Skocz do zawartości


Koniec świata jaki znaliśmy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypuszczam, że co drugi pacjent ze szpitala psychiatrycznego nie czuje się chory więc to nie argument.
  • 0

#17

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A i zapewne w blasku dnia po ulicach chodzi wolno tysiące wariatów niezdiagnozowanych. Zgadza się, żaden argument ;)
Wniosek jeden, prawa do osądzania nie mamy.

Użytkownik Bierdol edytował ten post 10.06.2011 - 12:44

  • 1

#18

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Para homoseksualna biorąc dziecko będzie je wychowywać w atmosferze homoseksualizmu. Może teraz trochę uogólniam ale w mniejszym lub większym znaczeniu tak będzie. Takie dziecko, jak podrośnie to siłą rzeczy będzie starało się swoją seksualność sprowadzić do homo myśląc, że to jest naturalne, normalne gdzie tak na prawdę nie jest. O to mi głównie chodzi, że takie pary prędzej skrzywią dziecko niż mu pomogą. Jestem zdecydowanie na nie.

Przepraszam, ale to delikatnie mówiąc, bzdura. Gdyby tak było, to nie mielibyśmy gejów ani lesbijek wcale! Seksualność to coś z czym się rodzimy, a nie czego nas wyuczono i to dlatego dzieci par heteroseksualnych wcześniej czy pozniej ujawniają sę z bycim homo, w większych bądź mniejszych bólach! Jeśli dziecko pary homo urodzi się z orientacją hetero, to nie ma bata, będzie je ciągnęło w stronę płci przeciwnej i żadne "wzorce" tego nie zmienią, tak samo jak dla geja wychowanego przez mamę i tatę z czasem normalne się staje że kocha facetów, tak samo tutaj będzie. To co piszesz sugeruje, że bycia homo można się nauczyć, tak samo jak bycia hetero, a nie da się! Gdyby sie dało, to wszelkie programy "oduczające" gejostwa były by skuteczne..to ze ileś tam procent po tej kuracji uznaje się za "zdolne" do zycia hetero..to jest SMIESZNE! Ja po kuracji w stylu "nikity" będę zdolna zabijac...czy to znaczy ze to polubię i będę to robiła chetnie??? A druga sprawa- skąd wiadomo że ci ludzie podają prawde? Moze twierdzą ze im "lepiej", zeby miec spokoj w spoleczenstwie, zeby znow uznano ich za "normalnych", a co robią dalej po cichu, jakie mają marzenia, jakie zdjecia ogladają, wie ktos?..a no własnie.

Aton, może łaskawie nie wypowiadałbyś się w takim tonie jak pierwszy post, co?? Ja osobiście nie identyfikuję się z ludzmi o takich poglądach jak Ty, więc prosze mi się tu nie wypowiadać w imieniu Polski i Polakow, bo stanowisz, miejmy nadzieję, mniejszość. Nie wypowiadaj się więc prosze jakby Polska byla Twoja, bo jest również moja i sobie nie zyczę, zebys prezentował tak homofobiczne zachowania, bo to tacy ludzie własnie niszą ten nasz piekny kraj, a nie ci, którzy - jak ja - próbują zrozumieć odmienność i pozwolić jej na te same prawa jakie mają inni ludzie. Wiesz co ja myślę? Ze w nosie masz sieroty, krzyczysz głosno zeby nie dawac ich homoseksualistom - to moze sam przygarniesz jakies? Czy spokojnie sobie żyjesz wiedząc, ze one sa w Domu Dziecka?? Utrzesz mi nosa piszac, ze się mylę i masz sierotę przygarniętą pod dachem? Z radością się wtedy przyznam do błedu, ale obawiam się ze... Nieważne gdzie sa te dzieci i jak zyją, byle TO ich nie dostało. Piękny przykład nienawiści i niezrozumienia wynikającego z niewiedzy i strachu.
  • 0

#19 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Aton, może łaskawie nie wypowiadałbyś się w takim tonie jak pierwszy post, co??


W tej kwestii nie ma takiej możliwości.

Ja osobiście nie identyfikuję się z ludzmi o takich poglądach jak Ty, więc prosze mi się tu nie wypowiadać w imieniu Polski i Polakow, bo stanowisz, miejmy nadzieję, mniejszość.


W Polsce wszyscy krzyczą, że mają większość. Józef Piłsudski

Nie wypowiadaj się więc prosze jakby Polska byla Twoja, bo jest również moja


Więc możesz pisać w takim samym tonie ;)

i sobie nie zyczę, zebys prezentował tak homofobiczne zachowania


Niestety to nie koncert życzeń "Ty możesz nie rozumieć z tego nic. Po prostu tak musi być" :) Jestem jaki jestem i ktoś musi. Z resztą homofobia mówi o jakimś strachu co nie odzwierciedla moich poglądów wynikających z obrzydzenia do ohydnych praktyk praktykowanych przez owych przyszłych pacjentów.

bo to tacy ludzie własnie niszą ten nasz piekny kraj,


Kiedy spaceruję i mijam na ulicy Polskę, Polska zawsze mówi, że w takich jak ja widzi swoją ostatnią szansę na przeżycie.

a nie ci, którzy - jak ja - próbują zrozumieć odmienność i pozwolić jej na te same prawa jakie mają inni ludzie.


Ależ ja zgłębiłem temat i dokładnie tę odmienność zrozumiałem. Wtedy obiecałem sobie, że nie można pozwolić tej odmienności na uzyskanie jakichkolwiek dodatkowych praw.

Wiesz co ja myślę? Ze w nosie masz sieroty, krzyczysz głosno zeby nie dawac ich homoseksualistom - to moze sam przygarniesz jakies?


Chętnie to zrobię kiedy tylko uzyskam odpowiednie podstawy materialne. Już widzę gromadkę idealnych odzwierciedleń Atonów :D

Czy spokojnie sobie żyjesz wiedząc, ze one sa w Domu Dziecka?? Utrzesz mi nosa piszac, ze się mylę i masz sierotę przygarniętą pod dachem? Z radością się wtedy przyznam do błedu, ale obawiam się ze...


Wiesz ... tu skąd ja pochodzę adopcja to nic nadzwyczajnego. Znajomi adoptowali dziecko i robienie z tego halo byłoby szkodliwe dla dziecka więc u nas dla wszystkich jest to na porządku dziennym.

Piękny przykład nienawiści i niezrozumienia wynikającego z niewiedzy i strachu.


Przypuszczam, że nie pochłonęłaś nawet połowy materiałów, które ja przejrzałem na temat tego errora.
  • 2

#20

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat "errora"? Co to jest temat errora, bo z tego co wiem, error to błąd po angielsku, możesz do mnie pisać ludzkim językiem? Przypuszczasz powiadasz - no widzisz, jak Ty mało wiesz...:)
Rzesze "małych Atonów"? No na szczęście dzieci mają własne rozumy i w pewnym wieku same sobie potrafią wybierać poglady, kierując się wnioskami wyciąganymi z obserwacji czegoś więcej niż tyłek opiekuna. Polska do Ciebie mówi? To moze czas przestać wmawiać akurat gejom chorobę....
W sumie to nie widzę tu powodu do dyskusji dalszego - jak się komuś zwraca uwagę na, dajmy na to, chamskie zachowanie, a ów ktoś nie widzi tego i widzieć nie chce, to należy dalej taką osobę ignorować, bo jak to powiadają "kto się wróblem urodził, orłem nie umrze". Pozostaje mi tylko obserwować jak zmiany w tym kraju idą w dobrym kierunku i cieszyc się jak różnej maści frustratów oblewa zimny pot :) Bo czy chcą czy nie chcą, TO SIĘ DZIEJE i będzie się działo - dzieje się na lepsze i tak jak kiedyś rasistów denerwowały rosnące prawa Czarnych, tak teraz dzieje się to z kochającymi inaczej i nikt tego nie zatrzyma :) Homofoby mogą sobie robić wyskoki pojedyncze, ale ogólno swiatowy trend jest inny i chwała za to Najwyższemu, jakimkolwiek imieniem byście GO nie nazywali :)

A wiecie, kto podobno jest najbardziej zagorzałym homofobem? Kryptogeje :D
Zarcik taki... :lol
  • 0

#21

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ustawa nic nie zmieniła. Dalej jest to co było, więc nie rozumiem tego larum. Przestrzeganie tego przepisu byłoby niemożliwe, bo nikt nie prowadzi ewidencji osób homo w Polsce.

Jako że byłoby to martwe prawo, nie ma sensu się nad tym rozwodzić. To taka walka z homo wiatrakami, przecież nikt nie musi się przyznawać do orientacji. To by rozpoczęło jakieś polowanie na czarownice. Po co?
  • 0



#22

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To by rozpoczęło jakieś polowanie na czarownice. Po co?

Mylo, bo niektórzy po prostu muszą kogoś nienawidzić...
  • 0

#23 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Zaglądam do Was bardzo często - czasem codziennie. Temat poruszył mnie na tyle, że postanowiłam zabrać głos.
Dla dziecka nie ma znaczenia jakiej orientacji są opiekunowie (rodzina zastępcza) czy rodzice. Dla dziecka najważniejsze jest żeby jakaś rodzina była. Może być mama z babcią albo brat z wujkiem. Tatko z przyjacielem też są rodziną. Nikt mnie nie przekona, że dla jakiegokolwiek dziecka lepszy jest Dom Dziecka niż rodzina. Nawet rodzina gdzie są dwie mamy.


Bzdura - roztrząsaliśmy to kiedyś na socjologi. Dziecko potrzebuje w swoim okresie dojrzewania niejako ciągłej obecności mężczyzny (ojca) i kobiety (matki). Ma to potężny wpływ na jego seksualność i przyszłe zachowania wobec płci zarówno swojej jak i przeciwnej. Co prawda lecieliśmy w "zakrzywieniu" o kierunek na jakim się kształcę, więc siłą rzeczy muszę wspomnieć o tym, że większość przestępców seksualnych w dzieciństwie doświadczała braku matki/ojca ;)

Warto też poczytać o kompleksach Edypa/Elektry które w znaczący sposób mają także wpływ na przyszłe życie tych dzieciaków.

Nie ma większej krzywdy dla nich, niż rodzice homoseksualni, którzy pod hasłem "miłości" do dzieci realizują jedynie swoje własne zachcianki i napełniają własne ego, nie licząc się za grosz z tym jaką krzywdę mogą wyrządzić innym :/
  • 8

#24 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Właśnie między innymi to chciałem cały czas wytłumaczyć. Znam taki przypadek z autopsji dlatego żadne teoretyczne gdybania do mnie nie docierają o równouprawnieniu.


Masz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne.
Wyluzuj i wygładź swój język bo mam Cię na celowniku i nie zawaham się pociągnąć za spust.


Wal śmiało. Jak już pisałem kiedyś ostrzeżenie za prawdę jest dla mnie zaszczytem. Cóż, jakie czasy takie męczeństwo :D
  • 0

#25

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykły zjadacz chleba przedstawia swoje poglądy które najwięksi światowi naukowcy obalili lata temu...

Tak... w WHO odbyło się głosowanie i paroma głosami nagle zmienili fakty naukowe.
Do licha z taką nauką, gdzie naukę ustanawia się w przeżartych korupcją demokratycznych organizacjach w drodze głosowania (to niemal jak wydawanie wyroków, czy Kwaśniewski ma wyższe wykształcenie przez Sąd Najwyższy w drodze głosowania...), w których gremia największych naukowców zaprasza się na polecenie mniejszej grupy zarządzającej ONZem.

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 10.06.2011 - 19:13

  • 0



#26

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej mieć ojca alkoholika, matkę uprawiąjącą przypadkowy seks za pieniądze i brata gwałciciela, wszyscy katolicy i gorliwi patrioci. I nie mów mi o ogólnianiu, bo takich rodzin jest wiele. Patrz, brak choroby psychicznej, czysta normalność a dziwnym trafem dziecko nie umie sobie z życiem poradzić. Albo wręcz przeciwnie - rodzice obrzydliwie bogaci, pociecha ma to, czego chce a potem się zdziwi, jak rodziców nie będzie. Tak, to o wiele lepsze niż widzieć swoich tatusiów chodzących za rękę.
  • 1

#27 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Najlepiej mieć ojca alkoholika, matkę uprawiąjącą przypadkowy seks za pieniądze i brata gwałciciela, wszyscy katolicy i gorliwi patrioci. I nie mów mi o ogólnianiu, bo takich rodzin jest wiele. Patrz, brak choroby psychicznej, czysta normalność a dziwnym trafem dziecko nie umie sobie z życiem poradzić. Albo wręcz przeciwnie - rodzice obrzydliwie bogaci, pociecha ma to, czego chce a potem się zdziwi, jak rodziców nie będzie. Tak, to o wiele lepsze niż widzieć swoich tatusiów chodzących za rękę.



No i Razor może mówić takiemu w nieskończoność, a i tak nie zrozumie, że to pozostawia ślad na psychice. Poza tym dlaczego para dwóch mężczyzn miałaby być tak jak piszesz dwoma tatusiami trzymającymi się za ręce, a nie dwoma kolesiami, którzy mówią wciąż o ciupcianiu, kłócącymi się i robiącymi sobie wyrzuty? Czy bycie homo wyklucza jeszcze inne patologie? Kiedyś czytałem artykuł o tym, że związki homo obfitują w różne formy agresji. Poczynając od słownej, a na fizycznej kończąc. Nie pamiętam gdzie to było ale chyba na WP.
  • 1

#28

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No oczywiscie, bycie homo oczywiscie oznacza same patologie :roll: natomiast bycie hetero oznacza wzór cnót, nie ma tatusiów molestujących córeczki, nie ma mamuś robiących z synków partnerów życiowych, nieeee, wcale, te dzieci konfabulują!

Ciekawe, znam dwóch żyjących ze sobą już kilkanaście lat gejów, swietni faceci, jakoś się nie kłocą nie biją, nie gadają o ciupcianiu, nie zmieniają partnerów. Oddałabym im własne dziecko w ciemno, gdybym musiała. No ale przecież gdzies, na WP chyba, pisali...żenada.

A gwałciciele, pedofile, bijący dzieci- no to sie nie zdaża wśrod hetero przecież, skąd takie pomysły! x|


Jesli w korcu 100 ziarenek pszenicy 1/3 będzie zepsutych to powiemy- całkiem nienajgorszy plon. Jesli w 10 ziarenkach pszenicy 1/3 bedzie zepsuta to juz nam na mąkę nie zostanie. Jak mozna oceniać tak mała grupkę ludzi jakimi sa homo wobec całej ludzkości i twierdzić ze jest tam wiecej negatywnych zachowań? Jest dokładnie tyle samo o u reszt ludzi, tylko zę ich mniej to moze to bardziej widac. A juz na pewno mniej niż wsrod katolickich ksiezy, a tym pozwlalamy wychowywac nasze dzieci- prowadzic religię, obozy, jakieś placowki opiekuncze..a co chwilę słychac o skandalu pedofilskim w kosciele. No gratuluję klapek na oczach.

Użytkownik Visenna edytował ten post 11.06.2011 - 17:36

  • 0

#29 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Visenna, ale ty piszesz o zachowaniach dorosłych wobec dzieci - a ja piszę o krzywdzie która im się będzie działa NIEZALEŻNIE od woli rodziców-homoseksualistów. Po prostu tak to już jest w przyrodzie i tak działa ludzki system dojrzewania (przede wszystkim mowa o dojrzewaniu psychicznym i seksualnym). To, że się dwóch tatów będzie kochać i szeptać sobie czułe słówka, nie likwiduje problemu jaki będzie miał ich "potomek" :)

Jak pisałem wcześniej - każde dziecko przechodzi fascynację, a nawet miłość (i to dosłowną) do swojego ojca/matki (w zależności od płci) i wówczas uczy się swoich popędów, które w pewnym momencie zostają złagodzone - a ono przejmuje rolę jaką pełni osoba o tej samej płci w jego rodzinie. Uczy się zachowań wobec tej drugiej płci i zaczyna naśladować (dzięki identyfikacji z ojcem/matką i ich płcią) poczynania rodzica ;)
  • 2

#30

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

WP to świetne źródło. Skoro Atonie, równie dobrze możesz mieć przesrane dzieciństwo będąc w porządnej rodzinie hetero, czy też złej obrzydliwej homo - co za różnica? Nie widzę jej. Uprzedzenia do szafy a potem porozmawiajmy :) i nie zasłaniaj się "bo taki już jestem" - to świadczy tylko o Tobie, brawo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych