Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#61

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serafin-czy to tylko zberzność nicków, czy ty masz konto na tej stronie?

#62

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to za piosenka? http://video.google....3...55790&q=amv (zaczyna się od 02:07) Anime znam, chodzi mi tylko o piosenkę.

#63

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ktoś zna jakiś inny program poza Streamripperem for Winamp który zgrywałby mi muzykę Live z Radia Netowego, lecz który potrafilby to robić bez rozdzielania pliku gdy tylko zmieni sie źródło/tytuł (stream'u - źródła) w wyświetlaczu programu ? Bo np. pewne Radia mają taki myk, że w trakcie jednej piosnki zmienia się wyświetlane źródło a program bierze to chyba za oddzielny song i zaczyna to nagrywać na osobnym pliku. Może ktoś wie jak skonfigurowac Streamrippera aby tak nie było. Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał ;)



#64

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AudioStreamer.v2.6.240 lub 3aLab iRADIO

obydwa rozdzielaja songi, nigdy mi sie nie zdarzyly jakies akcje z urwanymi utworami.



#65

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zna ktoś tytuł i wykonawcę piosenki z tego filmiku?
http://www.youtube.c...8...ted&search=

#66

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja mam pytanie - jak nazywał się serial który leciał jakieś 4-5 lat temu na Polsacie.
Była to bajka komputerowa o jakimś tygrysie, małpie i innych zwierzetach żyjących na jakiejś planecie.
Walczyli z jakąś inną grupą.
Podpowiem że te 'zwierzęta' to były coś jak transformersy czy coś takiego :| B

ARDZO MI SIE PODOBAŁA TA BAJKA :-)

#67

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja natomiast mam pytanie po co umieszczać sobie w sygnaturkach który sezon jakiego serialu się ogląda/obejrzało?

#68

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia po co, tak dla picu ;)



#69 Gość_tomek4444

Gość_tomek4444.
  • Tematów: 0

Napisano

To ja mam pytanie - jak nazywał się serial który leciał jakieś 4-5 lat temu na Polsacie.
Była to bajka komputerowa o jakimś tygrysie, małpie i innych zwierzetach żyjących na jakiejś planecie.
Walczyli z jakąś inną grupą.
Podpowiem że te 'zwierzęta' to były coś jak transformersy czy coś takiego :| B

ARDZO MI SIE PODOBAŁA TA BAJKA :-)


tez pamietam ta bajke oni chcieli wrocic na swoja planete i nazwa bajki byla chyab tak sama jak tej planety ale nie pamietam tytulu;/

a ja poszukuje bajki ktora leciala chyb ana rtl 7 dosc dawno. Chodzilo w niej o to ze ludzie stworzyli nowa rase(tacy niebiescy ludzie) ktora miala za ludzi wykonywac cala prace. lecz ci niebiescy sie zbuntowali i przejeli kontrole nad ziemia i innymi planetami. no i pozniej byla wlaka miedzy ludzi a tymi niebieskimi;] i oni wlaczyi w takich roborach;] moze ktos pamieta tytul dzieki z gory;]

#70

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja mam pytanie - jak nazywał się serial który leciał jakieś 4-5 lat temu na Polsacie.
Była to bajka komputerowa o jakimś tygrysie, małpie i innych zwierzetach żyjących na jakiejś planecie.
Walczyli z jakąś inną grupą.
Podpowiem że te 'zwierzęta' to były coś jak transformersy czy coś takiego :| BARDZO MI SIE PODOBAŁA TA BAJKA :-)

Odp: Najprawdopodobniej Beast Wars

a ja poszukuje bajki ktora leciala chyb ana rtl 7 dosc dawno. Chodzilo w niej o to ze ludzie stworzyli nowa rase(tacy niebiescy ludzie) ktora miala za ludzi wykonywac cala prace. lecz ci niebiescy sie zbuntowali i przejeli kontrole nad ziemia i innymi planetami. no i pozniej byla wlaka miedzy ludzi a tymi niebieskimi;] i oni wlaczyi w takich roborach;] moze ktos pamieta tytul dzieki z gory;]

Kojarzę, ale nie przypominam sobie tytułu.



#71

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zna ktoś tytuł i wykonawcę piosenki z tego filmiku?
http://www.youtube.c...8...ted&search=

To jest piosenka "Along the Watchtower" wykonywana w filmiku przez Everlast a w oryginale przez Boba Dylana :) .

#72

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wie ktoś jak się nazywała taka bajka... Bohater był księciem na jakiejś planecie, i zmieniał się w superbohatera. Miał też takiego fajnego tygryska :]

#73

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heman :P



#74

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie. Jak do jasnej anielki miał na imię Muminek, skoro Muminki to była nazwa rasy? :]

#75

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Thx cinex :) Ogladalem to jak miałem może 6 lat. Szkoda, że nie idzie tego ściągnąć :/


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych