Skocz do zawartości


Namierzono kosmitów teleskopami z USA! Szykują inwazję!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

WOJNA gwiezdna odpada ,statki by sie kamuflowały ,są widoczne i ich wielkośc też,abyśmy mieli czas na zrobienie sprzętu i prób z komunikacją..


Pomijajac fakt ze informacja malo wiarygodna.. to skad pewnosc ze by sie kamuflowaly?
a moze Oni nie mysla wg naszych przyjetych standartow, a moze i owszem, a to taki fortel by nas zmylic ze wcale nie leca nas zniszczyc bo sie nie kryja, a wlasnie ze nas zniszcyc leca tylko udaja ze nie.. :roll:

a moze maja nas za nic i to wyraz ich braku szacunku wobec naszej mozliwosci obrony.. a rozwijajac ten watek pragne zaspekulowac dlaczego akurat leca 3 statki, bo..
I. unieszkodiliwi polem magnetycznym nasz caly sprzet..
II. nas zbombarduje z orbity
III. po nich posprzata..
oto ich caly plan..
  • 1

#17

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

coś co potrafi zorganizować wyprawę załogową nawet z najbliższej nam gwiazdy (tak wiem Słońce, ale nie to chodzi) nie ma powodu by się przed nami ukrywać. Równie dobrze możemy skradać się podchodząc do mrowiska.
  • 0

#18

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę , że jeżeli mieli by nas zniszczyć to zrobili by to już dawno...wiele wizerunków kosmitów wszelkiego gatunku jest widocznych na obrazach, w starożytnej kulturze itp. Przypuśćmy , że lecą do nas, tak wielkimi statkami to raczej nasuwa się myśl o ratunku naszego gatunku, cywilizacji(jej część bo kilka miliardów ludzi raczej się tam nie zmieści)....jestem ciekaw jeżeli była by to prawda , w jaki sposób by wyglądało wybieranie ludzi na statek...z każdego państwa po trochu, a może nieliczni by o tym wiedzieli(żeby zapobiec chaosowi)..jak myślicie?
  • 1

#19

Jarzyna475.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Myślę , że jeżeli mieli by nas zniszczyć to zrobili by to już dawno...wiele wizerunków kosmitów wszelkiego gatunku jest widocznych na obrazach, w starożytnej kulturze itp. Przypuśćmy , że lecą do nas, tak wielkimi statkami to raczej nasuwa się myśl o ratunku naszego gatunku, cywilizacji(jej część bo kilka miliardów ludzi raczej się tam nie zmieści)....jestem ciekaw jeżeli była by to prawda , w jaki sposób by wyglądało wybieranie ludzi na statek...z każdego państwa po trochu, a może nieliczni by o tym wiedzieli(żeby zapobiec chaosowi)..jak myślicie?



Ja wątpie w to że lecą "po nas" lub zrobić "armagedon" . Jeżeli wogole coś leci to według mnie chcą się porozumieć. Zastanawia mnie tylko dlaczego tak ogrmnymi statkami? Może cos przewożą, pożywienie lub jakies fajne techniki chcą nam pokazać? Pożyjemy zobaczymy
  • 0

#20

FiFiGiN.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na stronie SETi nic nie ma na ten temat. Nie wiem czy wiecie, ale praktycznie każdy może dołączyć do teamu SETi, płacąc kilkanaście dolców. Jaki z tego wniosek? Można się powołać praktycznie na każdego, i dopisać ,, członek SETi'', pfft.
  • 0

#21

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do samego źródła informacji czyli Weekly World News, to kiedyś założyłem temat w HP o Weekly, wato zajrzeć (rwanie boków, historie z faktu wymiękają) http://www.paranorma..._1#entry369061'> http://www.paranormalne.pl/topic/22483-weekly-world-news-siekacz-glowy-jakich-malo/page__p__369061__hl__%2Bsiekacz+%2Bg%B3owy__fromsearch__1#entry369061

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 15.07.2011 - 15:18

  • 0



#22

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I kolejnemu trollowi udało się rozpętać burzę... ;/
  • -1

#23

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jejku, znowu leci na nas fallus z kosmosu? Przecież już to pół roku temu przerabialiśmy, podano nawet link do tematu.

O źródle wolę nie dyskutować, bo każdy wie na co stać "Fakt"

Użytkownik Thorge edytował ten post 15.07.2011 - 16:25

  • 0

#24

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Są trzy możliwości:

1. Albo to ściema byle ludziom namieszać w głowach.
2. Albo jest to część planu BlueBeam mającego upozorować atak kosmitów by wprowadzić Światowy Rząd.
3. Albo się w końcu dowiemy prawdy o naszym pochodzeniu itp. itd.

Niech każdy sobie wybierze odpowiedź jaka mu pasuje no chyba, że ma jeszcze jakąś inną możliwość ;]

No ale jak kometa Elenin ma nas zniszczyć w październiku ( jak głosi jedna z teorii spiskowych ) a kosmici mają się pojawić w listopadzie, to w zasadzie po co oni do nas lecą ?
  • 0

#25 Gość_karolek1

Gość_karolek1.
  • Tematów: 0

Napisano



Coś mi się od dziecka dziwnie wydaje, że z Ziemi nie pochodzę... chciałbym wrócić na moją ojczystą planetę ,

http://files.aboveto...56408293382.jpg

http://img528.images...7b8b1e4csf3.jpg

Użytkownik karolek1 edytował ten post 15.07.2011 - 20:32

  • -3

#26

boberek12.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzy statki kosmitów - największy z nich ma 320 km średnicy - pędzą w kierunku Ziemi, znajdują się obecnie w pobliżu Jowisza - piszą amerykański tygodnik Weekly World News i niemiecka gazeta "Bild", powołując się na naukowców związanych z programem SETI

Prowadzony od 50 lat pozarządowy program SETI zajmuje się poszukiwaniem pozaziemskiej inteligencji. Jeden z głównych ekspertów programu profesor John Malley, ujawnił, że naukowcy już poinformowali rząd amerykański o nadciągającej groźbie. – Przy tej prędkości, statki dotrą do Ziemi w listopadzie. Będzie można obserwować je za pomocą teleskopów, gdy we wrześniu miną Marsa – dodaje Malley. Statki wykrył system wyszukiwawczy HAARP zainstalowany na Alasce.

Według Malleya, w sierpniu rząd USA zacznie przygotowywać swoich obywateli na wojnę z kosmitami, gdyż najazd ma zostać odparty – uzupełnia Malley.

Niewykluczone, że nadlatujące statki kosmiczne mają wesprzeć flotyllę kosmitów operującą na Ziemi od kilku lat. Od 2004 r. – jak podaje portal abovetopsecret.com, powołując się na dokumenty przygotowane niedawno dla prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa przez rządową agendę zajmującą się Kosmosem – USA są zaangażowane w "wojnę" z UFO. Bazą Kosmitów ma być Antarktyda i dno otaczających ją oceanów. Już 10 czerwca 2004 r. potężna flota UFO wyłoniła się nagle na południowej półkuli i doleciała do miasta Guadalajara w Meksyku, po czym zawróciła.

Od tamtego dnia zanotowano na wodach południowej półkuli wiele incydentów związanych z UFO. Być może w najbliższych kilku miesiącach przybędzie takich zdarzeń i to nie tylko na półkuli południowej.
http://www.fakt.pl/N...y,109122,1.html


  • -1

#27

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W 2006 roku na tym forum w temacie o armadzie ufo nad meksykańskim miastem napisał post pewien użytkownik, którego treść była następująca

Napisano 01.02.2006 - 15:03
ja slyszalem ze w 2012 do jakies tragedi ale ze ufo z konfederacji albo jakos tak maja nas uratowac


W 2006 roku nie było mowy o 2012. Dlatego interesuje mnie źródło, gdzie ten użytkownik to wyczytał. 2006 on już wyczytał o jakiejś tragedii w 2012 - niby koniec świata, zobaczymy co to będzie i do tego, że "galaktyczna konfederacja " ma nas uratować od tego a dzisiaj można wyczytać, że trzy ogromne statki lecą w stronę naszej planety. Wyżej jeden użytkownik napisał, że może lecą jednym olbrzymim, żeby zabrać z ziemi ludność choć nie wszystkich bo pewnie nie starczy miejsca. Wiadomo, FAKT nie jest wiarygodnym źródłem tak samo SETI nic nie wie o swoim ogłoszeniu. Po przeczytaniu kilku tematów dla mnie nabiera to więcej sensu. Widoczne są większe aktywności UFO na ziemskim niebie. Może szykują się na ratunek ludzkości może na doszczętną likwidację. Nie wiadomo. Osobiście chciałbym żyć pokojowo z kosmitami i zgłębiać od nich wiedzę o wszechświecie i wysłuchać co o nas wiedzą. No cóż. W połowie wierzę, że tu zmierzają w połowie nie. Czas pokaże.
  • 0

#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W 2006 była już mowa o roku 2012. W 1998 pojawiła się książka geryla ,,proroctwo oriona" a w 2006 książka Światowy kataklizm w 2012 roku.
  • 1



#29

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak mój błąd źle to ująłem. Miałem na myśli, że nie było tak rozgłośnione jak jest to dziś.
  • 0

#30

lotnikk2.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojego punktu widzenia faktem jest to, że coś na Ziemi się zmienia (mam na myśli, trzęsienia ziemi, liczne powodzie w Indiach Ameryce itd. o których z wiadomości się nie dowiemy, katastrofy nuklearne i wyczerpywanie zasobów gazu ropy, topnienie lodowców....można by długo wymieniać), wydaje mi się, że ludzkość dotarła do takiego punktu rozwoju począwszy od starożytności, poprzez średniowiecze itd.. aż do dziś i w tym momencie musi się nauczyć jak zarządzać zasobami na nowo by nie dopuścić nigdy więcej już do katastrof cywilizacyjnych jakie tworzą się na naszych oczach.
Co do statków to rzeczywiście czas pokaże (w końcu prawdopodobnie miałby by niedługo przylecieć!???!) prześledźcie zdarzenia od początku roku 2011 i zobaczycie jak wiele się stało (zdarzenia typu Japonia, elektrownia , wulkany, trzęsienia ziemi w rejonach w których nie występowały, "wiosna ludów" w afryce itd itd) to zaczyna nabierać sensu
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych