Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Fotografie Krakatau.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#16

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie dość, że się w Tobie zakochałem to jeszcze takie świetne fotki pstrykasz. :)


Miło słyszeć :D


Ładnie ale w kilku wypadkach kadrowanie leży.


Zapewne w tych starych zdjęciach, przy których nie zwracałam na to uwagi ;) ba, nawet nie wiedziałam jak poprawnie kadrować.

edit:
12.
Dołączona grafika

Użytkownik Krakatau edytował ten post 08.08.2011 - 10:44


#17

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

13.
Dołączona grafika

#18

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego dwa ostatnie zdjęcia takie ponure? :) Gdybyś 12 zrobiła bardziej kolorową, to IMHO byłoby o wiele lepiej. Zdjęcie 13 jak na mój gust tylko trochę za ciemne ale może to i dobrze, bo główny element jest dobrze wyeksponowany. BTW przepiękny wisiorek. ;)

#19

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego dwa ostatnie zdjęcia takie ponure? :) Gdybyś 12 zrobiła bardziej kolorową, to IMHO byłoby o wiele lepiej. Zdjęcie 13 jak na mój gust tylko trochę za ciemne ale może to i dobrze, bo główny element jest dobrze wyeksponowany. BTW przepiękny wisiorek. ;)


12 jest baaaardzo stara, gdzieś zapodział mi się oryginalny plik i został tylko ten przerobiony ;) Ale rzeczywiście, w innych kolorach prezentowałaby się znacznie lepiej.

Robiłam kilka wersji kolorystycznych 13 i ta wydawała mi się najodpowiedniejsza ;) dziękuje.

#20

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolejna porcja psów :) tym razem wszystkie w BW.

14.
Dołączona grafika

15.
Dołączona grafika

16.
Dołączona grafika

17.
Dołączona grafika

#21

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie będę przesadzał,bo raczej nie tego powinieneś szuka.Pochlebstwa nie uczą.
Na moje 2) jest wyjątkowa!

Taką fotkę to można w salonie powiesić...naprawdę dobre.

Jest jeszcze jedna,ta również zrobiła na mnie wrażenie,ale temat "Post Mortem" to mój bzik - 13) mówi do nas
...o przemijaniu.

Jest jeszcze 17) i tu powinien się dzielnicowy tobą zainteresować, za znęcanie.
No tu to żart,ale takie odniosłem pierwsze wrażenie i myśl przewodnią.

Nie robisz barachła,ale mało pokazujesz,zbyt mało ;(

#22

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SUPER ZDJĘCIA !!
:)

#23

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co tu dużo mówić - masz naprawdę talent ;] Świetne są ;) Mam pytanie - od zawsze fascynował mnie księżyc, zwłaszcza na różowym/fioletowym lub rannym (wcześnie, gdy już Słońce wstaje, ale jest jeszcze te niebieskie niebo) niebie. Czy nie znalazłoby się w Twoich zdjęciach coś z tej kategorii? Lub nie mogłabyś zrobić takiego? :] Chętnie bym się w takie zdjęcia wpatrywał, niby są też w necie, ale te znalezione w internecie jakoś mnie nie pociągają ;]

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 16.09.2011 - 22:09




#24

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fotografie są niezłe bardzo mi się podobają a dałbym radę może z niej skorzystasz czy mogłabyś dać na swe fotografie znak wodny bo widzę że robisz piękne zdjęcia i żeby ktoś sobie ich nie ściągał i chwalił się nimi że to niby on to zrobił więc taki znak wodny byłby zabezpieczeniem przed takimi osobami.
Pozdrawiam :)

#25

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co tu dużo mówić - masz naprawdę talent ;] Świetne są ;) Mam pytanie - od zawsze fascynował mnie księżyc, zwłaszcza na różowym/fioletowym lub rannym (wcześnie, gdy już Słońce wstaje, ale jest jeszcze te niebieskie niebo) niebie. Czy nie znalazłoby się w Twoich zdjęciach coś z tej kategorii? Lub nie mogłabyś zrobić takiego? :] Chętnie bym się w takie zdjęcia wpatrywał, niby są też w necie, ale te znalezione w internecie jakoś mnie nie pociągają ;]


Mam kilka ujęć wschodzącego księżyca, ale nie są jakieś wybitne, bo robione na szybko, na dodatek w trybie auto, bo nie miałam czasu na bawienie się ustawieniami i nawet statywu nie miałam przy sobie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niestety nie mam dobrego obiektywu do tego typu zdjęć, ale jeśli uda mi się zrobić jakieś dobre zdjęcie księżyca to z pewnością pokażę :)

Fotografie są niezłe bardzo mi się podobają a dałbym radę może z niej skorzystasz czy mogłabyś dać na swe fotografie znak wodny bo widzę że robisz piękne zdjęcia i żeby ktoś sobie ich nie ściągał i chwalił się nimi że to niby on to zrobił więc taki znak wodny byłby zabezpieczeniem przed takimi osobami.
Pozdrawiam


Prawdę mówiąc nie lubię znaków wodnych, psują zdjęcia i odciągają od nich uwagę. Ale za radę dziękuję :)

Użytkownik Krakatau edytował ten post 17.09.2011 - 13:34


#26

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A teraz zdjęcie, z którego jestem baaardzo dumna :)

18.
Dołączona grafika

#27

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

piękne klimatyczne foty - brawo!



#28

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rany, sory, ale przegapiłam kompletnie ten temat na jakiś czas. A foto z koniem jest po prostu boskie :o Kuuuurde no normalnie szok :D nie dziwię się że dumna jesteś bo przepięęęęękne

#29

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziękuje Syrinks, za miłe słowa :)

Kolejne zdjęcie, tym razem bez jakiegoś dogłębniejszego znaczenia, po prostu zwykłe kurtki :D

19.
Dołączona grafika

#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak ten koń wyszedł? Co to za dziwna pora dnia że takie niebo wyszło? Chyba że mocny PS poszedł. Nawet jeśli to bardzo wdzięczna fotka, osobiście też lubię używać programów graficznych do podciągania wszystkiego co istnieje.

Kurtki jak kurtki. ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych