Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile masz (będziesz miał) dzieci.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#106

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, ciekawe :)

Niech stracę :P
05.05.1993 r., godz. 10:55, Łódź

Nie mogę się doczekać na wynik ;)

Użytkownik Recluse edytował ten post 20.07.2011 - 23:46

  • 0

#107

Massami.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja tez chciałabym się dowiedzieć.

08.09.1991 godzina 22:20 a miejsce Krosno
  • 0

#108

Ecia.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

10.11.1988 godzina 09:05 Wodzisław Śląski
  • 0

#109 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

I jak ma tutaj być przyrost naturalny jak większości wychodzi jedno dziecko ehhh. Z chęcią też bym sprawdził czy mam podstawy do naśmiewania się ale nie znam dokładnej godziny. :) Ale jeszcze się dowiem.
  • 0

#110

Roger123.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardo ciekawy temat ;) Aż założyłem konto aby to sprawdzić (właściwie dowiedzieć się :)).
Tak więc: 24.03.1992r. godzina: 00:45 Rzeszów

Jeszcze zastanawia mnie czy korzystając z afirmacji "nadpisując" podświadomość mogę to zmienić ?

Użytkownik Roger123 edytował ten post 22.07.2011 - 09:54

  • 0

#111

gosza.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

26.10.1987, godzina 9.30

a miejscowość to Ostrzeszów, woj wielkopolskie
  • 0

#112

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No trudno, podam datę urodzenia nie swoją, a bliskiej mi osoby. Zaznaczam, że już urodziła (nie powiem ile razy, zobaczymy, czy zgadniesz ;)).

17.01.1992, około godziny 17:00-17:05
Warszawa



Przyjąłem godzinę 17.03. Z horoskopu wynika że osoba ta będzie mieć jedno dziecko, dziewczynkę. Chociaż jest to ciekawy przypadek, gdzie istnieje wpływ dwóch planet: Słońca i Księżyca. Władcą domu tego dziecka jest Słońce, które znajduje się w domu Księżyca. Wg astrologii ważniejszy jest tu wpływ Księżyca dlatego obstawiam dziewczynkę. Ale przydałoby się uzbierać więcej przypadków i zrobić porównanie statystyczne. Gdyby jednak badana osoba urodziła się o 17.08 lub później to liczba dzieci zwiększyłaby się do 2 a nawet 3 (jednak tu potrzebne jest głębsze zbadanie horoskopu). Wychodzą również dziewczynki.

Widzę, że ta astrologia wedyjska to nie tylko czytanie z gwiazd, ale niemalże jakiś system religijny, coś jakby hinduizm albo buddyzm. Swoją drogą bardzo ciekawe spojrzenie na rzeczywistość.


Astrologia wedyjska wywodzi się z tradycji hinduskiej, stąd przyjmuje cały system filozoficzny Indii a zatem również prawo karmy czy reinkarnację. Nie utożsamiałbym jednak tego z religią. Jeżeli przyjmiemy np. że reinkarnacja to fakt (a jest na to wiele dowodów) to co ma to wspólnego z religią? To że Ziemia jest okrągła to fakt a nie kwestia religii. A jednak nawet obecnie badania wskazują że ok 10% Anglików uważa ze Ziemia jest płaska. Problem polega na tym że wielu ludzi odrzuca reinkarnację uważając ją za wymysł hinduski. Ciekawy artykuł o reinkarnacji można znaleźć tutaj. Ja osobiście uważam że bez przyjęcia prawa karmy i reinkarnacji nie można uznać że Bóg jest sprawiedliwy. Ktoś kto wierzy w Boga musi uznać istnienie prawa karmy i reinkarnacji (chyba że, tak jak mówią księża, gdy np. ktoś rodzi się z chorobą serca i umiera w wieku 3 lat a inny żyje w zdrowiu do 100 lat to jest to sprawiedliwe, tyle że nie umiemy tego wyjaśnić, że boża sprawiedliwość jest niepojęta, itp.)

Do Xellos:
W Twoim przypadku musisz mi odpowiedzieć na parę pytań, gdyż podałeś orientacyjną godzinę. Gdybyś urodził się 15 minut wcześniej zmieni się Twój ascencent a co zatem idzie praktycznie wszystko. A zatem:
1. słaby wzrok?
2. częste huśtawki nastrojów
3. słabe zdrowie ojca
4. b. rzadkie podróże zagraniczne.
Odpowiedź na wszystkie 4 pytania powinny być - tak.

Twój brat:
Dwoje dzieci. Pierwszy chłopiec, płeć drugiego dziecka trudno określić. Dzieci mogą pojawić się w późniejszym okresie życia. Z horoskopu wynika że brat będzie dobrym ojcem.
  • 1

#113

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


No trudno, podam datę urodzenia nie swoją, a bliskiej mi osoby. Zaznaczam, że już urodziła (nie powiem ile razy, zobaczymy, czy zgadniesz ;)).

17.01.1992, około godziny 17:00-17:05
Warszawa



Przyjąłem godzinę 17.03. Z horoskopu wynika że osoba ta będzie mieć jedno dziecko, dziewczynkę.

Zgadza się. :)

Niesamowite, ta astrologia na prawdę mówi prawdę. Mam zamiar poczytać teraz nieco o hinduizmie, bo mnie to zaciekawiło.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
  • 0



#114

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Długo trwa odczytanie takiego horoskopu? Gdzie się tego nauczyłeś? Czy mi się wydaje, czy te horoskopy mają też zastosowanie w rozwiązywaniu spraw z zabójstwami, zaginięciami czy porwaniami? Tzn. można na ich podstawie określać praktycznie minuta po minucie co działo się z daną osobą. Jest jakaś amerykanka, która prowadzi swoją stronę, na której publikuje rozwiązania zaginięć czy morderstw.

Generalnie z takiego horoskopu można odczytać dosłownie wszystko, całe życie człowieka, jego charakter. Niesamowite. Wiem, ze bardzo często ma to pokrycie z rzeczywistością. Aczkolwiek cała ta terminologia "saturn w domu jowisza" wydaje się być czarną magią - bo kiedy widzi się nie tylko tą gotową interpretację, ale też rozszyfrowywanie tego krok po kroku, to... no całkiem interesująco to brzmi :D Kiedyś już zdarzyło mi się kogoś poprosić o taki horoskop, jednak moja prośba została zlana, a szkoda, bo właśnie na sobie chciałam sprawdzić czy to rzeczywiście się aż tak zgadza. Dlatego nie mogę doczekać się odpowiedzi teraz (: I będę bardzo zawiedziona jeśli i Ty skapitulujesz przez ten nawał dat narodzin do rozszyfrowania :P

btw. jezeli chciałoby Ci się i miałbyś czas aby odczytać u mnie coś więcej niż tylko to czy dane mi będą dzieci czy nie, to prosiłabym o przesłanie tego na priv ;) Byłabym bardzo wdzięczna! Jeśli nie, to zadowolę się tym co będzie :D

Użytkownik ~Blood edytował ten post 23.07.2011 - 13:08

  • 1



#115

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam jedno pytanie- załóżmy, że przepowiedziałeś liczbę dzieci jednej kobiecie i jednemu mężczyźnie. Z horoskopu wynikło, że kobieta urodzi 2 dzieci, a mężczyzna będzie miał ich 4. Żadne z nich jeszcze ich nie ma. Co jeśli się zejdą, będą parą i będą chcieli mieć dzieci? (Przyjmujemy, że żadne z nich nie dopuści się zdrady i będą mieć dzieci tylko i wyłącznie ze sobą)
  • 0

#116

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trochę dziwne pytanie - po prostu nie będą razem, nie będą mieć ze sobą dzieci, bo nie są sobie "przeznaczeni".
  • 0



#117

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dajecie się nabrać. Zgadywanie ile kto urodzi dzieci nie jest aż takie niemożliwe jak to się wam wydaje. Statystyczna polska rodzina to dwoje rodziców i dwójka dzieci. Nie ma tutaj szerokiego pola do zgadywania, bo mamy:
- jedno dziecko
- dwoje dzieci
- troje dzieci

szansa na odgadnięcie wynosie mniej więcej 1/3. Przy tak dużej ilości chętnych do przepowiadania im przeszłości jest duża szansa że kilkanaście z tych przepowiedni sprawdzi się częściowo. Ado tego dochodzą jeszcze stwierdzenia że jest możliwe jedno dziecko lub więcej.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 23.07.2011 - 21:01

  • 0



#118

1984.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ponawiam prośbę 08.04.1990 godzina 6: 30 Kraków. :)
  • 0

#119

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dajecie się nabrać. Zgadywanie ile kto urodzi dzieci nie jest aż takie niemożliwe jak to się wam wydaje. Statystyczna polska rodzina to dwoje rodziców i dwójka dzieci. Nie ma tutaj szerokiego pola do zgadywania, bo mamy:
- jedno dziecko
- dwoje dzieci
- troje dzieci

szansa na odgadnięcie wynosie mniej więcej 1/3

Ale jeszcze oprócz ilości dzieci autor tematu podaje też czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka. Więc szanse na odgadnięcie spadają do mniej więcej 1:6
  • 0



#120

Roger123.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Wszystko Ale on vrinda przepowiada też czy pierwsza będzie dziewczynka czy chłopiec itp. To, że jest duża ilość chętnych chyba utrudnia sprawę, a nie pomaga przy Twoim rozumowaniu... A wygląda na to, że musiał trafić zdecydowaną większość/wszystkich (?), że jak na razie każdy potwierdza przepowiednię.

Co robisz na paranormalne, że zaprzeczasz każdej niezwykłej rzeczy ?
Pewnie myślisz też, że piramidy zbudowano ludzkimi rękoma, a kręgi w zbożu (niezwykle dokładne) obok silnie strzeżonego radioteleskopu wydeptał jakiś rolnik...

Użytkownik Roger123 edytował ten post 24.07.2011 - 10:16

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych