Skocz do zawartości


Koniec świata jaki znaliśmy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Sejm odrzucił w dzisiejszym głosowaniu poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka.

Za odrzuceniem poprawki było 231 posłów, przeciw - 170, a 11 wstrzymało się od głosu.

Poprawkę zaproponował senator Piotr Kaleta (PiS). Została przyjęta wbrew negatywnym opiniom senackiego biura legislacyjnego oraz komisji. W innej poprawce Kaleta chciał, aby osoby o orientacji homoseksualnej nie mogły być asystentami rodziny, ale tej poprawki senatorowie nie poparli. W środę poprawkę negatywnie zaopiniowały także sejmowe komisje. Podczas dyskusji w komisjach oraz debaty plenarnej wskazywano, że zapis ten może być niezgodny z konstytucją oraz prawem europejskim.


Przed głosowaniem Beata Mazurek (PiS) przekonywała, że odebranie dziecka rodzicom jest dla niego wielką traumą, a powierzenie go "dwóm panom albo dwóm paniom" będzie traumą jeszcze większą.

Sławomir Piechota (PO) sugerował, że osieroconemu dziecku, którego jedyna najbliższa osoba - np. wujek lub ciotka - jest orientacji homoseksualnej, lepiej byłoby z nią niż w placówce lub obcej rodzinie. Pytał także, kto i w jaki sposób miałby oceniać orientację kandydatów na rodziców zastępczych. - Czy powołamy coś w rodzaju IPN ds. orientacji seksualnej, który wydawać będzie zaświadczenia, czy ktoś jest homo lub hetero? - mówił.


Minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak uznała, że jest to pytanie do autorów poprawki. - Sądzę, że ci, którzy dzisiaj decydują o losach ustawy, nad którą tak długo pracowaliśmy, powinni sami się w tej kwestii "zlustrować" przed głosowaniem - mówiła.

Wcześniej, podczas debaty w Sejmie, wiceminister Marek Bucior zapewnił, że w ustawie jest szereg warunków, które stanowią rękojmię, że osoby pełniące funkcję rodziców zastępczych zapewnią powierzonym im dzieciom dobrą opiekę, a decyzję w każdym przypadku będzie podejmował sąd.

Elżbieta Rafalska (PiS) podważała wartość ustawy, do której zgłoszono tak wiele poprawek (ponad 100 w drugim czytaniu). Jej zdaniem ustawa jest źle napisana.

- Owszem, do ustawy było wiele poprawek, ale dzięki rozsądkowi koalicji rządzącej większość z nich została odrzucona. Wy jesteście w stanie urządzić każdą hucpę, żeby przedłużyć prace nad ustawą. Nawet taką, która jest tak bardzo potrzebna - mówiła Fedak.


Sejm przyjął 60 z 62 poprawek zaproponowanych przez Senat. Odrzucił poprawkę dotyczącą orientacji seksualnej oraz umożliwiającą - w szczególnych przypadkach - na zwiększenie maksymalnej liczby dzieci w placówce opiekuńczo-terapeutycznej z 30 do 45 osób. Większość przyjętych poprawek miała charakter doprecyzowujący i wynikała z konieczności dostosowania zapisów ustawy do ustaw zdrowotnych, które nie obowiązywały jeszcze, gdy toczyły się prace w Sejmie. Kilka poprawek miało charakter merytoryczny.

Posłowie przyjęli m.in. senacką poprawkę, w myśl której MPiPS przedstawiać ma rokrocznie Sejmowi i Senatowi informację o realizacji ustawy. Ustawa przewidywała, że takie sprawozdanie miało być złożone do 30 lipca 2015 r., tylko przed Sejmem. Senat chciał, aby pierwsze sprawozdanie złożone było już po roku od wejścia w życie ustawy, czyli do 30 lipca 2013 r., a następne co roku.

Posłowie poparli też poprawkę przewidującą, że w pierwszych trzech latach obowiązywania ustawy obligatoryjnie opieką koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej objęte będą te rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka, które mają doświadczenie krótsze niż trzy lata. Pozostałe rodziny mogą, ale nie muszą być objęte opieką koordynatora - w ich przypadku funkcję tę pełnić może organizator rodzinnej pieczy zastępczej. Po trzech latach wszystkie rodziny powinny znaleźć się pod opieką koordynatora. Poprawka została wprowadzona na prośbę samorządów.

Główne założenie ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej to zapewnienie wsparcia rodzinom z problemami, a tym samym ograniczenie odbierania im dzieci. Ustawa wprowadza funkcję asystenta rodziny, który ma pomóc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, wspierać w prowadzeniu domu i innych codziennych czynnościach. Jeśli konieczne będzie odebranie dzieci z rodziny biologicznej, powinny one trafiać do "rodzinnej pieczy zastępczej" (rodziny zastępczej lub rodzinnego domu dziecka).

Ustawa ma zapewnić wsparcie rodzinom zastępczym - wprowadza tzw. rodziny pomocowe, które mają pomagać rodzicom zastępczym, oraz funkcję koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. Przewiduje, że do instytucjonalnych placówek opiekuńczych mają trafiać tylko dzieci powyżej 10. roku życia, wymagające szczególnej opieki lub mające trudności z przystosowaniem się do życia w rodzinie. Młodsze dzieci będą mogły być umieszczane w tych placówkach tylko w wyjątkowych przypadkach. W placówce nie będzie mogło przebywać więcej niż 14 wychowanków.

Ustawa skraca procedury dotyczące adopcji, jednak po wejściu w życie ustawy żadna adopcja nie będzie mogła się odbyć bez udziału ośrodka adopcyjnego. Dotyczyć to będzie także adopcji ze wskazaniem - sąd orzeknie, czy rodzina, którą wskazali rodzice, może adoptować dziecko.


onet



Wbrew narodowi ścierwa sejmowe ustanowiły antyludzką "poprawkę" zezwalającą osobom z zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym adopcję dzieci. Czy TO w liczbie 231 myśli, że może robić z naszym krajem co u się podoba? Wbrew Polakom uchwalać co im się podoba? Czy konieczna jest rewolucja żeby odebrać im władzę? Tak dalej być nie może.


Nie sądziłem, że to uderzy w nasz kraj tak prędko. Wiedziałem nocnozmianiści są antypolscy i nie liczą się z naszym pięknym krajem Polaków ale nie sądziłem, że są tak zuchwali w swych poczynaniach i mogą wyprawiać co im się żywnie podoba w stajni zwanej sejmem.

Użytkownik Aton edytował ten post 09.06.2011 - 20:14

  • 1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sejm odrzucił w dzisiejszym głosowaniu poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka.


Homoseksualista może być rodzicem zastępczym. Homoseksualista może prowadzić rodzinny dom dziecka. Ta ustawa niczego nie zmienia. Wiele hałasu o nic.
Żeby nie było, jestem całkowitym przeciwnikiem adopcji dzieci przez pary homo.

Wbrew narodowi ścierwa sejmowe ustanowiły antyludzką "poprawkę" zezwalającą osobom z zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym adopcję dzieci.


Prezentujesz poziom knajpowego dziadka.
  • 3



#3

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wbrew narodowi ścierwa sejmowe ustanowiły antyludzką "poprawkę" zezwalającą osobom z zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym adopcję dzieci. Czy TO w liczbie 231 myśli, że może robić z naszym krajem co u się podoba? Wbrew Polakom uchwalać co im się podoba? Czy konieczna jest rewolucja żeby odebrać im władzę? Tak dalej być nie może.


Nie sądziłem, że to uderzy w nasz kraj tak prędko. Wiedziałem nocnozmianiści są antypolscy i nie liczą się z naszym pięknym krajem Polaków ale nie sądziłem, że są tak zuchwali w swych poczynaniach i mogą wyprawiać co im się żywnie podoba w stajni zwanej sejmem.


Nie przesadzajmy, osoby o tej orientacji są, były i będą, są nieszkodliwe, żyją się kochają, czy to są zabrzenia na tle seksualnym nie nam rozstrzygać. Lobbowanie na rzecz adopcji dzieci przez pary homoseksualne jest skandalem przez wielkie S, ale w mniejszym stopniu robią to homoseksualiści niż osoby z tzw "organizacji gejowskich". Owe organizacje pod szyldem dyskryminacji są w stanie rozwalić nawet najbardziej skonsolidowane społeczeństwo.

Co do tego głosowania to masz jak na tacy politykę prorodzinną, lub sprzyjająca rodzinie w wydaniu PO. Tylko szaleniec może oczekiwać "prorodzinności" po dziecku wychowanym w związku homoseksualnym, gdzie owo dziecko obserwuje świat z perspektywy dwóch tatusiów lub dwóch mamuś.
  • 2



#4 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Homoseksualista może być rodzicem zastępczym. Homoseksualista może prowadzić rodzinny dom dziecka. Ta ustawa niczego nie zmienia. Wiele hałasu o nic.


Jeżeli nie widzisz podobieństwa między adopcją, a rodziną zastępczą to albo celowo kłamiesz, albo na pewno celowo kłamiesz. Po co udawać, że d*** nie jest goła?

Żeby nie było, jestem całkowitym przeciwnikiem adopcji dzieci przez pary homo.


Udowodniłeś to właśnie. Muhad zamieścił fajny artykuł o trollingu.

Prezentujesz poziom knajpowego dziadka.


Ty natomiast prezentujesz poziom hasabry.
  • -5

#5

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ Aton - ogarnij się. nie rzucaj mięsem tylko dyskutuj w miarę chociaż merytorycznie.. bardzo dobrze, że sejm poprawkę odrzucił. aż się pozytywnie zdziwiłem :) a jeśli nie zgadzasz się, Atonie, z decyzją "idiotów z góry" to dupę w troki i rób kampanię.
  • 0

#6

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja powiem tylko tyle że normalnym gejom (dla niektórych może lepiej brzmi słowo "przeciętnym") nie w głowie adopcje i wychowanie dzieci

tylko tego nie rozumieją "politycznie poprawni" ;)

Użytkownik piotrdln edytował ten post 09.06.2011 - 21:13

  • 0

#7

goska48.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaglądam do Was bardzo często - czasem codziennie. Temat poruszył mnie na tyle, że postanowiłam zabrać głos.
Dla dziecka nie ma znaczenia jakiej orientacji są opiekunowie (rodzina zastępcza) czy rodzice. Dla dziecka najważniejsze jest żeby jakaś rodzina była. Może być mama z babcią albo brat z wujkiem. Tatko z przyjacielem też są rodziną. Nikt mnie nie przekona, że dla jakiegokolwiek dziecka lepszy jest Dom Dziecka niż rodzina. Nawet rodzina gdzie są dwie mamy.
  • 2

#8

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@UP

Wychowując dziecko, starasz się przekazać mu wartości, które wg. ciebie są dobre, poprawne itp. gdzie w odniesieniu do reszty społeczeństwa nie zawsze są one poprawne. Para homoseksualna biorąc dziecko będzie je wychowywać w atmosferze homoseksualizmu. Może teraz trochę uogólniam ale w mniejszym lub większym znaczeniu tak będzie. Takie dziecko, jak podrośnie to siłą rzeczy będzie starało się swoją seksualność sprowadzić do homo myśląc, że to jest naturalne, normalne gdzie tak na prawdę nie jest. O to mi głównie chodzi, że takie pary prędzej skrzywią dziecko niż mu pomogą. Jestem zdecydowanie na nie.
  • 0



#9

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wbrew narodowi ścierwa sejmowe ustanowiły antyludzką "poprawkę" zezwalającą osobom z zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym adopcję dzieci.


Spędziłeś ostatnie 50 lat w jakiejś dziurze i dopiero z niej wyszedłeś? Zwykły zjadacz chleba przedstawia swoje poglądy które najwięksi światowi naukowcy obalili lata temu... nie dało ci to nigdy do myślenia?
"Zaburzenia psychiczne" powiadasz? Jak dla mnie takim zaburzeniem jest obsesyjna i niczym nieuzasadniona skrajna homofobia.

Co do całej tej sprawy... myślę, że to dobrze, że oddalamy się od krajów zacofanego wschodu gdzie za homoseksualizm kara się śmiercią lub więzieniem. Nie mam nic przeciwko temu, żeby "zacofana Polska pod krzyżem" szła w kierunku rozwiniętych państw zachodu... bez znaczenia jak bardzo plują się Religijni Konserwatyści. Oni mieli dla siebie całe Średniowiecze... czas dać sobie spokój :)

Aton - tak bezpośrednio do Ciebie. Czasy się zmieniają i takie hasła nienawiści z czasów zacofania trafiają do coraz mniejszej ilości ludzi. Jak na złość Polska nadal jest 50 lat za krajami Zachodu, choć może wynika to z homofobicznej natury tego kraju. Z jakiegoś powodu większość Polaków NIENAWIDZI wszystkiego co jest odmienne i klasyfikuje to od razu jako ZŁE i NIEZGODNE Z NAUKAMI ICH KOŚCIOŁA. Nie jest to odmienność poglądów czy niechęć. Jest to czysta nienawiść z hasłami typu "Pedały do gazu".

Strasznie to smutne... ale to pewnie dlatego mam to poczucie, że nie pasuję do tego kraju, gdzie skrajna prawicowość, konserwatyzm i narodowcy to synonimy wszystkiego co najlepsze.

Użytkownik Kerath edytował ten post 10.06.2011 - 07:34

  • 1

#10

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O jakich ty naukowych dowodach powiadasz, kolego? Proponuję przeczytanie "Mitów homopropagandy", które znajdują się na forum. Poza tym, nie znamy jeszcze w całości przyczyny homoseksualizmu, więc wstrzymajcie się z tymi homofilskimi myślami typu "homoseksualizm jest git".

Proszę, masz ułatwione zadanie, wystarczy tylko przeczytać.

Użytkownik real FOX edytował ten post 10.06.2011 - 08:17

  • 0



#11

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O jakich ty naukowych dowodach powiadasz, kolego? Proponuję przeczytanie "Mitów homopropagandy", które znajdują się na forum. Poza tym, nie znamy jeszcze w całości przyczyny homoseksualizmu, więc wstrzymajcie się z tymi homofilskimi myślami typu "homoseksualizm jest git".

Proszę, masz ułatwione zadanie, wystarczy tylko przeczytać.


Czytałem to już bardzo dawno temu, teraz zajrzałem znowu i nadal jak było śmieszne tak jest. Zwłaszcza te punkty, że Homoseksualizm jest teraz w modzie :D Jak ty się opierasz na takich danych to dyskusja jest bezcelowa :)

Naprawdę to dla was takie ważne, żeby wpie***lić się komuś do domu i patrzeć co robią nocami w łóżku i z kim? Jak dla mnie to po prostu chora i nieuzasadniona nienawiść "bo tak". Bo coś przecież trzeba nienawidzić i zniszczyć, prawda? Przecież Jezus tak kazał... oh wait... może jednak nie...
  • 1

#12

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikt się nikomu nie "wpier***a", tak jak to ująłeś do domu. Nie myl homofobii z niezgodą na adopcję przez pary homoseksualne. Nie myl nienawiści z niechęcią;. Nie myl fikcji z prawdą. Poza tym, jak tak bardzo podoba ci się zjawisko homoseksualizmu, to jedź do Holandii.

Przecież Jezus tak kazał... oh wait... może jednak nie...

Nie ośmieszaj się, człowieku. Od kiedy Jezus, jako postać literacka ofc, kazał kogokolwiek nienawidzić.

Użytkownik real FOX edytował ten post 10.06.2011 - 19:16

  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aton, daj spokój. Wszedłeś sobie do neta i zobaczyłeś newsa o tym, że sejm uchwalił nowe prawo, według którego geje będą mogli adoptować dzieci. Potem wrzuciłeś to na forum dodając podwórkowy komentarz, nazywałeś posłów ścierwami. Tak zachowują się prości ludzie.
Po prostu nie wiedziałeś, że obecne prawo nie zakazuje homoseksualistom adoptowania dzieci. Para homo nie może adoptować dziecka, ale samotny facet(gej) już tak.
  • 0



#14 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Wbrew narodowi ścierwa sejmowe ustanowiły antyludzką "poprawkę" zezwalającą osobom z zaburzeniami psychicznymi na tle seksualnym adopcję dzieci.


Spędziłeś ostatnie 50 lat w jakiejś dziurze i dopiero z niej wyszedłeś? Zwykły zjadacz chleba przedstawia swoje poglądy które najwięksi światowi naukowcy obalili lata temu... nie dało ci to nigdy do myślenia?
"Zaburzenia psychiczne" powiadasz? Jak dla mnie takim zaburzeniem jest obsesyjna i niczym nieuzasadniona skrajna homofobia.

Co do całej tej sprawy... myślę, że to dobrze, że oddalamy się od krajów zacofanego wschodu gdzie za homoseksualizm kara się śmiercią lub więzieniem. Nie mam nic przeciwko temu, żeby "zacofana Polska pod krzyżem" szła w kierunku rozwiniętych państw zachodu... bez znaczenia jak bardzo plują się Religijni Konserwatyści. Oni mieli dla siebie całe Średniowiecze... czas dać sobie spokój :)

Aton - tak bezpośrednio do Ciebie. Czasy się zmieniają i takie hasła nienawiści z czasów zacofania trafiają do coraz mniejszej ilości ludzi. Jak na złość Polska nadal jest 50 lat za krajami Zachodu, choć może wynika to z homofobicznej natury tego kraju. Z jakiegoś powodu większość Polaków NIENAWIDZI wszystkiego co jest odmienne i klasyfikuje to od razu jako ZŁE i NIEZGODNE Z NAUKAMI ICH KOŚCIOŁA. Nie jest to odmienność poglądów czy niechęć. Jest to czysta nienawiść z hasłami typu "Pedały do gazu".

Strasznie to smutne... ale to pewnie dlatego mam to poczucie, że nie pasuję do tego kraju, gdzie skrajna prawicowość, konserwatyzm i narodowcy to synonimy wszystkiego co najlepsze.



Zazwyczaj nie odpowiadam świeżakom, którzy nie mają nawet 20 postów ale skoro mnie personalnie zaatakowałeś to popatrz jak te wypociny odsyłam do właściciela jednym celnym cytatem. Patrz uważnie, może się czegoś nauczysz.


Homoseksualizm nie jest chorobą – kto o tym zdecydował


W konkursie na najbardziej skuteczny lobbing XX wieku na podium z pewnością stanęłyby środowiska gejowskie. Ofiarami tego konkursu są… sami homoseksualiści.
Pierwszym znaczącym sukcesem lobby gejowskiego było skreślenie homoseksualizmu z listy chorób psychicznych przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne w latach 70. Dwadzieścia lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poszła w ślady Amerykanów. Pierwszy raz w historii o skreśleniu czegoś z listy chorób zadecydowały nie badania naukowe, a referendum przeprowadzone wśród psychiatrów i psychologów. Dobór osób głosujących nie był, zresztą, reprezentatywny. Celowo nie zapytano o zdanie dość licznej grupy specjalistów o odmiennych poglądach.

Jest droga wyjścia
Nawet francuska feministka Elizabeth Badinter nie kryła oburzenia, kiedy pisała o decyzji WHO: „Nie można godzić się na to, by nauka rozstrzygała o fałszu i prawdzie na drodze nacisków grup społecznych, czy (…) referendum”. Nie tylko Badinter wiedziała, że to wpływ lobby homoseksualnego, a nie rzetelna wiedza naukowa, zdecydował o zwrocie w psychiatrii. Intencja była czytelna: jeśli coś nie jest chorobą, jest normalne. I nie można już wmawiać gejom, że „mogą z tego wyjść”. Tymczasem sam dr Robert Spitzer (obecnie profesor), który doprowadził do skreślenia homoseksualizmu z listy zaburzeń w 1973 r., po latach przyznał się do pomyłki. Przeprowadził serię badań wśród osób homoseksualnych, które poddały się terapii (wyniki badań opisał w raporcie Can Some Gay Men and Lesbians Change Their Sexual Orientation? 200 Participants Reporting a Change from Homosexual to Heterosexual Orientation).

Okazało się, że przed jej rozpoczęciem tylko 2 proc. gejów uważało, że „spełnia” się w relacji heteroseksualnej (u kobiet – 0 proc.!). Po terapii już 66 proc. mężczyzn i 44 proc. kobiet uważało się za zdolne do trwania w związku z osobą płci przeciwnej. Dr Spitzer powiedział wtedy: „Jestem przekonany, że wielu ludzi dokonało poważnych zmian w kierunku stania się heteroseksualistami. Podchodziłem do tych badań sceptycznie. Teraz twierdzę, że te zmiany mogą być trwałe”. Tego oczywiście nie chciały uznać organizacje gejów i lesbijek. A za nimi posłusznie podążyły najważniejsze światowe media.

link


Dr Spitzer przyznał się do błędu ale my za skutki tej pomyłki bardzo drogo płacimy i płacić będziemy. Najdotkliwszą ceną jest degeneracja i ferment społeczny jaki wywołuje to toksyczne środowisko, że o wyżarciu mózgów wrażliwych serduszek nie wspomnę. Wiem jednak, że kiedyś nadejdzie lepszy dzień i homoseksualizm po wnikliwym przeanalizowaniu ponownie zostanie wpisany na listę chorób psychicznych tam gdzie jego miejsce. Wierzę, że to nastąpi już niedługo.

Użytkownik Aton edytował ten post 10.06.2011 - 09:51

  • 4

#15

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm nie jest chorobą – kto o tym zdecydował


Nikt nie musiał o tym decydować. Sami zainteresowani nie czują się chorzy.

Zmienię odrobinę Twoje pytanie:
Homoseksualizm JEST chorobą - kto ma o tym zdecydować ? Ty Atonie ?

Zacytuję Twój cytat jeszcze raz :) z tym, że teraz nabierze on z goła innego wydźwięku:
„Nie można godzić się na to, by nauka rozstrzygała o fałszu i prawdzie na drodze nacisków grup społecznych, czy (…) referendum”

W powyższej notce, moim zdaniem ofc, przekroczyłeś cienką granice między krytyką czy wręcz krytykanctwem a nienawiścią.

Użytkownik Bierdol edytował ten post 10.06.2011 - 10:59

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych