Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile masz (będziesz miał) dzieci.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#91

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dajcie chłopakowi odpowiedzieć na wcześniejsze posty, a nie zalewajcie go masą następnych...
  • 5



#92

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

22 marzec 1994
Olsztyn
15.30
  • 0

#93

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Hmmm. Ja już dzieci mam ale może coś jeszcze się wydarzy. Data urodzenia 15.08.1975r. godz. 3:20. Miejsce urodzenia: Elbląg.


Wreszcie jakaś osoba która ma już dzieci. W Twoim horoskopie widać trójkę dzieci. Pierwsze to najprawdopodobniej dziewczynka. Drugie to na 70-80% chłopiec. W przypadku trzeciego dziecka trudniej określić płeć.


Brawo. Urodziło mi się troje dzieci.
1. syn ur. 07.02.2001r. godz.19:10
2. córka ur. 28.03.2006r. godz 13:30
3. syn ur. 21.11.2007r. godz 14:10
Płeć się nie zgadza ale nie można mieć wszystkiego. To teraz numery totolotka poproszę na pw.
  • 0



#94

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co tam.
Czarnków 15:56 20 lipca 1988r.
Ale nie ma pośpiechu ;)
  • 0

#95

Kokoju.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuję ja także (z tego co widziałem datę urodzenia podają osoby niekoniecznie pełnoletnie)
24.07.1996
Godzina urodzenia (tzn. kiedy - według mamy - złapałem pierwszy oddech) 5:17.
Miejscowość: Wrocław

Użytkownik Kokoju edytował ten post 19.07.2011 - 00:31

  • 0

#96

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja będę wredny i zapytam o datę kuzyna: Gdynia, 14.09.1995r. Z tego co mówił, urodził się o 03:02.

Użytkownik real FOX edytował ten post 19.07.2011 - 12:10

  • 0



#97

smyk.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

23.04.1994
godzina urodzenia: 19:55
miasto: Biała Podlaska
no ciekawe czy wyjdzie tak jak planuje :D

Użytkownik smyk edytował ten post 19.07.2011 - 16:20

  • 0

#98

Green.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak będzie dobrze to za kilkanaście lat stawiam Ci zimnego browara. :mrgreen:

27 sierpnia 1997 r.
16:15.
Tarnowskie Góry.
  • 0

#99

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy ten temat, mam kilka pytań do autora tematu (jednak nie mam zamiaru podawać daty urodzenia ;) )

Z horoskopu wynika że możesz mieć skłonności do nadwagi i odkładania się tłuszczyku w okolicach bioder. Możesz też mieć zdolności artystyczne.

Hmm, a gdyby urodził się dwa dni później, to już nie miałby nadwagi i zdolności artystycznych? Przecież niektóre rzeczy, jak na przykład skłonność do nadwagi, są "zapisane" w genach. Jeśli ojciec był chudzielcem, to wątpię, że syn będzie grubasem, bez względu na to, kiedy się urodził.

A gdyby daxx urodził się godzinę później, to nie miałby trójki dzieci, tylko np. dwójkę albo piątkę? Czy godzina różnicy tak bardzo wpłynęłaby na jego życie?

Trudno mi w to wszystko uwierzyć, niemniej jednak bardzo to wszystko interesujące. Nie podważam oczywiście Twojej wiarygodności, bo nie mam ku temu podstaw.
  • 2



#100

Mojo Risin'.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekawa ;).
18.09.1993, Bydgoszcz, godzina 18:15.
  • 0

#101

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brawo. Urodziło mi się troje dzieci.
1. syn ur. 07.02.2001r. godz.19:10
2. córka ur. 28.03.2006r. godz 13:30
3. syn ur. 21.11.2007r. godz 14:10
Płeć się nie zgadza ale nie można mieć wszystkiego. To teraz numery totolotka poproszę na pw.


Odnośnie płci wciąż uczę się na prawdziwych przypadkach, które są dla mnie wręcz bezcenne. Analizując ponownie płeć Twoich dzieci dokładnie wg zasad Jaimini, pierwsze i drugie dziecko wyszłoby poprawnie (po prostu analizuje się warunki wg pewnej kolejności, a ja do tej pory nie dbałem o kolejność). Natomiast trzecie dziecko wg pierwszych dwóch warunków wychodzi płci żeńskiej. Dopiero w trzecim warunku pojawia się płeć męska co na chwilę obecną jest dla mnie niezrozumiałe.


Do Shinji77:
Silna, wrażliwa, dojrzała osobowość. Dzieci będą wychowywane dość surowo. Wychodzi dwójka, choć trzecie dziecko niewykluczone. Pierwsze to chłopczyk, drugie raczej dziewczynka.


Do Anaheim:
Dzieci w późniejszym wieku. Możliwość poronienia. Wychodzi jedno dziecko, płeć trudno określić.


Do Millowisck:
Wychodzi jedno dziecko, najprawdopodobniej chłopiec. I pytanie, w Twoim horoskopie wychodzi mi że będziesz miał problemy z edukacją akademicką czyli studia nie są dla Ciebie. Ciekaw jestem czy to się sprawdziło?

Hmm, a gdyby urodził się dwa dni później, to już nie miałby nadwagi i zdolności artystycznych? Przecież niektóre rzeczy, jak na przykład skłonność do nadwagi, są "zapisane" w genach. Jeśli ojciec był chudzielcem, to wątpię, że syn będzie grubasem, bez względu na to, kiedy się urodził.

A gdyby daxx urodził się godzinę później, to nie miałby trójki dzieci, tylko np. dwójkę albo piątkę? Czy godzina różnicy tak bardzo wpłynęłaby na jego życie?

Trudno mi w to wszystko uwierzyć, niemniej jednak bardzo to wszystko interesujące. Nie podważam oczywiście Twojej wiarygodności, bo nie mam ku temu podstaw.



Patrzysz na to z innej strony. Spójrz na to tak. Rodzisz się dokładnie o takiej godzinie i minucie aby można było odczytać z niej twoją przyszłość. Wg systemu astrologii wedyjskiej nasze życie jest zdeterminowane. Wiele rzeczy które się wydarzą w przyszłości były już zaplanowane w momencie twoich narodzin. Nazywa się to karmą. Wg prawa karmy nie żyjemy tylko raz ale mamy za sobą tysiące żyć (a istoty ludzkie nawet miliony). Jeżeli w swoim poprzednim życiu zdradziłeś żonę, w tym życiu żona zdradzi Ciebie. I nie ma możliwości zmiany tego. Jeśli Bóg jest sprawiedliwy, to jego sprawiedliwość wyraża się właśnie prawem karmy. Nikomu nie ujdzie nic na sucho. Jeżeli kogoś zraniłeś w tym życiu, ktoś inny zrani ciebie w życiu następnym. Jeżeli ukradłeś komuś pieniądze, ktoś ukradnie je tobie i jak najbardziej będzie to sprawiedliwe. Ale że my nie wiemy o tym co zrobiliśmy w poprzednim życiu, myślimy że świat jest niesprawiedliwy. Jeżeli jakaś kobieta poroniła to może dlatego że w poprzednim życiu przerwała ciążę itd.

Wracając do twojego tekstu, nie ma możliwości aby osoba urodziła się godzinę później. Ona musi urodzić się o ściśle określonej godzinie aby wszystko co jest jej przeznaczone można było wyczytać z gwiazd, dlatego data narodzin dziecka jest ściśle ustalona.

Może to wszystko brzmi jak fantastyka ale czy ma ktoś jakieś argumenty które by temu przeczyły? Fakt reinkarnacji został już wielokrotnie udowodniony. Rodzą się tysiące dzieci które pamiętają swoje poprzednie wcielenie i temu nie można zaprzeczyć.
  • 1

#102

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie czy znając np moja datę urodzenia można określić datę moich rodziców i mojego rodzeństwa oraz jego liczbę ?

A co z tymi którzy nie znają godziny tylko jakiś zakres ?


^^, żyją w nieświadomości ?

Użytkownik Aidil edytował ten post 20.07.2011 - 09:57

  • 0



#103

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Patrzysz na to z innej strony. Spójrz na to tak. Rodzisz się dokładnie o takiej godzinie i minucie aby można było odczytać z niej twoją przyszłość. Wg systemu astrologii wedyjskiej nasze życie jest zdeterminowane. Wiele rzeczy które się wydarzą w przyszłości były już zaplanowane w momencie twoich narodzin. Nazywa się to karmą. Wg prawa karmy nie żyjemy tylko raz ale mamy za sobą tysiące żyć (a istoty ludzkie nawet miliony). Jeżeli w swoim poprzednim życiu zdradziłeś żonę, w tym życiu żona zdradzi Ciebie. I nie ma możliwości zmiany tego. Jeśli Bóg jest sprawiedliwy, to jego sprawiedliwość wyraża się właśnie prawem karmy. Nikomu nie ujdzie nic na sucho. Jeżeli kogoś zraniłeś w tym życiu, ktoś inny zrani ciebie w życiu następnym. Jeżeli ukradłeś komuś pieniądze, ktoś ukradnie je tobie i jak najbardziej będzie to sprawiedliwe. Ale że my nie wiemy o tym co zrobiliśmy w poprzednim życiu, myślimy że świat jest niesprawiedliwy. Jeżeli jakaś kobieta poroniła to może dlatego że w poprzednim życiu przerwała ciążę itd.

Wracając do twojego tekstu, nie ma możliwości aby osoba urodziła się godzinę później. Ona musi urodzić się o ściśle określonej godzinie aby wszystko co jest jej przeznaczone można było wyczytać z gwiazd, dlatego data narodzin dziecka jest ściśle ustalona.

Może to wszystko brzmi jak fantastyka ale czy ma ktoś jakieś argumenty które by temu przeczyły? Fakt reinkarnacji został już wielokrotnie udowodniony. Rodzą się tysiące dzieci które pamiętają swoje poprzednie wcielenie i temu nie można zaprzeczyć.

Widzę, że ta astrologia wedyjska to nie tylko czytanie z gwiazd, ale niemalże jakiś system religijny, coś jakby hinduizm albo buddyzm. Swoją drogą bardzo ciekawe spojrzenie na rzeczywistość.
"Nie ma możliwości, aby osoba urodziła się godzinę później". Muszę przyznać, że wprawiło mnie to stwierdzenie w niemałe zdziwienie i długą chwilę zastanowienia. :P
Oczywiście nie ma argumentów, które by temu przeczyły. Nie każdej teorii da się zaprzeczyć i nie każda da się w stu procentach potwierdzić.


No trudno, podam datę urodzenia nie swoją, a bliskiej mi osoby. Zaznaczam, że już urodziła (nie powiem ile razy, zobaczymy, czy zgadniesz ;)).

17.01.1992, około godziny 17:00-17:05
Warszawa
  • 0



#104

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Z racji że jestem nowy na forum (ale na paranormalne wchodzę gdzieś od roku przez tel.) również chciałbym sprawdzić swoje "możliwości".
Urodzony o godzinie 13:15 dnia 21 października 1992 roku w Pile(Wielkopolska).

Pozdrawiam
PS. Mam nadzieję, że wyjdzie coś ciekawego ;)
  • 0

#105

piwlak.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

19.03.1991 godz. 23:50, Legnica
No ciekaw jestem ile mi jest "przeznaczone" :)


Przepraszam, za pomyłkę- posta nie mogę już edytować- miało być 22:50:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych