Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybuch w Oslo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#136

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wycofano gry ze sprzedazy? No rece opadaja... Widac, ze sa kompletnie bezsilni i probuja zrobic cokolwiek, byle pokazac, ze "cos robia" aby podobna sytuacja sie nie powtorzyla. Szkoda tylko, ze dla wiekszosci osob, ktore uzywaja tego co maja miedzy uszami, jest to po prostu smiech na sali.

Tutaj chcialem zaapelowac do uzytkownikow - jak ktos z Was kiedykolwiek zrobi jakis zamach. Nie mowcie, ze czytacie Paranormalne, bo zamkna caly serwis! ;)
  • 2

#137

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie pisz takich rzeczy bo ktoś uzna, że nawołujesz do zamachów.
  • 0

#138

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Strach pomyśleć co zrobią gdy dowiedzą się, że Breivik regularnie korzystał z toalety.
  • 4

#139

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak toalety jeszcze jakoś dałoby się przeżyć - ale co będzie, gdy przyzna się, że oddycha powietrzem??
  • 0



#140 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy nie uważacie że trywializujecie problem?
Nie trzeba szukać daleko żeby zobaczyć jak polski rząd wykorzystuje różne sytuacje do swoich celów. (próba cenzurowania internetu) czy chociażby dezawuowanie Powstania Warszawskiego (próba dzielenia rodaków w świetle owego)
Każdy temat jest dobry żeby wprowadzać swoje cele.
  • 1

#141

JackXP.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ROZMOWA Z GODZINY 18:01:

Policja (P): Telefon alarmowy policji.
Breivik (B): Tak, jestem dowódca Anders Behring Breivik z Norweskiego Ruchu Oporu Antykomunistycznego.
P: Tak...
B: Jestem w tej chwili na Utoi. Chcę się poddać.
P: Ok, z jakiego numeru dzwonisz?
B: Dzwonię z telefonu komórkowego.
P: Czy dzwonisz ze swojego telefonu?
B: Tak. Nie jest moja, kogoś innego.
P: Kogoś innego? Jak się nazywasz? Halo? Halo?

W tym momencie Breivik się rozłączył.

ROZMOWA Z GODZINY 18:26:

Breivik (B): Mówi Anders Behring Breivik.
Policja (P): Tak, słucham?
B: Jestem Dowódcą Norweskiego Ruchu Oporu Antykomunistycznego.
P: Dobrze, słucham?
B: Czy możecie połączyć mnie z dowódcą oddziałów Delta?
P: Skąd Pan dzwoni i w jakiej sprawie?
B: Jestem na wyspie Utoya. Skończyłem swoją misję, więc chciałbym się poddać.
P: Chce Pan się poddać, tak?
B: Tak.
P: Czy może Pan powtórzyć swoje imię?
B: Anders Behring Breivik.
P: I jest Pan Dowódcą, tak?
B: Templariusze to nazwa organizacji, ale my zorganizowaliśmy się w Norweskim Ruchu Oporu Antykomunistycznego przeciwko islamizacji Europy i przeciwko islamizacji Norwegii.
P: Dobrze...
B: Właśnie zakończyliśmy misję w imieniu Templariuszy.
P: Tak...
B: Biorąc pod uwagę to, że operacja jest skończona to możemy się oddać w ręce oddziałów Delta.
P: Chcecie poddać się przed oddziałami Delta?
B: Czy możecie mnie połączyć z dowódcą oddziałów Delta?
P: Cóż, rozmawiasz z kimś kto jest ogólnie odpowiedzialny.
B: Dobrze, w takim razie dowiedz się oddzwoń na ten numer, dobrze?
P: Ale jaki to jest numer?
B: Doskonale, żegnam.
P: Nie mam tego numeru, halo!


Źródło: tvn24.pl


Czyli Templariusze istnieją? W każdym bądź razie potwierdza to domysły iż Brevik nie działał sam, to dobrze zaplanowany plan, a nie masakra z udziałem jakiegoś psychopaty.
  • 0

#142 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie byłbym przekonany. Przecież Blevik doskonale zdawał sobie sprawę, że te rozmowy są nagrywane i w każdym momencie mogą wypłynąć. Coś mi tu śmierdzi.
  • -1

#143

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pobyt Berwicka na miejscu masakry nabiera „atmosfery pikniku”

Żadnych kajdanków, żadnych łańcuchów?

Nadal trwa przerażająca niespójność w sprawie norweskiej masakry. Inni podejrzani, których aresztowano, zniknęli, jakby ich nigdy nie było, historia największej na świecie bomby samochodowej jest równie podejrzana, a teraz, Andrew Berwick, używając zangliczonego nazwiska, które sobie wybrał, występuje w roli gwiazdy w niesamowitym filmie, który wyraźnie pokazuje przychylne nastawienie norweskiej policji do tego terrorysty i masowego mordercy.

Film z wizji lokalnej :


  • 1



#144

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żadnych łańcuchów?! :o A może kulę armatnią do nogi!
Przecież na tych zdjęciach widać, że ma na sobie specjalną uprząż i policjant "trzyma go na smyczy". Jak inaczej ma wyglądać wizja lokalna?
  • 0

#145

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak to jak? Najlepiej to w pasiaku, z kulą przy nodze i z tyłu najlepiej żeby stał szwadron strzelców, który rozstrzela go jeśli zrobi nagły ruch. :D Ze wszystkiego da się zrobić sensację, uwierzcie mi- to jest tego przykład.
  • 0

#146

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kula u nogi ? Czemu nie ? To dobry pomysł. :lol .
Ale tak na poważnie, powinien był być skuty, i to nie dlatego, że mógłby być niebezpieczny , ale dla zasady.
Zwykle wizje lokalne przeprowadza się ze skutymi więźniami.
A tak widać rozluźnionego człowieka,który mało co nie włoży rąk do kieszeni. To jest wielokrotny morderca, który
z zimną krwią zabił dziesiątki ludzi. Nie wolno o tym zapomnieć.
  • 1



#147

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wizje lokalne przeprowadza się z osobami skutymi? A to z czego niby wynika? Z jakiegoś "ludowego" poczucia sprawiedliwości? Bo chyba nie powołujesz się na: procedury obowiązujące w tego typu przypadkach.
A i kajdanki powinni mu mocniej zacisnąć? Z załączonego filmu wynika, że podejrzany jest w odpowiedni sposób "zabezpieczony" - ma (o ile się nie mylę) kamizelkę a i został zabezpieczony dostatecznie gdyby wpadła mu do głowy ucieczka (także i skok samobójczy). Wykorzystane są ku temu - jak widać odpowiednie środki techniczne, po co więc kajdanki?!
Jest to wielokrotny morderca, temu nikt nie przeczy, a nawet on sam się tym (mam wrażenie) chlubi. Karą ma być jego odseparowanie od społeczeństwa, bo zakładanie kajdanek, by nie mógł włożyć rąk do kieszeni - byłoby raczej kuriozalnym sposobem egzekwowania choć odrobiny sprawiedliwości.

Użytkownik NoMeansNo edytował ten post 19.08.2011 - 18:45

  • 0

#148

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widac, ze sa kompletnie bezsilni i probuja zrobic cokolwiek, byle pokazac, ze "cos robia" aby podobna sytuacja sie nie powtorzyla.

Dokładnie, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że takie sytuacje się nie powtarzają, tylko są zupełnie inne.
Nie da się tego przewidzieć.
A najbardziej bez sensowna zagrywka ze strony władz to zakazanie sprzedaży gier, gdzie zabija się ludzi...

A druga sprawa, jeżeli znajdzie się oszołom, który będzie chciał zrobić coś podobnego to oni mają tak płytką wyobraźnie i nie wiedzą, że każdą grę da się bez problemu załatwić "z boku" ?
Śmieszne...
  • 0



#149 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Pobyt Berwicka na miejscu masakry nabiera „atmosfery pikniku”

Żadnych kajdanków, żadnych łańcuchów?

Nadal trwa przerażająca niespójność w sprawie norweskiej masakry. Inni podejrzani, których aresztowano, zniknęli, jakby ich nigdy nie było, historia największej na świecie bomby samochodowej jest równie podejrzana, a teraz, Andrew Berwick, używając zangliczonego nazwiska, które sobie wybrał, występuje w roli gwiazdy w niesamowitym filmie, który wyraźnie pokazuje przychylne nastawienie norweskiej policji do tego terrorysty i masowego mordercy.


Czy WY nie rozumiecie czegoś takiego jak różnice w mentalnościach danych nacji?
To co dla nas wydaje się szokujące dla innych jest całkowicie normalne.
Cofnijmy się do rozruchów w Londynie.
Tam policja była całkowicie bezradna w u nas czy w Rosji spacyfikowano by te rozruchy w jeden dzień używając gazów łzawiących, kul gumowych i armatek wodnych od pierwszej chwili.
Krew lała by się strumieniami.
U nas nawet małe ruchawki na ulicach pacyfikuje się w brutalny sposób ale w tamtych demokracjach jest to nie do pomyślenia.
Czy pamiętacie jak przez pomyłkę zastrzelono ostra amunicja studentów w Polsce podczas Bachanalii?
Nikomu oko nie drgnęło aby w tak brutalny sposób tłumic małą rozróbę studentów.
Podejrzewam że gdybyśmy mieli podobne do londyńskich rozruchy w Warszawie rząd wprowadziłby stan wyjątkowy i wyprowadził wozy pancerne i wojsko bo taka mamy komunistyczną mentalność.
Tam rządy nie są przyzwyczajone do takiej brutalności wobec swojego społeczeństwa.
Całkowicie inna mentalność i inny poziom demokracji.

Użytkownik osiris edytował ten post 20.08.2011 - 10:03

  • 0

#150 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Nikomu oko nie drgnęło aby w tak brutalny sposób tłumic małą rozróbę studentów.


Bo nie wiedzieli, że zamiast Chrabąszczy/Bąków/Rojów mają ostre? :o
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych