Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawda Uniwersalna 2012-2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawda o tym kim jestesmy, co robimy po co zyjemy jest w nas, mistrz naszego serca nas uczy.
Co ma sie zdarzyc w tych latach i to co teraz sie dzieje? jak nie wiesz, moze sobie przypomnisz :)

http://www.youtube.com/watch?v=xbRZtMLQjDQ

A tu mamy czlowieka ktory doswiadczyl to co sie dzieje z dusza po smierci :), no coz wiele osob powie ze facet jest walniety itp. lecz on juz ma to wszyto gdzies co kto o nim mysli poniewaz wie co sie dzieje za bariera ciała ktora jest czasowa.

http://www.youtube.com/watch?v=5qx2Blzc1Rw


Użytkownik restek edytował ten post 15.07.2011 - 11:45

  • 0

#2

polak7.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W tym pierwszym filmie nie ma nic tresci.
Brzmi jak zapowiedz produkcji filmowej.

Drugiego jeszcze nie widzialem ;)
  • 0

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do drugiego filmiku:
Dołączona grafika

Nie no, oceniając gościa, to wydaje mi się, że po prostu jest kreatywny i zadowolony, jest taki luzacki, ale to po prostu śmiesznie wygląda :P Ja też znam takiego jednego co nie boi się śmierci:



Zauważyłem, że od pewnego czasu restek, że chyba chcesz nam uświadomić i wpoić, że świat duchowy istnieje i co więcej jest magiczny, szczęśliwy i boski. Trochę mnie to już męczy, ale wchodzę i przeglądam Twoje tematy, przecież masz prawo o tym pisać, i tak sobie myślę, czy kiedykolwiek przekonam się do istnienia jakiegoś życia po śmierci. Nie ukrywam, że chciałbym żeby była reinkarnacja, ale chyba jednak prawda jest inna, i ta prawda bardziej ze mną stoi niż jakieś aniołki, unoszenie się nad ciałem, spokój i radość. Kiedyś w to wierzyłem, ale się zmieniłem o 180 stopni. Cieszę się życiem jakie mam teraz i wkraczając w temat duchowy: wiem, że moje dni są policzone więc staram się z nich korzystać jak tylko mogę. Życie nie musi być idealne, musi być po prostu przeżyte.
  • 2



#4

AnnaS.
  • Postów: 104
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście masz prawo wierzyć, że Twoje dni sa policzone. nie jesteś w tym odosobniony.
jednak na własnej skórze co jakiś czas przekonuję sie o fałszu tej "prawdy"
jest mega nieskończenie wiele świadomości, energii...
jest wile poziomów świadomości i nie mówię tu o swiadomości człowieka
staram się nie czytac, nie zagłębiać, nie kupuję literatury w tych tematach, nie czytam artykułów
nie zaśmiecam sobie głowy, choć nie twierdzę, że zdarzają sie chwle kiedy to mnie nęci
ja po prostu czuję i wiem
i wszystko co dzieje się przez ostatnie dwa lata w moim życiu na to wskazuje
  • 0

#5

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@polak7 przeciez w 1 filmiku tak jak i w 2 napisy sa wklejone, wiec nie mozna ich nie miec.
@fisher myslisz ze nie ma swiata duchowego? ze istnieje tylko te cialo i nic wiecej? Open Your Eyes ;), swiat po za cialem zaiste jest magiczy i cudowny, poniewaz Bogowie lubia sie smiac, kochac i radowac :). Zgodze sie z Toba ze przede wszytkim te ludzkie zycie musi byc przezyte, pytanie teraz jak je przezyc? :> pozdrawiam
  • -1

#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myslisz ze nie ma swiata duchowego? ze istnieje tylko te cialo i nic wiecej? Open Your Eyes ../../public/style_emoticons/default/wink2.gif, swiat po za cialem zaiste jest magiczy i cudowny, poniewaz Bogowie lubia sie smiac, kochac i radowac ../../public/style_emoticons/default/smile2.gif.

Sugerujesz, żeby otworzył oczy podczas, gdy Ty możesz mieć zamknięte.
Co jeśli cały ten magiczny i cudowny świat duchowy jest tylko wytworem Twojej wyobraźni? Takim, niczym nie uzasadnionym przekonaniem, że przecież takie coś musi być? A jeśli nie ma, to co wtedy zrobisz?

Zgodze sie z Toba ze przede wszytkim te ludzkie zycie musi byc przezyte, pytanie teraz jak je przezyc? ../../public/style_emoticons/default/smallsmile.gif

Z góry zakładasz, że jest jakiś lepszy od innych sposób na przeżycie życia. Czy na pewno pytanie o sposób jest właściwym pytaniem?

Użytkownik Ill edytował ten post 15.07.2011 - 17:15

  • 1

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego nie używasz polskich znaków, nie masz polskiej klawiatury?
A co do filmików, to są tylko kolejne produkcje głosicieli new age. Są miałkie, pozbawione treści i robią ludziom wodę z mózgu. Od tych tekstów o przebudzeniach, gęstościach można dostać zawrotu głowy. Wszędzie tego pełno. Drugi filmik to już w ogóle jakaś parodia jest, facet świruje pawiana i tyle.
A koleś z pierwszego filmiku głosi wejście do innego wymiaru w 2012 roku, ten proces ma się według niego zakończyć 32 marca 2013. Ciekawe skąd wziął tak dokładną datę, i ciekawe co zrobi jak do tego nie dojdzie. Pewnie postąpi tak jak inni poda kolejną datę i będzie kręcił kolejne filmiki.
  • 2



#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@fisher myslisz ze nie ma swiata duchowego? ze istnieje tylko te cialo i nic wiecej? Open Your Eyes ;), swiat po za cialem zaiste jest magiczy i cudowny, poniewaz Bogowie lubia sie smiac, kochac i radowac :). Zgodze sie z Toba ze przede wszytkim te ludzkie zycie musi byc przezyte, pytanie teraz jak je przezyc? :> pozdrawiam

Myślisz, że istnieje świat duchowy? Open Your Eyes ;) Świata poza ciałem nie ma, a jeżeli Bogowie lubią się śmiać, to lubią też krzywdzić innych? Wojna, kataklizmy, śmierć, zniszczenie, choroby, zamieszki, bitwy, potyczki, korupcja, władza i "Gwiazdy tańczą na lodzie". (George Carlin :) ) Jeżeli do tego dopuszczają to ja dziękuję. I nawet mi nie próbuj wmówić, że taki plan. Jak je przeżyć? A może skoro Twoi Bogowie nie dali Ci zmysłu duchowego (przecież sam się starasz go uzyskać) to znak, że nie powinieneś się w to zagłębiać? Myślałeś nad tym kiedyś?

Użytkownik Fisher edytował ten post 15.07.2011 - 18:39

  • -1



#9

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Ill z oczami to analogia, lecz czy ja mowilem, że moge mieć zamknięte? kiedy bo nie pamiętam. Ależ jest ten świat duchowy, nie może go nie być ponieważ codziennie w niego wnikam :). Jedni to widzą i czują, jedni czują, ani inni to negują. A życie powinno przeżyć sie tak aby była równowaga ciała z duchem.

@Wszytsko specjalnie dla Ciebie użyłem w tym poscie polskich znaków ;), nie używam ich często ponieważ przekaz i tak jest zrozumiany a to jest najistotnijsze. Wziął tą date z podróży o których opowiadał, a jak sie nie spełni to już nigdy nie będzie wiarygodnym źródłem informacji więc wie co robi. Mamy przyklad z osoba ktora nie dawno w radiu oglosiła koniec świata i w tej chwili siedzi cicho tracąc szacunek w oczach wielu osób. Zresztą ja sam nigdy nie wierzyłem w jego date końca świata, ponieważ jeszcze są wrota otwarte w 5wymiar :).

@Fisher mamy wolną wole, wojny i cała bieda jest stworzona przez nas samych, więc nie można oskarżać np. Boga dlaczego do tego dopuszczasz przecież oni są niewinni itp. Mam zmysł duchowy, Ty również, każdy go ma, lecz nie każdy z niego korzysta.

Użytkownik restek edytował ten post 15.07.2011 - 20:10

  • 0

#10

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie każdy korzysta, bo nie każdy ma "wyćwiczony". Tak, najpierw mamy wolną wolę, a potem będziemy za nią sądzeni. To Ci ironia.
  • 0



#11

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ill z oczami to analogia, lecz czy ja mowilem, że moge mieć zamknięte? kiedy bo nie pamiętam.

Jest takie zjawisko, które bardzo wielu ludzi dotyka. Polega ono na tym, że wypomina się innym ludziom własne wady.

Ależ jest ten świat duchowy, nie może go nie być ponieważ codziennie w niego wnikam ../../public/style_emoticons/default/smile2.gif. Jedni to widzą i czują, jedni czują, ani inni to negują.

Co noc wnikam w świat marzeń sennych. Czy to oznacza, że świat ten istnieje naprawdę? Jak mogę to sprawdzić?

A życie powinno przeżyć sie tak aby była równowaga ciała z duchem.

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.
  • 0

#12

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Fisher a wolał byś być jak robot?, idź tu i tam, zrób to i to, naucz się tego i tamtego?

@Ill ja nikomu wad nie wymieniam, każdego szanuję za jego poglady, ponieważ każdy żyje jak mu odpowiada, lecz po to jest forum aby rozmawiać na różne tematy, ja opowiadam o tym jak to Ja widzę nic wiecej.
To nie są sny, czasem są oczywiscie ale nie zawsze, podczas medytacji jestem zupełnie świadomy co sie dzieje do okoła tak jak teraz kiedy piszę tego posta, i czuję wibracje, czuję pytania i odpowiedzi. Co do sposobu na życie, wg mnie taki jest najlepszy.

Użytkownik restek edytował ten post 15.07.2011 - 20:36

  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wiem restek ale ten facet z pierwszego filmiku twierdzi że przejdziemy do piątego wymiaru. Wygląda mi to na takie pojęcie pod które można podciągnąć co się chce i nawet gdy nic konkretnego, zauważalnego dla wszystkich się nie stanie to zawsze będzie można powiedzieć że wszyscy przeszli do 5 wymiaru ale zauważyli to bardziej rozwinięci duchowo a reszt nie. I facet tak jak reszta osób która głosi takie teorię będzie mógł dalej je głosić i znajdować wyznawców.
Lepiej będzie dal ciebie, jeśli nie będziesz wklejał na forum każdego filmiku z youtuba w którym nawija się o roku 2012. Wrzucaj jakieś wartościowe filmiki a nie taki chłam pozbawiony treści. To że na 2012 jest zapowiadane coś niezwykłego, to wszyscy już wiedzą. A ty w kółko wrzucasz filmiki gdzie po raz enty o tym słyszymy.
  • 0



#14

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wszystko proszę nie narzucaj mi co mam wklejac na forum a co nie, to moja indywidualna sprawa, ja to czuję, i jak choć jedna osoba na 1000 znajdzie w moim temacie cos wartościowego to powiem, że bylo warto.
Co do 5 wymiaru, wydaje mi się, że jak przejdziesz to zauważysz, hmm w jaki sposob? to może być troche indywidualne, być może bedziesz miał wiecej tego czego teraz chcesz np. pieniędzy. Lecz jak Ziemia stanie się gwiazdą to tutaj bedzie masówka :)
  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ziemia stanie się gwiazdą taką jak np słońce?
Czyli tak jak myślałem z tym 5 wymiarem będzie tyle interpretacji ile jest ludzi w to wierzących. Każdy propagator głoszący tą teorię podciągnie pod nią każde zdarzenie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych