...

Z naciskiem na "wybitnie" ;-)

Nie potrafie sobie wyobrazic, jak to jest mozliwe ze astronauta nie wykonujac zadnego gwaltownego ruchu dostaje nagle takiego przyspieszenia ktore stawia go do pionu.
  • 0

#72

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a mam wałkować dalej tą samą gadkę ze zmniejszoną grawitacją? Bo coś mi się wydaje że ta prawda do Ciebie nie przemawia ;)

Zastanów się lepiej dlaczego fizycy nie są tym tak zaaferowani jak ludzie z takich stron internetowych jak ta.
NASA ich wszystkich opłaca? :P
  • 0



#73

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli oba filmy zostaly nakrecone na ksiezycu to smiem twierdzic ze posiada on zmienne (miejscowo) pole grawitacyjne :lol :

Na obu filmach mamy podobna sytuacje (astronauta w pozycji leżąco-klęczącej). Na Twoim filmie widac wyraznie ze wstawanie nie jest wcale takie latwe, astronauta mimo wyraznej proby wstania zalicza glebę (33 sekunda filmy, zeby nie bylo niedomowien), po ktorej nadal ma problemy ze wstaniem (udaje mu sie wstac dopiero w 48 sek filmu). <<Wlasnie tam wystepuje miejscowe silne pole grawitacyjne :rotfl: >>
Za to na drugim filmie astronauta dosyc ślamazarnie prostuje ramiona (przyjmujac pozycje jak do pompek), i nagle magiczna siła ciagnie go gwałtownie do góry. <<ale to pewnie przez miejscowa anomalie grawitacyjna powodujacą odpychanie przedmiotów :rotfl: >>

Cos sie tutaj nie zgadza :ble:

a mam wałkować dalej tą samą gadkę ze zmniejszoną grawitacją? Bo coś mi się wydaje że ta prawda do Ciebie nie przemawia ;)

Zamiast walkowac gadke o zmniejszonej grawitacji (o ktorej zreszta co nieco wiem ;-) ) wytlumacz tylko dlaczego mamy dwa tak rozne materialy wideo przedstawiajace ta samą czynnosc?
  • 0

#74

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, rozumiem, że to zupełnie inny świat, ale przyjzyjcie sie dokładnie temu fragmentowi. Tam coś go podrywa a dopiero po uląmku sekundy odzyskuje kontrole i jest na nogach, on sie nie odbija tylko zostaje pociągnięty.
  • 0

#75

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a czemu magiczna? Siła jego ramion. Dla mnie to proste. Dla wszystkich zajmujących się Apollo to też jasne. A Ty masz problem...

Dlaczego dwa różne materiały? Bo wstawać można na wiele sposobów :)
Jedni na ziemii wstają normalnie, inni potrafią w stylu kung-fu :D

Człowiek zwyczajnie odepchnął się od podłoża rękoma, misja z której jest ten film jest dokładnie udokumentowana, masa nagrań, próbek, badań z powierchni księżyca i teraz jeden nierozumiany przez paru ludzi filmik ma być dowodem na cokolwiek? No nie żartuj :D

I odpowiedz na pytanie, czemu fizycy się nie przejmują tym nagraniem, tylko ludzie w internecie?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych