Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybuch w Oslo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#46

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A po co wskazujesz ostatnia aktywnosc? Ja 4 dni temu logowalem sie na konto yt a i tak pisze ze bylem 3 tygodnie temu.

Prawda jest taka ze po wybuchach idiota zmienil nazwe zeby miec wiecej wejsc, udalo mu sie ale chyba sie przestraszyl

Zlapali norwega http://politisktinko...garningsmannen/

Zastanawia mnie to jak zdazyl zdetonowac ladunki i udac sie na wyspe zabijajac 80 osob.....

Raz zatweetowalhttp://politisktinkorrekt.info/wp-content/uploads/2011/07/breivik-twitter.jpg


A to zdjecie z helikoptera
http://edge.liveleak...715&ec_rate=300

 Edycja: Kurczak.
Podawanie obrazków w formie bezpośredniego odnośnika do witryny źródłowej jest niezgodne z regulaminem tego forum. Popraw proszę swój post, możesz posłużyć się radami opisanymi w poniższym wątku:

Wklejanie zdjęć na forum


Dołączona grafika


Użytkownik Kurczak edytował ten post 23.07.2011 - 19:01

  • 0

#47

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie to jak zdazyl zdetonowac ladunki


Wystarczylo zastosowac telefon komorkowy jako zapalnik, puscil strzalke i kaplica.
  • 0

#48

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W każdym temacie, w którym poruszany jest wątek muzułmanów notorycznie jest łamany regulamin, a konkretnie ten punkt

4.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

Moderatorzy niestety pochwalają takie posty jak ten

Jeżeli to była Al Kaida to na miejscu Norwegii zniszczyłbym teraz wszystkie meczety w kraju a "muslimów" załadował do samolotów transportowych, spryskał świńską krwią a następnie wyrzucał nad Atlantykiem.


  • 0



#49

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ktos znalazl info jak go zlapali?? bo cos tu smierdzi ;)
  • 0

#50

kuroisora.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A po co wskazujesz ostatnia aktywnosc? Ja 4 dni temu logowalem sie na konto yt a i tak pisze ze bylem 3 tygodnie temu.

Prawda jest taka ze po wybuchach idiota zmienil nazwe zeby miec wiecej wejsc, udalo mu sie ale chyba sie przestraszyl


Nie udostępniam nic na yt wiec nie wiem jak działa zasada zmieniania i uploadowania filmików. Jeśli jest możliwość edycji tytułu, nawet gdy filmik jest już zamieszczony to zwracam honor i przepraszam za zamieszanie!
  • 0

#51

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Oddzialy specjalne, zreszta dziwi mnie to ze przezyl, zazwyczaj albo taki psychol strzela sobie w leb albo ginie podczas wymiany ognia

Na tweeterze czytalem ze wyslano odzialy specjalne w helikopterach

Użytkownik renton edytował ten post 23.07.2011 - 10:00

  • 0

#52

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W każdym temacie, w którym poruszany jest wątek muzułmanów notorycznie jest łamany regulamin, a konkretnie ten punkt

4.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

Moderatorzy niestety pochwalają takie posty jak ten

Jeżeli to była Al Kaida to na miejscu Norwegii zniszczyłbym teraz wszystkie meczety w kraju a "muslimów" załadował do samolotów transportowych, spryskał świńską krwią a następnie wyrzucał nad Atlantykiem.



dziwi Cię to?? w jednym z postów ktoś się cieszy z zamachu i cisza a za mój post wysyłający go do lekarza jestem upomniany :))

Oddzialy specjalne, zreszta dziwi mnie to ze przezyl, zazwyczaj albo taki psychol strzela sobie w leb albo ginie podczas wymiany ognia



ale widziałeś gdzieś opis tego?? ja nigdzie nie mogę znaleźć
  • 2

#53

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że po tym jak się okazało kim jest ten człowiek...istnieje jakaś dziwna nagonka na islam. Wszyscy ekseprci w TV od razu tylko jedno mówili islam, islam, islam.

No i wczoraj na TVN24 taki wpis:

21:16

Barack Obama zapowiedział, że Stany Zjednoczone są gotowe pomóc Norwegii w udzieleniu odpowiedzi na atak.


Odpowiedzi na atak ? Jak na razie wszystko wskazuje, że kolo to może fundamentalista ale chrześcijański i więcej ma wspólnego z moherami od Rydzyka i pochodami na Krakowskim Przedmieściu.
  • 2

#54

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

taka ciekawostka Polskie media już wypisują chrześcijański fundamentalista... nie wspomną o tym co piszą media norweskie że był członkiem loży masońskiej z 3 stopniem :))

źródło: http://www.dagbladet.../drap/17421854/
  • -2

#55

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

84 ofiary na wyspie i 7 w Oslo. Wszytko przez człowieka który opisuje sie jako: Chrześcijanin i konserwatysta. Zastanawia mnie teraz czy ci wszyscy ludzie robiący "nagonkę" na kulturę islamską za te ataki, przemilczą fakt że facet był chrześcijaninem i będą udawać że nic takiego nie powiedzieli?

ktos znalazl info jak go zlapali?? bo cos tu smierdzi


Jaki mieli nie złapać kogoś kto przebywał na wyspie z której zazwyczaj jest jedną droga ucieczki? Myślisz że facet się teleportował tam?

że był członkiem loży masońskiej z 3 stopniem


Z tego co czytałem to tylko interesował się masonerią. Ale to pewnie wystarczy spiskowcom jako kolejny dowód że masoni chcą zdominować świat.
  • 1

#56

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

84 ofiary na wyspie i 7 w Oslo. Wszytko przez człowieka który opisuje sie jako: Chrześcijanin i konserwatysta. Zastanawia mnie teraz czy ci wszyscy ludzie robiący "nagonkę" na kulturę islamską za te ataki, przemilczą fakt że facet był chrześcijaninem i będą udawać że nic takiego nie powiedzieli?


w sumie robisz to samo co oni.. najpierw media podaly watek islamski i nagonka... teraz podaja chrzescijanski i ty ruszyles ;) a powody pewnie okaza sie calkiem inne

Jaki mieli nie złapać kogoś kto przebywał na wyspie z której zazwyczaj jest jedną droga ucieczki? Myślisz że facet się teleportował tam?


chodzi mi o techniczne sprawy zatrzymania np dziwne jest dla mnie ze koles ktory zabija tyle osob poddaje sie bez walki itp..


Z tego co czytałem to tylko interesował się masonerią. Ale to pewnie wystarczy spiskowcom jako kolejny dowód że masoni chcą zdominować świat.


nie, nie chodzi o spiski tyko jak media wymyslaja , manipuluja itp
  • 0

#57

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Panowie, opanujcie się. Po co wy dyskutujecie na tematy podrzucone przez media. W tej chwili wiadome jest tylko ile osób zginęło, kto stał za tym i gdzie odbyła się strzelanina. Wszystkie te dziennikarskie pseudośledztwa moża sobie głęboko w tyłek wsadzić. Jak policja się tym zajmie to wyjaśni sprawę, a ci "znawcy i eksperci" z tv niech sobie gadają. Ja też kiedyś wszedłem na stronę redwatch i czy czyni mnie to neonazistą albo oznacza, że przynajmniej z nimi sympatykowałem?

Pozdrawiam
  • 0

#58 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

przeciez tu poszlo o poglady polityczne prawicowemu nacjonaliście nie podobało sie co sie w jego kraju dzieje, nie wiem jaka opcja polityczna rzadzi w norwegii ale ten kraj otworzyl sie bardzo na emigrantów, a niektórzy tego nie wytrzymali
  • 1

#59

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli to była Al Kaida to na miejscu Norwegii zniszczyłbym teraz wszystkie meczety w kraju a "muslimów" załadował do samolotów transportowych, spryskał świńską krwią a następnie wyrzucał nad Atlantykiem.


Mogę wiedzie co za kretyni dali mu +5 punktów reputacji.
Przynajmniej z takim podejściem nie grozi nam islamizacja Polski tak jak to się ma w Niemczech czy we Francji. Ale i tak dobrze by było odwrócic się do zachodu plecami jeśli ludzie będą wypychani przez muzułmanów w naszym kierunku. To takie rozliczenie z historii.

To nie zmienia faktu, że widzę tu prawie samych rasistów. To raczej z takimi jak WY trzeba się pierw rozprawic.
  • 2

#60 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

chodzi mi o techniczne sprawy zatrzymania np dziwne jest dla mnie ze koles ktory zabija tyle osob poddaje sie bez walki itp..


Np. tak:
http://www.youtube.com/watch?v=kzmZQKBZQgM&feature=player_detailpage#t=167s

Od 2:32

Dołączona grafika

Nie wiadomo jak to było na miejscu - może brakło mu naboi i nie miał już co zrobić? Może został postrzelony? Może został rażony taserem, ogłuszony granatem FB lub zatrzymany w jakikolwiek inny sposób. Czy to jest teraz istotne?

Użytkownik Razor edytował ten post 23.07.2011 - 14:53

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych