Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asana Mahatari, Babaji Ea’h Sat Nam', E'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@restek - rozumiem, że nic w życiu nie robisz poza.. szerzeniem miłości? No, w sumie przyjemna perspektywa.. miłuję sobie całe dnie i jestem zbawiony, zespolony ze swoją świadomością i Mistrzem Mojej Duszy.


  • 0

#17

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Doczytałem tam, że NOAH ASANA MAHATARI nie jest sam. Towarzyszy mu SARA ASANA MAHATARI (?)
ponadto występują:
LORD TU NAT TAH’N, MISTRZ ADAMA, MISTRZ USUI
Hmm, kogoś mi tu jeszcze brakuje...:mrgreen: (też był mistrzem)

Mistrza Jody Anakina Sky wokera i Lorda waydera i będzie komplet a tak na serio nic się takiego na świece nie dzieje po tym 11,05,2011 teraz ma być koniec świata 21,05,2011 pożyjemy zobaczymy co będzie dalej

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 17.05.2011 - 00:14

  • 0

#18

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważyłem, że już od kilku dobrych tygodni mamy codziennie koniec świata albo jakieś wielkie zmiany. Problem w tym, że te rewelacje wychodzą zazwyczaj od paranoików-fanatyków, których głównym źródłem informacji jest internet, a w szczególności amatorskie filmiki innych paranoików-fanatyków z youtube.
  • 1

#19

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Horror
Jakby Jezus bał by sie krytyki nie spelnil by swojej misji
@Monolith
Normalnie pracuje, dzis do pracy wstalem o 6 rano, mam wlasna firme, ktora dobrze prosperuje. W moim zyciu chce widziec jak najwiecej dobra, szacunku, zrozumienia, milowania wiec sam robie wokol siebie taka aure i dostaje to od innych. Nie trzeba byc mnichem i zamknac sie w klastorze gdzies w Tybecie, kazdy orze jak moze ;)
@b00n
wiec wg ciebie jestem paranoiko-fanatykiem? powiedz mi a skad chcialbys dostac informacje jak nie od innych ludzi, skoro sam nie sluchasz wlasnego wnetrza? w TV mowia o pieniadzach, klopotach i seksie.

Użytkownik restek edytował ten post 17.05.2011 - 12:05

  • 0

#20

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

restek mógłbyś wyjaśnić mi na czym polega "energia miłości" ? Nie jestem tutaj, żeby się z Ciebie nabijać po prostu pytam szczerze - stoję chyba z przeciwnej strony barykady więc jestem ciekawy wytłumaczenia. Ja po prostu nie wierzę w to, że świat trzyma się dzięki miłości - nie jestem w stanie kochać każdego.
  • 0



#21

b00n.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@b00n
wiec wg ciebie jestem paranoiko-fanatykiem? powiedz mi a skad chcialbys dostac informacje jak nie od innych ludzi, skoro sam nie sluchasz wlasnego wnetrza? w TV mowia o pieniadzach, klopotach i seksie.

Wybacz, ale to, co tutaj wkleiłeś w pierwszym poście, to jeden wielki bełkot. Tego typu przesłań w internecie czy na youtube można znaleźć setki, jeśli nie tysiące. To, że ktoś tak sobie napisał, nie oznacza, że jest to prawda, ale - oczywiście - masz prawo wierzyć, w co tylko zechcesz.

Użytkownik b00n edytował ten post 17.05.2011 - 14:03

  • 0

#22 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

@restek
Jakby Jezus bał by sie krytyki nie spelnil by swojej misji


Ewangelia Mateusza 7,15-23

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

restek, bracie. Porzuć tę drogę którą wskazują Ci haryzmatyczni, nawiedzeni chęcią sławy i zysku „pośrednicy”.
  • 3

#23

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hm... A mnie się widzi, że do wszystkiego trzeba podchodzić z pewną dozą rozsądku, tak do przepowiedni, Biblii, bogów, świętych, zmian na ziemi i tym podobnych ;) Krzyczenie, że coś jest prawdą zupełną, albo zupełnym fałszem, nie ma większego sensu. To takie gadanie, że jest jeden Bóg i tylko on jest prawdziwy a pozostali są fałszywi jest trochę głupie.

Zwiększanie pozytywnych wibracji jest OK, Chrześcijaństwo OK. Ale to nie religia ogłupia ludzi, ani nie bogowie. Ludzie sami się potrafią ogłupiać, wmawiając sobie różne rzeczy. Jest to fajne, dostaje się kopa pozytywnej energii i człowiek wtedy chodzi po Ziemi rozpromieniony i przekonany, że ma rację. To wielki mit, ponieważ racji tak naprawdę nie ma do końca żadna religia, żaden prorok, ani nauka. Ja tam odkryłem jakiś czas temu, że owszem, warto słuchać autorytetów. Ale najlepiej jest wykazywać przy tym samodzielne myślenie. Bo nasza dusza to nasze postrzeganie. I tu Jan Van Helsing się nie mylił. Jesteśmy przecież cząstkami Boga, a więc... Cóż...

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze

He he, każdy jeden prorok tak mówi. To typowe dla nich :D Strzeżcie się fałszywych proroków, bo oni kłamią a my mamy rację.

Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

A jak dotkniecie magii to wam ręka uschnie. Przecież kapłani od zawsze zajmowali się magią, tak jak święci a nawet sam Jezus, na mój gust to hipokryzja ;D

Normalnie pracuje, dzis do pracy wstalem o 6 rano, mam wlasna firme, ktora dobrze prosperuje. W moim zyciu chce widziec jak najwiecej dobra, szacunku, zrozumienia, milowania wiec sam robie wokol siebie taka aure i dostaje to od innych.


Jakbym zobaczył, że mój szef się do mnie dziwnie uśmiecha i chodzi rozpromieniony z potężną aurą nad czerepem, jest dziwnie przyjazny i jeszcze gada coś o wielkich przemianach to zwiewał bym z takiej pracy ile sił w nogach. Nie cierpię jak ludzie się do mnie uśmiechają i okazują mi pozytywne uczucia. Wolę jak mi ktoś na siłę nie wjeżdża w duszę ze swoimi emocjami. Czy to złymi, czy dobrymi. A zwłaszcza, jak to robi na siłę.

A już najmniej ufam różnym dziwacznym ludziom, którzy z nadmiaru czasu i pieniędzy zaczynają się rozwijać duchowo. To nigdy do niczego dobrego nie prowadzi. ;p

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 17.05.2011 - 17:04

  • 0

#24

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Shinji77 energia milosci wg mnie na moj ludzki rozum to najprostrze w swiecie dawanie usmiechu, radosci, milosci, przebaczenia, zrozumienia, innym osobom

@b00n nie karze Ci wierzyc, mamy wolna wole, poprostu wypowiadam sie o tym czego doswiadczamy, choc wiekszosc nie widzi, pokoj.

@Horror ja osobiscie nie wierze w wiele tekstow napisanych w biblii, co do falszywych prorokow w owczej skorze, skad wiesz ze nie mowa tu o ksiezach?

@Alembik_Vina w Twoich myslach widze madrosc, tak trzymac ;)

Użytkownik restek edytował ten post 17.05.2011 - 17:04

  • 0

#25

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Alembik_Vina w Twoich myslach widze madrosc, tak trzymac ;)


To sorry, że tak Cię zjechałem, ale serio, mam jakiś uraz do uśmiechających się bogatych typków. Zamiast chodzić w swoich garniturkach by raz w życiu przestali się kierować pieniądzem, rodziną i powiązaniami a wyjechali pożyć trochę w prostocie a dało by to więcej niż codzienna kilkugodzinna medytacja :D

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 17.05.2011 - 17:09

  • 0

#26

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nigdy nikomu nie mozna czegos wciskac na sile, czy to zla czy dobra energie, kazdy sam musi wybrac sciezke, a zycie w prostocie w zgodzie z natura jest jak najbardziej poprawne :)
  • 0

#27 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Mi się wydaje ze nawet gdyby użytkownikowi wszystko wiem , sam jezus ( jako energia , w pełnej postaci) stanął przed twarzą to nie zauważył by. Ja nie mam ochoty nikogo do niczego namawiać , jak ktoś sam to czuje to on wie , że ogromne zmiany się dzieją , a ktoś o innej świadomości ( niższej) tego nie wyczuwa to nikt go nie przekona. Dla niego te zmiany wcale nie muszą nadchodzić.Każdy wybiera.

Pozdrawiam:)
  • 1

#28

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Restek - okej. a mogę być dobry, mieć szacunek dla innych, nie zabijać, nie czynić zła bez górnolotnego bełkotu ? :)
  • 0

#29

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jak dotkniecie magii to wam ręka uschnie. Przecież kapłani od zawsze zajmowali się magią, tak jak święci a nawet sam Jezus, na mój gust to hipokryzja ;D


Jezus i magia, dobre sobie. Przeciez Jezus byl mistrzem NLP.
  • 0

#30

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Monolith oczywiscie! badz dobrego serca, nie musisz nic wiecej robic, nie wyznawac niczego, poniewaz najwazniejsze sa czyny a nie slowa, Jezus sam w odpowiednim czasie Cie oswieci :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych