Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO w eskorcie myśliwców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Dwa dni temu pojawił się na YT filmik przedstawiający... cóż... UFO w eskorcie dwóch myśliwców. Wygląda to naprawdę niesamowicie. Szczerze mówiąc to pierwsze nagranie jakie widziałem w życiu które nie pozostawia dla mnie żadnych wątpliwości.

/discuss
  • -2

#2

Tomas13.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jakie UFO przecierz to chiński lampion xD
a tak serio, to super nagranie, ciekawe czy to statek kosmitów, czy testy pojazdów nowej generacji xD
  • -1

#3

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy facet robisz sobie jaja czy jesteś niewidomy ale to najprawdziwszy fejk jest i do tego marnie zrealizowany.

Użytkownik cedol22 edytował ten post 16.08.2011 - 15:32

  • 3

#4

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja ci mówię ze, to fejk. ;) Jest taka pewna osoba na yt, która BARDZO DOBRZE przerabia filmiki z UFO na ten styl co te video. Jest dużo podobnych jak np. helikopter ma na sznurach spodek UFO ;) jak znajdę, to zrobię edita.

Proszę bardzo :)


Użytkownik daniel93 edytował ten post 16.08.2011 - 15:33

  • 0

#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to pierwsze nagranie jakie widziałem w życiu które nie pozostawia dla mnie żadnych wątpliwości.

Mam nadzieję,że nie miałeś wątpliwości co do tego że jest to ordynarny fake.
Tylko taką konkluzję jestem w stanie zaakceptować.
  • 1



#6

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kerath w to tez byś uwierzył?


  • 2

#7 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Dajcie na wstrzymanie. Ja też nabrałem się na ten filmik i nie widzę w tym nic niezwykłego. Nie każdy widział wszystkie filmiki w internecie, nie każdy "zna się" na fejkach, bardzo proszę o wyrozumiałość.
  • 0

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film wrzucony z nowego konta, kilkusekundowe nagrania... hmm na pierwszym ujęciu wygląda na fake na drugim już mniej. Ale jak narazie zostane przy tym, że jest to nagranie + adobe after effects, chociaż dźwięki są całkiem całkiem.

hmm trudno ocenić bo jest to chyba pierwsze nagranie na którym tak wyraźnie to wszystko widać a wśród tych wszystkich podróbek ciężko ostatecznie uwierzyć...
  • -1



#9

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...wyobraźmy sobie teraz że materiał ten zostaje puszczony przez wszystkie wiadomości w TV...(scenariusz jak z ,,Wojną Światów,, w 1938 USA)...materiał przedstawiony jako prawdziwy....myślę że zdecydowanie inaczej byśmy to odebrali...
  • -1

#10

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta ja już to widzę ze w tv ci pokażą nagranie (prawdziwe) na którym widać UFO :D
  • 0

#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem czemu tak trudno w to uwierzyć, to wygląda tak normalnie, tak dobrze, ze po prostu ciężko w to uwierzyć... bo nie jest to kolejny filmik ze snującym się z punktu do punktu "czymś". Z drugiej strony polecam zobaczyć filmiki the faking hoaxer albo prace studentów vancouver(nie pammietam dokladnie nazwy, ale skrot to vfs)

Także, wstrzymalbym sie z wysmiewaniem
  • 0



#12

andi.
  • Postów: 93
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie film z samolotami jest ok ale ufo zostalo dodane
  • 0

#13

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kerath w to tez byś uwierzył?

http://www.youtube.com/watch?v=dX2L_Ej5P2o&feature=related

łap plusa konkretne nagranie :D fejk nie fejk ale konkretny
  • 0

#14

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dwa dni temu pojawił się na YT filmik przedstawiający... cóż... UFO w eskorcie dwóch myśliwców. Wygląda to naprawdę niesamowicie. Szczerze mówiąc to pierwsze nagranie jakie widziałem w życiu które nie pozostawia dla mnie żadnych wątpliwości.

tylko że kierunek lotu tego "UFO" jakoś sie nie zgadza w tych dwóch kadrach :)

Użytkownik Android edytował ten post 27.09.2011 - 14:28

  • 0



#15

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Kerath w to tez byś uwierzył?

http://www.youtube.com/watch?v=dX2L_Ej5P2o&feature=related

łap plusa konkretne nagranie :D fejk nie fejk ale konkretny



Odnośnie tego filmiku to jest FAKE!

Dowód:
http://www.youtube.com/watch?v=mkrnEPoaPiU&list=PL3240A6606AF4CCE5&index=131

Sprawa UFO lecące w szyku razem z samolotami...

Hipoteza 1 - Jest to tajny samolot rządowy (migające z tyłu czerwona światełko np mogą o tym wskazywać..). Ale i tu jest problem, bo kto normalny ukrywając coś, nawet w chwili oblatywania robi to w taki sposób, że może to zostać zauważone, nie mówiąc już o nagraniu itp.. To mi wcale nie pasuje.


Hipoteza 2 - FAkE - a dokładniej komputerowo moderowany obraz,, Dlaczego tak sądzę?:
- dystans między samolotami a UFO jest ta sama nawet po manewrze skrętu ...
- samoloty lecą stanowczo za wolno jak na prędkość odrzutowców (już nie mówiąc o tym pułapie ..)
Jakie mogą mieć osiągi F 14 ?
http://www.youtube.com/watch?v=Igy_MYJpVcQ
- wg internautów owe samoloty które ponoć eskortują UFO to albo Mig 29, albo F 14. Jeżeli to F-14 tutaj mamy problem, ponieważ został wycofany z aktywnej floty US Navy w dniu 22 września 2006 r.W 2009 roku F-14 tylko w służbie z Islamic Republic of Iran Air Force. (wiki)
Sprawa MIG - 29. Zobaczmy..
Jeżei ktoś miał przyjemnośc oglądać takie samoloty w akcji np w Góraszce to wie, jak przelot takiego myśliwca świdruje Ci brzuch a wibracje przechodzą cię dosłownie na wskroś.. nie mówiąc juz o bębenkach w uszach jak dość nisko zejdą..!!
http://www.youtube.com/watch?v=8icMfxfIEkA&feature=related
w naszym omawianym filmiku nie widzę zapłonu dysz!! a jak już mowa o dyszach...
- dlaczego nie widać zawirowań z dysz samolotów jak np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=laScz5WNViA&feature=related


Podsumowując, uważam że to niestety kolejny FAKE...Szkoda że ludzie bawią się kosztem naszego apetytu.. To jest cholernie denerwujące, gdyż tak bardzo podkopuje reputacje prawdziwych fenomenów jakie dano nam zobaczyć, ba a nawet nagrać...

Ave

Użytkownik Ripsonar edytował ten post 15.10.2011 - 01:13

  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych