Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawda Uniwersalna 2012-2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

im wiekszy wymiar tym wiecej moze byc nie logicznych rzeczy ktore sa logiczne tutaj, z czasem moze pobiore nauki od mistrza i przekaze jak ma to wygladac :)
  • 0

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiego mistrza i co z tą Ziemią? Będzie Słońcem? Jeśli tak, to znaczy że wszyscy zginiemy.
  • 0



#18

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie wolałbym być jak robot, ale dlaczego najpierw dano mi wolną wolę, a później mnie za to karać?
  • 0



#19

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ciekawą stronę zbacza ten temat.

To nie są sny, czasem są oczywiscie ale nie zawsze, podczas medytacji jestem zupełnie świadomy co sie dzieje do okoła tak jak teraz kiedy piszę tego posta, i czuję wibracje, czuję pytania i odpowiedzi.

Czy świadomość otaczającej rzeczywistości świadczy o tym, że jest ona prawdziwa? Czy gdybym zachował świadomość podczas snu (a zdarza mi się to :]) i uwierzył, że to jest rzeczywistość, to czy wszystko co istniałoby we śnie stałoby się prawdziwe? Czy może tylko postrzegałbym je jako prawdziwe dlatego, że mam takie przekonanie?

Co do 5 wymiaru, wydaje mi się, że jak przejdziesz to zauważysz, hmm w jaki sposob? to może być troche indywidualne, być może bedziesz miał wiecej tego czego teraz chcesz np. pieniędzy. Lecz jak Ziemia stanie się gwiazdą to tutaj bedzie masówka ../../public/style_emoticons/default/smile2.gif

Taa, być może będę miał więcej na przykład pieniędzy. I manna spadnie z nieba.

Jakiego mistrza i co z tą Ziemią? Będzie Słońcem? Jeśli tak, to znaczy że wszyscy zginiemy.

Zaraz tam zginiemy. Przejdziemy do wyższej gęstości :] Prawda, ze lepiej brzmi?
  • 0

#20

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wszystko mistrz to wyższa świadomość, która jest w każdym z nas. Jak Ziemia stanie sie gwiazdą to bedziemy juz na to przygotowani aby przetrwac, ja osobiscie co jakis czas mam "zabiegi" które podwyzszaja moja wibracje. Ostatni zabieg mialem 3 dni temu, wg mnie jest kilka rodzajow takich zabiegow, ostatnio mialem zabieg ktory podwyzszal wibracje w mojej szyszynce czulem to hmm ciezko to opisac, sluszalem szybkie wiercenie lecz bylo to na poziomie energetycznym.

Fisher sam chciales miec wolna wole, i chciales sie uczyc bez wolnej woli bys sie nie uczyl. Hmm czy jestes karany? nie nikt nie jest karany :) ktos moze jedynie potrzebowac wiecej lekcji.

Poczulem chec medytacji, a wiec do jutra Bracia, badzcie blogoslawieni na wieki :)

Użytkownik restek edytował ten post 15.07.2011 - 21:25

  • 0

#21

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... ja osobiscie co jakis czas mam "zabiegi" które podwyzszaja moja wibracje. Ostatni zabieg mialem 3 dni temu, wg mnie jest kilka rodzajow takich zabiegow, ostatnio mialem zabieg ktory podwyzszal wibracje w mojej szyszynce czulem to hmm ciezko to opisac, sluszalem szybkie wiercenie lecz bylo to na poziomie energetycznym.


Jakies nowe "zabiegi" w leczeniu zaburzen ? Tak pytam z czystej ciekawosci, w mysl definicji slowa zabieg: Zabieg to rodzaj czynności medycznej służącej diagnozowaniu, profilaktyce, a przede wszystkim leczeniu pacjenta.

Co do goscia z filmiku, to nazwe go Standardem 2012 - pojawia sie typ, co mysli, ze wie wszystko i przekazuje prawde objawiona (taki New Age'owy Jezus), a de facto szuka naiwniakow i jak wyciagnac od nich kase.
  • 0

#22

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

yeah restek, troche za bardzo sie w to zaglebiles.

generalnie to co ma byc to bedzie, te filmiki nic nie daja a od czegos takiego sie mozna naprawde niezle uzaleznic, w koncu jak to pieknie brzmii, przejscie do 5tego wymiaru.

ja jestem zdania ze pozyjemy - zobaczymy. osobiscie mysle ze 2012 moze byc czescia planu NWO, a wydarzenia ktore beda mialy miejsce nie beda pochodzic z 'serca wszechswiata' ale z pewnoscia beda tak nazywane (cos jak falszywy prorok z biblii i od nostradamusa)

/edit

a zescie mi reputacje zrobili :D nice one.

Użytkownik ViRuS edytował ten post 15.07.2011 - 22:30

  • 3

#23

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

5emreH są to zabiegi które podnoszą wibracje w ciele, bez takich zabiegow albo nie przejdzie sie w 5d albo przejdziesz ale z wiekszymi bolami w ciele, tego nie wiem.

ViRuS hehe nie no tak sie nie wciagnalem, moze tak to tutaj wyglada ale jestem na lajcie :) czasami zaloze taki temat aby odswiezyc pamiec ;)
  • 0

#24

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

restek to ja wezme 2 razy mniej niz ten gosciu co cie laduje (energia :) ) i zagwarantuje Ci po smierci przejscie w 6D.
  • 0

#25

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obejrzałam pierwszy film, a na koniec się popłakałam. ..
dom.

Ziemia stanie się gwiazdą taką jak np słońce?
Czyli tak jak myślałem z tym 5 wymiarem będzie tyle interpretacji ile jest ludzi w to wierzących. Każdy propagator głoszący tą teorię podciągnie pod nią każde zdarzenie.


no tutaj to akurat tez sie zgodzę. Każdy próbuje na swój sposób zinterpretowac, snuć własne teorie co się stanie pod koniec 2012. ale generalnie tak jak już napisałam. dom. znajdziemy swój prawdziwy dom.
  • 0

#26

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dom. znajdziemy swój prawdziwy dom.

Żeby odnaleźć ów dom, trzeba go było wcześniej opuścić i zgubić drogę powrotną, ale to się nigdy nie wydarzyło.
Twoim domem jest Tu i Teraz, reszta jest mirażem.
  • 1

#27

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pytanie do pierwszego filmu.
Wiem, że nasza planeta wchodzi w wyższe wibracje i to jest ten czas przebudzenia ludzi, ale czy to się stanie samo, czy ludzie indywidualnie muszą jeszcze coś zrobić?
  • 0

#28

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie do pierwszego filmu.
Wiem, że nasza planeta wchodzi w wyższe wibracje i to jest ten czas przebudzenia ludzi, ale czy to się stanie samo, czy ludzie indywidualnie muszą jeszcze coś zrobić?


Po części "samo się" nie stanie... chodzi głównie o to żeby otworzyć swój umysł, widzieć w jakim świecie się żyje teraz, poznać i przyjąć prawdę pochodzenia człowieka i to że musi on się rozwijać duchowo (otworzyć się na miłość) by awansować do 4 gęstości, przede wszystkim nie dać się manipulować, nie być zaskoczonym (przygotować się) nadchodzącymi zdarzeniami...i trwającymi...U mnie zaczęło się to wszystko od książki "Proroctwo Oriona" która gdzieś w necie mnie zainteresowała i tym samym natknąłem się na temat 2012 nibiru przebiegunowanie obce cywilizacje sumerowie nwo życie w kłamstwie, chemtrials. Wszystko zaczęło się układać w wielką układankę puzzli, szczególnie jedna z tych rzeczy chemtrials z którą można powiedzieć styknąłem potwierdziła resztę. Taka przemiana nie trwa z dnia na dzień a miesiące lata.
  • 0

#29

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to teraz to już 5 wymiar ? ja się gubię, myślałem że jesteśmy w 3 i przechodzimy na 4 :)

W sumie mi by bardziej pasował 7 lubię te cyfrę, ktoś wie co jest w 7 ?
  • 0

#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie mi by bardziej pasował 7 lubię te cyfrę, ktoś wie co jest w 7 ?

Spełnione obietnice rządu, ale na to musimy na prawdę ostro się przebudzić.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych