Skocz do zawartości


Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sezon ogorkowy w pelni. Na stronach Bilda nic nie ma, o SETI juz nie wspomne. Przypominam sobie, ze ponad pol roku temu 'hakerzy' zrobili kawal. Zrobili wlamanie na jedna z i-netowych map nieba i dorysowali 3 obiekty, ktore to mialy byc 3 statkami kosmicznymi lecacymi na ziemie. Zrobili o tym artykul i opublikowali w necie podpisujac sie jako gosc z SETI. Oczywiscie dosc szybko wyszlo wszystko na jaw. Nawet na stronie SETI bylo tlumaczenie calej tej sytuacji (chyba jest nawet temat na forum o tym). Mysle, ze super "Fakt" pochwycil ponad polroczny temat.
  • 0

#32

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś zna angielski to go zainteresuje to:

Ogłoszenie SETI

Użytkownik SandFox edytował ten post 15.07.2011 - 23:24

  • 0

#33

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pragnę dodać tylko że Karolek trollek jak dziecko, zaczął tupać nogą i dał dość nie miły komentarz w moim profilu. Komendarz usunąłem. Ale i nie pozostałem mu dłużny. To świadczy tylko o poziomie jaki reprezentuje ten użytkownik. Tak więc jest on NIEWIARYGODNY.
Dziękuję za odwet z jego strony i minusa w poprzednim moim poście tutaj. A także następnemu minusującemu trollowi.

Przechodząc do tematu:
Oj tam, oj tam...

Samo stwierdzenie w temacie "szykują inwazję" Łoł. Wojna światów. Liczmy na jakiegoś pilota samobójcę, który kiedyś był molestowany przez kosmitów. A teraz w akcie zemsty bohatersko zniszczy obcy statek.
Pewnie znajdziecie kogoś odpowiedniego na NK.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 16.07.2011 - 04:13

  • 0

#34

Jarzyna475.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To wszytsko jest jakieś dziwne. Wątpie abyśmy myli poinforowani o tym tak wczesnie i czy wogole. Wogole inwazja to brzmi jak z bajki. Za bardzo w to nie wieze niema zadnych mocnych dowodow.
  • 0

#35

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ufo szykuje inwazje? hehe tez cos, jak by chcieli nas zgladzic to nawet nikt by nie wiedzial co, gdzie, kiedy i jak.
  • -1

#36

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tak w ogóle to na jakiej podstawie stwierdzili, że szykują inwazję? Nawet jeżeli coś by leciało to skąd znają ich zamiary?
  • 0

#37

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc to mnie już nic nie zdziwi. Sądzę jednakże że to dezinformacja i kolejna próba ośmieszenia zjawiska UFO ;p
  • 0

#38

Sohana.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, mi to już wisi, czy lecą nas podbić czy nie, na pewno nie lecą nas zabić. Jak już napisał lotnikk2 mogli by to zrobić wiele lat temu, gdy nasza technologia nie była tak zaawansowana (niebezpieczna). Nie mówię tu, że możemy ich zniszczyć, ale jakiś większy opór zademonstrować.


Myślę , że jeżeli mieli by nas zniszczyć to zrobili by to już dawno...wiele wizerunków kosmitów wszelkiego gatunku jest widocznych na obrazach, w starożytnej kulturze itp. Przypuśćmy , że lecą do nas, tak wielkimi statkami to raczej nasuwa się myśl o ratunku naszego gatunku, cywilizacji(jej część bo kilka miliardów ludzi raczej się tam nie zmieści)....jestem ciekaw jeżeli była by to prawda , w jaki sposób by wyglądało wybieranie ludzi na statek...z każdego państwa po trochu, a może nieliczni by o tym wiedzieli(żeby zapobiec chaosowi)..jak myślicie?


Tudzież usłyszałam taką świetną teorię, że oni chcą zmniejszyć naszą populację, ponieważ jest nas za dużo.

Śmiechu warte!

Kosmici są już na tyle zaawansowani, że prędzej dali by nam statki i kurs na nową ziemiopodobną planetę, abyśmy tam mogli się rozwijać, niż masowo by nas eksterminować. Równie dobrze mogli ograniczać naszą populacje w przeszłości, niż teraz.

A projekt bluebeam :rotfl: :mrgreen: :lol x]


A tak w ogóle to na jakiej podstawie stwierdzili, że szykują inwazję? Nawet jeżeli coś by leciało to skąd znają ich zamiary?


Nie wiesz? Naukowcy NASA weszli już dawno w 4 świat gęstości i umieją przewidywać przyszłość, oraz czytać w myślach na odległość. :rotfl:

Użytkownik Sohana edytował ten post 16.07.2011 - 14:29

  • -1

#39

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To ja może wkleję link do postu jaki napisałem o źródle tego "newsa"

Weekly World News
  • 0

#40

Sohana.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja może wkleję link do postu jaki napisałem o źródle tego "newsa" Weekly World News


Na początku to ja myślałam o tych statkach co to je na orbicie Plutona znaleźli i miały do nas przybyć w 2012 (a jakże!) A potem na innym forum jakaś osoba znalazła o wiele więcej takich własnie obiektów (tj. różne kształty, niebieska poświata) na sky-map i o nich jakoś mowy nie było :o

Tak więc nie ważne, co nas czeka w 2012, albo przeżyjemy, albo nie, 50:50, że się uda :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych