Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podczepiane bomby i napalm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

błysk mógł być rzeczywiście wybuchem, którego zadaniem było osłabić ew zniszczyć słupy zewnętrzne konstrukcyjne, inaczej mówiąc pomóc latającej bombie dotrzeć do rdzenia budynku.
Tak jak głośno o tym mówiono: budynki były projektowane PODOBNO na uderzenie kilku dużych samolotów (projektanci lubia sie przechwalać),-jeśli to musiała być jeszcze jedna ingerencja w konstrukcje budynku
  • 0

#32

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie czytalem topicu calego tylko pierwszy post i takie jest moje zdanie-jezeli ktos wierzy,ze ten samolot mial cos podczepione to jest glupi jak but(bez obrazy).Dokladnie widac,ze nic nie jest tam podczepione.Przyklad?Jeden z "dodatkow" to swiatlo odbite od okien.Czasem zdaje mi sie,ze na tym forum wiekszosc osob uwierzy w kazdy gniot wydany przez fanow teorii spiskowej.
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... Czasem zdaje mi sie,ze na tym forum wiekszosc osob uwierzy w kazdy gniot wydany przez fanow teorii spiskowej.


Samo pojawienie sie pewnej opcji/teorii nie jest stwiedzeniem, że każdy w nią wierzy ...

Każdy ma prawo wierzyć w co chce ...

P.S.
Poczytaj co o 9/11 sądzi dr. Pająk to się przekonasz że to co mamy tutaj to pikuś.
  • 0



#34

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jezeli ktos wierzy,ze ten samolot mial cos podczepione to jest glupi jak but


Ja wierze, mam film 911 In Plane Sight w duzej rozdzielczosci i widac to doskonale.
  • 0



#35

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam kolegów w gronie głupich butów :lol :

Pierwsze ostrzeżenie (wiem, że to żart jednak nie wszyscy go tak odbiorą) - NHolokaust
  • 0



#36

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tybysh nie masz wogóle pojecia o sprawie i wpiepszasz swoją nie uzasadnioną odpowiedz. W dodatku obrazasz innych którzy mają na te Temat Żetelne Dowody

Zastanów sie kto tu jest głupim butem :wall:
  • 0

#37

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MatoIto, napisalem "bez obrazy".Na podanych screenach nie widac nic.

Ja wierze, mam film 911 In Plane Sight w duzej rozdzielczosci i widac to doskonale.


Ciekaw jestem skad go wziales skoro kamerowane to wszystko bylo z dolu z kamer slabej jakosci...Wklej moze jakies screeny.Zadnego bardzo szczegolowego nagrania nie widzialem.Skoro takowe istnieje to czemu zdjecia w tym topicu sa slabej jakosci?Moznaby wziasc te z tego filmu,ktory posiadasz.Skoro go nie puszczali w tv to albo byl utajniony albo to mistyfikacja(przychylam sie do tej drugiej opcji mimo,ze go nie widzialem).

Z tymi "glupimy butami" mnie troche ponioslo,ten topic byl kulminacja.Na tym forum przydaloby sie wiecej sceptykow bo momentami czytajac newsy mozna sie niezle usmiac.Niedlugo pewnie zobacze tu news typu:
"Pani Magdzie.F z Poznania wystygla zupa gdy ta wyszla na moment odebrac telefon.Wedlug jej zeznan zupa powinna byc jeszcze ciepla.Wszystkie dowody wskazuja,ze to duchy swoja obecnoscia ostudzily obiad" i zdjecie b.slabej jakosci(to jest zart,zeby potem nie bylo, ze ktos to odebral na powaznie).
  • 0

#38

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

yeah można powiedzieć że samolot miał podczepioną bombe atomową taką malutką :D i ten błysk to też lipa bo powinien trwać dlużej a w którymś temacie czytałem że jest to tylko 1 klatka a powinno być więcej od odpalenia do apogeum i zniknięcie pozatym skad on by tą rakiete odpalił z dzioba ?? i musiałby ją odpalić wcześniej bo przy takiej prędkosci to samolot wpały w szybe a rakieta zaraz za nim bo zanim by sie rozpędziła to troche minie według mnie samolot przywalił w wierze ale ktoś podłożył ładunki bo sam samolot to raczej by wieży nie zawalił
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych