Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO w eskorcie myśliwców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To tak jak w tej bajce o chłopcu, który tak często kłamał, że nikt mu nie uwierzył, gdy mówił prawdę... W dobie wszechobecnych fejków nawet, jeśli ktoś wrzuciłby wiarygodny i prawdziwy film przedstawiający coś paranormalnego ludzie by się od niego odbili...

Rzeczywiście wygląda to zbyt pięknie, by było prawdziwe. Spróbowałem sobie wyobrazić, jak kamerzysta się w ogóle znalazł we właściwym miejscu i czasie z kamerą - pewnie zobaczył to w oddali, włączył kamerę i zaczął nagrywać... Jednak jestem w 99% pewny, że ufo nie leciało by sobie w eskorcie myśliwców w jasny dzień, narażając się właśnie na konsekwencję bycia nagranym przez jakiegoś randoma. A nawet jeśli, to osobnik bądź jego sprzęt zostałby we właściwy sposób unicestwiony.
  • 0

#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To poniższe, to raczej nie fejk.
http://www.telegraph...ver-London.html



#18 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

To poniższe, to raczej nie fejk.
http://www.telegraph...ver-London.html


Nie odgrzewaj starych kotletów ;) http://www.paranorma...o-nad-londynem/
  • 0

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego? Masz problem z trawieniem? Przynajmniej nie przypomina to po ruchach skrzydeł gołębicy....



#20 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobrze wiesz że ruch skrzydeł gołębicy był żartem,nie wiem dlaczego czepiasz się :)
Był to film dla fanów UFO,jeśli ktoś pisze że jest to gołąb ,no cóż, dlatego odpowiedziałem że bardziej gołębicy, nie chciałem napisać że widać jej COŚ tylko wolałem napisać że można poznać to po ruchu skrzydeł...eskadra dwóch myśliwców która eskortuje UFO był bardziej wiarygodny:)? jeśli badziewie filmowe "UFO w eskorcie myśliwców" daje wiarę,to można mieć nerwa.
NIe piszę nic jeśli nie znam tematu,wolę milczeć.
A to że napisałem o kotlecie odgrzewanym ,to tylko dla tego że śledzę tematy , nie tylko na tym forum,pisałem wcześniej że UFO to mój konik i wszystko co znajdę w necie na temat UFO zapamiętuje automatyczne.
Więc takie przygadywanie i pisanie prawdy o kotlecie,powinieneś się nie wkurzać i przyznać rację, bo prawda jest czarno na białym,lecz taka osoba jak Ty tego nie zrobi,wiem coś o Tym,tyle jest nienawiści do ludzi za byle co,ale co tam ,wszystko zależy od Nas samych a my widocznie chcemy aby tak było.
Pozdro
  • 0

#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@
Odgrzałem kotlet, bo tematy są niejako równoległe, a skoro jesteś bystry na tyle, że rozpoznałeś sarkazm w mojej wypowiedzi, to też mogłeś zauważyć, a nie doszukiwać się złośliwości. Wbrew pozorom nie łykam wszystkich rewelacji o UFO, pomimo, iż jestem zwolennikiem istnienia cywilizacji pozaziemskich i ich odwiedzin na naszym globie. Londyńskie wydarzenia uważam za bardzo wiarygodne, a UFO w eskorcie, żenująco podpadające.



#22

ozyrys.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO w eskorcie? czemu nie. W końcu jeśli tak naprawde już dawno nawiązaliśmy kontakt i współpraca międzygatunkowa jest faktem (oczywiście w tajemnicy przed nami, szarymi ludźmi) to takie zdarzenie nie byłoby niczym nadzwyczajnym. Ale to takie gdybanie bo co autentyczności nagrania każdy ma własną ocenę ;)
  • 0

#23 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Up@
Odgrzałem kotlet, bo tematy są niejako równoległe, a skoro jesteś bystry na tyle, że rozpoznałeś sarkazm w mojej wypowiedzi, to też mogłeś zauważyć, a nie doszukiwać się złośliwości. Wbrew pozorom nie łykam wszystkich rewelacji o UFO, pomimo, iż jestem zwolennikiem istnienia cywilizacji pozaziemskich i ich odwiedzin na naszym globie. Londyńskie wydarzenia uważam za bardzo wiarygodne, a UFO w eskorcie, żenująco podpadające.

A więc witaj brachu na pokładzie ;) UFO Londyn zostawmy na jakiś czas,chyba że jest to dla Ciebie "unikat" I widzisz w tym jakieś przesłanie czy ciekawostkę bo jak dla mnie noo...sam wiesz.
Pozdro
  • 0

#24

macharis.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 . Te Myśliwce byłoby widać przy prędkości przelotowej max. 1-3 sek .

2 . Poruszają się jakoś sztucznie ...

Najczystszy FAKE : >
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych