Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile masz (będziesz miał) dzieci.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

#76

piwlak.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

19.03.1991 godz. 23:50, Legnica
No ciekaw jestem ile mi jest "przeznaczone" :)
  • 0

#77

cruzer.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to i ja się zapytam:) dwie daty:
26.11.1991 godz. 12.15 plus minus 5 minut Złotoryja
7.06.1988 godz. 00:05-00:10 Złotoryja
  • 0

#78

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra. Wszyscy podają te daty i godziny, ale co z nich wynika? Jak ten cały system działa?

@down
No wiem, poczytałem co to jest to całe Jaimini, doszukałem się takich różnych diagramów, ale nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi :P Widział ktoś jakiś w miarę przystępny opis tegoż systemu?

Użytkownik Ill edytował ten post 15.07.2011 - 17:34

  • 0

#79

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytaj pierwszy post to się dowiesz ;]
  • 0



#80

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I ja się dołączę; 12.08.1988 7:55 w Kielcach

Użytkownik machado edytował ten post 15.07.2011 - 19:55

  • 0

#81

danio13p.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

20.03.1991 - 6:00
  • 0

#82 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

(...) badania na temat przewidywania ILOŚCI dzieci badanej osoby. (...) ILOŚĆ dzieci moich sióstr i przyjaciół zgadza się idealnie (w niektórych przypadkach ILOŚĆ przepowiedzianych dzieci jest wyższa niż rzeczywista, ale (...) natomiast nie wyszła mi ILOŚĆ dzieci mniejsza niż rzeczywista.

(...) niestety nie będę w stanie ustalić dokładnie ILOŚCI dzieci.

Widzę, że zabawa zrobiła się bardzo popularna, bo zadano aż 58 zapytań - na razie odpowiedzi jest 14. Czy są trafne - przyszłość pokaże...

Natomiast błagam! Nie wolno pisać o LICZBIE ludzi - ILOŚĆ ludzi! (bo przecież dziecko też człowiek...). Przecież nawet w statystykach każde państwo podaje LICZBĘ ludności - a nie ILOŚĆ ludzi!

A dlaczego tak? Bo ludzie są policzalni... i trudno, żeby było np. ćwierć człowieka - co jest całkiem możliwe w przypadku pomidora...

Czy jest to oftop? Zapewne.

Pozdrawiam
  • 1

#83

Comet94.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo tych dat masz do sprawdzenia, ale i ja się dołączę.

9 sierpnia 1994 - 12:40 - Rzeszów

Starsza mówi że było gorąco jak cholera :D
  • 0

#84

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba się autor tematu troszkę przestraszył, tyle dat do sprawdzenia, pewnie nie spodziewał się tak wielkiego odzewu ;D
  • 0



#85

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To prawda, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania niemniej jednak postaram się sprawdzić wszystkie daty które podaliście. Dodatkowo przez ostatnie dwa dni byłem w trakcie przeprowadzki więc nie małem czasu by odpowiedzieć na Wasze posty. Postaram się w krótkim czasie nadrobić zaległości.
  • 0

#86

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh, dobre :D

31.05.1993 godź. 15:10
  • 0



#87

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do naimaD94:
Horoskop pokazuje przynajmniej trójkę dzieci. Płeć dzieci czasami trudno jest określić. U Ciebie jasno wychodzi trzecie dziecko - dziewczynka. Dzieci możesz mieć w późniejszym wieku ale będą pod bardzo dobrą opieką z Twojej strony, gdyż okażesz im dużo uczucia. Horoskop pokazuje również Twojego partnera, z którym będziesz mieć bardzo dobre relacje (dwie planety określają Twój związek: Merkury i Wenus, czyli dobra komunikacja i uczucie).

Do qwertyqwerty:
Wychodzi przynajmniej dwójka dzieci. Może pojawić się i trzecie. Określenie płci jest w Twoim przypadku raczej trudne. Z dziećmi będziesz miał(a) dobre relacje aczkolwiek istnieje możliwość że będziesz próbował(a) kontrolować ich zachowanie (wybierać dla nich szkołę, zainteresowania, kolegów itp.).

Do Patusia:
Podałaś mi godzinę urodzenia między 13 a 14. Niestety ty za mało aby powiedzieć cokolwiek o Twoich dzieciach. W tym przedziale czasowym istnieje u Ciebie przynajmniej 5 róznych wariantów. Jednakże masz ciekawy horoskop. Możnaby się pokusić o dokładniejsze ustalenie Twojej godziny urodzenia. Dwa pytania pomocnicze. Z horoskopu wynika że możesz mieć skłonności do nadwagi i odkładania się tłuszczyku w okolicach bioder. Możesz też mieć zdolności artystyczne.

Hmmm. Ja już dzieci mam ale może coś jeszcze się wydarzy. Data urodzenia 15.08.1975r. godz. 3:20. Miejsce urodzenia: Elbląg.


Wreszcie jakaś osoba która ma już dzieci. W Twoim horoskopie widać trójkę dzieci. Pierwsze to najprawdopodobniej dziewczynka. Drugie to na 70-80% chłopiec. W przypadku trzeciego dziecka trudniej określić płeć.
  • 0

#88

czerwonalandrynka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, rozumiem iż sporo osób zdążyło Ci już napisać swoje daty. Nie oczekuje odpowiedzi, ale może na końcu dasz rade i mi odpisać.


03.08.1993, 05:08 - Środa Wielkopolska

peace
  • 0

#89

Patusia.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, poprawka, godzina troszkę inna. 21.10.1993 Limanowa, godzina 15.40 :)
  • 0

#90

Zemloshi.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

29.05.1990 Rybnik 00:15 xDD Btw Witam, na forum :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych